Přejít na obsah


Fotka

GPX Garmin - Export pro Garmin GPS (Colorado, Oregon, Dakota, GPSMap 62)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
440 odpovědí na toto téma

#121 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 27 October 2010 - 19:52

Diky spolupraci sw' se nam podarilo vyresit v exportu to, ze pokud ma dana mystery/multi finalni WPT, tak se v mape zobrazi jako klasicka truhlicka. Z toho vyplyva, ze clovek nemusi rozklikavat kazdou cache v mape, aby zjistil, jestli je posunuta nebo ne, ale je to videt jednoznacne. Pokud to chce nekdo aplikovat, tak si staci otevrit script\gpxgarmin\gpxgarmin.gge.pas

Najit tam:
if GC.OwnerID <> '' then
      Result := Result + '   <groundspeak:owner id="' + GC.OwnerID + '">' + cdata(GC.Author) +'</groundspeak:owner>' + CRLF;

A ZA text vyse pridat nasledujici:
if isCorrected then
      Result := Result + '   <groundspeak:type>Solved Cache</groundspeak:type>' + CRLF
    else	

  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#122 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 28 October 2010 - 18:58

Jestli se nepletu, tak ten typ může být cokoli, ne jen 'Solved Cache', protože navigace zobrazí truhličku kdykoli typ nezná. Nicméně to na funkčnosti řešení nic nemění.
  • 0

#123 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 01 November 2010 - 11:47

miroslav.turek: ano, samozrejme to muze byt cokoliv, protoze pokud to Garmin "nezna", tak proste zobrazi zavrenou truhlicku. Nicmene jde o to, ze je to jednoznacne prehledne na mape i v menu. A o to jde predevsim.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#124 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1397 příspěvků(y)

Publikováno 01 November 2010 - 19:37

Nová verze ke stažení

=== 0.3 (1. 11. 2010) ===
* Makro bylo kompletně přeloženo do češtiny
* Přidána možnost exportovat keše se zadanými finálovými souřadnicemi do speciální kategorie. V GPS jsou poté zobrazeny s ikonkou zavřené truhličky (na mapě i v seznamu keší). Nevýhodou tohoto řešení je fakt, že takto upravené keše nelze poté filtrovat pomocí integrovaných filtrů v GPS (protože GPS kategorii nezná).
* Popis waypointů by měl být nyní zobrazen i v navigaci Dakota (popis je vkládán jak do tagu <desc>, tak do tagu <cmt>)
* Waypointy mají definovány ikonky dle typu, aby je bylo možno jednoduše rozlišit v seznamu a v mapě
* Přidána možnost definovat si klíčová slova, na jejichž výskyt bude poté prohledáván listing. Každé nalezené slovo bude barevně zvýrazněno a na tuto skutečnost je upozorněno na začátku listingu. Praktické například pro zvýraznění textu "bonus".
* Přidána možnost odstraňovat přebytečný seznam waypointů, který Groundspeak vkládá na konec listingu v PQ
* Přidána možnost zobrazit si seznam keší, které mají příliš dlouhý listing a pravděpodobně dojde v navigaci k jeho zkrácení.
* Export nyní exportuje pouze MAX_WPTS počet waypointů. V případě, že je tento počet překročen, již nejsou do souboru další waypointy zapisovány.

http://geoget.ararat...kript:gpxgarmin
  • 0

#125 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 02 November 2010 - 18:02

k verzi 0.3 (1. 11. 2010) nepodařilo se mi vyexportovat a následně do garmina načíst zobrazené keše, v Oregonu mám 3, někdy i 4 keše, zřejmě problém v syntaxi vytvořeného GPX (paznaky).
  • 0

#126 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 02 November 2010 - 19:30

Potvrzuji, Oregon 300.
  • 0

#127 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 02 November 2010 - 19:47

Je tam problem s diakritikou, zatim se to resi, takze vydrzte. Docasne zatim muzete pouzit exportni makro, kde je odstranena diakritika (nutno rucne rozbalit a prepsat soubor).

Přiložený soubor (y)


  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#128 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 02 November 2010 - 20:08

original gip + satanova úprava = fungující balíček tak nic nebude... nechce to sežrat přílohu *.gip o velikosti 8,6kB, forum nespolupracuje
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#129 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 02 November 2010 - 20:36

po opravě (odstranění) diakritiky je to OK, nové grafické symboly vypadají dobře, díky.
  • 0

#130 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 02 November 2010 - 20:58

fremen.cz: neni to moje uprava, upravil to Medwyn. A jak rikam, pracuje se na plne funkcni ceske verzi s diakritikou, takze se nevzrusuj zbytecne ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#131 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 02 November 2010 - 21:15

...a to už jsem si málem myslel že chyba je jen u mě :-D
  • 0

#132 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1397 příspěvků(y)

Publikováno 02 November 2010 - 22:55

Ja to vydam oficialne jako rychly fix. (makro s odstranenou cestinou) Nejak jsem tam zmatlal kodovani a nedobre to otestoval. Prusvih vsak je, ze se mi vcera naprosto rozbil oregon a nemam na cem testovat. Oregon je v reklamaci. Jakmile to bude mozne, vydam poradnou opravenou verzi.
  • 0

#133 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2010 - 8:37

medwyn_cz napsal/a:
* Přidána možnost zobrazit si seznam keší, které mají příliš dlouhý listing a pravděpodobně dojde v navigaci k jeho zkrácení.

Prvně díky, skvělá práce :)

Nebylo by možné vložit do záhlaví listingu info o tom,že byl pravděpodobně krácen? Něco jako "Pozor, tento listing je příliš dlouhý!"
  • 0

#134 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2010 - 8:42

sobikovi napsal/a:
Nebylo by možné vložit do záhlaví listingu info o tom,že byl pravděpodobně krácen? Něco jako "Pozor, tento listing je příliš dlouhý!"

spíše bych přidal na konec "Pokr. CHYBI", když už přidávat větu, tak nějakou krátkou.
  • 0

#135 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2010 - 8:45

medwyn_cz napsal/a:
a nemam na cem testovat

mohu pomoc otestovat v rámci svých laických znalostí.
  • 0

#136 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1397 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2010 - 9:34

O pridani vety o pravdepodobnem zkraceni se mohu pokusit, ale bude to znamenat urcite rozmotavani trosku zamotanych souvislosti a jistou komplikaci (jiz tak dost pitomeho) algoritmu uvnitr makra. Uvidime. Pridavani na konec je pak uz naprosto zbytecne, to zavrhuji v zarodku. (Krome toho, ze to cloveka na konci listingu akorat nastve, je i problem s implementaci) Za nabidku testovani dekuji, ale neni to realne. Potrebuju udelat tak 10 iteraci pokusu v co nejkratsim case. Proste si nad to sednout a udelat to - a komunikace a testovani na dalku by to zbytecne prodluzovala a uzirala mi cas, ktereho nemam prilis mnoho... Musi stacit stavajici verze 0.3.0.1, ktera by mela byt naprosto bezproblemova. A od finalni verze se lisi pouze diakritikou - neobsahuje ji.
  • 0

#137 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2010 - 13:15

Nebylo by rozumnejsi treba jako dalsi pismenko nebo priznak k F(found), D(Disable) hned u jmena pridat treba X? Pak je to zrejme jiz bez vylistovani a odrolovani na konec.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#138 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1397 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2010 - 13:59

Informace by byla v listingu na zacatku, barevne, tucne. Nevim jestli priznak v nazvu ma ci nema smysl. Ja osobne bych ho tam nechtel. Jen pro predstavu, dlouhy listing ma v CR priblizne 6% kesi. Tim nechci rict nic konkretniho, jen me napadlo si to zkusit zjistit :)
  • 0

#139 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2010 - 14:46

medwyn_cz napsal/a:
Jen pro predstavu, dlouhy listing ma v CR priblizne 6% kesi. Tim nechci rict nic konkretniho, jen me napadlo si to zkusit zjistit :)

bohatě stačí info po exportu a možnost zobrazení těchto keší. Kdo bude chtít celý listing, má dále možnost tisku/či exportu do HTML, ... .
  • 0

#140 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2010 - 14:50

...či exportu jako POI :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama