Přejít na obsah


Fotka

Autostat - automatické statistiky z Geogetu pomocí GgStat a Geojarry


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1217 odpovědí na toto téma

#1101 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2011 - 12:55

Psal jsi, že je třeba mít tag pro kraj, to pravda není. Okresy v Rakousku jsou ti na nic, jelikož je nepodporuje mapa. A mě osobně jsou polygony fuk, pro mě jsi je určitě česat nemusel. Pokud někdy byla diskuse o potřebě tagu pro země v Rakousku, tak jenom proto, že ty rakouské země nejsou na gc.com vyplněné u všech keší, na rozdíl třeba od Česka nebo Německa.

http://www.geocachin...tat/manual.html
  • 0
MaFa

#1102 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 9:08

Při generování statistik mi od včera vyskakuje tahle chyba.Co se s tím dá udělat? Vypadá to, že se nějaký proces neukončí, nebo co. Vždy po restartování PC statistiku spustím, ale podruhé už ne.
  • 0

#1103 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 14:22

Nikdo neví jak z toho ven? :(
  • 0

#1104 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 20:16

To bude nejaka systemova zalezitost - treba nekde neco neskoncilo korektne a subor ma nastaven priznak, ze je jeste pouzivan. Zjisti, co je to za soubor a pak s nim zkus manipulovat mimo Autostat. Podle me to take nepujde. Mohl by to opravit restart systemu nebo neco, co ten zamek smaze.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1105 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 20:29

Chasseur23 napsal/a:
Při generování statistik mi od včera vyskakuje tahle chyba.Co se s tím dá udělat? Vypadá to, že se nějaký proces neukončí, nebo co. Vždy po restartování PC statistiku spustím, ale podruhé už ne.


Mám naprosto totožný problém. Zajímavé je, že se objevil až dnes....Před dneškem vše fungovalo jak má, při tom se v nastavení nic nezměnilo.....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#1106 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 20:33

vin-lin napsal/a:

Chasseur23 napsal/a:
Při generování statistik mi od včera vyskakuje tahle chyba.Co se s tím dá udělat? Vypadá to, že se nějaký proces neukončí, nebo co. Vždy po restartování PC statistiku spustím, ale podruhé už ne.


Mám naprosto totožný problém. Zajímavé je, že se objevil až dnes....Před dneškem vše fungovalo jak má, při tom se v nastavení nic nezměnilo.....


No, u mě to vlastně začalo taky dnes ráno, včera večer jsem vygeneroval statistiku ještě v pohodě.
  • 0

#1107 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 20:34

Chasseur23 napsal/a:

vin-lin napsal/a:

Chasseur23 napsal/a:
Při generování statistik mi od včera vyskakuje tahle chyba.Co se s tím dá udělat? Vypadá to, že se nějaký proces neukončí, nebo co. Vždy po restartování PC statistiku spustím, ale podruhé už ne.


Mám naprosto totožný problém. Zajímavé je, že se objevil až dnes....Před dneškem vše fungovalo jak má, při tom se v nastavení nic nezměnilo.....


No, u mě to vlastně začalo taky dnes ráno, včera večer jsem vygeneroval statistiku ještě v pohodě.


Jen tak mimochodem - nepoužíváš AVG?
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#1108 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 20:41

Ano, používám
  • 0

#1109 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 519 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 20:42

Otazka bokem, proc se tam vubec vola ten BAT? Nedela neco, co se da udelat nativne ve skriptu?
  • 0

#1110 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 20:44

Chasseur23 napsal/a:
Ano, používám


Protože AVG má službu, která se jmenuje AVGIDSAgent a tato služba blokuje druhé spuštění souboru DelTemp.bat. A to je dle mě náš problém, zbývá vymyslet jak se toho zbavit nebo jak říct avg, že tento soubor nemá blokovat...Máš nápad?
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#1111 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 20:44

Tohle jsem objevil v souboru autostat.lib.pas : {smazani docasny slozky c:\documents and settings\[USER]\local settings\temp\par-[USER]} procedure DeleteParFolder; var Akce :String; DelTemp :String; begin GeoBusyKind('Mažu složku par-...'); DelTemp := 'rmdir /s /q %TEMP%\par-%USERNAME%'; Akce := GEOGET_DATADIR + '\DelTemp.bat'; if not SilentMode then ShowErrorMessage('DelTemp.bat' + CRLF + CRLF + DelTemp); StringToFile(DelTemp,Akce); RunExec(Akce); if SilentMode then DeleteFile(Akce); end;
  • 0

#1112 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 20:46

vin-lin napsal/a:

Chasseur23 napsal/a:
Ano, používám


Protože AVG má službu, která se jmenuje AVGIDSAgent a tato služba blokuje druhé spuštění souboru DelTemp.bat. A to je dle mě náš problém, zbývá vymyslet jak se toho zbavit nebo jak říct avg, že tento soubor nemá blokovat...Máš nápad?


Hm, abych pravdu řekl, nemám.Ale je pravda, že AVG sem tam nesmyslně něco hlásí, nebo blokuje :(
  • 0

#1113 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 519 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 20:50

Pamatuj si dobre, ze tohle se v tempu odmazavalo kvuli nejakytm problemum kolem spousteni Perloveho GGstatu? Cele se to zjevne vola jako BAT z toho duvodu, aby tam sly pouzit systemove promenne. Meli jste na mne houknout, ze chcete funkci na zistovani hodnoty promenne, a dalo by se to pak smazat primo ze skriptu bez nutnosti obezlicky s BATem. A bylo by po problemu. ;)
  • 0

#1114 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 20:57

To mozna ano, ale proc AVG brani opakovanemu spusteni nejakeho batu? To je vec, ktera nema s GG nic spolecneho. Obejit to jde tim, ze pouzijete funkci Deltree(dir), kde dir nastavite na hodnotu, kde si perl uklada sve rozbalne scripty. Otazka je, zda AVG nebude branit sousteni dalsiho batu - mam takovy pocit, ze GgStat.exe je (nebo alespon v nektere z verzi urcite byl) spousten take pres bat.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1115 pvgc

pvgc

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 21:00

Zkousim to ted pro zajimavost na Windows 7 - cista instalace, doplneny autostat, importunz PQ s nalezama a po tretim generovani statistik stejna chyba jako je popsana s obrazkem vyse. Mam AVG 11, ale tim, ze to zpusobuje AVG bych si nebyl tak jisty. Jeste si s tim hraju.
  • 0

#1116 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 21:00

gord napsal/a:
To mozna ano, ale proc AVG brani opakovanemu spusteni nejakeho batu? To je vec, ktera nema s GG nic spolecneho.

Obejit to jde tim, ze pouzijete funkci Deltree(dir), kde dir nastavite na hodnotu, kde si perl uklada sve rozbalne scripty. Otazka je, zda AVG nebude branit sousteni dalsiho batu - mam takovy pocit, ze GgStat.exe je (nebo alespon v nektere z verzi urcite byl) spousten take pres bat.


Aha, jsem asi debil, ale nějak nevím kde a co mám nastavit....
Mohl by jsi to napat, prosím, i pro mě (pro blba)?
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#1117 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 21:01

pvgc napsal/a:
Zkousim to ted pro zajimavost na Windows 7 - cista instalace, doplneny autostat, importunz PQ s nalezama a po tretim generovani statistik stejna chyba jako je popsana s obrazkem vyse. Mam AVG 11, ale tim, ze to zpusobuje AVG bych si nebyl tak jisty. Jeste si s tim hraju.


Když ten soubor *.bat vyjmeš z datového adresáře, tak ti to napíše, že AVGIDSAgent tento soubor používá a tudíž není možné soubor přesunout......
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#1118 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 21:01

vin-lin napsal/a:
Aha, jsem asi debil, ale nějak nevím kde a co mám nastavit....
Mohl by jsi to napat, prosím, i pro mě (pro blba)?


Tak to jsme dva :D
  • 0

#1119 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 21:07

TeĎ jsem vypl v AVG službu Identitty Protection a světe div se - vše funguje.... Akorát když to zapnu, tak to blokuje i přesto, že soubor má mezi vyjímkami...Nechápu..... A jelikož to dělá odedneška (dříve tento problé nebyl), tak bych řekl, že se něco změnilo po aktualizaci AVG.....Ach jo...Jak z toho ven....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#1120 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 21:14

Zkoušel jsi aktualizaci AVG? Jo, tak t nepomohlo. Ale zkoušel jsem taky vypnout Identity Protection a bez problémů se to rozběhlo
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama