Přejít na obsah


Fotka

Jaké GPS řešení používáte (anketa)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2006 - 13:59

upraveno ... ;-)



Děkuji:-) Odhlasováno:-)
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2006 - 15:45

Na tu vodotesnost pozor! Testoval jsem ji u sve GPS12XL, ktera pusobila presvecive robustnim dojmem a nateklo mi do ni a uz jsem z ni vodu nedostal - prestaly fungovat kusy displeje. Ted mam Legenda a ten uz vubec nevypada az tak spolehlive,...


GPSmap60C otestovan (nejednou) v lijaku na riditkach motorky, kdy po nem tekly proudy vody. Dovnitr se nedostala ani kapka. Podle technicke specifikace by tenhle typ mel byt oproti ostatnim typu proti vode zrejme nejodolnejsi.
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2006 - 22:42

Na tu vodotesnost pozor! Testoval jsem ji u sve GPS12XL, ktera pusobila presvecive robustnim dojmem a nateklo mi do ni a uz jsem z ni vodu nedostal - prestaly fungovat kusy displeje.
Ted mam Legenda a ten uz vubec nevypada az tak spolehlive, navic jsou o nem rosporuplne informace o vodotesnosti baterioveho krytu, takze toho uz vubec neminim pokouset...

Vodotesnost jako takova, je u 60C skvela a pred nehodou jsem ji testoval v mori, rybniku, potce, blate i ve vane, kde jsem pod vodou ocistoval necistoty po geolovu. I podvodni mackani tlacitek je spolehlive. Ale po te male nehode si nejsem jist, zda vode odola. A drazdit stira bosou nohou se mi fakt nechce. Preci jen jsem za tu srandu sveho casu dal i s TOPO 50 a R10 jarku 20.000,-Kc.
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2006 - 0:32

Na tu vodotesnost pozor! Testoval jsem ji u sve GPS12XL, ktera pusobila presvecive robustnim dojmem a nateklo mi do ni a uz jsem z ni vodu nedostal - prestaly fungovat kusy displeje.
Ted mam Legenda a ten uz vubec nevypada az tak spolehlive, navic jsou o nem rosporuplne informace o vodotesnosti baterioveho krytu, takze toho uz vubec neminim pokouset...


Legenda jsem testoval a skutecne do nej netece. Ani k baterkam. Ale ma jinou nevyhodu - plave jenom s alkalickyma, s NiMH jde ke dnu :(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama