Přejít na obsah


Fotka

Download All (GeoJarry)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
26 odpovědí na toto téma

#1 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 20 July 2009 - 16:38

...psal jsem do vlákna s GeoJarrym, ale tam na to nikdo nezareagoval :(

..vyskytl se mě malí problémek
K velké spokojenosti používám GeoJarry, aktulně verzi 17
Při stahování Českých (56) nebo Irských (7/1) i Londýnských (11/220) keší vše funguje. Chtěl jsem si stáhnout nějaké keše z USA Florida (0/10) a New Jersey (0/31) na dovolenou a vždy mě to skončí na tom že geojarry vypíše "Downloading LOC: 1/-1" a nic se nestáhne. Je chyba někde u mě nebo na GC.com?

Vložený obrázek
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 20 July 2009 - 16:48

To spis vypada na chybu mimo tebe, to vypada na chybu vyberu americkych statu.
  • 0

#3 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 20 July 2009 - 16:59

...takže s tím nic nenadělám? Sice si můžu nechat poslat PQ, což si taky nechám abych pokryl plánovanou cestu keškama, ale v těhle dvou státech asi strávím nejvíc času tak jsem je chtěl celé a s PQ to nebude na jedno klenutí :-)
  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 20 July 2009 - 17:09

jeste jsem se sam nekoukal, kde presne by mohl byt problem, co se na webu zmenilo. Ale nahlasim to jako chybu, tak uvidime, jak se s tim poperou u geojarry.
  • 0

#5 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 20 July 2009 - 17:10

...když zadám html přímo se STATE třeba 10, tak mě to ukáže správně kešky z Floridy
http://www.geocaching.com/seek/nearest.aspx?state_id=10

  • 0

#6 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 03 August 2009 - 1:16

Geojarry 18: - fixed CountryID for USA ...u mě stále stejný výsledek - kde dělám chybu?
  • 0

#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 03 August 2009 - 6:45

oprava countryid se tykala generovani seznamu countryid a stateid. Jinak GJ bere to co mu predhodis a nepremysli nad tim. Takze pro USA nastav countryid na 2 a stateid na co zrovna potrebujes, treba tu desitku pro Floridu.
  • 0

#8 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 03 August 2009 - 22:35

HaLuMa napsal/a:
oprava countryid se tykala generovani seznamu countryid a stateid. Jinak GJ bere to co mu predhodis a nepremysli nad tim.

Takze pro USA nastav countryid na 2 a stateid na co zrovna potrebujes, treba tu desitku pro Floridu.


...díky, ten fígl s dvojkou funguje
  • 0

#9 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2009 - 11:06

...tak má radost byla předčasná - vždy se mě stáhne jen Alabama, ať dám State ID jakékoliv :(
  • 0

#10 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2009 - 13:05

Reseni: geojarry.exe geojarry.ini list "country_id=2&state_id=5" Do geojarry.ini je treba nastavit spravne prihlasovaci udaje. A cislo state_id si dej jake potrebujes.
  • 0

#11 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2009 - 20:05

...tak nevím, když zadám v příkazové řádce geojarry.exe geojarry.ini list "country_id=2&state_id=10" tak se geojarry rozbhne, ale při první položce spadne jinak geojarry.ini mám snad dobře když vše jiné funguje [geojarry] username=Sally&eL password=****** proxyip= proxyport= proxyuser= proxypass= countryid=2 stateid=10 datadir=.\data\ maxcount=400
  • 0

#12 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2009 - 20:26

Co ti GJ napise? INI vypada zdrave, leda kdyby ses preklepl v hesle nebo jmene. Pokud ti chodi makra, tak to s timto INI nesouvisi, makra si vytvari svoje docasne INI programove.
  • 0

#13 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3867 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2009 - 20:32

Skusil by som username=Sally&eL Po vlozeny & to web preformatuje:( Skratka namiesto ampersandu tam dat [& a m p ;] samozrejme bez medzier..
  • 0

#14 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2009 - 21:18

...jméno i heslo je OK - všude jinde GJ šlape tak jak má, jen ho nemůžu donutit stáhnou ty státy v USA. S tou countryid=2 mě to vyplivne vždy Alabamu ať dám stateid jaké chcu :( ...no a stím příkazem pro GJ geojarry.exe geojarry.ini list "country_id=2&state_id=10", se to přihlásí, napíše že stahuje a ukládá htm a pak to spadne
  • 0

#15 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2009 - 21:19

Jenze je uz dlouho vyzkousene, ze si s timto GJ poradi bez problemu.
  • 0

#16 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2009 - 21:22

Sally&eL napsal/a:
...jméno i heslo je OK - všude jinde GJ šlape tak jak má, jen ho nemůžu donutit stáhnou ty státy v USA. S tou countryid=2 mě to vyplivne vždy Alabamu ať dám stateid jaké chcu :(


No, ono mi to blbne, i kdyz to zkousim rucne udelat na webu, takze je v tom mozna GJ nevine.

Sally&eL napsal/a:
...no a stím příkazem pro GJ geojarry.exe geojarry.ini list "country_id=2&state_id=10", se to přihlásí, napíše že stahuje a ukládá htm a pak to spadne


Zrovna dneska jsem toto radil na jinem foru a dotycnemu to pry funguje. Ja to zkousim a take mi to funguje. Mas GJ18?

Hele, napad, mas tam vytvoreny podadresar data, aby to mel kam ukladat?
  • 0

#17 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2009 - 21:33

...GJ mám 18 a chyba byla že jsem neměl ten adresář data - tohle mě teda nenapadlo, ale přemýšlel jsem kam by se to ukládalo :-) Dík - teď to stahuje, tak uvidím co z toho vypadne jen nevím proč to nejde normálně když z příkazové řádky to šlape :|
  • 0

#18 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2009 - 21:38

Ono tech zpusobu, jak ta data z webu dostat, je vicero. Tohle je proste obejiti problemu, ale tato cesta ma zase jine nevyhody.
  • 0

#19 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2009 - 23:01

...paráda, takže konečně to sosá co chcu ...můžeš prosím ještě prozradit příkaz jen pro update? Nějak to z GJ nemůžu vyčíst když si zobrazím nápovědu
  • 0

#20 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2009 - 23:04

Podivej se na polozku maxcount v tom ini. Tou se rika, po kolikaprectenych strankach s ema skoncit. A protoze seznam kesi je u vypisu statu razeny od nejmladsich po nejstarsi, prectenim prvnich X stranek dostanes nejnovejsi kese.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama