Přejít na obsah


Fotka

Změňte vzhled mapy - TYPky pro Topo Czech 2 a 3.1 (Pro), Slovakia Topo 2, Atlas Czech 8.1 a 2010 atd


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
714 odpovědí na toto téma

#501 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 03 září 2010 - 12:25

Parkis napsal/a:
až se někdo budete nudit, tak udělejte stránku se srovnávacíma screenshotama stejné oblasti s různými TÝPky :) Tohle vlákno začíná být značně nepřehledné


Souhlas.
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#502 djw

djw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 23:40

dandro, moc dekuji za perfektni typ pro czech topo pro 2010
  • 0

#503 sammerman

sammerman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2010 - 13:01

Bude i typek pro Czech topo 2010 (ne PRO)??
  • 0
Garmin GPSmap 62s

#504 sammerman

sammerman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2010 - 13:52

Nahrál jsem si do Topo Czech 2010 typek z Topo Czech 3.1 a v MapSource v pohodě hned všechno najelo, ovšem když jsem si to poslal do GPS map62s což proběhlo taky v pohodě, tak se mi v GPSce zobrazuje Topo Czech 2010 pořád se starým typkem. Nevíte náhodou někdo kde je háček?? Jo a když jsem nahrával ten týpek do adresáře mapy, tak jsem jej přejmenoval tak aby se jmenoval tak jako ten původní. Zkoušel jsem to do GPSky nahrávat dvakrát a podruhé jsem i vyčistil složku TileCache a stejně nic, v GPSce to najede se starým typkem
  • 0
Garmin GPSmap 62s

#505 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2010 - 14:00

uvnitř TYPku je "ID" pro jakou je mapu, v MapSource se ti to ukáže, ale GPS to nepřebere, bud si musíš upravit ono ID nebo použít nějaký již hotový TYP konkrétně pro mapu Topo 2010
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#506 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2010 - 14:04

sammerman

Zkus ještě změnit typ mapy v TYP editoru... http://ati.land.cz/g...comp/editor.cgi
Já jsem to teda tak dělal, když jsem chtěl použít PRO týpek s nePRO mapou a fungovalo to.

edit: Pozdě.:)
  • 0

#507 sammerman

sammerman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2010 - 14:53

Děkuji, už jsem to změnil a funguje to
  • 0
Garmin GPSmap 62s

#508 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2010 - 20:15

Mozna to sem nekdo pro NEpro hodte.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#509 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2010 - 10:31

S474N napsal/a:
Mozna to sem nekdo pro NEpro hodte.

TYP pro Czech Topo 2010
Už to ho sem někdo hodil B)
  • 0

#510 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2010 - 11:57

dandra: diky, nejde o me, spis o ty, co pouzivaji nePRO verzi. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#511 noiz

noiz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2010 - 12:17

Dandro, díky za týpek pro TC2010P. Mohl by jsi prosím ještě zkontrolovat ikonky bankomatů? V mapě evidentně jsou, ale ani po přiblížení se mi nechtějí v nejnovějším MS zobrazovat. Ještě jednou děkuji, Picodas by tebe (a HB ) měl platit alespoň jako nějaké externisty... ;)
  • 0

#512 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2010 - 12:24

noiz napsal/a:
Dandro, díky za týpek pro TC2010P. Mohl by jsi prosím ještě zkontrolovat ikonky bankomatů? V mapě evidentně jsou, ale ani po přiblížení se mi nechtějí v nejnovějším MS zobrazovat. Ještě jednou děkuji, Picodas by tebe (a HB ) měl platit alespoň jako nějaké externisty... ;)

Bankomaty nezobrazuju úmyslně. Když hledáš v nouzi bankomat, stačí ho pohlodat v menu GPS. Netřeba kvůli tomu zaplevelovat mapu ikonami.
  • 0

#513 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2010 - 12:37

Jen předesílám pro případné error reportery, že v Czech Topo 2010 (basic) kolem Střeleckého ostrova vyschla Vltava. Závada není na vašem přijímači :| Chybí tam vrstva. Ani můj, ani cizí týpek to nespraví. To musejí jiní týpci... ;)
  • 0

#514 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2010 - 0:48

Díky za ten NEpro týpek. Jenom s obyčejně převedeným z PRO byla ta Vltava vyschlá celá. :D Mimochodem, dá se v týpku nějak upravit zvětšení, při kterém se jednotlivé typy objektů zobrazují, nebo to je potřeba změnit přímo v .img souborech mapy?
  • 0

#515 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2010 - 9:15

Dandro? Má ten tvůj TYP i noční mod? Ptám se z důvodu, zda mi to nepřepíná GPS nebo zda není zakomponován ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#516 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2010 - 14:46

fremen.cz napsal/a:
Dandro? Má ten tvůj TYP i noční mod? Ptám se z důvodu, zda mi to nepřepíná GPS nebo zda není zakomponován ;)

Všechny 4 týpky jsou včetně nočního módu. V mý 60CSx to přepíná korektně. V Oregonu jsem to ještě nezkoušel, ale lidi to dělají nějak přes "marine" mód. Kdo víte, povězte, jak.
  • 0

#517 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2010 - 14:57

alkes napsal/a:
...dá se v týpku nějak upravit zvětšení, při kterém se jednotlivé typy objektů zobrazují, nebo to je potřeba změnit přímo v .img souborech mapy?

Velikost písma se imho dá ovlivnit až v momentě, kdy si mapa řekne, že to chce zobrazit, tzn. že rozlišení je pod hranicí X a zároveň existuje pro popisek místo. Nevím, jestli je to vlastnost img souboru nebo firmware GPSr. Bohužel jsou jiné věci, které mě svědí víc, takže tady na tom místě se teď škrábat nemůžu. Obávám se ale, že bez rozborky-sborky celé mapy je problematika úrovní, kdy a co zobrazovat, neřešitelná ;)
  • 0

#518 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2010 - 18:14

dandra

Toho jsem se obával. Každopádně díky za odpověď.
  • 0

#519 MichaEli

MichaEli

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 12:40

Zdravim, na origo typku k CZ TOPO 2010 PRO mi vadí asi pouze jediná věc, a to že se některé silnice zobrazují příliš široce a schovávají se mi pod nimi ve větším oddálení turistický značky nebo cyklotrasy (viz přiložená ukázka). V TYP editoru jsem zkoušel úpravy ale bezúspěšně. Šířka je buď 1px - moc úzký, nebo 2 px - originální nastaveni a dle mě moc široký. Určitě někdo podobný problém řešil a na rozdíl ode mě i úspěšně vyřešil. Díky za radu. AKTUALIZACE: kurnik, jak se sem do fóra přikládá obrázek? Příloha, vybrat soubor nak nefunguje...
  • 0

#520 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2010 - 9:28

Zde je aktualizovaný týpek pro Citi Navigator Europe 2011.2. Stejně jako 2011.1 routuje z Brna do Plzně už po novém okruhu přes Lochkovský tunel a nejdelší dálniční most ve Střední a Východní Evropě.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama