Přejít na obsah


Fotka

Autostat - automatické statistiky z Geogetu pomocí GgStat a Geojarry


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1217 odpovědí na toto téma

#1081 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 09 January 2011 - 19:29

resp vezměme to popořadě... to že je v TAGu "Brno-město" či "Břeclav" je správně či chybně? Má to tak být nebo tam má být Brno-mesto / Breclav?
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#1082 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 09 January 2011 - 19:35

nazvy okresu jsou s diakritikou.
  • 0

#1083 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 09 January 2011 - 20:45

dejte ten návod:

http://www.geocachin...t=&rowstart=160

včetně toho testovače v3 na stránku ggstatu/autostatu... stálo mne to nadmíru energie, aby to generovalo korektně
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#1084 KOMOVCI

KOMOVCI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 09 January 2011 - 21:09

Možná se zeptám špatně, ale nezaobíral už se někdo zobrazením favoritních cachí (nová funkce www.geocaching.com) ve statistikách?
  • 0

#1085 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1383 příspěvků(y)

Publikováno 09 January 2011 - 21:40

Možná se zeptám špatně, ale nezaobíral už se někdo zobrazením favoritních cachí (nová funkce www.geocaching.com) ve statistikách?

Nejdřív je třeba dostat to hodnocení do databáze GG.
  • 0
MaFa

#1086 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 09 January 2011 - 21:43

V pracovni verzi to uz je, ale pochopitelne jen po importu z webu. V PQ to stale jeste neni. Cpe se to do tagu.
  • 0

#1087 KOMOVCI

KOMOVCI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 09 January 2011 - 22:02

najdu nekde nejaky odkaz jak to zprovoznit nebo je to jen o rucni editaci tagu kese a nasledne projeti pres nejak upravenou sablonu statistik?!
  • 0

#1088 bossno

bossno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 10 January 2011 - 8:23

bossno napsal/a:
.... se mi hozhodila tabulka Moje kešky
.... ještě jsem si všimnul že v Zajímavá cisla jsou nekteré řádky anglicky

Tak vyřešeno :
1. pomohlo znovu naimportovat moje keše
2. chyběly překlady nově přidaných řádků

Díky za rady

a ještě jeden dotaz, kde se nastavuje co obsahuje ta tabulka Zajímavá cisla?
  • 0

#1089 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 10 January 2011 - 9:33

Zajimava cisla jsou preddefinovana. Muzes nektere radky zakazat (prikazy DISABLE_NUMBERS_*) nebo si pridat sve (prikazy LANG_NUMBERS_*, DEFINE_NUBMERS, APPEND_NUMBERS a souvisejici). Doporucuju nakouknout do dokumentace dodavane s GgSattem, jsou tam priklady (soubor SomeNumbers.html).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1090 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5452 příspěvků(y)

Publikováno 10 January 2011 - 11:14

marně hledám nějaký seznam zemí, ke kterým se dá vygenerovat mapka nálezů s oblastmi (jako je Austria a Germany, Slovakia), v doc jsem to nenašel, na webu taky ne. Je to někde vypsáno? Taky mne překvapilo, že koláčový graf pro Francii má jinou barvu než ostatní a netuším proč, když jsem to v šabloně neměnil a je to tam stejně jako pro ostatní. Proč?
  • 0

#1091 Mesinger

Mesinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 11 January 2011 - 14:10

Ahoj, chtěl bych obohatit své statistiky o tabulky se dny kdy jsem kešoval. Respektive mi jde o tabulky Tabulka mesíc a Tabulka dne v týdnu. Prosím co mám v tempatu upravit či přidat za parametry. Díky
  • 0

#1092 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 11 January 2011 - 14:36

Mesinger napsal/a:
Ahoj, chtěl bych obohatit své statistiky o tabulky se dny kdy jsem kešoval. Respektive mi jde o tabulky Tabulka mesíc a Tabulka dne v týdnu. Prosím co mám v tempatu upravit či přidat za parametry. Díky


Zkus mrknout do dokumentace, například

C:\Programme\GeoGet\data-gasp\script\GgStat\GgStatDoc\examples\DateMonth.html

C:\Programme\GeoGet\data-gasp\script\GgStat\GgStatDoc\examples\HourWeekday.html

(cestu si oprav podle toho kde máš GeoGet nainstalovaný)
  • 0

#1093 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 858 příspěvků(y)

Publikováno 14 January 2011 - 14:31

Ahojky, Prosím o radu. pročetl jsem tohle vlakno, ale radu nenašel. Jedná se o to že mám odloveny nějaké kešky v Německu a na Slovensku. V GG je mám správně jako nalezené, ale nemohu k nim přiřadit okres ani kraj. což pak dělá problém ve statistikách. Stáhnul jsem si nové PQ My Finds, vyzkoušel jsem je znova stáhnout jako html a naimportovat, zkoušel jsem opravit pomocí nástroje pro opravu uzemí datábáze v GG, přeinstaloval jsem Autostat a nakonec i samotný GG, ale u těchto kešek přiřadit okres nebo kraj mi nejde. I zde na GC.cz v tabulce nálezy v mém profilu je u těhto kešek zobrazený pouze GC Code a datum bez udání názvu keše. Věděl by někdo poradit co s tím.Díky.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#1094 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 14 January 2011 - 14:35

1. slovenskym kesim muzes pridelit okres a kraj pomoci skriptu SKdivide, co je standardni soucast distribuce Geogetu. 2. pro nemecke kese nikdo podobny skript nenapsal, musis se spolehnout na standardni cleneni od Groundspeaku. 3. gc.cz ma informace (a jeste se spozdenim) jen z ceskych kesi. proto u tech zahranicnich nemuze odkud vypsat jeji nazev.
  • 0

#1095 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 14 January 2011 - 14:43

Neni mi jasne, zda se tvuj problme tyka nekterych nebo vsech zahranicnich kesi. Nemecke ani Rakouske take nemam rozdelene do kraju a presto mi to zadny binec ve statistikach nedela. Pokud se problem tyka vsech zahranicnich, viz predchozi prispevek Halumy. Pokud jen nekterych, brani ti neco nastavit si to rucne? Jsou bohuzel kese, ktere jsou nekde na kranici polygonu, jehoz presnost neni takova, aby kes spravne vlozil do nej.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1096 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 858 příspěvků(y)

Publikováno 14 January 2011 - 14:53

gord napsal/a:
Neni mi jasne, zda se tvuj problme tyka nekterych nebo vsech zahranicnich kesi. Nemecke ani Rakouske take nemam rozdelene do kraju a presto mi to zadny binec ve statistikach nedela.

Pokud se problem tyka vsech zahranicnich, viz predchozi prispevek Halumy. Pokud jen nekterych, brani ti neco nastavit si to rucne? Jsou bohuzel kese, ktere jsou nekde na kranici polygonu, jehoz presnost neni takova, aby kes spravne vlozil do nej.

Počet kešek se zobrazuje správně, problém to dělá při generování map do statistiky, kdy hlavně se odmítá zobrazit mapa SK okresů. Můžeš se podívat zde:
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#1097 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 858 příspěvků(y)

Publikováno 14 January 2011 - 19:07

Archi1 napsal/a:
Ahojky,

Prosím o radu. pročetl jsem tohle vlakno, ale radu nenašel. Jedná se o to
že mám odloveny nějaké kešky v Německu a na Slovensku. V GG je mám správně jako nalezené, ale nemohu k nim přiřadit okres ani kraj. což pak dělá problém ve statistikách. Stáhnul jsem si nové PQ My Finds, vyzkoušel jsem je znova stáhnout jako html a naimportovat, zkoušel jsem opravit pomocí nástroje pro opravu uzemí datábáze v GG, přeinstaloval jsem Autostat a nakonec i samotný GG, ale u těchto kešek přiřadit okres nebo kraj mi nejde.
I zde na GC.cz v tabulce nálezy v mém profilu je u těhto kešek zobrazený pouze GC Code a datum bez udání názvu keše. Věděl by někdo poradit co s tím.Díky.


Omlouvám se za zbytečný poplach. Je to yřešeno, bylo to mezi klavesnici a zidlí. Stačilo v toolbaru ve správci pluginu zapnout SK divide a stábnout si znova nalezené kešky.
Mám ještě jeden dotaz zda musí být v GG vytvořený Tag pro každou zemi ve ktere mam nalezené kešky aby se zobrazovaly v mapkách ve statisticenebo nato stačí jen jeden Tag. Díky.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#1098 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 14 January 2011 - 22:59

No měl jsem kdysi také ten názor, že pro správní dělení všech zemí by stačilo mít "univerzální kraj" a "univerzální okres". A pak z toho vybírat podle primárního klíče země, sekundárního kraj. Autoři mi pak napsali, že stávající řešení jim připadá daleko lepší, jednodušší a univerzálnější. Takže stejné tagy jako máš pro Česko ("CZ kraj" a "CZ okres") musíš mít i pro Slovensko ("SK Kraj" a "SK okres"), eventuálně pro Rakousko (tak umíme jen země, tj "AT Kraj"). Pro Německo jsou spolkové země dostatečně přímo na Zeměmluvu, okresy neumíme. Pokud si seženeš / uděláš polygony pro další zemi, tak obdobně - ale nejsou mapy jiných zemí. Česko, Slovensko, Německo mám v profilu, můžeš se kouknout.
  • 0

#1099 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1383 příspěvků(y)

Publikováno 14 January 2011 - 23:54

Vnášíš do toho mlhu. Pro kraje (země) se dá použít State - viz třeba Německo v mém profilu, pouze pro okresy potřebuješ separátní tag. Nicméně mapy s okresy jsou stejně pouze pro Česko, Slovensko a Irsko, polygony jenom pro Česko a Slovensko.
  • 0
MaFa

#1100 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 15 January 2011 - 0:00

MaFa napsal/a:
Vnášíš do toho mlhu. Pro kraje (země) se dá použít State - viz třeba Německo v mém profilu, pouze pro okresy potřebuješ separátní tag. Nicméně mapy s okresy jsou stejně pouze pro Česko, Slovensko a Irsko, polygony jenom pro Česko a Slovensko.


A psal jsem snad něco jiného ? Akorát že polygony pro rakouské země existují, jen jsem je dostatečně pro Tebe neučesal.... Ale kdo bude chtít, tak mu je pošlu.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama