Přejít na obsah


Fotka

Micro, small cache a tužka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
54 odpovědí na toto téma

#21 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2009 - 20:43

No, na dovolené jsme v jednom případě neměli tužku ani jeden a to jsme byli čtyři. Můj log vyřešila nálepka, kolegův foto kešky a logbooku. Normální člověk - cacher - owner toto uzná.
A když už jsme kešku našli, logicky jsme se taky zalogovali na netu, i když body nehoníme. Ale jen kvůli zápisu tužkou/průpiskou do logbooku nepojedu přes celou republiku, když už ten nález jednou mám... logické...
Ve svých třech keškách ze čtyř tužku nemám, protože bych je musel obden dodávat. To by IKEA zkrachovala na tužkách, které se mimochodem pěkně hnusně strouhají a lámou se...

A taky je třeba trošku zaimprovizovat, když už je mi tak blbě, že nemám ani tužku...
B) :D :P
  • 0

#22 adrtru

adrtru

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2009 - 20:47

Tužku nosíme s sebou. Zapomeneme jen vyjímečně. V to případě máme razítko :D. Jenom jednou jsme si zalogovali nález keše, do které jsme se nezapsali. To byla promočená vodní keš Prales na Branžeži. Logbook nešel z PETky vytáhnout. Vzhledem k tomu, že už na kešování vozíme náhradní listy do logbooku, pytlíky, tužky..., tak si myslím, že vození tužky nikoho nezatíží. To ať si každý přebere!
  • 0
adrtru

#23 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2009 - 14:19

Já jsem raději když v keši tužka není. Protože když tam je, a já ji nedopatřením použiju, tak po ukrytí a zamaskování keše zjistím, že mám přebytečnou tužku.
  • 0

#24 DoubecekJan

DoubecekJan

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2009 - 11:19

V mnoha keších psací prostředky nejsou, ale kačer by měl mít vždy u sebe nějakou a když ne tak si hold musí nějak poradit. Také se mě stalo, že jsem vyjel na geobabetě a tužku nechal doma. Tak jsem tam vyšvihl svůj autogram pomocí blízkého ohliště. Psát se dá vším třeba i krví :)
  • 0
Kdo jinému jámu kopá, nadře se jako vůl

#25 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2009 - 12:51

Nosím u sebe propisku, tužku v kešce beru jako pojistku. Už se mi stalo, že mi dopsala, a jako na potvoru žádná tužka v kešce nebyla. Někdo ji asi odnesl, protože ořezávátko bylo. (Je zajímavé, že ořezávátka se neztrácejí.) Měl jsem aspoň razítko. Svoje logy si fotím mobilem, abych si nemusel pamatovat nebo psát čas nálezu. Nemožnost zapsat do logbooku bych řešil fotkou (ale náhoda je blbec, příště určitě nebudu mít s sebou ani foťák:D). Jako vlastník několika keší bych to uznal za oprávněné "found it". Z vlastní zkušenosti vím, že se tužky z krabiček ztrácejí, už jsem je párkrát do svých keší doplňoval. A nemám to kačerům nikterak za zlé. Někdo ji občas omylem strčí do kapsy a odnese. I když já sám mívám opačný problém, že občas do keše strčím razítko nebo něco jiného. Jinak jako vlastník kačerům věřím, že nelžou, a rozhodně nehodlám log po logu kontrolovat, jestli souhlasí s fyzickým zápisem. Když občas dělám prohlídky keší, rád si počtu. A nestalo se mi zatím, že by mezi posledními "found it" na webu zalogoval někdo, kdo tam ve skutečnosti nebyl. Jednou jsem uznal nález kačera, který mě na ztrátu tužky upozornil. Už tento fakt jsem bral důkaz toho, že krabičku našel. Ta tužka tam skutečně nebyla. :)
  • 0

#26 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2009 - 13:40

Pajast napsal/a:
I když já sám mívám opačný problém, že občas do keše strčím razítko nebo něco jiného. :)

jo třeba GPSku jako já..poté co jsem keš pečlivě ukryl těsně před příchodem mudlů, kteří se uvelebili nedaleko, jsem zjistil, že mi něco podstatného chybí...čekal jsem hodinu,než sebrali rozjívené spratky a vypadli, aby si ji mohl vyzvednout zpět... no a jednou tam zůstaly klíče od auta, což jsem zjistil až u něj..takže 3km zpátky do kopce na skálu..fakt radost...
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#27 pepav77

pepav77

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 10:09

Jo, jo. Tužku nosím s sebou. I když ve většině mikro a to i tiktakovek tužka je. Osobně si myslím, že v již zmíněných tiktakovkách tužka zabírá místo na úkor logbooku a já bych ji tam nedával. Jinak pokud není zápis v logbooku, tak je dle mého zcela na uvážení ownera, zda elektronický log smázne či nikoliv.
  • 0

#28 hoopoo

hoopoo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 11:28

Ja si dal ikea tuzku do penezenky mezi mince. A penezenku si beru vzdycky sebou takze celkem ok, uz se kolikrat hodila. Jen jednou jsem na tuto zalohu zapomnel, v lese a mokru prohrabal celej batoh a nic. Tak holt mobilem foto kesky a autorovi. Az asi o 8 km dale a po asi tretim prebrodeni potoku jsem si na tuzku v penezance vzpomnel a to jsem se fakt uz nehodlal vracet :D
  • 0

#29 Mravenec_CV

Mravenec_CV

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 17:40

Taky nosime tuzku radeji vzdy s sebou, obcas se nam stane ze ji zapomeneme a pak samozrejme chyby i v kesi nebo tam je ale nepise, murphyho zakony funguji i v tomto pripade
  • 0

#30 Pekycz

Pekycz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2009 - 19:26

Jo, tak se mi stalo ;) Vyjeli jsme kešovat do sousedního Saska, nejdřív earthka, pak nějaké jiné kešu a nakonec závěrečná keš. Najdeme, chceme zalogovat. Najednou zjištuju že jsem někde ztratil razítko:@ Tak tužka, taky neni. Ani v keši. Ani v autě:@ Tak jsem se vyfotil s logbookem:D
  • 0
Krušné Hory jsou můj revír :)
Asus MyPal A632N + OziExplorer + BeelineGPS a Nokia 3310c + Handy geocachin + Locify + LD-3W

#31 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 12:14

Tak tužka, taky neni. Ani v keši. Ani v autě:@ Tak jsem se vyfotil s logbookem:D[/quote] No jo,ale když nemáš tužku ani foták,nebo mobil s fotákem,tak seš v pr...čicích...:D
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#32 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 20:59

A na multiny si tužku berete? Na velikosti nezáleží.
  • 0

#33 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 21:50

hm tak já v pátek při odlovu keše Minkau v Liberci jsem při cestě zpět zjistil že mám v ruce propisku z keše...a při návratu zpět jsem v ní "našel" klíče od auta..tak jsem ti trejdnul zpět :-)
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#34 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2009 - 15:16

Tužku mám s sebou skoro vždycky, ale když už ji vytrousím nebo zapomenu doma, jak na potvoru není žádná ani v keši a foťák taky u sebe nemám. Vždycky ale mám v kapse gumu, tak aby mi to nebylo líto, vymažu s ní předcházející tužkou napsané logy. nedělám to, samozřejmě.
  • 0

#35 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 222 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2009 - 17:00

Tužku nosím svou a hned několik. Často se mi stává že do keše zavřu GPS :o ,není většinou kam položit a na keši je sucho. Až já ji tam jednou nechám budu :(...:D
  • 0

#36 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2009 - 18:17

Jak je možný vytrejdovat klíče od auta? Kdyby se to stalo jednomu a na nějaké skoro drajvce, tak se až tak nedivím, ale že se to stalo více lidem?
  • 0

#37 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2009 - 19:08

Já jsem nedávno ze své pixly odnesl nějaký klíče od baráku...nu snad si je tam jen neshoval nějakej co šel do hospody...aby je neztratil:-D
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#38 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2009 - 17:16

No kdyz neni tuzka jde to vyresit nekolika zpusoby. 1. Foto s logbookem 2. Jiz nekolikrat jsem pouzil kamem vlhkej celkem to barvi 3. V prirode je hodne barvit treba vzit list a klacikem protlacit na papir taky uz pouzito. Je hodne zpusobu jak to provest Takze vymluvy ze nebyla tuzka neberu, uz jsem mel vic pripadu na tohle tema a kdyz jsem se zeptal na detaily z okoli nebo info o ceste ke kesi nevedel dotycnej ani ň.
  • 0

#39 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2009 - 17:42

No a pak je tu eště jedna alternativa...
''Kdo není zalogovanej vlastní krví, jako by vůbec nelogoval''

  • 0

#40 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2009 - 22:30

Jitka_F napsal/a:
Jak je možný vytrejdovat klíče od auta? Kdyby se to stalo jednomu a na nějaké skoro drajvce, tak se až tak nedivím, ale že se to stalo více lidem?

no jak? přijdu ke keši s klíčema v ruce..mám na nich plyšový přívěšek,tak jsem to nechtěl pokládat na zem..otevřu keš - velký kýbl,dám je do něho, vyjmu logbook a tužku,zaloguju a dám ho zpět a zavřu, pečlivě zamaskuju a odcházím.. no a kus od auta zjistím,že mám sice tužku,ale klíče ne...
no a ty klíče jsem také hledal jednou po baráku a měl je celou dobu v ruce...jj to je život
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama