Přejít na obsah


Fotka

Nová keš - anketa


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

#1 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 7:41

Plánuju jednu novou keš. Na trase 10-12 km je nějakých 5-6 tématicky příbuzných objektů. Máte raději multinu, nebo několik samostatných keší (třeba i s bonusem?) Obojí má svoje výhody i nevýhody...
  • 0

#2 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 8:01

Ja mam radsi variantu B - vic kesi s bonusem... Mam sanci to ulovit pri nejakych cestach/vyletech. Kdyz je to jedna dlouha multi mystery, tak se timto moje sance na odlov snizuji... na 2. stranu ti ale reviewer nemusi takovou serii povolit... viz cache: GC1E84J. Ale co se udrzby tyka, tak pro ownera je asi jednodussi udrzovat jednu poradnou finalni krabici, nez vic malejch... ;)
  • 0

#3 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 8:06

Lépe více keší s případným bonusem :)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#4 Czekelici

Czekelici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 8:08

Taky jsem pro víc samostatných keší s bonusovou. Multina dlouhá 12km odradí velký počet kačerů.
  • 0
Geocaching is highly addictive, don´t start !!!

#5 Sumak.cz

Sumak.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 8:17

Aj ja mam radeji vice pixel, daji se odlovovat postupne .
  • 0

#6 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 232 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 8:25

Já upřednostňuji více keší s bonusovou. Takové série jsou např. "betonové hranice" na Jesenicku.
  • 0

#7 schmar

schmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 209 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 8:39

asi budu v opozici - ja radeji jedinou multi. To, ze jeji delka odradi cast kaceru od absolvovani, vnimam osobne jako plus - jak z pohledu udrzby, tak z pohledu rychlosti degradace obsahu cache. Pokud vedle sebe postavim dobre pripravenou (a hlavne provedenou multinu) a tradicku, byt schovanou na krasnem miste, s 99% pravdepodobnosti ve mne zanecha hlubsi zazitek ta multi.
  • 0

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 8:53

Osobně upřednostňuji více tradiček než multinu.... ale šlo by to udělat i třeba jako kratší multina a pár tradiček ;)
  • 0

#9 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 9:00

Jasně! Víc keší víc bodů! A kdo říká, že mu o body nejde, lže. Ale multi 12km má taky něco do sebe. Já osobně bych uvítal znát dopředu přibližný směr, kvůli plánování. A že nebude moc navštěvovaná, dnes bych to jako závadu neviděl viz výše. Takže já beru obě varianty. Hm, to jsem Ti moc neporadil. ;)
  • 0

#10 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 9:04

Pokud by to byla dlouhá multina s tím, že jsou zřejmé stage a úkol na ní, takže se dají odlovit na víc pokusů a pak si dojít na finále... asi by to nevadilo. Ale 12km je fakt hodně (pokud by to nebyla drive in multina).
  • 0

#11 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 9:06

já za sebe bych bral multinu, ale těch 12 km musí být zdůvodnitelných.. krásná příroda, zajímavé stages.. Podívej se třeba na multi HAVA SU od whoevera. To je lahůdka, takové mám velmi rád.. P4E
  • 0

#12 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 9:19

Záleží i na keškách v okolí. Pokud tam nějaké tradičky jsou, tak bych klidně udělal multinu, pokud se to v okolí hemží multinami a mysterkami, tak bych udělal tradičku. Je smutné, když někam přijedu, jsou tam kešky, ale není co odlovit, protože všechno jsou netriviální mysterky a dlouhé multiny.
  • 0

#13 JJJx

JJJx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 9:50

Mám před dokončením listing dlouhé multi (25 km, 7 stage). Dlouho jsem uvažoval jestli to rozdělit. Nakonec to bude v kuse. Nejde mi o počet nálezů, ale o výzvu k překonání náročné trasy (**** + ****). Můj názor je v kuse.
  • 0

#14 sundin

sundin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 10:03

Já se přikláním k více jednotlivých s bonusem B)
  • 0

#15 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 10:08

pavels napsal/a:
Plánuju jednu novou keš. Na trase 10-12 km je nějakých 5-6 tématicky příbuzných objektů. Máte raději multinu, nebo několik samostatných keší (třeba i s bonusem?) Obojí má svoje výhody i nevýhody...


zda se, ze vysledky ankety budou takove, ze ti to moc nepomuze :)

za sebe bych rekl spis multinu. strasne ale zalezi, kudy vede trasa, aby byla kompaktni, jestli je treba zajimava, hezka, nebo je to jen premisteni k dalsi stage. jestli to treba bude po silnici, tak to zcela logicky 90% objede autem a to uz nejak ztraci ten efekt multiny.
taky je k uvaze, jestli ty jednotlive body pro tradicky jsou natolik zajimave, ze vylet k nim vyda za fajn kes a nebude to jen nejaka rychla zastavka na silnici....

a naopak betonove hranice na jesenicku jsou rozhazene tradicky ruzne po kraji, tam maji efekt pro zmenu ty tradicionalky s bonusem.
  • 0

#16 Cink 1435

Cink 1435

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 11:31

Spíše více jednotlivých s bonusem. Někdy se prostě na multinu nedostává dostatek času. Ale přiznávám že bez multin by to byla dost nuda, jsou takové to "koření " ;)
  • 0

#17 Mravenec_CV

Mravenec_CV

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 11:42

Take preferujeme spise multiny, zaberou vice casu ale ten zazitek vetsinou stoji zato, take se nam na multinach stava casteji ze potkavame najake kolegy kacery
  • 0

#18 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 11:51

Cim vic kesi, tim vic bodu :). Tady neni o cem premyslet.
  • 0

#19 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 12:49

JJJx napsal/a:
Mám před dokončením listing dlouhé multi (25 km, 7 stage). Dlouho jsem uvažoval jestli to rozdělit. Nakonec to bude v kuse. Nejde mi o počet nálezů, ale o výzvu k překonání náročné trasy (**** + ****).
Můj názor je v kuse.


dej mi vědět, až bude publikovaná, jdu do toho, hledám nějakou hezkou multi na víken s přenocováním, či na kola :-))
  • 0

#20 Fridmen

Fridmen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 12:58

já mám radši víc traditionálek než jednu multinu
  • 0
Sedíš- li jednou půlkou na rozpálených kamnech a druhou na kuse ledu, je ti statisticky velmi příjemně.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama