Přejít na obsah


Fotka

Prozatimní zastavení vydávání nových GeoMailů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
105 odpovědí na toto téma

#61 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 10:16

No neptal jsem se tak úplně tebe, a bylo mi tak rochu jasný co napíšeš ... no tak já to okno otevřu :D:D:D
  • 0

#62 SpeedyGT

SpeedyGT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 10:33

Když už máš nějakou tu založenou cache tak určitě víc používáš mail pro komunikaci s kačery, kterí mají třeba s tou cache problém apod. Tu filmovku si hod kam chces, proste je to tak a zas tak nelogicky to neni ;)
  • 0
zeland.hermansky.net - Web kačerů Speediholky & Simála o cestě po Novém Zélandu
geo.hermansky.net - Můj web pro kačery (gps kontrolor, převodník souřadnic)

Náš profil na geocaching.com

#63 Argonisius

Argonisius

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 10:47

Jinak Google ten počet nenavýší na 99%, jeho my kačeři nezajímáme... Chtělo by to najít nějakou jinou službu, která by to umožňovala a třeba ji zkombinovat s gmailem.
  • 0
Nokia 5800XM + SmartComGPS + SmartGPX
S přesností na metr umí lovit každý, s přesností na dvacet metrů to chce kumšt! ...jinak řečeno lovit s interním modulem 5800.

http://adamkvita.blogspot.com/ - můj blog o internetových aplikacích a službách

#64 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 11:33

Argonisius: google to navysit umi, jenze uz ne v ramci neziskoveho sektoru, kde je omezeni na 200 schranek, ale v ramci komercniho. Kolik uzivatelu by bylo ochotno za tyto schranky platit? Dalsim moznym resenim by bylo nastavit pouze presmerovani na vlastni mailovou adresu a nechat nastaveni odesilatele na kazdem individualne.
  • 0

#65 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2010 - 7:20

comparare napsal/a:
Mohl by se můj email smáznout a vytvořené míste darovat Auťáčkovi???


Moc si vazim, ze se nasel nekdo s takovym pristupem, Comparare dekuju. Nastesi se mi nakonec s Chozem podarilo domluvit krizove nahradni reseni, ktere mi postu posila primo do jine schranky, jinam, tak ze o emailovou adresu nakonec neprijdu, z liminu 200 schranek pod Googlem to neubere. V praxi si pri odesilani stejne volim, s jakou adresou odesilatele ma posta odejit, vetsinou pouzivam nastavenou automatiku - na takovou, pod kterou to prislo... mozna jsem spokojenejsi nez driv :). Otazka je, jestli je schudne a v moznostech adminu tento pripadny primy mailforward nabidnout standardne, i to, nakolik si bezny uzivatel dokaze pohrat u sebe s nastaveni posty, odchozich servru, apod. Ale to uz je jina kapitola..

Tak ze, jeste jedou diky, vsem.
  • 0

#66 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2010 - 13:52

Ahoj, tak už mám svou novou adresu vasam@geocaching.cz, přeposílání zpráv z té staré (vasa@geocaching.cz) není problém, ale chtěl bych se zeptat, zda je nějaký jednoduchý způsob, jak zkopírovat KOMPLET nastavení (pokud možno i všechny zprávy) ze starého emailu do nového. Díky
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#67 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2010 - 22:36

No jak tak koukám jak se tu všichni hádají a nadávají.FUJ! Lidi uvědomte si že ten mejl je zadarmo. A někdo ho musí občas zpravovat - ZDARMA - ve svém osobním volnu které by si měl užívat a ne tady číst negativní posty. Neměl bych nic proti kdyby byl geomail zpoplatněn nějakou rozumnou částkou. Pak by se mohl navýšit počet schránek a byl by klid. Ale klid by nebyl proto, že by bylo dostatek účtů, ale proto že kdyby se služba zpoplatnila tak by stačilo bohatě těch 200 neplacených účtů protože by zájem zase upadl. :D No hold to je ta naše povaha česká.Co je zadarmo to se někdy hodí. A nakonec to skončí v koši
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#68 admin

admin

    Administrator

  • Administrators
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2010 - 7:06

Autacek napsal/a:
...
Otazka je, jestli je schudne a v moznostech adminu tento pripadny primy mailforward nabidnout standardne, i to, nakolik si bezny uzivatel dokaze pohrat u sebe s nastaveni posty, odchozich servru, apod. Ale to uz je jina kapitola..


Tohle je pouze nastavení filtru, takže u nás není problém to nechat. Ale standardní postup to není, takže je to spíš o domluvě.

VasaM napsal/a:
Ahoj, tak už mám svou novou adresu vasam@geocaching.cz, přeposílání zpráv z té staré (vasa@geocaching.cz) není problém, ale chtěl bych se zeptat, zda je nějaký jednoduchý způsob, jak zkopírovat KOMPLET nastavení (pokud možno i všechny zprávy) ze starého emailu do nového. Díky


Přesunout to nejde. Emaily by se mohlo podařit přetáhnout přes IMAP, na filtry je Export a Import (poradil pepa.z.pocernic). Jinak nepomůžu. Pak mi napiš na info(zavináč)geocaching.cz až budu moc smazat tu starou adresu.

choze
  • 0

#69 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2010 - 7:35

Autacek napsal/a:

comparare napsal/a:
Mohl by se můj email smáznout a vytvořené místo darovat Auťáčkovi???


Moc si vazim, ze se nasel nekdo s takovym pristupem, Comparare dekuju.

Tak ze, jeste jedou diky, vsem.

Nemáš zač,já ten mail chtěl jen vyzkoušet na ohlášení příchozího mailu na telefon pomocí sms,ale nechodilo to tak jak jsem si přál.
A ty ho používáš na důležitější věci,tak mi přišlo zbytečný,abych blokoval jedno místo.
  • 0
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#70 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2010 - 5:10

Právě jsem založil dvoustý GeoMail a tak na minimálně čtvrt roku zastavuji vydávání. Potom opět rozešlu e-mail a uděláme kontrolní přihlášení. Do té doby nebude možné o GeoMail žádat, jelikož už se blížíme finálnímu naplnění a nevím, kolik míst se uvolní. Choze
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#71 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2010 - 6:17

Ahoj, s tím vasam@geocaching.cz jsem si to rozmyslel. První je už dobře zajetý a přesměrovat ve na druhý by bylo pěkně těžký. Takže emailovou adresu vasam@geocaching.cz SMAŽ
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#72 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2010 - 5:11

OK. Takže jedno volné místo: GeoMail
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#73 sundin

sundin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2010 - 9:29

Ahoj měl bych zájem, teda pokud by to bylo možné
  • 0

#74 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2010 - 9:58

sundin napsal/a:
Ahoj měl bych zájem, teda pokud by to bylo možné


Tak klikni na odkaz od chozeho a pošli mejl podle instrukcí ;)
Třeba ještě není zabraný
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#75 sundin

sundin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2010 - 11:34

JJ už jsem tak učinil :)
  • 0

#76 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2010 - 5:48

Učinil, ale už byl předběhnut. Máme už teda plno. Choze
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#77 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 5:51

Všem odeslán varovný email s kontrolním přihlášením do 20.08.2010!
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#78 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 8:18

Zdar choze... Mám dotaz: nešlo by v mém případě taktéž nastavit přesměrování z emailu snow@geocaching.cz na můj primární ? Jak tady již někdo žádal a bylo mu vyhověno... Dík.
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#79 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2010 - 5:50

Pošli žádost na info(zavináč)geocaching.cz a uvidíme, co se dá dělat. Choze
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#80 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 5:20

Smazáni tito uživatelé:

- pitovo
- mimaci
- berner-sennenhund-cf
- druzicka-a-team
- gelda

Naposledy dělám výjimku, že založím GeoMaily těm, kdo poslali žádost od posledního promazání. Od nyní (protože už se vážně blížíme naplnění) budu všechny žádosti ignorovat a nové GeoMaily se budou vydávat pouze výjimečně a po jednom.

Choze
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama