Přejít na obsah


Fotka

Nejmladší kačeři zakládají keše


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
162 odpovědí na toto téma

#61 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 12:12

zlicinaci napsal/a:
Tak jsem se dočetl až sem a budu raději jako hrob. Ale zajímalo by mě, dle jakých indícií se dá zjistit, že owner je dítě.



Že by z profilu ?:D Specialně tyhle dušičky čisté, co si na ně každý "dovoluje" si tam fotku dávají.
Ostatně je přeci príma vědět s kým mám tu čest, od toho profily máme, none ?;)
Moc ti ten hrob nepomoh´:D:D:D
  • 0
Kdo si hraje, nezlobí

#62 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 12:34

kubacom napsal/a:

zlicinaci napsal/a:
Tak jsem se dočetl až sem a budu raději jako hrob. Ale zajímalo by mě, dle jakých indícií se dá zjistit, že owner je dítě.



Že by z profilu ?:D Specialně tyhle dušičky čisté, co si na ně každý "dovoluje" si tam fotku dávají.
Ostatně je přeci príma vědět s kým mám tu čest, od toho profily máme, none ?;)
Moc ti ten hrob nepomoh´:D:D:D

Jo, takže než půjdu na kešku, budu si prohlížet fotogalerii a přemýšlet - je tohle vlak, není tohle owner, není to třeba jeho dcera? :-)))) Jinak je totiž profil čistý jak čerstvě prostřený stůl. Ale je mi to fakt jedno. Spíš bych položil otázku, když už jsem se tak blbě odhrobil. Jaké logy čeká owner u této kešky? Resp. jaké logy očekávají jiní, že by tam měly být? (Tato ZŠ budiž pouze příkladem, nikdy jsem tam nebyl). Stačí se podívat na keše, které jsou na jiném místě, s mnohem menším počtem nálezů a tam se podívat na mnohdy vskutku předlouhé a někdy i zajímavé a veselé zápisy. V čem je tedy problém?
Ale jak jsem již napsal, je mi to jedno, protože podle mě si každá krabička zaslouží, aby byla nalezena a rád si zajedu, až pojedu okolo, i sem.
  • 0

#63 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 13:43

Dain a Olik napsal/a:

kolombo napsal/a:

JuCaKe napsal/a:
.....
Je to podobné, jako bych já, coby milovnice buřtů .... :D....


To je nápad, jen se musím podívat, jestli tam není v kolizi s jinou keší :-D


jen si pospes, abys pak nebyl druhej, protoze uz tam bezi zakladat pazitka a chce ji venovat kabanosu :D


Zítra jedu pro maso a klobásky na kešování v Drážďanech, tak si to tam zaměřím a bloknu si WP :-)

A řekl bych, že Dan prd ví, kam chodím pro maso :-D
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#64 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 13:43

zlicinaci napsal/a:

kubacom napsal/a:

zlicinaci napsal/a:
Tak jsem se dočetl až sem a budu raději jako hrob. Ale zajímalo by mě, dle jakých indícií se dá zjistit, že owner je dítě.



Že by z profilu ?:D Specialně tyhle dušičky čisté, co si na ně každý "dovoluje" si tam fotku dávají.
Ostatně je přeci príma vědět s kým mám tu čest, od toho profily máme, none ?;)
Moc ti ten hrob nepomoh´:D:D:D

Jo, takže než půjdu na kešku, budu si prohlížet fotogalerii a přemýšlet - je tohle vlak, není tohle owner, není to třeba jeho dcera? :-)))) Jinak je totiž profil čistý jak čerstvě prostřený stůl. Ale je mi to fakt jedno. Spíš bych položil otázku, když už jsem se tak blbě odhrobil. Jaké logy čeká owner u této kešky? Resp. jaké logy očekávají jiní, že by tam měly být? (Tato ZŠ budiž pouze příkladem, nikdy jsem tam nebyl). Stačí se podívat na keše, které jsou na jiném místě, s mnohem menším počtem nálezů a tam se podívat na mnohdy vskutku předlouhé a někdy i zajímavé a veselé zápisy. V čem je tedy problém?
Ale jak jsem již napsal, je mi to jedno, protože podle mě si každá krabička zaslouží, aby byla nalezena a rád si zajedu, až pojedu okolo, i sem.


Hele, je to asi takhle - my jsme tady včera tohle téma otevřeli proto, aby jsme poukázali na to, že třeba zrovna tenhle klučík to má udělané v pohodě, prostě nám ho přišlo líto, jak musí být zklamaný, když mu chodí nehezké zápisy........prostě trochu citu, ne to sekat jako Baťa cvičky. Už to tady někdo napsal: "Stačí - dík za keš"
Jenomže ona ta pointa už dávno vyšuměla a propírá se tady kdeco:(

Všechno je jasné, ať si každý dělá co chce, jak je vidět, tak si do toho stejně nikdo mluvit nenechá.

Stejně mezi námi kačery jsou hodné "tety" a hodní "strejdové", kteří to těm prckům pochválí. :P
Tohle téma mělo být jen o dětech a krabičkách, které dělají pro nás, roste nová generace, tak snad je to neodradí, jinak nebudeme mít na stará kolena co lovit:D:D
  • 0
Kdo si hraje, nezlobí

#65 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 13:48

kubacom napsal/a:

zlicinaci napsal/a:
Tak jsem se dočetl až sem a budu raději jako hrob. Ale zajímalo by mě, dle jakých indícií se dá zjistit, že owner je dítě.



Že by z profilu ?:D Specialně tyhle dušičky čisté, co si na ně každý "dovoluje" si tam fotku dávají.
Ostatně je přeci príma vědět s kým mám tu čest, od toho profily máme, none ?;)
Moc ti ten hrob nepomoh´:D:D:D


Já myslím, že napsat log tak, aby si autor neřekl: "Proč jsem to vůbec dělal" je povinnost vždy, ne jen když se jedná o dítě.

Kdysi jsem byl na školení, kde lektorka, angličanka, nebyla schopná pochopit, že když po nás chce hledat klady, proč jí furt vykládáme, co se nám nelíbí ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#66 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 14:00

kubacom napsal/a:
...
Hele, je to asi takhle - my jsme tady včera tohle ...

Já to pochopil, si už jen tak blekotám :-D
  • 0

#67 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 15:55

PLAJ family napsal/a:
Psalo se tu: "Když se ti to nelíbí, tak tam nelez."
Tak to vezměme obráceně: Hradník koukne na listing další ZŠ, MŠ, jesle keš. Do notes nebo zde na fóru napíše: "Zase jedna ZŠ keš, fuj fuj, a nikdy tam nepůjdu."
A už vidím diskuzi: "Co kritizuješ? Vždyť jsi tam ani nebyl!"
Prostě Hlava XXII.
Najdeš kešu, nelíbí se ti a napíšeš to do logu. -> Nikdo tě nenutil tam jít.
Vynecháš ji a někde se vyjádříš. -> Co se vyjadřuješ, vždyť jsi tam ani nebyl.


Jezisi to je zase argument. A co takhle na kes, ktera se mi uz dopredu nelibi a tudiz na ni nejdu, ignorovat. Ale asi se nekteri potrebuji projevovat vsude a vsem.
  • 0

#68 consul

consul

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 16:24

[quote]kaote napsal/a:
Tak ono ani neni potreba zjistovat, ze je dite. Ze je keska u skoly v nezajimave casti mesta je patrne z listingu. takze pokud clovek umi cist, muze se sam rozhodnout, zda ho lov takove kese zajima ci ne. Pokud ne, kes mu nijak neprekazi. Ale to je porad dokola.
quote]
Co když to založil školník nebo dokonce sám pan ředitel?;)
  • 0

#69 consul

consul

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 16:26

omlouvám se, špatně jsem to odcvaknul
  • 0

#70 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 16:35

Mám doma dvě děti,deset a sedmnáct.Jestli si někdo myslí,že pokud by založili svoji keš,někdo jim ji zkritizoval a oni utrpěli psychickou újmu a archivovali ji,tak se musím :D :D :D Jedině,že byste jim za to sebrali kapesné,jinak jsou splachovací.Takže tvrdím,že úplně normální log,jako je ten hradníkův,žádného mladíka neodradí.Pokud díky tomu tu další založí u hezčího místa,jedině dobře.A jestli se po nepochvalném logu sesype a keš archivuje,tak ať radši žádnou jinou nedělá,ušetří si pobyt u nás v Kosmonosích.
  • 0

#71 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 16:43

cinca2008 napsal/a:
Mám doma dvě děti,deset a sedmnáct.Jestli si někdo myslí,že pokud by založili svoji keš,někdo jim ji zkritizoval a oni utrpěli psychickou újmu a archivovali ji,tak se musím :D :D :D Jedině,že byste jim za to sebrali kapesné,jinak jsou splachovací.Takže tvrdím,že úplně normální log,jako je ten hradníkův,žádného mladíka neodradí.Pokud díky tomu tu další založí u hezčího místa,jedině dobře.A jestli se po nepochvalném logu sesype a keš archivuje,tak ať radši žádnou jinou nedělá,ušetří si pobyt u nás v Kosmonosích.


Az na to ze uz davno tu nejde o Hradnikuv log. Ale to by si musel nekdo precist aspon nektere prispevky, ze?;)
  • 0

#72 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 17:03

Někdo si přečetl všechny příspěvky a reaguje tu právě na ten původní - úvodní. Je v tom nějaký problém ? Nebo už na něj reagovat nesmím ??
  • 0

#73 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 17:15

Mě přijde hradníkův log celkem v pohodě i když asi taky zamrzí, na ostatní logy na téhle kešce jsem zatím nekoukala, ale nedělám si iluze. Co mě vytáčí na lozích na mých keškách je to, že mi někdo úplně cizí napíše, že je tu spousta daleko lepších míst, kde by se dala schovat. Přitom já vím, že na jiných "vhodných" místech se scházejí puberťáci, a na dalších zase probíhá dost pravidelná obecní údržba a jiné je obklopeno domy obývanými převážně důchodci.... Ale nějakej cizák si dovoluje mi radit, kam mám ve svý domácí obci strčit krabici případně jak velkou... :( A druhá věc, co mě vytočila poměrně nedávno, byl nic neříkající kritický log: "ze schovky jsem byla zdešena". Kdyby ten den nezalogoval ještě někdo jiný, tak bych se asi nedozvěděla, že nějaký dobrák moji keš zamaskoval drnem hlíny a tím ji celou umazal :(, nic bych neudělala a jen si pomyslela něco o "slepici, co nejspíš kešuje na jehlách". Za mě: kritika ano, ale prosím vás používejte při tom i mozek. A také si uvědomte, že nejste na světě jediní a že pro jiné skutečně může být keš u školy či kdekoliv jinde zajímavá a rádi si ji odloví. Souhlasím s tím, že kritika by se měla týkat především nepřesností v listingu, špatného zaměření, závady na keši nebo odpadků kolem keše. Za bordel v keši obvykle owner nemůže.
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#74 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 17:29

UFF,no přečetl jsem to celé a vypadá to že sem přispívají rozumní lidé,jen s odlišnými názory :D. Co třeba napsat log takhle: "Místo je bohužel pro mě nezajimavé,ale krabička v pohodě a keš dobře udržovaná.Díky za bod." takovýto log přece nikoho nemůže urazit,i pochvala za sebemenší drobnost potěší,a je jedno jestli keš dělalo dítě nebo dospělý. Kritizovat ano,ale zároveň se snažit najít nějakou drobnost která by se dala pochválit.;)
  • 0

#75 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 17:30

cinca2008 napsal/a:
Někdo si přečetl všechny příspěvky a reaguje tu právě na ten původní - úvodní. Je v tom nějaký problém ? Nebo už na něj reagovat nesmím ??


To samozrejme muzes, to je tve pravo. Akorat pak cast tveho prispevku postrada v kontextu diskuze smysl. :)
  • 0

#76 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 17:38

[quote]consul napsal/a:
[quote]kaote napsal/a:
Tak ono ani neni potreba zjistovat, ze je dite. Ze je keska u skoly v nezajimave casti mesta je patrne z listingu. takze pokud clovek umi cist, muze se sam rozhodnout, zda ho lov takove kese zajima ci ne. Pokud ne, kes mu nijak neprekazi. Ale to je porad dokola.
quote]
Co když to založil školník nebo dokonce sám pan ředitel?;)[/quote]

No ono se to uz ale deje. :) Jsou kesky u skoly, kterou zalozi cela trida a reditel jim to posveti. :) Ze by kesku zalozil skolnik jsem jeste neslysel, ale proc by ne. :D:D
  • 0

#77 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 18:12

Vzdyt je koneckoncu uplne jedno, zda kesku zalozil zak, uklizecka nebo reditel. Proste pokud nekoho kesky u skol neinteresuji, necht na ne nechodi. Nadavat na to, ze jsem uz zase musel jit lovit kesku ke skole, to je hodno jen nesvepravne osoby.
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#78 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 21:47

k-lord napsal/a:
A co takhle na kes, ktera se mi uz dopredu nelibi a tudiz na ni nejdu, ignorovat. Ale asi se nekteri potrebuji projevovat vsude a vsem.


Za muj verejny ignore list uz mi bylo taky vynadano. :D
  • 0

#79 V.O.S.K.

V.O.S.K.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 7:27

já teda víc ocenim, když mi nekdo napise kritickej log, ze tohle a tohle se mu tam nelibilo, nez: "TFTC." A tím, že malejm kačerům (i když nemuzeme poznat, ze to jsou maly kačeři) neřekneme, že keška je blbá, na špatým místě atp., tak si z nich dobrý kačery nevychovame. Zalozit dobrou krabičku neni tak uplne jednoduchy a nema smysl mazat med kolem pusy. Ja osobne jsem rad za kazdou krabicku, proste se stane, ze ma clovek dve hodky cas treba na Jiznim meste v Praze, coz je vcelku nezajimave sidliste a je rad, ze si tam odlovi 4 krabicky, byt to neni tak uzasny, jako treba nejake kesky v horach ci v historickem stredu mesta. Kdyz nekdo bydli na sidlisti a chodi na prochazky s kocarkem, jako my, tak taky si jde rad odlovit kesku nekde pobliz, to ale neni duvod, abychom se nad kazdym ulovkem rozplyvali do nebes, LOG ma byt nazor a kazdy ma napsat to, co si mysli, treba u sve kesky Prague architecture #4 - Romanesque Houses mam, co se tyce ulozeni, naprosto rozdilne logy, nekteri se rozciluji, jak je mozny, ze nekdo da kesku na tak ohavny misto a nekdo zase pise, ze se mu ulozeni moc libilo - stejne se clovek vsem nezavdeci (u te moji kesky taky obcas zalezi, jak moc jsou lide prasate :()
  • 0
Fallie & Karabuni & Prťka & Kryštůfek = V.O.S.K.

#80 slon324

slon324

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 8:38

[quote]kaote napsal/a:
Zdaleka nejvtipnejsi na lozich pod tou kesi jsou vsak ty narky nad tim, ze jim nejake decko vyfouklo FTF :)

Vidím, že prapor pozitivní diskriminace vlaje už i tady, jeho žerď statečně třímá kubacom a ze všech sil se bije za ty dušičky čisté.
Svůj názor na to, co se tady kolemdokola probírá, přidávat nebudu, dostatečně to i za mně vyjádřil cinca2008.
Co mi ale vadí daleko víc je tahle citovaná věta, kterou napsal kaote a která zapadla bez povšimnutí. Jistě, každý si může o FTF a lidech kteří se za nimi honí, myslet co chce. Ale i tahle hra má svoje pravidla a když někdo upozorní na to, že jsou porušována, tak je k smíchu, jenom proto, že ta pravidla porušují děti? To teda ani těm dětem moc neprospěje. No a naše budoucnost, o které se tu taky někdo tak dojemně zmiňoval, ta bude fakt nádherná.
  • 0
Kdyby žaludek uměl mluvit, žádal by Poděbradku.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama