Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jak aktivovat Premium Membership ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
61 odpovědí na toto téma

#41 JiraciCZ

JiraciCZ

    JiraciCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 17:39

tomy.22 napsal/a:

cacher123 napsal/a:
V ČR nabízí aktivaci PM skoro všechny shopy a ceny se dost liší:
tftc.eu - 549
geocity.cz - 579
geokes.cz - 609
geogadget.cz - 620
tytyty.cz - 669 Kč (zlevněno na 609 Kč)
geocacheshop.cz - 670

Já jsem objednával geokolegyni jako dárek u tftc.eu a aktivace proběhla druhý den po zaplacení, takže ve stejný den co jim dorazily peníze.


Jen malej dovětek.

Ceny jsou už opět jiné. Například nyní tftc.eu - 599

btw: tak trochu OT. Ale hrubá nespokojenost se služby České spořitelny. Převod z mého účtu na účet tftc.eu, již trvá třetí den a stále nic. Kdybych se vydal do Plzně pěšky, doručím tam peníze dříve, než ČS elektronickou cestou. :@


taky OT od zaměstnace spořitelny : Platba z účtu klienta odchází v den splatnosti, na účet klienta je připsána příští pracovní den /jak nařizuje zákon :-) / Nehledal bych chybu jen u ČS, zdržení u třetích osob není schopna ovlivnit, stačí zkontrolovat výpis kdy byla platba u účtu odeslána ... Osobně jsem PM aktivoval platbou kartou, je to on-line a levnější..
  • 0

#42 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 17:54

Jiraci.cz napsal/a:
taky OT od zaměstnace spořitelny : Platba z účtu klienta odchází v den splatnosti, na účet klienta je připsána příští pracovní den /jak nařizuje zákon :-) / Nehledal bych chybu jen u ČS, zdržení u třetích osob není schopna ovlivnit, stačí zkontrolovat výpis kdy byla platba u účtu odeslána ... Osobně jsem PM aktivoval platbou kartou, je to on-line a levnější..



Jistě, máš pravdu. A proto jsem se informoval u pracovníků ČS. A výsledek? Platba stále neodešla.

Časová posloupnost: předevčírem jsem dal příkaz k úhradě.

Dnešní odpověď pracovnice:

CEN 5310 S24
Pokud jste platbu zadal na účet jiné banky, bude mít příjemce finanční obnos nejdříve k dispozici zítra.

Jestliže jste platbu zadal na jiný účet u České spořitelny, a.s., bude mít příjemce finanční obnos k dispozici během dnešního dne.


  • 0

#43 JiraciCZ

JiraciCZ

    JiraciCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2011 - 18:25

tomy.22 napsal/a:

Jiraci.cz napsal/a:
taky OT od zaměstnace spořitelny : Platba z účtu klienta odchází v den splatnosti, na účet klienta je připsána příští pracovní den /jak nařizuje zákon :-) / Nehledal bych chybu jen u ČS, zdržení u třetích osob není schopna ovlivnit, stačí zkontrolovat výpis kdy byla platba u účtu odeslána ... Osobně jsem PM aktivoval platbou kartou, je to on-line a levnější..



Jistě, máš pravdu. A proto jsem se informoval u pracovníků ČS. A výsledek? Platba stále neodešla.

Časová posloupnost: předevčírem jsem dal příkaz k úhradě.

Dnešní odpověď pracovnice:

CEN 5310 S24
Pokud jste platbu zadal na účet jiné banky, bude mít příjemce finanční obnos nejdříve k dispozici zítra.

Jestliže jste platbu zadal na jiný účet u České spořitelny, a.s., bude mít příjemce finanční obnos k dispozici během dnešního dne.


Ano odpověď sedí, ale nevím jestli to byl obecný dotaz nebo dotaz na konkrétní platbu / což by mailem bez ověření identity asi nešlo / Buď musíš vidět platbu v čekajících obratech /pokud jsi zadal jiný datum splatnosti než pondělí /, nebo je již z účtu odúčtována. Pokud neplatí ani jedno, v potvrzovací SMS jsi obdržel referenční číslo platby a kolegové z CEN5310 jsou schopní dohledat kde je problém.
  • 0

#44 ar-ki

ar-ki

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2013 - 8:34

Zdravím, jde pří placení nastavit druh měny ? (místo eura, dollary, či jiné měny, nebo to je závislé na státu?) Někdy jsou dosti velké kurzovní rozdíly, tak proto. Jedná se o tříměsíční variantu, kterou bych když tak prodloužil.
  • 0

#45 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2013 - 9:05

U tříměsíčního nevím. Roční v dolarech můžeš mít přes odkaz "Darovat Prémiové členství" na začátku veřejného profilu (funguje to i pro vlastní účet). Měna jako taková ale asi nikde nastavit nejde.
  • 0

#46 GeoRichard_team

GeoRichard_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2013 - 9:09

aresujz napsal/a:
Zdravím, jde pří placení nastavit druh měny ? (místo eura, dollary, či jiné měny, nebo to je závislé na státu?) Někdy jsou dosti velké kurzovní rozdíly, tak proto. Jedná se o tříměsíční variantu, kterou bych když tak prodloužil.


Asi závislé na státu. Nedávno tu někdo psal, že stačilo změnit lokaci a nabídlo to USD. Teď to vlákno ale nemůžu najít, tak to vyzkoušej.
  • 0

Montana 600 + TOPO Czech PRO 2013

iPhone 5 + Geocaching (GS), Geosphere, GCBuddy


#47 VladoTA3

VladoTA3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2013 - 16:10

GeoRichard_team napsal/a:

aresujz napsal/a:
Zdravím, jde pří placení nastavit druh měny ? (místo eura, dollary, či jiné měny, nebo to je závislé na státu?) Někdy jsou dosti velké kurzovní rozdíly, tak proto. Jedná se o tříměsíční variantu, kterou bych když tak prodloužil.


Asi závislé na státu. Nedávno tu někdo psal, že stačilo změnit lokaci a nabídlo to USD. Teď to vlákno ale nemůžu najít, tak to vyzkoušej.


http://www.geocachin...048#post_423048

Citujem sa :
Nedávno som platil PM kartou.
Moja lokácia Slovakia = 30 EUR.
Pri formulári platby pre faktúru je možnosť aj zmeniť moju lokáciu.
Zadal som Ukraina = 30 USD.
Ušetril som asi 22%

Happy Caching
  • 0

           ╔══════════════════════╗

           ║ Zem je moje ihrisko. ║

           ╚══════════════════════╝

 

VladoTA3.png

 


#48 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2013 - 17:42

Já to zkoušela taky, ale sdělilo mi to, že lokace neodpovídá registraci. Tak nevím.
  • 0

#49 dymak

dymak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2013 - 18:28

evidlo napsal/a:
Já to zkoušela taky, ale sdělilo mi to, že lokace neodpovídá registraci. Tak nevím.

Já to řešil darováním PM členství sám sobě :):):) a z účtu mi odešlo 585.85 Kč, tj.zhruba 30 USD, tak to funguje, provedeno asi deset dní zpátky, snad ti to pomůže, někde se to tu řešilo, ale bohužel nemůžu najít kde.
  • 0

#50 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2013 - 7:40

dymak napsal/a:

evidlo napsal/a:
Já to zkoušela taky, ale sdělilo mi to, že lokace neodpovídá registraci. Tak nevím.

Já to řešil darováním PM členství sám sobě :):):) a z účtu mi odešlo 585.85 Kč, tj.zhruba 30 USD, tak to funguje, provedeno asi deset dní zpátky, snad ti to pomůže, někde se to tu řešilo, ale bohužel nemůžu najít kde.

jojo funguje :) platil jsem to kamošovi a koukal jsem 600 stovek pak jsem šel do svýho a že zaplatím a čumím v PayPalu skoro 800 ... tak bádám a bádám a nakonec sem se podaroval a bylo to nejjednodušší :)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#51 MiraH

MiraH

    MiraH

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2013 - 18:29

jojo funguje :) platil jsem to kamošovi a koukal jsem 600 stovek pak jsem šel do svýho a že zaplatím a čumím v PayPalu skoro 800 ... tak bádám a bádám a nakonec sem se podaroval a bylo to nejjednodušší :)


Včera jsem se podaroval, platba pay pal 617,50
  • 0

#52 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2013 - 18:40

Když už je oživeno tohle 4 roky staré téma...
Groundspeak nedávno (právě při změně USD/EUR) měnil web, tudíž se změnil i postup při aktivaci PM. Návod jsem včera dal na GeoWiki.
  • 0

#53 lukjir

lukjir

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 20:13

Dobrý den, měl jsem premium členství na rok, které mi skončilo někdy v únoru. Chtěl bych ho znova, ale usoudil jsem, že mi budou stačit pouze 3 měsíce teď na léto. Už jsem si to šel kloupit, ale zarazilo mě, že tam není možnost u 3 měsíců bez automatického obnovení. Jde po zakoupení to obnovování nějak zrušit, nebo se mi to bude strhávat do konce věků? :-)Díky za odpověď
  • 0

#54 xheretic

xheretic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 20:18

Jde to...stačí si na kartě přes kterou to platíš vypnout platby přes internet...u mé RB se to jmenuje "E-Commerce" ...samozřejmě to umí každá banka. Vždy, když něco chci zaplatit online nebo přes PAYPAL, si toto v internetovém bankovnictví aktivuji, zaplatím a hned zase deaktivuji. No a pak ti nikdo nic automacticky nestrhne, osobně vyzkoušeno! A tady máš oficiální způsob, můžeš to prostě kdykoliv ukončit ve tvém profilu. http://www.geocachin...ip/refunds.aspx
  • 0

Samsung Galaxy S Relay 4G - nejlepší HW vysouvací qwertz telefon

HTC Kaiser, Samsung i8000 16GB + QStarz BT-Q1000X

 


#55 lukjir

lukjir

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 20:23

Já kartou platím přes internet velmi často, takže kdybych měl pokaždé aktivovat a deaktivovat asi bych se zbláznil, ale jde mi o to, jestli jde to automatické obnovování vypnout někde u Groundspeaku, aby se o to ani nepokoušeli.
  • 0

#56 cufik_team

cufik_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 20:40

aktuálně - prošla mi jednorázovka, platba na rok bez obnovy. Byla potřeba si pohrát s billing address na GC před zadáním transakce tak, aby se v platbě objevily doláče. Následně platba přes PayPal, 610,- Kč blokováno v transakcích na účtu. Upravené billing address se projevilo pouze na účtu za platbu vygenerovaném z GS. Adresu v profilu na GC (ani v PayPalu) to nezměnilo. Zprovoznění PM se mi aktivovalo ihned po odhlášení a znovupřihlášení do GC.
  • 0

#57 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 20:55

PM mi končí v 07/2013. Po změně poplatků na EUR jsem v červnu povolil automatické stržení, včera přišlo avízo, že se mi strhnou 30 USD. Pak to asi zase vypnu a uvidím, co se bude dít za rok....
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#58 Mefistoteles

Mefistoteles

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 22:53

Ahoj, přítelkyně na víkendovém eventu dostala papírek s kódem na 1 měsíc PM. Bohužel si nevíme rady s aktivací. Můžete nám prosím poradit?
  • 0

#59 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 23:01

Mefistoteles napsal/a:
Ahoj, přítelkyně na víkendovém eventu dostala papírek s kódem na 1 měsíc PM. Bohužel si nevíme rady s aktivací. Můžete nám prosím poradit?


Aktivovat můžeš zde
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#60 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 7:14

nechal jsem to kamarádovi a píše mu to neplatný kód... škoda
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama