Přejít na obsah


Fotka

Download All (GeoJarry)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
26 odpovědí na toto téma

#21 starzma

starzma

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 12 August 2009 - 22:51

Ahojky divám se na Vaši diskuzi a docela by mne zajímalo, kde se dá dneska GeoJarry stáhnout. Prohledal jsem kde co, ale odkay na funkční verzi nikde neni :@ Diky moc. starzma
  • 0

#22 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5674 příspěvků(y)

Publikováno 13 August 2009 - 6:55

starzma napsal/a:
Ahojky

divám se na Vaši diskuzi a docela by mne zajímalo, kde se dá dneska GeoJarry stáhnout. Prohledal jsem kde co, ale odkay na funkční verzi nikde neni :@

Diky moc.
starzma


A když se zkusíš zeptat na google, tak taky nic ??
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#23 starzma

starzma

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 13 August 2009 - 7:17

No jinak bych se tu na to neptal :o. Pokud to dam do google, tak tohle jsou nejcasteji nalezene odkazy, podotykam ze ve vsech se jedna pouze o zminku o GeoJarry : mikrom's blog - Dokumenty doc:user:geojarry [GeoGet] Geocaching.cz GeoGet Informace | Facebook U GeoGet se muzete docist, ze asi neni uplne legalni a proto by nemelo byt umisteno na geocaching.cz. Bohuzel neznam autora ani nevim nic podrobnejsiho o GJ, takze mohu vyhledavat maximalne podle nazvu .... starzma
  • 0

#24 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1875 příspěvků(y)

Publikováno 13 August 2009 - 7:28

starzma napsal/a:
No jinak bych se tu na to neptal :o.

Pokud to dam do google, tak tohle jsou nejcasteji nalezene odkazy, podotykam ze ve vsech se jedna pouze o zminku o GeoJarry :

mikrom's blog - Dokumenty
doc:user:geojarry [GeoGet]
Geocaching.cz
GeoGet Informace | Facebook

U GeoGet se muzete docist, ze asi neni uplne legalni a proto by nemelo byt umisteno na geocaching.cz. Bohuzel neznam autora ani nevim nic podrobnejsiho o GJ, takze mohu vyhledavat maximalne podle nazvu ....

starzma

A co třeba kliknout na to první a GJ si stáhnout? :-)
  • 0

#25 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5674 příspěvků(y)

Publikováno 13 August 2009 - 7:47

starzma napsal/a:
....
U GeoGet se muzete docist, ze asi neni uplne legalni a proto by nemelo byt umisteno na geocaching.cz. Bohuzel neznam autora ani nevim nic podrobnejsiho o GJ, takze mohu vyhledavat maximalne podle nazvu ....

starzma


Kdyby jsi si dohledal ten bugr, co tu byl kolem začátků GeoGetu, kdy v něm ještě bylo přímo stahování dat z gc.com a to o bonzování na Groundspeak, tak by jsi se nedivil, že není znám autor a že SW není ke stažení ze stránek GeoGetu.

Nenapadlo mne Ti psát, že na ty odkazy, co vrací Google se musí kliknout ...

Předpokládám, že už jsi to asi našel, nebo ne ??
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#26 starzma

starzma

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 13 August 2009 - 8:00

:(, uff doslova se stydim ..... nechapu jak, ale vzdycky jsem zrovna odkaz "mikrom's blog - Dokumenty" preskocil a dival se na jine vlakna na tomto blogu a jinde ... obcas funguje provozni slepota .... tech 12h za pc denne na mne zanechava jiste stopy .... Jeste jednou diky moc. starzma
  • 0

#27 TimesNewYourk

TimesNewYourk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 25 August 2011 - 22:04

parse eror
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama