Přejít na obsah


Fotka

Jaké GPS řešení používáte (anketa)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2006 - 12:43



p.s. Docela by me vysledek zajimal. Doufam, ze toto reseni ankety adminovi nevadi ... v opacnem pripade klidne smazte ... :)
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2006 - 12:49

Zajimave, da se tam naklikat vic odpovedi? :-)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2006 - 12:50

p.s.2 ... samozrejme, neni problem BlueBoard "obejit" a hlasovat X-krat pro sveho milacka ... verim(a doufam), ze to tu nikdo nema zapotrebi ...
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2006 - 14:07

Za me uz asi nekdo hlasoval, neb mi to pise, ze nemuzu hlasovat 2x... ;)
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2006 - 19:39



p.s. Docela by me vysledek zajimal. Doufam, ze toto reseni ankety adminovi nevadi ... v opacnem pripade klidne smazte ... :)

Za sebe jsem hlasoval už v práci a doma mám ještě jednu možnost + asi ještě dvě další. Takže pokud má někdo zájem tak za něj můžu zahlasovat, stačí napsat kterou variantu.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2006 - 0:14

No já používám běžně svého Legenda, ale už jsem zkoušel i MDA + BT GPS a dokonce i víše zmíněnou variantu mobil (Siemens SX1) + BT GPS. Používání ruční GPS mi přijde lepší, protože MDA je docela máchylné na rozsekání...
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2006 - 13:21

Super anketa, ale moje varianta v ní není. No neva, ale astejně se optám - hledá tu ještě někdo pomocí mobilu a GPS přijímače? Zajímalo by mně totiž, zda jsem takový šílenec sama :-))
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2006 - 14:22

Za me uz asi nekdo hlasoval, neb mi to pise, ze nemuzu hlasovat 2x... ;)


s kym si na stejnem pocitaci/za stejnym firewallem ?
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2006 - 23:51

Za sebe jsem hlasoval už v práci a doma mám ještě jednu možnost + asi ještě dvě další. Takže pokud má někdo zájem tak za něj můžu zahlasovat, stačí napsat kterou variantu.

Taktez mohu hlasovat za kacera (pac mam jednu IP navic), ktery je za jednou IP s tisici ;-) dalsich.
Zadosti pres mail :o)
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2006 - 1:08

Používání ruční GPS mi přijde lepší, protože MDA je docela máchylné na rozsekání...

Cudlikem uz jsem hlasoval... jen si, kdyz se to tu tak pretrasa, neodpustim poznamecku k odolnosti - sve geko201 jsem krome jinych, predvidatelnejsich a mirnejsich testu vyzkousel i zpusobem docela drsnejsim: kdyz jsem onehda jel na Soutok, mel jsem jine nez obvykle kolo - tedy bez drzaku na GPSr... takze se mi podarilo nechat ho vypadnout z vnejsi naprsni kapsy bundy. bylo kolem nuly (tedy plasty studeny a nachylnejsi k prasknuti), jel jsem neco pres 30km/h (na jednom z mala vhodnych useku jsem to trochu vic rozslapal, a prave pri tom komihani jsem geko nejak vytratil), mile geko letelo z teto rychlosti, z vysky kolem 1,5m na hruby asfalt, a po nem pak poskakovalo odhadem tak patnact dvacet metru po zemi... kdyz jsem to otocil a vratil se pro nej, cekal jsem ledacos, praskly case, cerny displej, nebo prinejmensim prazdny displej.. ale mile geko fungovalo jakoby se nic nestalo, a vydrzelo mu to dodnes :) jen je trosku odreny. takze tak, pro zajimavost... jeste ze nemam PDA, co :)
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2006 - 13:25

Super anketa, ale moje varianta v ní není. No neva, ale astejně se optám - hledá tu ještě někdo pomocí mobilu a GPS přijímače? Zajímalo by mně totiž, zda jsem takový šílenec sama :-))


sama šílenec nejsi nejsi, znám manika co má SE P910 + nějaký BT GPS.
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2006 - 13:32

Super anketa, ale moje varianta v ní není. No neva, ale astejně se optám - hledá tu ještě někdo pomocí mobilu a GPS přijímače? Zajímalo by mně totiž, zda jsem takový šílenec sama :-))

Pouzivam sice PDA, ale v mobilu mam hozeny pro jistotu i MobiTrack PRO. Pro pripad nejvyssi nouze, ktera nastesti jeste nenastala.
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2006 - 15:57

s kym si na stejnem pocitaci/za stejnym firewallem ?

Na pocitaci doufam s nikym, ale za jednim fw je nas 3000 ;)
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2006 - 8:57


... mile geko letelo z teto rychlosti, z vysky kolem 1,5m na hruby asfalt, a po nem pak poskakovalo odhadem tak patnact dvacet metru po zemi... .. ale mile geko fungovalo jakoby se nic nestalo...


Mam podobne dve zkusenosti s gpsMap60C - tahle GPSka je snad opravdu nerozbitna! Jednou mi z vysky spadla na sutry, podruhe odskakala nekolika salty po asfaltce. Krome nekolika temer neviditelnych mikroodrenin a jemnoulinkeho sramu na displeji nikde zadna prasklina, nic odstipnuteho, a slape jako hodinky.
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2006 - 14:09

sama šílenec nejsi nejsi, znám manika co má SE P910 + nějaký BT GPS.

A já znám toho druhého (druhou) :-D
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2006 - 13:42

Mobil + GPS je v zasade to same co PDA + GPS ... v principu ... takze v tomto pripade bych vybral volbu PDA + GPS
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2006 - 16:06

Na pocitaci doufam s nikym, ale za jednim fw je nas 3000 ;)

... a to by bylo aby alespon jeden z nich nebyl geokacer predbehnuvsi te v hlasovani ... :)

  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2006 - 20:42

gpsMap60C - tahle GPSka je snad opravdu nerozbitna! a slape jako hodinky.

Tak to musim potvrdit, az na tu nerozbitnost.
No, spis je to nahoda, ale me se podaril mrzuty kousek v Praze 6.10. pred eventem. Na Vaclavaku jsem zabehl na hajzliky a pri mijeni manika ve dverich jsem GPSr zavadil o zaruben, vyklouzla z uchytu na opasku a uz jsem jen cucel, jak baterky hopsaji mezi pisoary.-Ulomil se zobacek pod baterkami drzici jejich kryt a mel jsem stesti, ze jsem jej na zemi spatril.
Pak uz jen zbyvalo zabehnout koupit kvalitni lepidlo od Bisona ;-). Drepnul jsem pod sv. Vaclava, svycarakem zaspicatil sirku a krasne zobacek prilepil.
Jeste ten den jsem pomoci opravene GPSr nasel par kesek a hlavne misto, kde Bentley se Samanem a Cmuchalem udili masicko a kde teklo pivecko :-P
Musim jeste podotknout, ze od teto nehody jsem netestoval vodotesnost. Ale ono to prijde samo..............
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2006 - 13:44

upraveno ... ;-)
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2006 - 15:09

Musim jeste podotknout, ze od teto nehody jsem netestoval vodotesnost. Ale ono to prijde samo..............

Na tu vodotesnost pozor! Testoval jsem ji u sve GPS12XL, ktera pusobila presvecive robustnim dojmem a nateklo mi do ni a uz jsem z ni vodu nedostal - prestaly fungovat kusy displeje.Ted mam Legenda a ten uz vubec nevypada az tak spolehlive, navic jsou o nem rosporuplne informace o vodotesnosti baterioveho krytu, takze toho uz vubec neminim pokouset...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama