Přejít na obsah


Fotka

OVI maps - Nokia


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
121 odpovědí na toto téma

#61 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 22:20

Colonel74 napsal/a:
Musis nainstalovat jeste SmartGPX Add on...bez toho to nejde


Já jsem kus vola... na tohle jsem zapomněl!

Ale ten AddOn se musí podepsat.
  • 0

#62 LadyBird

LadyBird

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 22:45

[quote]Ostravacek napsal/a:
[quote]Colonel74 napsal/a:
Musis nainstalovat jeste SmartGPX Add on...bez toho to nejde[/quote]

Tak nevim. Podepsala jsem dle navodu autora. Soubor, na ktery prisel odkaz do mailu jsem nainstalovala do mobilu a porad nikde v menu SmartGPX nevidim moznost exportu.
  • 0

#63 LadyBird

LadyBird

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 23:08

Tak nevim. Podepsala jsem dle navodu autora. Soubor, na ktery prisel odkaz do mailu jsem nainstalovala do mobilu a porad nikde v menu SmartGPX nevidim moznost exportu.[/quote] Po restartu mobilu, vse jak ma byt. Diky moc Ostravackovi a ostatnim, kteri prispeli radou do mlyna :)
  • 0

#64 vendorek

vendorek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 10:16

Zajímalo by mne, jak dlouho vydrží ta Nokia 5230 zapnutá s GPS v terénu? Taky o ni uvažuji
  • 0

#65 Lubos_H

Lubos_H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 13:43

Pánové prosím vás přemýšlím o koupi Nokia 5230 a myslíte že se stímto telefonem dá lovit i v přírodě ??
  • 0

#66 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 14:14

Lubos_H napsal/a:
Pánové prosím vás přemýšlím o koupi Nokia 5230 a myslíte že se stímto telefonem dá lovit i v přírodě ??


co jsem měl možnost si vyzkoušet společně nokia E51+LD-3W a nokia 5230, tak ta v lese ztrácela signál, bt modul s E51 navigoval nepřetržitě..
  • 0

#67 Bubisovi

Bubisovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 14:20

Lubos_H napsal/a:
Pánové prosím vás přemýšlím o koupi Nokia 5230 a myslíte že se stímto telefonem dá lovit i v přírodě ??



Lovit se s ním určitě dá (já používám E52 + Ovi + G XT) a kdyby bylo nejhůř tak můžeš použít externí modul.
  • 0
HW: Nokia E52, Vodafone 845, Eten M700, Garmin Béda Trávníček Převod z gg2 na .lmx - dacia.ic.cz/gg2

#68 Lubos_H

Lubos_H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 14:33

jo koupit externí GPS modul je už otázka pár korun mě šlo o ty mapy jestli jsou podrobnější i do terénu nebo jestli to je jen auto GPS
  • 0

#69 Bubisovi

Bubisovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 15:05

S turistickýma mapama je to v pohodě. Topo3 nebo Smartmaps tam jedou.
  • 0
HW: Nokia E52, Vodafone 845, Eten M700, Garmin Béda Trávníček Převod z gg2 na .lmx - dacia.ic.cz/gg2

#70 Lubos_H

Lubos_H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 15:38

jako na nokii 5230??
  • 0

#71 Bubisovi

Bubisovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 16:56

Ma symbiana tam to pojede. Je to orezana 5800 (bez wifi)
  • 0
HW: Nokia E52, Vodafone 845, Eten M700, Garmin Béda Trávníček Převod z gg2 na .lmx - dacia.ic.cz/gg2

#72 Pistafista

Pistafista

    Pistafista

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2010 - 21:20

Pročetl jsem to tu vše, ale nějak mi stále nedochází, zda lze někam do OVI maps přímo zadat jediný bod (standardně ve WGS 84), který by se zobrazil na mapě a zároveň by to bylo schopný na něj navigovat, to vše na 5800. Netušíte někdo, je-li to možné?
  • 0

#73 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2010 - 21:36

pistafista napsal/a:
Pročetl jsem to tu vše, ale nějak mi stále nedochází, zda lze někam do OVI maps přímo zadat jediný bod (standardně ve WGS 84), který by se zobrazil na mapě a zároveň by to bylo schopný na něj navigovat, to vše na 5800. Netušíte někdo, je-li to možné?

zadej ten bod v aplikaci umístění > orientační body > volby > nový orientační bod > zadat manuálně... následně ho najdeš v oblíbených v OVI maps
  • 0

#74 Pistafista

Pistafista

    Pistafista

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2010 - 21:51

miki6 napsal/a:

pistafista napsal/a:
Pročetl jsem to tu vše, ale nějak mi stále nedochází, zda lze někam do OVI maps přímo zadat jediný bod (standardně ve WGS 84), který by se zobrazil na mapě a zároveň by to bylo schopný na něj navigovat, to vše na 5800. Netušíte někdo, je-li to možné?

zadej ten bod v aplikaci umístění > orientační body > volby > nový orientační bod > zadat manuálně... následně ho najdeš v oblíbených v OVI maps


Super, díky.
  • 0

#75 Paaj

Paaj

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 18:27

zdravím, měl bych ještě jeden dotazek. Dají se nějak kešky stahnout jako gpx soubor? mě se vše stahlo jako loc. a tento soubor nelze použít v programu SmartGPX :(. A pak bych měl ještě jeden dotaz... když si vytvořím mapu v google mapach s bodama kvůli praci... lze tyto body nějak dostat do gps? nokia n97mini? musím se přiznat, že na tuto techniku nejsem ulně zdatnej :) Díky
  • 0

#76 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 18:46

Paaj napsal/a:
... Dají se nějak kešky stahnout jako gpx soubor? ...


Dají. Zaplať si PM a to je pak nejjednodušší.

Pak samozřejmě pomůžou různé programy - Skrýšotlač, GeoGet a podobné.
  • 0

#77 mauken

mauken

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2010 - 8:32

miki6 napsal/a:

pistafista napsal/a:
Pročetl jsem to tu vše, ale nějak mi stále nedochází, zda lze někam do OVI maps přímo zadat jediný bod (standardně ve WGS 84), který by se zobrazil na mapě a zároveň by to bylo schopný na něj navigovat, to vše na 5800. Netušíte někdo, je-li to možné?

zadej ten bod v aplikaci umístění > orientační body > volby > nový orientační bod > zadat manuálně... následně ho najdeš v oblíbených v OVI maps


Zdravím, jsem docela začátečník, dosud jsem lovil akorát s kámošem co měl nějakou autonavigaci. Teď jsem si koupil nokii 3720 s externím GPS a snažím se do toho proniknout, ale nemohu najít kde se ručně zadávají souřadnice. Zkusil jsem výše uvedený postup ale tyto jednotlivé kroky jsem vůbec neobjevil, asi to na 5800 vypadá úplně jinak. Nemáte někdo tedy zkušenosti s 3720?? Případně návrhy jak postupovat?? Díky moc
  • 0

#78 Beranci

Beranci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2010 - 16:27

Ma SmartGPX moznost (s Addon) exportovat VSECHNY caeche do Ovi maps, ne po jedne?
  • 0

#79 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2010 - 18:27

Beranci napsal/a:
Ma SmartGPX moznost (s Addon) exportovat VSECHNY caeche do Ovi maps, ne po jedne?


Jasne, nejdriv das mark/mark all a pak export.
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#80 Beranci

Beranci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 11:46

Diky, funguje to. Mam dalsi dotaz: 1. Ma SmartGPX moznost (s Addon) exportovat do Ovi Maps i waypointy? Jak vubec dostat do SmartGPX waypointy? 2. Jak zakazat pripoutani na silnici a otaceni mapy podle smeru jizdy? To jsem v nastavenich nenasel.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama