Přejít na obsah


Fotka

XR-5DC pomoc!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2005 - 12:16

Rekl bych ze by melo stacit prehrani fungujiciho firmware. Otazka je, jestli vubec existuje. Psal jsem na ten servisni mail a zatim :-) zadna odpoved...
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2005 - 12:57

Rekl bych ze by melo stacit prehrani fungujiciho firmware. Otazka je, jestli vubec existuje. Psal jsem na ten servisni mail a zatim :-) zadna odpoved...

Napiš pak, jak jsi dopadl. Dík.
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2005 - 16:12

Prepis korespondence s Globusem:
Dobry den
28.12. jsem zakoupil v oddeleni elektro ve vasem hypermarketu rucni GPS navigator XR-5DC v akci za 1890,- Kc. Bohuzel jsem doma zjistil ze pristroj spravne nenaviguje, coz je u navigatoru docela podstatna vada. Primo na miste prodeje nebylo mozne tuto funkci zkontrolovat, protoze je k tomu nutne byt venku mimo objekty aby GPSka mohla prijimat signal z druzice a pochybuji ze by prodavac byl ochoten podniknout se mnou vylet nekam ven do mrazu.
Vim o minimalne dalsich dvou pripadech takto zklamanych zakazniku. Shodli jsme se, ze chyba bude zrejme ve firmware pristroje. Chci se zeptat, jestli je vam o tom neco znamo, jestli jste zaznamenali hromadici se reklamace na tento vyrobek a jak se to pripadne bude resit? Dostavil bych se pro tyto informace osobne ale Zlicin mam trochu z ruky.... i kdyz vim ze osobni navsteve se nakonec stejne asi nevyhnu.


Odpoved:
Dobrý den,
  o tomto problému nevím, jste první. Bližší informace tedy nemám. Myslím, že nejrychlejším řešením by bylo kontaktovat dodavatel, v tomto případě firmu Compex.
  Kontakt - p.Ing.Nešpor    549244996
  Pokud Vám nebude vyhovovat toto řešení, kontaktujte prosím přímo mne a určitě společně najdeme cestu k řešení.


Napsal jsem tedy neco podobneho do Compexu. O situaci budu nadale informovat. I kdyz si myslim ze to stejne skonci vracenim GPSky a penez...  
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2005 - 17:52

Prepis korespondence s Globusem:
Dobry den
28.12. jsem zakoupil v oddeleni elektro ve vasem hypermarketu rucni GPS navigator XR-5DC v akci za 1890,- Kc. Bohuzel jsem doma zjistil ze pristroj spravne nenaviguje, coz je u navigatoru docela podstatna vada. Primo na miste prodeje nebylo mozne tuto funkci zkontrolovat, protoze je k tomu nutne byt venku mimo objekty aby GPSka mohla prijimat signal z druzice a pochybuji ze by prodavac byl ochoten podniknout se mnou vylet nekam ven do mrazu.
Vim o minimalne dalsich dvou pripadech takto zklamanych zakazniku. Shodli jsme se, ze chyba bude zrejme ve firmware pristroje. Chci se zeptat, jestli je vam o tom neco znamo, jestli jste zaznamenali hromadici se reklamace na tento vyrobek a jak se to pripadne bude resit? Dostavil bych se pro tyto informace osobne ale Zlicin mam trochu z ruky.... i kdyz vim ze osobni navsteve se nakonec stejne asi nevyhnu.


Odpoved:
Dobrý den,
 o tomto problému nevím, jste první. Bližší informace tedy nemám. Myslím, že nejrychlejším řešením by bylo kontaktovat dodavatel, v tomto případě firmu Compex.
 Kontakt - p.Ing.Nešpor    549244996
 Pokud Vám nebude vyhovovat toto řešení, kontaktujte prosím přímo mne a určitě společně najdeme cestu k řešení.


Napsal jsem tedy neco podobneho do Compexu. O situaci budu nadale informovat. I kdyz si myslim ze to stejne skonci vracenim GPSky a penez...

Přístroj jsem koupil dopoledne a večer jsem ho jel do Glóbusu vrátit. Nejdříve nešel zapnout, dodané baterie jsem musel nabít v externí nabíječce. Pak začalo teprve fungovat nabíjení a přístroj. Velkým zklamáním pro mě bylo, že přístroj neměřil vzdálenost, přestože toto bylo v letáku inzerováno. Na displeji je hodnota vzdálenosti stále na nule a informace, že vzdálenost neměří je i v manuálu. Při rozebírání pouzdra mi vypadla průhledná krytka USB a celkové řemeslné zpracování přístroje: no made in CHINA. Nechal jsem si vrátit peníze a vzal poslední kousek Garminu G101 a jsem spokojený.
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2006 - 22:35

Tak jsem ho taky nakonec vratil. Z Compexu se neozvali, telefon v servisnim stredisku nikdo nebere. Docela rad jsem se toho suntu zbavil. Horsi je, ze jsem ted bez GPSky. Nejake nabidky pratele?
  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2006 - 22:40

Tak jsem ho taky nakonec vratil. Z Compexu se neozvali, telefon v servisnim stredisku nikdo nebere. Docela rad jsem se toho suntu zbavil. Horsi je, ze jsem ted bez GPSky. Nejake nabidky pratele?

Kdyby se už prodával Garmin GPSMAP 60CSx, tak by ti svou 60CS prodal ještě dnes večer :-)
  • 0

#27 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2006 - 15:01

Takže ptám se po nějakém časovém odstupu....má někdo tento přístroj a funguje mu?je s ním někdo spokojenej?
  • 0

#28 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2006 - 13:43

Takže ptám se po nějakém časovém odstupu....má někdo tento přístroj a funguje mu?je s ním někdo spokojenej?

SItuace je taková, že přístroj funguje pořád stejně. Ovšem s jednou velkou zvláštností. Když jsme byli v létě v Itálii, šipka se odtrhla od kompasu a fungovala i vzdálenost k cíli a ušlá vzdálenost. Prostě úplně tak, jak by to mělo fungovat. Po návratuje je vše ve starých kolejích. Dokáže mi někdo vysvětlit, čím to je? Poruchu vylučuji, prostě to tam fungovalo.
Jinak, místní cache jsme nenašli, byla asi 15 km daleko a chtělo by to asi opravdu podrobnou mapu.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama