Přejít na obsah


Fotka

Vtipy o Geocachingu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
946 odpovědí na toto téma

#821 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 08 March 2013 - 13:26

Chudáci ČAGeo, oni se TAK snaží... :D
  • 0

#822 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 08 March 2013 - 16:39

Ta ještěrka mně dostala :)
  • 0
Don't panic!

#823 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4040 příspěvků(y)

Publikováno 08 March 2013 - 19:45

Rezervace FTF i ještěrka jsou super.:P Docela by mě zajímalo, kolik nás na autě ještěřičku má;) Nešla by udělat anketa, kdo má TB, kdo ještěrku, kdo si nic na auto dávat nechce + kdo třeba odmítá dopravu autem a preferuje kolo nebo pěškobus? a následně samozřejmě nějaký ten vtipek - klíďo od obou autorů, mě baví oba.
  • 0

#824 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 09 March 2013 - 21:18

Dnes jsme se při společném lovu bavili o další dávce vtipů a moc jsme se smáli. Nakonec jsme došli k jedné starší tradičce do Šáreckého údolí, kde byl dřevěný šestiúhelníkový obal (dvě poloviny k sobě přiklopené, které netěsnili), uvnitř plechovka Majka (prázdná a bez víčka) a aby nevypadla z tohoto obalu, byla vlepena pomocí hašlerky. Provedli jsme údržbu a přemaskování keše (do Tesco igelitky jsme ji už nevraceli) a při pokusu vyndat hašlerku z obalu, jsme se od cache-hašlerky všichni upatlali. Když nešla vyndat, "vlepili" jsme tedy plechovku nazpět a vrátili cache namísto. Všude byl náhle cítit mentol.
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#825 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 31 March 2013 - 21:16

Ahoj

S pořádným zpožděním po proběhlých událostech jsem tu s další várkou pošahaných komiksů :o.

Vložený obrázek

Vzhledem k tomu, že ne všechny komiksy jsou (objektivně) vtipné, uvažuji, jestli by nebylo lepší to oddělit (vyčlenit) do jiného tématu. Uvítám reakce na oddělení (oddělit či neoddělit, toť otázka).
Druhý komiks ze sedmé várky je založen opět na slovní hříčce - rozhodně se nemá jednat o urážku ownerů eventů, které sloužily pro inspiraci. A i když po tomto možná budu vypadat jako terorista (což teda není žádné terno ;) ), věřím, že owneři po několika proběhlých eventech a mé andšené účasti by mi i mohli věřit, že na ně kvůli názvu eventu nezaútočím ;).
Třetí komiks je inspirován příspěvkem mé fanynky ;). Ve čtvrtém komiksu jsem to původně chtěl hnát nad absurdum a dát tam "zabíjení lidí", ale to by s geocachingem věru nemělo mnoho společného. Poslední komiks bude asi těžké pochopit bez zavadění o příslušné vlákno.
A co se týče prvního komiksu, pokud se začátečnictví měří tím druhým číslem, tak jsem začátečník forever (ale zakázat si to nenechám ;p ).

Jo a teď mi už zbývá se jen modlit, aby v komiksu nebyla někde chyba, protože při editaci nikdo nepozná, co edituju, takže by pak vypadalo, že tento text tam byl vložen dodatečně (až po reakcích).
  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.

#826 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 01 April 2013 - 0:16

Jo Nekro, s tebou je vždycky...alespoň občas...sranda. Co jsem toho poslední dobou načetl na fóru, pobrečel si, jak na sebe lidi můžou být zlí a říkám si, kdy konečně někdo udělá zase nějaký vtip na to, kvůli čemu se lidi hádají...a zbytečně. Díky. Je pravda, že tvůj humor není pro každého a že to není na to, co jsem četl, aktuální nálepka, ale já ti to odpustím a rád. Protože si ty komiksy čtu podruhé, potřetí a směju se. Díky. Geocaching je hra, která má bavit, spojovat lidi, dávat nové zážitky a poznání. Já si to z ní beru rád. Ať si každý z té hry vezme to, co ho baví, protože tato hra, toho nabízí opravdu hodně. PS.: Neděl to, ať nemusím hledat komiksy rozlítané po ceém fóru, už tak jsem rád, že jsem narazil na toto vlákno a na vlákno o vtipných logách. PPS: Věřím tomu, že se we...tedy čahoun...prostě owner eventu neurazí 8o))) PPPS.: Na 4. přečetení jsem našel nějakou slovní hříčku v tom komiksu, ale jak se tak znám, bude to určitě jiná, než jsi myslela, ale našel jsem si tam svou 8o)))
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#827 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 příspěvků(y)

Publikováno 01 April 2013 - 0:23

Junior86 napsal/a:
PPS: Věřím tomu, že se we...tedy čahoun...prostě owner eventu neurazí 8o)))


Já tedy nevím, ale pojmenovat event Deskohry a kytičky v den, kdy se oficiálně legalizuje použití marihuany pro lékařské účely... :D
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#828 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 01 April 2013 - 0:31

weri napsal/a:

Junior86 napsal/a:
PPS: Věřím tomu, že se we...tedy čahoun...prostě owner eventu neurazí 8o)))


Já tedy nevím, ale pojmenovat event Deskohry a kytičky v den, kdy se oficiálně legalizuje použití marihuany pro lékařské účely... :D


Ano, každý si tam najde to své. Já si tam našel ten "Bang" a "kostičky" a pak "kytičky"
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#829 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 01 April 2013 - 8:18

Viděli jste nové video, Bude nová velikost keše - super nano cache jménem T.I.N.I. 8o) velikosti .
http://blog.geocachi...-is-introduced/
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#830 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4040 příspěvků(y)

Publikováno 01 April 2013 - 8:48

Není dneska náááhodou apríl ? :-)))) Jinak podobných termínů jako je "pěškobus" máme plno, stačí jen napsat a témat na další vtípky by bylo....kdysi jsme se docela nasmály se spolužačkou z Trutnova nad rozdílností v naší "češtině". Kytičky - no mě napadly denivky, dala jsem si je místo fotky, protože někdy jsem "pěkné kvítko" a zároveń tyhle šlechtěné jsou moje další hobby a máme je na zahradě ve všech možných variantách skoro všude.;)
  • 0

#831 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1353 příspěvků(y)

Publikováno 01 April 2013 - 10:29

Junior86 napsal/a:
Viděli jste nové video, Bude nová velikost keše - super nano cache jménem T.I.N.I. 8o) velikosti .
http://blog.geocachi...-is-introduced/


Tak když jsem ráno viděl nadpis v RSS readeru chvíli jsem se těšil, že by snad zamakali konečně na "nano" velikosti, ale ne, zasejc si hrajou s videjema :D A tentokrát dokonce i bez křečků... Ach ten graundspík :D (Ale pobavilo, to ne že ne...)
  • 0
Užívej života...

#832 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2292 příspěvků(y)

Publikováno 06 April 2013 - 21:12

Přítelkyně
Vložený obrázek

Stromovka
Vložený obrázek

Sponzor
Vložený obrázek

Kontrola
Vložený obrázek

Konec eshopu
Vložený obrázek

FTF odměna
Vložený obrázek

Geocoinfest
Vložený obrázek

Kolize
Vložený obrázek

Návštěva
Vložený obrázek

Cirkus
Vložený obrázek

  • 0

#833 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 06 April 2013 - 21:30

Cirkus pobavil, cooool.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#834 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 06 April 2013 - 22:43

Moc díky za zpříjemnění večera...
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#835 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5271 příspěvků(y)

Publikováno 06 April 2013 - 22:59

Cirkus a návštěva jsou super :-) A taky sponzor.
  • 0

#836 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 06 April 2013 - 23:34

Cirkus a FTF guud:-D
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#837 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 07 April 2013 - 10:54

Hmm, soucasna moda stripu zda se mi ponekud hloupa. Uz si ai nepamatuju, kdy jsem se u nejakeho byt jen pousmal. Nechcete sem davat radeji neco vtipneho?
  • 0

#838 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2292 příspěvků(y)

Publikováno 23 April 2013 - 15:57

Frenk fetuje
Vložený obrázek

Autonehoda
Vložený obrázek

Nový Garmin
Vložený obrázek

Odplata
Vložený obrázek

Pěna
Vložený obrázek

Autorská práva
Vložený obrázek

Pivo
Vložený obrázek

Závod TB
Vložený obrázek

Vlakáč
Vložený obrázek

Geocaching simulator
Vložený obrázek

  • 0

#839 Jägermeister Team

Jägermeister Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 23 April 2013 - 17:29

Ten s tou pěnou nemá chybu!
  • 0

#840 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 příspěvků(y)

Publikováno 23 April 2013 - 17:41

Montážní pěna u mě vede!! :D
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama