Přejít na obsah


Fotka

Keškoměrka


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
93 odpovědí na toto téma

#61 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 12:16

Myslím, že už to tady padlo... ale nedala by se Keškoměrka prolinkovat sem na gc.cz na home jako obrázek? Stačil by i ten ukazatel co má Geohorse Reviewer ve svém profilu.... tedy jestli nejde o nějaký porušení autorských práv atd.
  • 0

#62 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 12:44

Jo, to by asi šlo. Kdysi jsme to i s Poníkem řešili, že by se to přesunulo sem s nějakou informační stránkou (co je potřeba pro hladké schválení, co zdržuje a tak) a že se to na plzeňském webu nějak testne, zjistí se zkušenosti atd. Ale pak nějak nebyl čas to dotáhnout.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#63 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 13:26

Hele, když už jsme u těch skvělých nápadů jak ušetřit Reviewerům práci, nešlo by udělat malé udělátko, které by kontrolovalo kolizi souřadnic? Něco na způsob Evince. Zadal bych souřadnice a ono by mi to řeklo, jestli jsou v koizi s nějakou keší. Započítávaly by se tam samozřejmě i finálky multin a mysterek, tedy to, co si nemůžu sám zkontrolovat.
  • 0

#64 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 13:39

Sodobar napsal/a:
Hele, když už jsme u těch skvělých nápadů jak ušetřit Reviewerům práci, nešlo by udělat malé udělátko, které by kontrolovalo kolizi souřadnic?
Něco na způsob Evince. Zadal bych souřadnice a ono by mi to řeklo, jestli jsou v koizi s nějakou keší. Započítávaly by se tam samozřejmě i finálky multin a mysterek, tedy to, co si nemůžu sám zkontrolovat.

Jojo, to by bylo dost dobry udelatko na BF vyhledavani souradnic mysterek, na ktere nemuzu prijit. Zadal bych vymyslene souradnice, a kdyz by byly v konfliktu, tak bych vedel ze cache najdu +-160m okolo.
Asi tak jsi to myslel... :D:D:D:D
  • 0

#65 Hydros_cz

Hydros_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 13:40

Sodobar napsal/a:
Hele, když už jsme u těch skvělých nápadů jak ušetřit Reviewerům práci, nešlo by udělat malé udělátko, které by kontrolovalo kolizi souřadnic?
Něco na způsob Evince. Zadal bych souřadnice a ono by mi to řeklo, jestli jsou v koizi s nějakou keší. Započítávaly by se tam samozřejmě i finálky multin a mysterek, tedy to, co si nemůžu sám zkontrolovat.


To mi neprijde rozumne ;) jsme prece jen narod cesky a vynalezavy ... a vy... ;) ...
A prvni co mne napadlo jak jsem cetl tento prispevek ....
Nejaka zapeklita mysterka vs 3body na kruznici o r-161m nebo kolik to je ;) a mas souradnice ..... (nebo 2 a mas 2 souradnice ;) 320m od sebe ;)
  • 0

#66 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 13:58

Přesně, to by bylo hodně zněužitelné. Nee, nebrat.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#67 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 14:03

pepa.z.pocernic napsal/a:
Jo, to by asi šlo. Kdysi jsme to i s Poníkem řešili, že by se to přesunulo sem s nějakou informační stránkou (co je potřeba pro hladké schválení, co zdržuje a tak) a že se to na plzeňském webu nějak testne, zjistí se zkušenosti atd. Ale pak nějak nebyl čas to dotáhnout.

Bylo by to fajn, zkuste se na to znovu podívat ;)
  • 0

#68 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 14:13

Sledujte plzeňský web a podívejte se, kde toto vlákno běží... jinak myslím, že Poník zaslouží velkou pochvalu. Během nemoci pustitl teďka neskutečné množství keší a snížil tak frontu...
  • 0

#69 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 21:37

mirotiro napsal/a:
Sledujte plzeňský web a podívejte se, kde toto vlákno běží... jinak myslím, že Poník zaslouží velkou pochvalu. Během nemoci pustitl teďka neskutečné množství keší a snížil tak frontu...

A já myslel, že si vzal dovču. A on se přitom hodil marod.:D:D
  • 0

#70 Geohorse Reviewer

Geohorse Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 8:32

PLAJ family napsal/a:
A já myslel, že si vzal dovču. A on se přitom hodil marod.:D:D

:D:D No jsem asi první co se kvůli času na review nechal pošlapat koněm ;)
  • 0
ICQ: 340776686

#71 Geohorse Reviewer

Geohorse Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 9:38

sobikovi napsal/a:

pepa.z.pocernic napsal/a:
Jo, to by asi šlo. Kdysi jsme to i s Poníkem řešili, že by se to přesunulo sem s nějakou informační stránkou (co je potřeba pro hladké schválení, co zdržuje a tak) a že se to na plzeňském webu nějak testne, zjistí se zkušenosti atd. Ale pak nějak nebyl čas to dotáhnout.

Bylo by to fajn, zkuste se na to znovu podívat ;)


Tak ju v rychlosti ;) Pokud si myslíte že to má smysl ....vaše nápady jsou vítány.
Já bych si představoval stránku keškoměrky asi nějak takto:


Keškoměrka
Orientační měřidlo velikosti CZ fronty caches, které čekají na schválení.



Revieweři se vám standartně po aktivaci listingu, tzn. odeslání cache do fronty (provádí se zaškrtnutím checkboxu "Yes, this listing is active" ve formuláři) ozvou (či cache publikují) do 72hodin, pokud je, ale fronta přetížena, může docházet (a obvykle dochází) k prodloužení času reakce či k pozdější publikaci cache.
Z tohoto důvodu prosím odesílejte cache které je třeba schválit na termín s dostatecným předstihem (týká se eventů)

Měřidlo slouží pouze k přibližné informaci o stavu CZ fronty a může pomoci k hrubému odhadu času k publikaci vaší cache...

zelená = fronta je v normálu
žlutá = fronta je plná
červená = fronta je zahlcena

Vložený obrázek

Jak pomoci reviewerům a zmenšit dobu od odeslání mé cache k jejímu publikování?


Prosím a apeluji na všechny, co mají právě cache ve frontě, či se jí tam chystají odeslat, pomozte nám a proveďte si samoreview, klidně poproste i zkušenějšího kolegu a listing mu ukažte.

Zkontrolujte zejména:
1) Že cache je na svém místě
2) Že máte v profilu své domovské souřadnice
3) Že všechny stage a šifry mají jedno jasné řešení.
4) Že cache nemá žádnou kolizi.
5) Že zadané souřadnice ukazují na mapě, tam kde jste cache nechali.(utopené cache)
6) Že jste pri mystery nebo multi-cache nezapomněli na final stage waypoint.
7) Že Když je terén 1... myslíte na vozíčkáře (atribut)
8) Že jste nezapomněli přidat atributy, (info o) cache.
9) Že jste nezapomněli pridat hint (nebo napsat, rev.note, že není zadán schválně)
10) Že máte správně Waypointy. (souřadnice a druhy)

Tip na rychlejší komunikaci:
Pri review prosím komunikujte formou logu review note u listingu cache.
Neposílejte nám email přes profil. Vase cache se tak ve frontě jeví jako bez reakce majitele, my to musíme později v té hromadě mejlů dohledávat a zpětně kopírovat do listingu vaší právě schvalované cache z důvodu nutnosti archivace komunikace pri review. Toto zdržuje jak vás tak nás.

Více info k problematice schvalovani caches najdete zde:
http://geowiki.hidde...ní_od_reviewerů

http://geowiki.hidde...n)_začátečníkům
  • 0
ICQ: 340776686

#72 jtuma007

jtuma007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 14:55

Jupííí, kluci díky. Vypadá to že se podařilo zahlcenou frontu překousnout :-) Sám čekám na publikaci své kešky od 26.3.2009, tak snad už se na ni dostane. Jen poznámka: když jsem publikoval kešky v Praze, tak byly schváleny do dvou dnů. Teď jsem se vrátil do rodných luhů a hájů, publikoval kešku na místě, kde v okolí 10km nebyla za poslední čtvrt rok publikována žádná nová keš, tak ejhle... Trvá to skoro měsíc... Ponaučení? Musím asi zpátky do Prahy :D:D:D
  • 0

#73 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 15:32

Geohorse Reviewer napsal/a:

PLAJ family napsal/a:
A já myslel, že si vzal dovču. A on se přitom hodil marod.:D:D

:D:D No jsem asi první co se kvůli času na review nechal pošlapat koněm ;)


No, nevím, nejsou ty Tvoje informace moc důvěryhodné, protože denní tisk hovoří jinak:

http://zpravy.idnes....zajimavosti_jba

:D:D:D:D:D:D:D:D
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#74 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 17:30

Geohorse Reviewer napsal/a:

PLAJ family napsal/a:
A já myslel, že si vzal dovču. A on se přitom hodil marod.:D:D

:D:D No jsem asi první co se kvůli času na review nechal pošlapat koněm ;)


Všechno špatné je k něčemu dobré ;)

Jinak díky za ten "hukot" a brzy se uzdrav!
  • 0

#75 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2009 - 7:02

Tak fronta se nám změnšuje, na schválení se stále čeká měsíc. Opravdu by se nemělo začít uvažovat o dalším volunteerovi?
  • 0

#76 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2009 - 7:12

radvoj napsal/a:
Tak fronta se nám změnšuje, na schválení se stále čeká měsíc. Opravdu by se nemělo začít uvažovat o dalším volunteerovi?


Mesic? V patek v 19h jsem ulozil krabicku, v 19:30 se mi podarilo to odkliknout pri cekani na zapad slunce a v 22 po veceri mrknu na postu a vidim ze je schvaleno. V sobotu dopolede padla, i kdyz zatim cekam na FTF log. Doost fofr! ;)

Tak tedy pri teto prilezitosti dekuji Geohorse reviewerovi za ultra rychle schvaleni. B)
  • 0

#77 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2009 - 7:17

asi nejaká protekca ;) Neni to problém. Je to keš mojí dcery. její první. má 11 let a moc se na ni těši. před měsicem uloženo. zkontroloval jsem to po ní a má vše ok. snad to brzo bude.
  • 0

#78 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2009 - 8:04

radvoj napsal/a:
asi nejaká protekca ;)


Neni to o protekci, ale o čísle WP. Už se to tu psalo, fronta se řadí podle WP a pokud si ho vezmeš a pak dlouho pracuješ na keši, po odeslání se hravě dostaneš na začátek fronty. Mě takhle TTR schválil 22.4. mysterku GC1NMDA za zhruba 45 minut :) WP byl starý asi 6 týdnů.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#79 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 0:22

Neni to o protekci, ale o čísle WP. Už se to tu psalo, fronta se řadí podle WP a pokud si ho vezmeš a pak dlouho pracuješ na keši, po odeslání se hravě dostaneš na začátek fronty. Mě takhle TTR schválil 22.4. mysterku GC1NMDA za zhruba 45 minut :) WP byl starý asi 6 týdnů.


Asi je to jinak: dnes vylezla keš GC1QTFE (hidden 1.5.)
náš wayp je GC1P... (hidden 4.4.) takže v tom bude ještě neco jiného. Asi nováčkům keš hned neschválí nebo tak něco.
  • 0

#80 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 8:26

radvoj napsal/a:

Neni to o protekci, ale o čísle WP. Už se to tu psalo, fronta se řadí podle WP a pokud si ho vezmeš a pak dlouho pracuješ na keši, po odeslání se hravě dostaneš na začátek fronty. Mě takhle TTR schválil 22.4. mysterku GC1NMDA za zhruba 45 minut :) WP byl starý asi 6 týdnů.


Asi je to jinak: dnes vylezla keš GC1QTFE (hidden 1.5.)
náš wayp je GC1P... (hidden 4.4.) takže v tom bude ještě neco jiného. Asi nováčkům keš hned neschválí nebo tak něco.


To je divné, že by jsi měl po měsíci kešku neschválenou bez jediné reviewer note.

Zkus se obrátit skrz profil na některého reviewera, ať se Ti podívá, v čem je problém.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama