Přejít na obsah


Fotka

Nová keš - anketa


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

#41 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 7:55

Dain a Olik napsal/a:

neni nic jednodussiho, nez se zeptat autora. :)


:) - tak to mě nenapadlo, ptát se autora, je to takové divné, když máte jiné podmínky než ostatní :)

Já jsem stále pro, informaci o délce, směru apod. skrýt to hintu, to přeci uspokojí obě skupiny né? Nebo ne?
  • 0

#42 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 7:57

pavels napsal/a:
Ještě upřesním zadání: asi by to nebylo nic moc pro pěší, ale spíš pro cyklisty (nebo automobilisty). Projíždělo by se několika vesnicemi, pěknou krajinou po vedlejších silnicích (občas i nějaký ten rozhled, i nějaké keše v okolí B) ), případně kousek i po cyklostezce. Ale po přečtení vašich názorů se možná začínám pomalu klonit k variantě série několika samostatných keší. Připadá mi to variabilnější - kdo chce, může si sérii projet celou v jednom zátahu, kdo nechce, může hledat postupně. Ono jak o tom přemýšlím, tak půjde hlavně o ty stage, než o to cestování...

Dík za vaše názory.


Pokud nejde moc o to cestování, tak spíše jsem pro tradiční.
  • 0

#43 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 8:23

Mau Loftin napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:

neni nic jednodussiho, nez se zeptat autora. :)


:) - tak to mě nenapadlo, ptát se autora, je to takové divné, když máte jiné podmínky než ostatní :)


proc divne? jake jine podminky? k cemu? k zavodu? :D lina huba, holy nestesti ;) lepsi nez na tim horekovat, ze nevim, jestli ji zvladnu za vikend a tak tam radsi nejdu.
  • 0

#44 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 8:42

Ja jsem pro tradicky a bez bonusu, kdo si ma ty cisla porad nekde zapisovat a pamatovat:D
  • 0

#45 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 8:42

Dain a Olik napsal/a:

Mau Loftin napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:

neni nic jednodussiho, nez se zeptat autora. :)


:) - tak to mě nenapadlo, ptát se autora, je to takové divné, když máte jiné podmínky než ostatní :)


proc divne? jake jine podminky? k cemu? k zavodu? :D lina huba, holy nestesti ;) lepsi nez na tim horekovat, ze nevim, jestli ji zvladnu za vikend a tak tam radsi nejdu.



Dain a Olik :D:D;)
  • 0

#46 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 8:52

kabukiman_CZ napsal/a:
Ja jsem pro tradicky a bez bonusu, kdo si ma ty cisla porad nekde zapisovat a pamatovat:D


Správně, žádnou keš nedělej, kdo to má furt hledat :-D
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#47 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 9:15

Mau Loftin napsal/a:

spuzva napsal/a:
Koukal jsem se na tvých 8 odlovených multin a z každé je patrné, jak dlouhá asi je. Nic se ti ani já nesnažím vnutit. Přrostě jak výše psáno, a uvedeno Kolombem v odkazech, dlouhé přírodní multiny, to jsou zážitky na hodně dlouhou dobu. A kdo chce sbírat, ať jezdí na kombajnu..


No tak třeba poslední GC1TE7C - u té jsme, jak je dlouhá, vůbec netušili, ale měli jsme dost času, takže jsme to mohli risknout. A opravdu tato multina byla krásná a budu na ní opravdu vzpomínat. Nikdy proti multinám nejsem, když jsou originálně udělané. Typu spočti schody a přičti 5 máš číslo A mě moc nebaví.... (ale jen subjektivní názor a nic neodsuzuji). Proto si myslím, že lepší je tradicionálka než nudná neoriginální multina.


souhlas, že je lepší dobrá tradicionálka, než nudná multina :-DD je taky lepší bejt bohatej a zdravej, než chudej a nemocnej, ne?? Myslím, že autor tohodlenc vlákna nechtěl zakládat nudnou multinu ;)
  • 0

#48 JJJx

JJJx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 15:10

kabukiman_CZ napsal/a:
Ja jsem pro tradicky a bez bonusu, kdo si ma ty cisla porad nekde zapisovat a pamatovat:D

Právě proto jsem pro multi.

Pak je ještě jedna cesta - udělat několik mysterk, kde se souřadnice (úkol) dozvíš v předchozí kešce. :o Takových 5 neodlovených kešek vyhecuje k projití i lovce bodů, kreří by se na 1 multi vykašlali
  • 0

#49 jfvachovi

jfvachovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 16:23

Já jsem taky jednoznačně pro multinku (obzvlášť, pokud se dá projet na kole). Sami jsme podobnou založili a máme převážně kladné ohlasy. Je pravda, že tam neproudí zrovna davy lovců, ale o to nám ani nešlo. Sami preferujeme odlov jedné kvalitní multi s nápadem před tradičkami (i když, pokud je tradička na výjimečném místě, nebo má nápadité maskování, také se stává nezapomenutelnou).
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka