Přejít na obsah


Fotka

GeoGet a Linux


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#21 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 23 November 2009 - 20:03

Je to treba GC20P3R. http://disk.jabbim.c....cz/ggchyba.txt tady je textak s komplet zkopirovanou chybou. Na disku presne v tom adresari ten obrazek je jedna se o ikonu doxiny.

Edit: Vypada ze to dela u kesi kde je overeni evince, doxina atd...
  • 0

#22 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 23 November 2009 - 21:15

Vsak ta chybova hlaska nerika nic ve smyslu "nemohu najit soubor", ale rika, ze "nemohu nacist obrazek". Z toho souboru vidim, ze k chybe dochazi nekde hluboko uvnitr HTML prohlizece v mistech, kde se snazi zobrazit obrazek za pomoci knihovny GDI+. Mozna ma Wine nejaky problem s funkci GdipLoadImageFromFile.
  • 0

#23 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 23 November 2009 - 21:18

Ono by mozna stacilo aby se ta chyba jen ignorovala, protoze takhle to tu kes proste nezobrazi.
  • 0

#24 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 23 November 2009 - 22:02

No, ze by se mi chtelo upravovat cizi HTML prohlizec... Opravdu to dela kazdemu, nebo je to jen zavada urcite verze Wine?
  • 0

#25 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1207 příspěvků(y)

Publikováno 24 November 2009 - 6:33

HaLuMa napsal/a:
No, ze by se mi chtelo upravovat cizi HTML prohlizec... Opravdu to dela kazdemu, nebo je to jen zavada urcite verze Wine?

Mam wine 1.1.9 a problem nepozoruju. Kes naimportovana jakozto .gpx, zobrazena a vidim ji stejne jako na webu.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#26 svetylecko

svetylecko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 26 November 2009 - 23:59

Mám stále ten samý problém, který popisuje "Druzicka". Stává se to u keší, které mají např. obrázek na kontrolu souřadnic (třeba evince). Ten obrázek sice vidět nepotřebuju, ale jak už píše Druzicka, bohužel se ten listing vůbec nezobrazí.
  • 0

#27 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 27 November 2009 - 9:01

Zkuste jine Wine. Vse nasvedcuje tomu, ze u Wine neco potentovali v GDI+, kdyz ve starsi verzi to chodi, ve windows to chodi, jen na urcite verzi Wine ne.
  • 0

#28 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 27 November 2009 - 11:23

Ano, zkoušet různé verze. Kdysi jsem s tím bojoval, v jedné verzi OK, v následující KO, pak dlouho OK, pak dlouho KO... Pak jsem to vzdal...
  • 0
Garmin GPSMAP 60CSx + Topo Czech 1.2
Sony Ericsson K750i + Opera Mini 4.1beta + Handy Geocaching 3.2.5
Apple iPod Nano + Pocket Queries as VCards (via GPSBabel :-)

#29 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 27 November 2009 - 12:57

Podivam se, jestli by u toho HTML rendereru neslo to GDI+ uplne vypnout. mozna by to nestastnikum se zlobicim Wine pomohlo. ;)
  • 0

#30 svetylecko

svetylecko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 05 December 2009 - 0:30

Je to divné, zvýšil jsem wine na verzi 1.1.31 a stále tam ta chyba je... :-(
  • 0

#31 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 14 December 2009 - 22:40

svetylecko napsal/a:
Je to divné, zvýšil jsem wine na verzi 1.1.31 a stále tam ta chyba je... :-(


Tak mi se problem podarilo vyresit, trosku jsem poguglil a doslo k tomu ceho jsem se bal i "widle" ve wine je treba jednou za cas preinstalovat :oD Proste smazes komplet adresar .wine a holt budes muset aplikace nainstalovat znovu vcetne knihoven na to se osvedcil winetricks. Od ted mam po problemu samozrejme doporucuju zaarchivovat adrear geoget s datama a potom ho nahrnout z5. Tak to je vse a omlouvam se, ze jsme s takovou prkotinou otravoval.
  • 0

#32 Gimli2

Gimli2

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 07 June 2011 - 0:22

Zdravim, pokousel se jiz nekdo rozbehat geoget na ARM procesoru? Mam tu ubuntu 10.04 na stroji s ARM procesorem (Toshiba ac100) a wine sice portovane castecne je, ale windowsi binarky zkompilovane pro x86 by stejne nebehaly primo. Jedine si emulovat x86 treba pomoci Qemu (viz navod: http://wiki.winehq.org/ARM), pricemz zase bude dost trpet vykon... ale zajimalo by me, zda se to uz nekomu fakt povedlo. Gimli2
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama