Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

UV baterka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
96 odpovědí na toto téma

#61 kostalovic

kostalovic

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2011 - 19:13

Hele a co tohle: http://shop.fkt.cz/u...zluvb dp121892/
  • 0

#62 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2011 - 19:38

S474N napsal/a:
Hosi, jenom obecne, objednavky z DX trvaji neuveritelne dlouho a vetsina veci, co se tam prodava je na eBay jeste levnejsi. Takze tak :-)

ani mě nepříjde. přichází to stejně rychle jako kocoliv jiného, tedy mě přišlo. A cenu nevím,... To co sem si kupoval na ebay levnější nebylo.

kostalovic napsal/a:
Hele a co tohle:
http://shop.fkt.cz/u...zluvb dp121892/

nedoporučuju, led svítilny jsou v odhalování indicií rozhodně lepší!
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#63 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2011 - 19:43

S474N napsal/a:
Hosi, jenom obecne, objednavky z DX trvaji neuveritelne dlouho a vetsina veci, co se tam prodava je na eBay jeste levnejsi. Takze tak :-)


Ani ne. Dodani je stejne, jen vzdy zalezi jak dlouho se to drzi na celnici - pokud je to honkong, tak vetsinou delsi dobu, ale je jedno, jestli ebay, DX nebo horni dolni. Vyhoda DX je postovne zdarma a vysledkem timhle prave byva levnejsi celkova cena.
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#64 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2011 - 19:51

polerok: ani ne? Zajimave, ja se dival na eBay a zminovana svitilna o ktere zde byla rec (3in1) je LEVNEJSI i VCETNE postovneho, ktere je pochopitelne taktez zdarma. Takze nejdrive si zjistit fakta a potom psat ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#65 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2011 - 20:02

S474N napsal/a:
polerok: ani ne? Zajimave, ja se dival na eBay a zminovana svitilna o ktere zde byla rec (3in1) je LEVNEJSI i VCETNE postovneho, ktere je pochopitelne taktez zdarma. Takze nejdrive si zjistit fakta a potom psat ;)


To ani ne bylo spis k te poste. O te cene jsem psal vetsinove teoteicky, ale ono se to z toho prispevku vycist i da...
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#66 kostalovic

kostalovic

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2011 - 20:05

Snøw napsal/a:

S474N napsal/a:
Hosi, jenom obecne, objednavky z DX trvaji neuveritelne dlouho a vetsina veci, co se tam prodava je na eBay jeste levnejsi. Takze tak :-)

ani mě nepříjde. přichází to stejně rychle jako kocoliv jiného, tedy mě přišlo. A cenu nevím,... To co sem si kupoval na ebay levnější nebylo.

kostalovic napsal/a:
Hele a co tohle:
http://shop.fkt.cz/u...zluvb dp121892/

nedoporučuju, led svítilny jsou v odhalování indicií rozhodně lepší!


Ha, tak díky za typ, zítra jsem se na ni chtěl jet podívat, tak na to kašlu ((o:
  • 0

#67 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2011 - 20:08

Nemáš zač. Sám sem zářivkovou svítilnu porovnával. Na ověřování bankovek je možná lepší, ale aby si v tom viděl např načmárané čísla na skále tak musíš svítilnou skoro dřít o skálu. Tou ledkovou prostě namíříš z relativní dálky a máš to... (a to nezmiňuji odolnost a skladnost, kde ledková jasně vede...)
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#68 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2011 - 22:00

Snøw napsal/a:
Nemáš zač. Sám sem zářivkovou svítilnu porovnával. Na ověřování bankovek je možná lepší, ale aby si v tom viděl např načmárané čísla na skále tak musíš svítilnou skoro dřít o skálu. Tou ledkovou prostě namíříš z relativní dálky a máš to... (a to nezmiňuji odolnost a skladnost, kde ledková jasně vede...)

Tato informace není úplně přesná. Minulý rok jsem lovil s partou kačerů "Démony noci". K dispozici bylo myslím 7 UV lampiček. CCa 4 nefungovaly vůbec, dvě ukázaly obrys písma a pouze jedna LEDkovka fungovala. Podotýkám, že byly k dispozici tři úplně totožné UV baterky od stejného výrobce, dvě si ani neškrtly a ta třetí byla jediná fungující.
Doma jsem zprovoznil UV zářivku od Philipse na plošné spoje a při testu to byla absolutní bomba. Sice zářivka dělá že nesvítí, ale jak se přiblíží k UV značce, tak ta úplně září. Myslím že největší problém je v barvě. Pokud použiješ UV fix, tak za měsíc už není nic vidět, razítkovací barva je lepší, ale čínská stojí cca 500 a anglická přes litr. A je toho malá flaštička. Mám samozřejmě i dokumentaci, ale ta je jenou na kouknutí, neb jsou tam vidět všechny souřadnice.
  • 0

#69 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2011 - 22:47

No bůhví co to bylo za barvu, nebo za svítilny. Jde o to, že se musíš s tou zářivkovou stejně ke značce přiblížit celkem blízko a to může bejt někdy problém,
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#70 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2011 - 23:28

Jasně, ale pochybuji že bude tolik noček kde bude tento problém a pokud problém ze svítilnou bude, označil bych to za neschopnost autora. Pokud zakládám nočku a použiji skryté indicie viditelné jen pod UV, zkontroluji snad jestli sem použil barvu která je vidět pod běžnou svítilnou ne?
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#71 kostalovic

kostalovic

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2011 - 8:48

Tak jsem nakonec objednal toto: http://www.gadgetesh...t&IDproduct=164 Dá se sehnat levněji, ale zase bych platil poštovný, tady se pro ní můžu stavit cestou domů. Tak snad to bude svítit jak má :)
  • 0

#72 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2011 - 9:21

Jo, ta je dobrá. Já ji koupil na DX (bez jediného problému):
http://www.dealextre...-red-laser-3248
  • 0

#73 Jägermeister Team

Jägermeister Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2011 - 11:36

Já tuhle: http://cgi.ebay.co.u...em=320496143104
  • 0

#74 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2011 - 12:38

kostalovic napsal/a:
Tak jsem nakonec objednal toto:
http://www.gadgetesh...t&IDproduct=164

Dá se sehnat levněji, ale zase bych platil poštovný, tady se pro ní můžu stavit cestou domů. Tak snad to bude svítit jak má :)

dá se sehnat pod stovku i s poštovným.
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#75 VladoTA3

VladoTA3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2011 - 12:45

Ja som kúpil obyčajnú lacnú Bielu 5xLED baterku s 3ks AAA batériami. V obchode s elektro súčiastkami pre rádioamatérov som kúpil UV LEDky a vypájkoval som tie pôvodne biele LEDky von a pripájkoval som 3ks tých UV LED do baterky. Svieti super. Ale iba 3ks UV LED lebo keď som dal 5ks tak to slabo svietilo. Tie UV LEDky potrebujú asi vyššie napätie ako biele. ;)
  • 0

           ╔══════════════════════╗

           ║ Zem je moje ihrisko. ║

           ╚══════════════════════╝

 

VladoTA3.png

 


#76 kostalovic

kostalovic

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2011 - 19:54

Pod stovku i s poštovným?? To je nějak moc málo :)
  • 0

#77 Pavelmidi

Pavelmidi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2011 - 21:03

tady to máš za 3,55 dollarů což je cca kolem 70 kč včetně poštovného a pokuď půjdeš na kup hned tak se dostaneš i pod 50 kč :D:D:D http://cgi.ebay.com/...=item5add54d7c8 opravil jsem odkaz , ten původní nezasílal do ČR :-)
  • 0
co se dnes posere , zítra bude dobrý HTC Wildfire, Locus,Geoget II

#78 patentik

patentik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2011 - 17:33

pokud ještě hledáš a chceš mít jistotu nákupu v čr tak mají tady uv led baterku
  • 0

#79 Ortyna Team

Ortyna Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2011 - 12:48

Připravuji mysterku, kde zvažuji nasazení UV barvy. Má někdo přehled o tom, co je nyní aktuálně k dispozici? Podklad bude beton, cihla nebo malta bez působení sluníčka a deště. Uvažuji o průhledném laku a potom (dle podkladu) mne zajímá bílá, šedá a rezavá (cihla). V barvách se obávám asi moc výběr nebude. Omlouvám se - vlákno toto již řešilo v minulosti. Jen mám pocit, že s barvičkami nebyla moc vysoká spokojenost (výdrž) a tak zkouším, zda se v mezidobí neobjevilo něco nového - lépefungujícího. Díky
  • 0

#80 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2011 - 17:34

Barvy bych neřešil, těžko trefíš přesný odstín na barvu podkladu tak aby to nebylo vidět...takže něco transparentního. Na středně savý podklad (hladký beton, malířská barva s přídavkem disperze, apod) mám poměrně dobrou zkušenost s razítkovou barvou COLOP 804 (25ml za cca 170,-). Není to ale taky žádný zázrak...časem se to i v úplné tmě vstřebe(půl roku). Asi záleží i na vzdušné vlhkosti a savosti podkladu. Na hodně savém podkladu (cihla, vápno)se taky dost rozpíjí, to je potřeba předem vyzkoušet.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama