Přejít na obsah


Fotka

GC1NNDG - Eko cache aneb kolegové, štvete mne...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
50 odpovědí na toto téma

#1 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2009 - 13:16

Strašně nerad zahajuju takové téma, ale prostě mi to už nedá... V Praze ve Strašnicích se objevila nová cache hodně mladého cachera, již druhá, umístěná na poměrně subtilním stromě veřejné zeleně pár metrů od hlavní ulice - Průběžné, kousek od stanice MHD. Pro odlov této cache musíte vyšplhat do holé koruny stromu (vidět jste na 100 m okolo) před okny domu. Jak bude ten strom vypadat po 50 návštěvách asi popisovat nemusím... Název EKO cache je tady opravdu špatný humor, ale budiž, autor je ještě dítě... Psal jsem jako note (včera ráno jsem tam byl a z důvodů výše popsaných jsem pro cache nelezl) žádost autorovi o přemístění... Nic... Dnes jsem požádal o archivaci v případě, že s tím owner nic neudělá. Mrzí mne, že reviewer takovou cache vůbec pustí (již první cache autora byla podobně "ekologicky" problémová), ale prostě nemůže sledovat všechno... Co mne ale s prominutím SERE je, že spousty dospělých a "rozumných" cacherů tam pro kešku leze a pak si postěžuje že je to nešetrné ke stromu a takhle by to být nemělo... Ale hlavně že mají BOD. Sqělá reklama pro geocaching. Děkuju Pavlovi (PaBovi), který se jako jeden z mála zachoval tak, jak bych u rozumných lidí předpokládal...
  • 0

#2 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2009 - 13:19

ja jsem uplne nejrozumnejsi, ja jsem tam vubec nejel :D
  • 0

#3 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2009 - 13:51

to vypadá na bull shit... nebylo by foto umístění pro ukázání reviewerům?
  • 0

#4 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2009 - 14:05

Soulasim, ve mestech by se po stromech lizt nemelo. V Brne jsem jednu takovou cache uprostred sidliste na stromu vzdal, jelikoz mi to bylo blbe tam lizt a sel jsem radsi na jinou cache. V prirode s tim problem nemam, ale ve meste bych ty cache daval jen na spodni vetve dosazitelne ze zeme. Vyjimku jsem ochoten pripustit jen v lesoparcich. Ano je to spatna vizitka geocachingu a prave z techto duvodu cas od casu prestavam lovit ve velkych mestech.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#5 Bludi

Bludi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2009 - 14:09

Ona fotka byla přímo u STF logu, který čirou náhodu patřil kamarádovi autora. Nicméně, jak tak koukám, tak ji Alesssini ze zcela jasného důvodu odstranil editací logu. Asi už jim došlo, že pro ten strom to nebude to pravé. Ona celá ta cache je taková vypečená.. Už jen ten uboze (CTRL+C a CTRL+V) zkopírovaný text z wiki o něčem svědčí. Cache mám na první stránce od homecoo, ale dokud bude poškozovat strom nepojedu tam ani pro ,,dík za bod´´
  • 0

#6 Housle

Housle

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2009 - 14:10

Co je to za strom?
  • 0
DNF je důvod k další návštěvě.

#7 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2009 - 21:08

Takovej drevenej s listeckama :-)
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#8 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2009 - 21:37

Hlavne nechapu, proc misto toho, aby se autor postaral o svou prvni kes, ktera je nyni disable (a u ktere mu velka rada kaceru radila, aby ji premistil), tak zaklada novou... :o
  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#9 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2009 - 21:51

Pro ZS Gutovu jsem si šel, ale její umístění stojí za ***** a navíc u autora nebyla vidět snaha, fakt mít jen založenou kedšku a jsem king, prostě ať mu obě kešky archivujou a bude klid, jak můžou schválit další kešku člověku kterej seru na svojí první?? Tohle nemá logiku.:@
  • 0

#10 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2009 - 22:33

Když se sejde dostatek "Needs archived" logů, tak to bude srát i reviewery a začne se něco dít...
  • 0

#11 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2009 - 22:58

SniperCZ napsal/a:
Pro ZS Gutovu jsem si šel, ale její umístění stojí za ***** a navíc u autora nebyla vidět snaha, fakt mít jen založenou kedšku a jsem king, prostě ať mu obě kešky archivujou a bude klid, jak můžou schválit další kešku člověku kterej seru na svojí první?? Tohle nemá logiku.:@

Logiku to asi nemá, ale pravidla a práce schvalovače neumožňuje omezovat autora keše podle toho, co založil dřív. Možná by stačilo, kdyby na kešty těchto autorů prostě nikdo nechodil...
  • 0

#12 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2009 - 23:16

Jestli opravdu dochází k takovému poškozování stromu, možná by stačilo, aby někdo kešku vzal a "uschoval" ji pro ownera u sebe. Nikdy jsem to neudělal, ale jestli je to opravdu s tím stromem tak špatné, proč ne ...
  • 0

#13 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2009 - 8:07

MedoMys napsal/a:
Jestli opravdu dochází k takovému poškozování stromu, možná by stačilo, aby někdo kešku vzal a "uschoval" ji pro ownera u sebe. Nikdy jsem to neudělal, ale jestli je to opravdu s tím stromem tak špatné, proč ne ...

Dovedeš si představit ten strom jak dopadne, když se na něm bude hledat keška, která tam není? :)
  • 0

#14 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2009 - 9:22

Dneska jsem koukal z okna, že kolem paneláku, kde byla autorova první keška (ZŠ Gutovka) se chystá nový trávník. Takže myslím, že až bude hotový, může si jí zaktivovat. Na druhou kešku jsem se ani nešel podívat, je mi jasné, kde je, co to asi bude za strom a kdo všechno mě při tom bude pozorovat. No, co dodat. Asi nic...
  • 0
Garmin GPSMAP 60CSx + Topo Czech 1.2
Sony Ericsson K750i + Opera Mini 4.1beta + Handy Geocaching 3.2.5
Apple iPod Nano + Pocket Queries as VCards (via GPSBabel :-)

#15 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2009 - 9:32

Možná by dole stačila samolepka "Keška jsem odnesl. Fantomas" :)
  • 0

#16 Dragon Riders

Dragon Riders

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2009 - 11:25

Kde je ten antigeocaching team se svyma samolepkama, kdyz ho potrebujeme?
  • 0

#17 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2009 - 13:06

Autor této keše je přihlášen na zítřejší CITO event, takže jestli si to s nim někdo chce vyřikat osobně (poučit, poradit, ...) by mělmít zítra možnost ;)
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#18 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2009 - 14:27

myslim, ze vyrikat je silne slovo. Poradit a vzhledem k jeho veku trochu trpelivosti. Evidentne ho to bavi a tak potrebuje nabrat trochu zkusenosti. tim, ze se prihlasil na citoevent je videt, ze to mysli vazne. ;)
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#19 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2009 - 15:02

Utopit se dá vždycky... :)) (jen dodatek pro ty, co nechápou - a jak sleduju, je jich docela dost - nemyšleno vážně)
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#20 barbieteam

barbieteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2009 - 15:47

Poté, co jsme byli na sousedním fóru proprání za zalogování archivované webky, si neodpustím jednu otázku na kolegy, co na EKO cache "přišli, viděli, odolali" (=nezalogovali se) a dali si "found it": TO SI SNAD DĚLÁTE SRANDU, NE? Nečekám, že by vás Wolt se svým máslem na hlavě teď ještě kontaktoval, tak - jen kdyby vás zajímal můj názor - vás o změnu na WN žádám já... a za strom děkuji, že jste na něj nelezli. (Kde jsou časy Rozpálené střechy, kde to aspoň zůstalo u "geocaching by proxy". Ale zas... jestli se tohle ujme, tak i my ty Jezdce snad jednou dáme :D)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka