Přejít na obsah


Fotka

Vadí vám v keších kinder figurky?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
191 odpovědí na toto téma

#101 kemo87

kemo87

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 20:29

Pokud to není rozbíté nebo to nevypada jako kdyby to vytahli z huby bulldokovi tak to dětem udělá radost. Osobně vůbec nic neměním, ale nesmíme zapomínat i na malé návštěvníky keší...
  • 0
Proudly member of Reichenberg Volksgrenadier Geocaching Team...

#102 zuzkys

zuzkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 22:28

Naprosto odpudivá věc k keškách jsou různé šišky, dřívka, kamínky, jízdenky které někdo jen tak sebere metr od kešky a hodí je tam a vezme si za to třeba CWG. Ano, už i toto se mi stalo. Out CWG, In šiška. Hrůza. Naopak kinder věci mi nevadí. Nebo přesněji nevadí mi různé postavičky, ale vadí mi rozpadné mechanické věci, které i když by je tam člověk dal teoreticky celé tak se po druhém otevření krabičky rozsypou. Když už kinder věci tak jedině postavičky, či komplet zavřené v tom žlutém plastovém vajíčku.
  • 0

#103 harvik-36037

harvik-36037

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 2:30

Nevadí,sám se je chystám používat...:-)
  • 0

#104 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 3:29

Co se týká mě jako lovce: Osobně mi nevadí, nesbírám je a neměním. Velmi mi vadí kinderdrť a zanešené keše. Jako plnohodnotnou komoditu je neodsuzuji,ale mělo by se měnit stylově, respektovat přání ownera a nechovat se jako prase. Co se týká mě jako (potencionálního) ownera: Pokud založím klasickou keš, dal bych volnou ruku, ale pravidelně bych prováděl filtraci a vyložené blbosti bych likvidoval, jelikož keš a její obsah je nejen vizitkou návštěvníků,ale především MOJÍ. A nikdo nechce,aby z něj někdo dělal PRASE. (Alespoň ne větší,než doopravdy je :-)) ) A pokud to bude Tématická keš - vari od našeho prahu, vari pryč-ty lstivý kešovrahu! - ať se někdo opováží jí zanášet čímkoli mimo téma a TB a GC! Netvrdím,že bych hezké věci likvidoval, spíš bych je přesunul do klasické keše a napsal o tom note. A šrot a odpad by šel pryč, než by na něj stačilo sednout zrnko prachu... tako to vidím já. P.S. co se týká georobutku - občas jim pls zacpěte pusu. Není vyjímkou, že slyším na 300m lesem: "Kde to je? Podívej se pod kořen! Mám to! Schovej to,ať to nikdo nenajde! Nééé takhle to najde...." :-D
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#105 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 19:15

Koukám že většině kinder nevadí, ale co jsem slyšela v jiných tématech tak tam kinderšrot kritizují, ale není kinder jako kinderšrot, kinder je v pořádku celé v pytlíčku, nebo v plastovém vajíčku, kinderšrot je jen kousek či dílek nějaké skldačky.
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#106 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 20:13

Jednodílná kindrfigurka je jedna z nejlepších věcí, co se v keši dá měnit. A pokud si někdo myslí, že v keši najde opravdický poklad, tak třeba unikátní kindrhračka by to být mohla, ale jinak se na výměnách v keších spíše tratí. Obzvláště když obcházím keše při kontrole a snažím se, aby měly nějaký obsah.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#107 tohecz

tohecz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 23:35

Kinder hracku za Kinder hracku ;) Jinak si myslim, ze Kinder hracka za neco zajimaveho jako CWG je downgrade... :|
  • 0

#108 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 6:08

Mě kinder věci, které jsou celé, nevadí. Nejlepší jsou figurky z jednoho kusu. A výměnu CWG za figurku za downgrade nepovažuju. CWG je věžná věc na výměnu. Pro mnoho kačerů je ale CWG natolik vzácná věc, že by se pak muselo vyměňovat jen CWG za CWG. Mimochodem včera jsem šel do divadla a vedle něj je keš. Tak jsem se tam po čase podíval, jestli tam není nějaký item. A bylo tam CWG. Jenže já za něj nic neměl:-( V kapse jen telefon.
  • 0

#109 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 8:32

Smrk napsal/a:
Pro mnoho kačerů je ale CWG natolik vzácná věc, že by se pak muselo vyměňovat jen CWG za CWG.

Vis, az si stejne jako "mnoho kaceru" nechas vyrobit sve vlastni CWG a zjistis ze naklady na jedno jsou cca 10 Kc, tak te potom i docela zamrzi, kdyz si to nekde vezme jen tak nebo za to da bezcenny kram z kindervaja. Ale treba to zrovna tobe bude uplne jedno - coz jenom ted nekoresponduje s tim, ze nemas vlastni CWG, :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#110 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 15:09

S474N napsal/a:

Smrk napsal/a:
Pro mnoho kačerů je ale CWG natolik vzácná věc, že by se pak muselo vyměňovat jen CWG za CWG.

Vis, az si stejne jako "mnoho kaceru" nechas vyrobit sve vlastni CWG a zjistis ze naklady na jedno jsou cca 10 Kc, tak te potom i docela zamrzi, kdyz si to nekde vezme jen tak nebo za to da bezcenny kram z kindervaja. Ale treba to zrovna tobe bude uplne jedno - coz jenom ted nekoresponduje s tim, ze nemas vlastni CWG, :D


Ale kinder vyjde jedno na 20kč když si ho koupíš v obchodě
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#111 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 15:19

Smrk napsal/a:
A bylo tam CWG. Jenže já za něj nic neměl:-( V kapse jen telefon.


To by byl dobrý trade, nebo lístky do toho divadla :D


Jinak mi osobně kinder věci více jak lehce vadí, keška kde není nic jiného jak kinder-odpad, ještě k tomu ve stavu zničeném nebo neúplném je smutná záležitost. Byt bych chtěl udělat trade, tak nemám za co a domů to nosit do popelnice nehodlám.

A mám dojem, že kinderšrotem krmí kešky rodiče, protože na keškách, kde tyhle věci byly, nepředpokládám návštěvu rodičů s dětmi. Takže místo toho, aby to letělo do odpadu (občas i zcela nová kinder věc ve žlutém vajíčku nesložená) tak to odnesou do lesa do kešky.

Aby to nebylo jen "hnůj" tak něco kladného... potěšilo mne:
- magnetka TFTC
- hodiny z keramiky
- malá keramická panenka
- placatý keramický domeček
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#112 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 15:54

handa napsal/a:
Ale kinder vyjde jedno na 20kč když si ho koupíš v obchodě


A kupuješ jen tu hračku nebo i čokoládu? =)
  • 0

#113 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 16:31

AHA & team napsal/a:

handa napsal/a:
Ale kinder vyjde jedno na 20kč když si ho koupíš v obchodě


A kupuješ jen tu hračku nebo i čokoládu? =)


dáváš do kešky tu čokoládu nebo hračku? ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#114 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 16:32

AHA & team napsal/a:

handa napsal/a:
Ale kinder vyjde jedno na 20kč když si ho koupíš v obchodě


A kupuješ jen tu hračku nebo i čokoládu? =)

Osobně jsem zažil paní, která si koupila 10 kindervajíček, vymlátila z nich jen žluté vnitřky, čokoládu mi dala a odešla se slovy, že čokoládu nejí :D
A vcelku mi je jedno, co je v kešce, pokud je tam suchý logbook. Ale jsou i krabičky přímo nabité k prasknutí zajímavými věcmi, není jich mnoho a rozhodně nejsou u škol :-)
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#115 Janinka.L

Janinka.L

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 17:10

zuzkys napsal/a:
Naprosto odpudivá věc k keškách jsou různé šišky, dřívka, kamínky, jízdenky které někdo jen tak sebere metr od kešky a hodí je tam a vezme si za to třeba CWG. Ano, už i toto se mi stalo. Out CWG, In šiška. Hrůza.
Naopak kinder věci mi nevadí. Nebo přesněji nevadí mi různé postavičky, ale vadí mi rozpadné mechanické věci, které i když by je tam člověk dal teoreticky celé tak se po druhém otevření krabičky rozsypou. Když už kinder věci tak jedině postavičky, či komplet zavřené v tom žlutém plastovém vajíčku.


Naprostý souhlas. Neměním, ale nevadí.

Když jednou za čas přijedu do svého rodného městečka a vemu malou sestřičku na lov pokladů, tak je nejštastnější z kindrhraček a nebo z různý keramiky. Pokud ale vyrazíme hledat poklady a stejně jako naposled tam najdu kondom, šišku, promočený kapesníky, pár kusů nějakýho kindršrotu, knoflík a jako bonus je to všechno olepený od částečně rozpuštěných LIPO bonbonů, tak jedna krásná celá postavička z kindervajíčka udělá ohromnou radost. To mi věřte.

Myslím, že kindrhračky vadí tak 50% hledačů, každý ať má svůj názor. Mnohem větší průšvih je, když člověk přijde ke krabičce, která je zabalená v několika černých, hnusných, oslizlých roztrhaných igelitových pytlích. To i když tam pak člověk najde krásný věci, tak mu to úplně zkazí radost z nálezu. ... Ale to je tak trochu OOT.
  • 0

#116 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 17:19

fremen.cz napsal/a:

AHA & team napsal/a:

handa napsal/a:
Ale kinder vyjde jedno na 20kč když si ho koupíš v obchodě


A kupuješ jen tu hračku nebo i čokoládu? =)


dáváš do kešky tu čokoládu nebo hračku? ;)


samozřejmě že kupuju oboje a do kešky dávám jen hračku a čokoládu sním :D
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#117 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 17:22

Kondom (nepoužitý) má větší použitelnost jak šiška, použitý lístek na vlak nebo rozmočené Lipo ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#118 Janinka.L

Janinka.L

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 17:27

fremen.cz napsal/a:
Kondom (nepoužitý) má větší použitelnost jak šiška, použitý lístek na vlak nebo rozmočené Lipo ;)


jasně, že nepoužitý :D .... ale pro 8. letou kačeří slečnu je lepší ta šiška ;)
  • 0

#119 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 17:31

rodinka veverek napsal/a:
....stařičké procesory a paměti, kompaktní fotoaparáty na film a podobný odpad.

Lidi jsou různí a třeba zrovna tohle někoho potěší.
Mě kdysi kinderblbosti vadily a teď je sbírám...asi dětinštím :D
  • 0

#120 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 17:48

fremen.cz napsal/a:
Kondom (nepoužitý) má větší použitelnost jak šiška, použitý lístek na vlak nebo rozmočené Lipo ;)


Měl bys "cojones" na to jej použít? Znáš ten o té paní z drogerie, co je propichovala jehlou a mumlala: "Když se maj rádi, ať se vezmou?"
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama