Přejít na obsah


Fotka

Samsung gt s5230 zkušenosti


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

#21 Wolf_BL

Wolf_BL

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2009 - 14:03

Tak mám S5230CZIJ3. Evolve routeTraxx má kolega v práci a s tím TB vůbec nekomunikoval.
  • 0
Bohemia Legion SaD je pro děti, dospělí hrají SaL. GPS: Garmin Rino 110

#22 foto-tapety.cz

foto-tapety.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2009 - 14:06

Přesně tenhle FW telefonu má manželka taky od Vodafonu.. takže bych to mohl tetnout i tam..ale asi to ted nestihnu. A s tím Evolve uvidím zítra ... mám dohodnuté zapůjčení.
  • 0

#23 foto-tapety.cz

foto-tapety.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2010 - 14:23

Teprve dneska jsem se dostal k půjčení modulu Evolve goTraXX a můžu zkonstatovat že s ním to nechodí alespon Trek buddy 0.9.90 vůbec modul nenajde (a přitom s tím Qstarz modulem šlapal jako víno...sice nalezení bylo občas taky pomalé ale jak se chytil tak to jelo) HG Arcao modul sice najde ale chvilku potom se zresetuje telefon. No a Locify má velké problémy modul najít a když jo tak bylo spojení nestabilní a po chvili se tel. taky resetnul... Zítra razím s bráchou na kešule, tak si od něj půjčím znovu ten Qstarz a zkusím jak na tom bude Locify a HG Arcao.
  • 0

#24 foto-tapety.cz

foto-tapety.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2010 - 11:38

Dneska jsem narazil na aplikaci JMap a vypadá to že ta funguje i s problémovým modulem Evolve goTraXX (podle prvních testů...odpoledne to testnu v terénu) ale co je hlavní.. modul to najdetéměř hned akrásně se to připojí a tahá informace z modulu.. žádné sekání, padání a resety telefonu.... jdu dál testovat... můžete taky a uvidíme...pokud by to tak bylo tak by to znamenalo že by měli jít i jiné aplikace odladit pro tento foun. Link na program http://www.jrr.cz/jmap-mapy.php
  • 0

#25 foto-tapety.cz

foto-tapety.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2010 - 16:56

Aplikce Jmap je s tímto telefonem použitelná... sice to není kvalitou jako Trek Buddy a nebo případně Locify ale zase to šlapalo i na modulu na kterém jiné aplikace nejeli... padne to jen když při nahozeném programu zamknete telefon... pak se foun zresetne....minimalizovat normálně šla a aplikace stále jela. Ke kešce mě dovedla krásně ;)
  • 0

#26 foto-tapety.cz

foto-tapety.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2010 - 22:57

Našel jsem modul který má BlueTooth v 2.1 a možná ho o výkendu koupím a uvidím.... aplikace Jmap mi zatím funguje se třemi různými moduly bez problémů , tak snad by šlapala i tímhle... no ještě uvidím. http://www.alza.cz/g...b737-d82294.htm
  • 0

#27 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 10:10

Také jsem se stal majitelem tohoto mobilu. Jsem zvědav, zda se najde nějaký GPS modul, který bude *bezproblémově* fungovat. Zatím jsem narazil na problém s Arcao verzí HandGeocachingu, který při importu GPX sice prochází adresáře, ale nezobrazuje soubory...
  • 0
Garmin GPSMAP 60CSx + Topo Czech 1.2
Sony Ericsson K750i + Opera Mini 4.1beta + Handy Geocaching 3.2.5
Apple iPod Nano + Pocket Queries as VCards (via GPSBabel :-)

#28 Wolf_BL

Wolf_BL

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 10:11

Dík za info. Ten Jmap vyzkouším, jen mě štve ta složitá výroba mapy. :D Jsem zvědav na ten BT GPS v2.1. Pak dej vědět. ;)
  • 0
Bohemia Legion SaD je pro děti, dospělí hrají SaL. GPS: Garmin Rino 110

#29 b7

b7

    b7

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 15:07

bonyX: konecne nadejne zpravy!! uz jsem ten telefon na geocaching odepsal. Ty verze jsou mazec, mam vodafone a zjevne jeste starsi nez kolega wolf_bl (co chtit od telefonu za 3 stovky...). Ja testoval 2 moduly, ale jen s handym. Vyzkousim dalsi varianty plus doporucene softy a dam vedet.

muj firm: S5230CZIH3

nejaky napad, kde nebo jak prehrat nejaky posledni firmware?

treba zde: http://10nej.net63.net/?p=559

tak jsem zvedav, asi se do toho pustim
  • 0

#30 foto-tapety.cz

foto-tapety.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 20:52

Nakonec jsem dnes koupil modul Qstarz 1000X ( http://obchod.sunnys...pset-66-ch.html ) protože u toho modulu co jsem psal že má BT 2.1 jsem si tím nakonec nebyl vůbec jistý... na inetu jsou různé udaje a měl chipset Sirf 3 ...který jsem zrovna nechtěl. Modul který jsem koupil je nástupce toho který jsem už testoval a použitý chipset je Mediatek 2 ...a taky to podle dnešních krátkých testů vypadá že i tenhle modul bude bezproblémový s Trek Buddy a Jmap....budu dál testovat a podám info. PS - podle toho co jsem zatím zjistil tak si myslím že by mohafungovat každá aplikace s jakýmkoliv module, pokud by byla optimalizovaná pro tento foun. Když může fungovat Jmap v pohodě, tak proč ne jiné?
  • 0

#31 foto-tapety.cz

foto-tapety.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 20:58

to b7 : podle toho co se řeší na tomto foru http://forum.mobilma...7a0570785ebaced Tak by změna FW neměla být problém a je to celkem jednoduche...pouze potom padá záruka na telefon.
  • 0

#32 Wolf_BL

Wolf_BL

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2010 - 13:32

4BonyX. Hlavně mě zajímá funkčnost toho modulu s Trek Buddy. ;) Jo na tom forum jsem to taky řešil (nick Psycho vlk Wolf) a nějak jsme nedošli k závěru, že je to 100% funkční. Ovšem teď tam přibylo dalších 70stránek a nechce se mi tím prokousávat. :D
  • 0
Bohemia Legion SaD je pro děti, dospělí hrají SaL. GPS: Garmin Rino 110

#33 foto-tapety.cz

foto-tapety.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2010 - 23:49

Tak po nějaké době a určitém testování jsou funkční všechny aplikace které ted k navigaci potřebuji ....TrekBuddy, Handy geocaching a OpenWig Všechny fungují s mým modulem Qstarz 1000X spolehlivě. A už je odhalen problém kde to vázlo....bylo to v samotných java aplikacích a to jak přistupovali ke komunikaci přes BT k modulum.... je jasné že to sice mělo souvislost i s telefonem, protože to na jiných founech fungovalo i předtím ale možná to je nějaká novinka ve specifikaci BT 2.1+ která nebyla v Java aplikacích brána v potaz, ale snad už ted bude klid. Keškování s tímhle founem je ted jedna básen, velký čitelný displej a super výdrž...zrovna v sobotu jsem navigoval v kuse 6 hodin a z 5 dílků baterie spadli jen 2 .. takže myslím že 12hod v kuse je asi reálných, možná i víc.... a to jsem měl dané podsvícení trvale na 4 z 5 stupínků jasu. :)B)
  • 0

#34 b7

b7

    b7

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2010 - 10:43

foto-tapety: a s kterym firmwarem jsi to teda nakonec tak skvele rozchodil? s tim od vodafone nebo tim obecnym? dalo by se to vyzkouset pripadne na tom vodafonovskem? at vim jestli mam aktualizovat a prijit o zaruku nebo staci sehnat jen modul s bt 2.1 dik moc, kazdopadne uz to vypada nadejne. hardware se da sehnat a software se doladi :)
  • 0

#35 Wolf_BL

Wolf_BL

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2010 - 15:40

Ha, kolega b7 byl rychlejší. Ještě bych se zeptal, jakou verzi Trek Buddy máš? Co jiné BT moduly? :)
  • 0
Bohemia Legion SaD je pro děti, dospělí hrají SaL. GPS: Garmin Rino 110

#36 foto-tapety.cz

foto-tapety.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2010 - 19:04

B7: Firmware mám S5230XXIH1 ...není od Vodafonu..ale na vodafonáckém to odzkoušet mohu..protože ten má zase manželka (jen jak bude chvilka času tak to testnu a napíšu) ale třeba to moje firmware má asi mušku v BT..protože když mám telefon spojený s handsfree a k tomu připojím BT GPS tak to funguje ale pokud odpojím GPS tak padne i handsfree spojení a bt v telefonu se nějak sekne a musím restartovat foun ....takže pokud chci navigovat tak radši odpojuji handsfree...a právě přemýšlím že zkusím dát telefon na záruku přehrání softu.... protože mi třeba v OpenWigu a i TrekBuddy nejdou zvuky (v hrách jo :o ) a prý je to firmware. Wolf-BL : TB mám 0.9.93 ..ale fungovalo mi to minimálně i s 5 předchozími verzemi ... Mohu vyzkoušet s 2 modely Evolve ...myslím že během týdne bych se k tomu mohl dostat...až vyzkouším tak písnu.
  • 0

#37 foto-tapety.cz

foto-tapety.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2010 - 21:49

Jentak zběžně jsem to otestoval na vodafone firmware a jedou všechny aplikce s mým Qstarz modulem. Jen nejnovější Handy Geocaching házel chybu při vyhledávání modulu..starší verze šlape
http://handygeocachi...nepodepsany.zip
Tenhle Open Wig jede taky http://openwig.googl...openwig-0.4.zip
a Trek Buddy http://www.trekbuddy...opic.php?t=4221
  • 0

#38 foto-tapety.cz

foto-tapety.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2010 - 20:17

Bohužel, špatné zprávy....testoval jsem modul Evolve GoTraXX a ten s Trekbuddym shazuje telefon, HG je stále zpomalené a nestabilní....starší modul Evolve byl také špatný....a u obou modelů byl kolikrát problém modul aplikací vůbec nalézt. Ještě budu moci v neděli otestovat tento modul http://obchod.sunnys...pset-66-ch.html ale myslím si že ten pojede, protože má stejný chipset co mám já a už jsem na něm Trek Buddyho testoval....ale už nebyl v prodeji a proto jsem koupil nástupce...a ted koukám že se znovu prodává a za dobrou cenu.
  • 0

#39 Hroch team

Hroch team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2010 - 13:39

Též jsme zakoupili jako založní telefon samsung s5230 od Vodafonu což o to instalace JAVA věcí je bez problému zkoušlel jsem spárovat BT gpss modul evolve gotraxx s telefonem, spárování se podaří, ale po tom co kliknu na najít nejbližší telefon se restartuje :(((( nemá někdo nějaký nápad jak na to ?případně jaký soft by fungoval bez problému mám k dispozici kromě evolve gotraxx ještě ten solární modul, ale s ním jsem to zatim netestoval :(
  • 0
hardware: LG Optimus Black, LG Optimus One, Vodafone 845
software: locus + geocaching addon, c.geo open source, Geocaching - official GS app, Whereyougo
geovozidlo: Peugeot 206 2.0 HDi

#40 fcelar

fcelar

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2010 - 6:06

Měl jse stejný problém s modulem evolve touch traxx, se me telefon restartoval tak jsme pořídil modul Holux m-1000c a zatím vše jede jak má, ale zatím proběhlo jen malé testovaní na programch TB, OpenWIg a WeTravel.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama