Přejít na obsah


Fotka

Vadí vám v keších kinder figurky?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
191 odpovědí na toto téma

#61 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2009 - 12:50

Naše děti je velmi rádi mění, takže občas nějaké vyměníme. Pokud někdo tvrdí, že takové věci do kešek nepatří, je to prostě jen sobec, který nemyslí na ostatní kačery a zvláště na ty podměrečné.
  • 0

#62 PK500

PK500

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2009 - 13:28

Deti taky miluji kinder hracky v kesce. Pokud nejsou rozbite. Klidne davat do igelitu jako CWGcka. Souhlasim s predchozim nazorem. Lepsi nez vypaleny tranzistor.
  • 0

#63 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2009 - 16:59

spuzva napsal/a:
kaštany jsou lepší než kinder figurky!!!


spuzvo ti di do háje,tobě se nelíbí nic jen CWG,který jsi až do tedka kradl:p:(:@
  • 0

#64 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2009 - 17:00

Mademanof napsal/a:
No nevím, mě je to asi jedno, pokud je někde dvoulitrová cache plná kinderšrotu, určitě v ní budou i jiný blbosti. Lepší kinderšrot Obelix než procvaklá jízdenka z trolejbusu, ta žádnému děcku radost neudělá.... Ale znám někoho, kdo se v Kinderšrotu vyžívá (jednak to pár let sbírá, mění a hlavně prodává - staré série se dají prodat i za 100,- kus - sám jsem nevěřil), pro něj je asi geocaching poženáním, pěkně si asi doplnil sbírku :)


a nemáš na něj nějakej kontakt?já bych potřebovala s někim měnit:D
  • 0

#65 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2009 - 21:32

handa napsal/a:

spuzva napsal/a:
kaštany jsou lepší než kinder figurky!!!


spuzvo ti di do háje,tobě se nelíbí nic jen CWG,který jsi až do tedka kradl:p:(:@


ten minulej čas nenjni úplně na místě ;)
  • 0
PUNK 4 EVER!

#66 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2009 - 21:55

Mně nevadí, děti je milují, nejčestnější místa sbírky mého nejmladšího zabírají "autí z kešek"... Raději kinder trash než kondomy, procvaklé lístky z nejbližšího hradu pěkné šišky z vůkolního lesoparku ... :@
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#67 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2009 - 6:26

Trhac napsal/a:
Mně nevadí, děti je milují, nejčestnější místa sbírky mého nejmladšího zabírají "autí z kešek"... Raději kinder trash než kondomy, procvaklé lístky z nejbližšího hradu pěkné šišky z vůkolního lesoparku ... :@


možná bysme mohli s tvým synem něco vyměnit...kolik mu je?a máš na sebe nějaký kontakt?
  • 0

#68 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2009 - 6:26

spuzva napsal/a:

handa napsal/a:

spuzva napsal/a:
kaštany jsou lepší než kinder figurky!!!


spuzvo ti di do háje,tobě se nelíbí nic jen CWG,který jsi až do tedka kradl:p:(:@


ten minulej čas nenjni úplně na místě ;)


tak to je ještě horší:P:@
  • 0

#69 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2009 - 7:00

Já když jezdím s Matějem, jsem za kindr srot vděčnej, neb pokaždé je tam něco co se Matějovi líbí. Já osobně ho neměním, ale dětičky mají srot rádi. Já jsem pro aby kindrsrot zůstal.
  • 0
Dartanan

#70 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2009 - 19:40

V 99% keší je aspon část z kinder;),kdyby se kinder zakázali do kešek dávat,polovina lidí by tam neměla co dávat:( a všichni by byli naštvaní že je v regular jen logbok:D
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#71 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2009 - 20:11

Tajže kinderkeš je jakš takž od kačerů schválen:Dtedka ještě nějaký vhodný úkryt(to už je horší):(...
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#72 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2009 - 20:46

Dartanan napsal/a:
Já když jezdím s Matějem, jsem za kindr srot vděčnej, neb pokaždé je tam něco co se Matějovi líbí. Já osobně ho neměním, ale dětičky mají srot rádi. Já jsem pro aby kindrsrot zůstal.


Konečně slušný názor:)
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#73 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2009 - 21:28

handa napsal/a:
Tajže kinderkeš je jakš takž od kačerů schválen:Dtedka ještě nějaký vhodný úkryt(to už je horší):(...


Tak podobnej nápad na založní, tak trochu i jako provokaci pro ty, co pořád na kinder nadávají ;), jsem měl tak před rokem. Při sbírání kinder postaviček se mi nahromadilo tak 5kg tohoto "plastu" a chtěl jsem z toho udělat pěknou large keš :D Nakonec mě to díky povinostem pustilo, ale rád se na nově založenou dojdu podívat (když bude v dosahu) a případně něco toho plastu doplním ;)
  • 0

#74 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2009 - 10:33

Vadí vám v keších kinder figurky? Ne ,pokud jsou celé a čisté !
  • 0

#75 Nachos

Nachos

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2009 - 17:13

Jelikož je Kinder postaviček hodně , tak to tam každej dává :D Já osobně určitě směním ;) Doma jich mám plno , a co s nimi dělat ? :)
  • 0

#76 lambrusco

lambrusco

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2009 - 18:40

Přídávám se k těm, kterým nevadí, pokud jsou figurky celé a ne části skládaček, to je fakt o ničem. Taky lovíme s dětmi a ty jsou nadšené, když tam najdou něco pěkného. Většinou si totiž jinak zaručeně vyberou to nejhorší, co tam je :-D a tyhle figurky preferuju i z toho důvodu, že je doma bez problémů umyju, ale když si vyberou nějakého plyšáčka apod., tak je to většinou dost jeté a musí nejdřív do pračky, což se zas georobotkům těžko vysvětluje, proč jim ta šílená matka zas bere ty jejich nádherné poklady.. :)
  • 0

#77 dyfer

dyfer

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2009 - 19:11

Já taky chodím se synem tak jsem pro,ale nedávat tam kinder co jdou rozdělatB)
  • 0

#78 Capoušata-Kridata

Capoušata-Kridata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2009 - 20:36

kinder hračky nám nevadí,ale jen v případe ,z jsou celé.lovime s naši malou geosestřenicí a ta ma z hraček z kindetr vajíček radost a také rada vyměni.:)
  • 0

#79 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2009 - 18:22

Nachos napsal/a:
Jelikož je Kinder postaviček hodně , tak to tam každej dává :D Já osobně určitě směním ;) Doma jich mám plno , a co s nimi dělat ? :)


Další možnost je směnit se mnou...:D
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#80 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2009 - 19:08

Mě kinderšrot nevadí... :) aspoň si i děti přijdou na své
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama