Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jak aktivovat Premium Membership ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
61 odpovědí na toto téma

#21 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 20:52

cacher123: :) Tak to jo.
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#22 cacher123

cacher123

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 20:55

Don82: Za rok jako když to najdeš :D
  • 0

#23 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2011 - 7:13

cacher123 napsal/a:
V ČR nabízí aktivaci PM skoro všechny shopy a ceny se dost liší:
tftc.eu - 549
geocity.cz - 579
geokes.cz - 609
geogadget.cz - 620
tytyty.cz - 669 Kč (zlevněno na 609 Kč)
geocacheshop.cz - 670


Nedovolím si nepoznamenat, že za vlastní blbost se docela dost platí...

A koukám že ti "naši kamarádi" nabízející nám nehorázně předražené služby ve svých virtuálních prodejnách, si tu taky nevidí na špičku nosu. Ostatně, nemám rád, když si někdo udělá na neschopnosti kamarádů byznys.
  • 0

#24 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2011 - 7:32

Don82 napsal/a:Ahoj, jen krátce,
dneska jsem si prodlužoval PM, které mi mělo končit 22.7. a nyní mám v profilu "Your Membership will continue through 07/22/2011", znamená to tedy, že v současnosti mám "předplaceno" a v den 22.7. se platnost automaticky prodlužuje o rok?

Melo by ti tam naskocit "prodlouzene" datum teoreticky ihned ale prakticky to chvili trva, nez platba dorazi a nez ji priradi ke tvemu profilu. Muze to byt par hodin ale i par dnu. Jeste chvili pockej ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#25 ALTEMOJA Team

ALTEMOJA Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2011 - 7:41

včera jsem prodlužoval členství (platba kartou), které bylo již 4 dny prošlé a do 20 min. po platbě jsem ho měl obnovéné. Jediný problém byl v opeře kde platba nešla provésta tak jsem to zkusil ve FF a to bylo hned.
  • 0
Oregon 450 +Samsung Galaxy mini

#26 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2011 - 7:42

Autacek napsal/a:Nedovolím si nepoznamenat, že za vlastní blbost se docela dost platí... A koukám že ti "naši kamarádi" nabízející nám nehorázně předražené služby ve svých virtuálních prodejnách, si tu taky nevidí na špičku nosu. Ostatně, nemám rád, když si někdo udělá na neschopnosti kamarádů byznys.

Nevim, co je na tom spatnyho, je to proste sluzba jako kazda jina. Nekdo si to zaplati PM sam, nekdo to radeji necha udelat za sebe jineho. Nekdo se sam ostriha, jiny si zajde k holici. Nekdo si brambory vypestuje na zahradce a jiny si je jde koupit do obchodu. Chces, tak si to kup, nechces, tak nekupuj ale nic spatneho na tom neni ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#27 dymak

dymak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 5:23

Platnost PM mi končí 27.7.2011. Dnes jsem si zaplatil kartou další rok a v profilu mi naskočilo Konec platnosti PM: 06/27/2013 :):):) Od groundspeaku mi přišlo na mail toto potvrzení: Your purchase of a Groundspeak Premium Membership was successful. Your account expiration date is 27 Jun 2013. Asi neumim moc počítat nebo nějaká jiná chybička, PM se za 30$ prodlužuje snad jen na rok? Nestalo se to taky někomu? Díky. ******************************************************************* Tak jsem se podíval na výpis a zaplatil jsem to dvakrát :-)))
  • 0

#28 Trnec

Trnec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 8:50

Prosim Vas je v nejakem e-shopu moznost zakoupeni 3-mesicni verze PM za tech deset dolcu? PM jsem nikdy nemel, nemam, ale rad bych to vyzkousel, ale platba kartou u me nehrozi, jsem asi paranoidni... Predem dik za reakce.
  • 0
Garmin eTrex H, HP Pavilion dm3, Geoget, Locus, WhereIGo ... Vek? To je ta doba, po kterou sbiram ty plastove krabicky na potraviny...

#29 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 10:13

Don82 napsal/a:
Ahoj, jen krátce,
dneska jsem si prodlužoval PM, které mi mělo končit 22.7. a nyní mám v profilu "Your Membership will continue through 07/22/2011", znamená to tedy, že v současnosti mám "předplaceno" a v den 22.7. se platnost automaticky prodlužuje o rok?


Takže si odpovím: GS po ukončení platnosti, provede platbu automaticky pomocí údajů z platby minulé.

Mne dokonce teď platnost nekončí 22.7.2012 ale 16.8.2012, což moc nechápu, ale potěšilo. ;)
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#30 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 11:00

kapsa napsal/a:

Autacek napsal/a:Nedovolím si nepoznamenat, že za vlastní blbost se docela dost platí... A koukám že ti "naši kamarádi" nabízející nám nehorázně předražené služby ve svých virtuálních prodejnách, si tu taky nevidí na špičku nosu. Ostatně, nemám rád, když si někdo udělá na neschopnosti kamarádů byznys.

Nevim, co je na tom spatnyho, je to proste sluzba jako kazda jina. Nekdo si to zaplati PM sam, nekdo to radeji necha udelat za sebe jineho. Nekdo se sam ostriha, jiny si zajde k holici. Nekdo si brambory vypestuje na zahradce a jiny si je jde koupit do obchodu. Chces, tak si to kup, nechces, tak nekupuj ale nic spatneho na tom neni ....

Dovolím si ještě doplnit tři písmena - DPH
  • 0

Hoblíkovo geocoiny, nevelký geocaching blog a T5 geocaching


#31 Irandael

Irandael

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 15:29

PM jsem loni koupil cca za 600,-Kč platil sem PayPalem a tento týden sem koupil prodloužení za 520.- taky paypalem vše proběhlo bleskurychle.:)
  • 0

#32 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2011 - 21:14

dobrý den ahoj, chtěl bych se zeptat jestli by se tu nenasel nekdo kdo by mi zakoupil premium membership pres paypal ale POUZE na ty 3 mesice? ze bych mu prevedl penize na ucet.. nemam a nechci mit paypal ani platit na netu, protoze verte nebo ne, mel jsem s tim jednou velky problem ktery nechci aby se opakoval..Nerad bych aby me nekdo presvedcoval o bezpecnosti atd atd, jen prosta otazka: kdyz nekomu z Vas poslu na ucet 250 korun nebo dle domluvy, jste ochotni mi ho prosim objednat?
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#33 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2011 - 8:36

MA-FI-AN: o bezpecnosti te presvedcovat nehodlam, nicmene rad bych si poslechl to, co se ti stalo. Muzes se vic rozepsat (klidne soukrome)?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#34 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2011 - 8:45

nerad bych kecal, ale PM na 3 měsíce koupit nejde. I dárkový certifikát jsem našel pouze roční.
  • 0

#35 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2011 - 8:49

Parkis: https://www.geocachi...ip/premium.aspx

Potom si najed na rolovatko "Select Membership Type:" a posledni moznost jsou prave ty 3 mesice za 10 USD. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#36 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2011 - 8:54

Ta moznost je tam ale jen pro platbu kartou, Paypalem a Gift. certifikatem jde poridit jen ten rok
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#37 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2011 - 9:12

plavcik ma pravdu, MA-FI-AN: SZ
  • 0

#38 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 16:35

cacher123 napsal/a:
V ČR nabízí aktivaci PM skoro všechny shopy a ceny se dost liší:
tftc.eu - 549
geocity.cz - 579
geokes.cz - 609
geogadget.cz - 620
tytyty.cz - 669 Kč (zlevněno na 609 Kč)
geocacheshop.cz - 670

Já jsem objednával geokolegyni jako dárek u tftc.eu a aktivace proběhla druhý den po zaplacení, takže ve stejný den co jim dorazily peníze.


Jen malej dovětek.

Ceny jsou už opět jiné. Například nyní tftc.eu - 599

btw: tak trochu OT. Ale hrubá nespokojenost se služby České spořitelny. Převod z mého účtu na účet tftc.eu, již trvá třetí den a stále nic. Kdybych se vydal do Plzně pěšky, doručím tam peníze dříve, než ČS elektronickou cestou. :@
  • 0

#39 Horac

Horac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 17:30

tomy.22 napsal/a:

cacher123 napsal/a:
V ČR nabízí aktivaci PM skoro všechny shopy a ceny se dost liší:
tftc.eu - 549
geocity.cz - 579
geokes.cz - 609
geogadget.cz - 620
tytyty.cz - 669 Kč (zlevněno na 609 Kč)
geocacheshop.cz - 670

Já jsem objednával geokolegyni jako dárek u tftc.eu a aktivace proběhla druhý den po zaplacení, takže ve stejný den co jim dorazily peníze.


Jen malej dovětek.

Ceny jsou už opět jiné. Například nyní tftc.eu - 599

btw: tak trochu OT. Ale hrubá nespokojenost se služby České spořitelny. Převod z mého účtu na účet tftc.eu, již trvá třetí den a stále nic. Kdybych se vydal do Plzně pěšky, doručím tam peníze dříve, než ČS elektronickou cestou. :@


Na geocity.cz je to stále za 579,- Kč!
  • 0

#40 kuliocko

kuliocko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 17:36

Horac napsal/a:
Na geocity.cz je to stále za 579,- Kč!


Na GeoGadget je to, pokud dobre vidim, za 555,-Kc, kdyz uz vam jde o tu nejnizsi cenu. A nevyplati se to porad zaridit si to sam primo u GS a zaplatit to pres PayPal? (nezkoumal jsem to, takze nevim)
  • 0

Nokia 5800XM + Handy Geocaching AE -> Samsung Galaxy Nexus + C:Geo





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama