Přejít na obsah


Fotka

Neopravneny vymaz logu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
68 odpovědí na toto téma

#41 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 15:38

Zegga napsal/a:

Budulman napsal/a:Tak tohle si myslím, že je srovnávání nesrovnatelného.


Nemyslím. Protože v jakémkoli oboru který provozuji, bez ohledu zda jako zábavu či profesi si musím udržovat všeobecný přehled.

¨
Tohle se mi líbí :D
Moje máma si udělala před 40 lety řidičák. V prvních dvou letech řídila, od té doby ne. Měla by si nastudovat vyhlášku? ;)
Na druhou stranu, teď jsem trochu pomáhal s listingem pánovi, který mi chtěl dát heslo, aby se o keše případně měl kdo starat, protože mu je přes 70. :)
  • 0

#42 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 15:46

Zegga napsal/a:

3) Rádi tak 50:50. Ta druhá půlka jsou dohnívající keše co třeba zabírají pěkná místa novým krabičkám.


Dál už nebudu diskutovat, k tomuto jen přidám malou poznámku. Vzhledem k tomu, jaké keše vznikaly dřív a jaké vznikají dnes, půjdu raději ulovit kešku tři roky starou než kešku, která má tři měsíce. S mnohem větší pravděpodobností bude sra*ka ta nová než ta starší. Takže z mého pohledu jsem raději za krabky, které přežívají delší dobu a to v poměru 99:1. Upřímně jsem zvědavej, jak bude vypadat nová krabka, která nahradí starý el corredor.
  • 0

#43 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 16:20

pes13 napsal/a:Moje máma si udělala před 40 lety řidičák. V prvních dvou letech řídila, od té doby ne. Měla by si nastudovat vyhlášku? ;)


Také mám takouvou mamku. Nemusí studovat nic, okud se nerozhodne řídit. Pokud ano pak to je jaksi na místě.... :-)

Ovšem seznámit se třeba s předností chodců a nejen kdy ji mají, ale také kdy ji nemají není od věci.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#44 rendystod

rendystod

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 16:34

Pro abakus: Pokud mas pocit ze zaprasena filmovka pod kusem betonu je neco extra tak se podivej na krabky: medok, MichalS & Flower, Lovci pokladu nebo moje. Porovnej logy a rozhodne budes muset uznat ze o sra... se nejedna.
  • 0

#45 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 16:55

abakus napsal/a:
Upřímně jsem zvědavej, jak bude vypadat nová krabka, která nahradí starý el corredor.

Neni duvod, aby El Corredor nahradila nova krabka - jak uz jsem psal, owner ji po archivaci nabidnul k adopci. Ale ovsem tady se bude vic mlit dokola to samy, nez aby se nekdo rozhodnul, ze ji adoptuje (coz neni mineno na Tebe). Nebo ze by za to nikomu nestala?
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#46 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 17:22

Zegga napsal/a:

abakus napsal/a:
1)Předpokládám, že dobře víš, že když GS obvykle mění podmínky, tak kešky, které nové podmínky nesplňují, nechávají dožít. To bychom už neměli např. žádné virtuálky nebo webky. Proč tomu tak není v případě inflačních mysterek, to těžko říct.

2)A za další - kačer založí 10 krabek a pak dva roky nic nezakládá. Proč by měl teda i nadále sledovat pravidla zakládání?

3)Já myslím, že ostatní by měli spíš být rádi, že svoje kešky i nadále provozuje místo toho, aby je rovnou zaarchivoval a tím pádem potenciálně zabránil tomu, aby jeho kešky odporovaly nově vzniklým pravidlům.


1) protože zde se nejednalo o úplné rušení keší, jen přeřazení mezi mystery a tradicional. Podmínka je dobrovolná, tečka. Dobrovolno nelze vymáhat. Navíc v tomto konkrétním případě si je owner nových pravidel evidentně vědom a přesto log smazal, navíc bez upozornění.
2) Pokud někdo založí a nesleduje, nezakládá, pravděpodobně ani moc neloví a neudržuje. Ale i kdyby, nemusí sledovat pravidla zakládání, stačí když se bude chovat slušně a bude sledovat pravidla mazání logů, než s tím začne.
3) Rádi tak 50:50. Ta druhá půlka jsou dohnívající keše co třeba zabírají pěkná místa novým krabičkám.

Nenabádám k archivaci, ani k neplnění podmínek. Ale být trochu nad věcí by nkterým ownerům neuškodilo. Milí owneři, tady totiž nejste v práci a hledači nejsou podřízení. Zakomplexovanost je svinstvo, že?


Taky mám jednu takovou kešku s podmínkou a zatím mi to všichni dodržují, takže nic neřeším :-)

Ale až se nasbírají 3 logy bez splněné podmínky, tak jí zaarchivuju a založím na jejím místě tradičku 1/1.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#47 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 17:51

hplus napsal/a:
Neni duvod, aby El Corredor nahradila nova krabka - jak uz jsem psal, owner ji po archivaci nabidnul k adopci. Ale ovsem tady se bude vic mlit dokola to samy, nez aby se nekdo rozhodnul, ze ji adoptuje (coz neni mineno na Tebe). Nebo ze by za to nikomu nestala?

Kdybych to bohužel neměl ke keši 300 km, adoptoval bych ji okamžitě. Ale holt je v Praze, tam moc kačerů není...
  • 0

#48 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 18:47

alkes napsal/a:
Hmm hezký. No pánové, právo na ten bod určitě máte, ale myslím si o tom svý... a nic moc pěknýho to neni.:P


nečetl jsem tohle vlákno celý, pánové ovšem brečej, že je nikdo neupozornil na to, že je dráha v rekonstrukic (celých 10 dnů prosím), nevšimou si tel čísla na které mohou zavolat. Prostě lognou a jdou. Jak jednoduché.. Prej zaprášenej kruhák a letadýlka je nezajímaj. Ano, autor jí poslal do archívu, ale díky sběračům jako je rendy, mirotiro, Arogant (o jak trefny nick)...
  • 0
PUNK 4 EVER!

#49 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 18:48

pavels napsal/a:
Ještě než se tu rozjede ta správná flamewar: U těchhle keší se nejčastěji argumentuje tím, že podmínka = určitý zážitek, bez kterého keš nemá smysl. Kdybych lovil tuhle keš, určitě já bych si zážitek přeletu dopravního letadla nízko nad hlavou nenechal ujít. Ale fotograficky dokumentovat a dokazovat ownerovi, že jsem si jeho nabízený zážitek opravdu nenechal ujít, mi připadá absurdní.

Pokud někdo jede s cestovkou na zájezd a místo prohlídky hradu si sedne do bufetu, je to jeho boj a cestovka ho rozhodně kvůli tomu ze zájezdu nevyloučí. Takže mazat logy nebo rušit keše jen proto, že někdo nevyužije nabízený zážitek, mi připadá nepochopitelné, nevhodné, nerozumné, a někdy i dětinské.

Nebo taky: pokud se někdo chce dobrovolně ochudit o zážitek, je proto potřebné keš zrušit a ochudit tím o eventuální zážitek všechny?


Tak si to zkus - udělat pěknou fotku - a spoj to s jinou blízku kešu, která se loví ve čvrtek a v neděli. Přistává 747, takovej zážitek jen tak nezažiješ. Ovšem pánové to mají na Líních asi každej den.. howgh
  • 0
PUNK 4 EVER!

#50 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 18:49

abakus napsal/a:
Na log máte samozřejmě právo, ale hrdi opravdu nemáte být na co :(


promiň abakusi, že se opakuju, ale MOJE ŘEČ!!! Holt z Plzně do Prahy daleko a bod je bod.. Že Rendy?
  • 0
PUNK 4 EVER!

#51 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 18:49

abakus napsal/a:
Na log máte samozřejmě právo, ale hrdi opravdu nemáte být na co :(


promiň abakusi, že se opakuju, ale MOJE ŘEČ!!! Holt z Plzně do Prahy daleko a bod je bod.. Že Rendy?
  • 0
PUNK 4 EVER!

#52 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 18:51

rendystod napsal/a:
V okoli letiste jsme stravili cely den a prozitku z letadel jsme meli opravdu dost Umisteni kese se nam nezdalo prilis atraktivni a cekat v prachu se nam nechtelo. Nejde ani tak o vymaz logu jak o to ze se autor neobtezoval nas na to upozornit nebo napred zadat napravu. Arogantne vymazat bez jakehokoliv koukej je dost sprostarna zvlast kdyz vymazal jen nase logy - neprazaku. Mnoho dalsich logu bez fotek tam zustalo bez vymazu. Holt kamaradi jsou kamaradi. Nezacinal bych tento spor pokud bych nedostaval cely vecer urazlive majly. Dokonce i od tech co fotky neupnuli.


Ty urazlive maily jsem Ti psal ja. Nemam problem je zverejnit. Neni na nich nic urazliveho, jen nazor na vas pohled na vec. Kdyz logujete el rorredor jako peknou "tradicku". Jsi uzkoprsy, ci po sobe, co jsi psal ty mne a neplakej.. B)
  • 0
PUNK 4 EVER!

#53 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 18:53

rendystod napsal/a:
Muj puvodni log byl ve smyslu ze je zde dost velky provoz, ze jsme meli stesti ze na chvilku tu nikdo nebyl a ze jsme tedy meli moznost nenapadne odlovit a podekovani. Zadna kritika. Ta se rozpoutala na zaklade vymazu bez upozorneni a sprostych reakci na opetovne zalogovani. A kopiruju z mejlu" To Rendystod. píšeš, že by měl owner znát pravidla, když kešu zakládá.. ok, jenže ne každý owner musí chodit na gc.cz či studovat groundspeak, ty to děláš, hrdino??" Tak proc to dela kdyz nechce dodrzovat pravidla?


to jsem psal já!
  • 0
PUNK 4 EVER!

#54 rendystod

rendystod

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 19:29

Nikde jsem nepsal ze je to pekna tradicka ani to ze nedodam fotky, a pokud to nekdo tvrdi tak je arogantni ulhanej hajzl. Je pravda ze jsem nemel chut k teto kesi svoje foto davat, ale na prani utora bych ho sice nerad dodal. Vymazat log bez varovani je v tomto pripade urazene ego. Neco smazat a pak osocovat z neceho co tam z me strany nebylo je ukazka chabeho rozumu a mstivosti. Muzu rict ze mam stale horsi nazor na ownera a jeho nohsledy.
  • 0

#55 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 19:36

rendystod napsal/a:
Nikde jsem nepsal ze je to pekna tradicka ani to ze nedodam fotky, a pokud to nekdo tvrdi tak je arogantni ulhanej hajzl. Je pravda ze jsem nemel chut k teto kesi svoje foto davat, ale na prani utora bych ho sice nerad dodal. Vymazat log bez varovani je v tomto pripade urazene ego. Neco smazat a pak osocovat z neceho co tam z me strany nebylo je ukazka chabeho rozumu a mstivosti. Muzu rict ze mam stale horsi nazor na ownera a jeho nohsledy.



arogantni ulhanej hajzl, brzdi chlapče!
Brečíš furt o úctě a taháš těžký kalibry
  • 0
PUNK 4 EVER!

#56 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 19:40

Hele, to už ale trochu přeháníte. Brzděte oba a myslete na to, že je to furt jenom blbá hra s plastovejma krabicema poschovávanejma v pařezech. :D
  • 0

#57 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 19:42

alkes napsal/a:
Hele, to už ale trochu přeháníte. Brzděte oba a myslete na to, že je to furt jenom blbá hra s plastovejma krabicema. :D


;)
  • 0
PUNK 4 EVER!

#58 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 19:47

TAK JI SAKRA NEKDO ADOPTUJTE A JE KLID. JESTLI JI CHCETE, TAK HEJBNETE KOSTROU, NEZ TAM NEKDO ZALOZI JINOU KES A NEBUDE MOZNE JI ODARCHIVOVAT. ;)B)
  • 0

#59 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 19:48

k-lord napsal/a:
TAK JI SAKRA NEKDO ADOPTUJTE A JE KLID. JESTLI JI CHCETE, TAK HEJBNETE KOSTROU, NEZ TAM NEKDO ZALOZI JINOU KES A NEBUDE MOZNE JI ODARCHIVOVAT. ;)B)


už je to v jednání....
  • 0
PUNK 4 EVER!

#60 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 20:01

spuzva napsal/a:

k-lord napsal/a:
TAK JI SAKRA NEKDO ADOPTUJTE A JE KLID. JESTLI JI CHCETE, TAK HEJBNETE KOSTROU, NEZ TAM NEKDO ZALOZI JINOU KES A NEBUDE MOZNE JI ODARCHIVOVAT. ;)B)


už je to v jednání....


super ;):)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama