Přejít na obsah


Fotka

objednavanie ceskych geocoins zacina :))))


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
162 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2006 - 17:32

Za pripravny team ceskych geocoins (Kozlik, janb, GiraMondo a ja) s hrdostou oznamujem, ze objednavanie ceskych geocoins 2006 zacina :)))) Na uvodnej stranke gc.cz sa preklikate na objednavkovy formular ceskych geocoins. Prvych 1000 ks bude vyrobenych do konca ledna, dalsie potom na zaklade objednavok. Cesko-slovenski geocacheri ziskavaju naskok jedneho dna pred svetom (zajtra vecer bude objednavanie avizovane na gc.com a bude spristupneny anglicky formular, tak sa snazte :))) Cena ludova, design skvely, no NEKUP TO :)))
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2006 - 17:44

Pripravny team ceskych geocoins (Kozlik, janb, GiraMondo a ja) s hrdostou oznamujem, ze objednavanie ceskych geocoins 2006 zacina :)))) Na uvodnej stranke gc.cz sa preklikate na objednavkovy formular ceskych geocoins. Prvych 1000 ks bude vyrobenych do konca ledna, dalsie potom na zaklade objednavok. Cesko-slovenski geocacheri ziskavaju naskok jedneho dna pred svetom (zajtra vecer bude objednavanie avizovane na gc.com a bude spristupneny anglicky formular, tak sa snazte :))) Cena ludova, design skvely, no NEKUP TO :)))


skvělá práce, fakt super. na 1 s *. uz jsem samozrejme hned soupnul objednavecku :))
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2006 - 20:05

Je moc pěkná. Skvělá práce. Hned jsem si taky objednal.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2006 - 22:38

Rád bych si také objednal, vyplnil jsem formulář ale nenašel jsem způsob jak ho odeslat. Poraďte, prosím, dík.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2006 - 2:01

Cena ludova, design skvely, no NEKUP TO :)))

KOUPIM :-) ... objednano ... uz se moc tesim :-) Diky
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2006 - 13:22

cau,

tak jsem taky rovnou objednal (1 a 1) - libi se mi, akorat nevim, k cemu to je. Muzete hodit nejake vysvetleni na hlavni stranku gc.cz?
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2006 - 23:31

Aktualni info: stribrne mince jsou hotove. U zlatych asi jeste neni hotova galvanizace nebo co jim to delaj. Takze akce se blizi k zaveru :-)
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2006 - 21:02

Pripravny team ceskych geocoins (Kozlik, janb, GiraMondo a ja) s hrdostou oznamujem, ze objednavanie ceskych geocoins 2006 zacina :)))) Na uvodnej stranke gc.cz sa preklikate na objednavkovy formular ceskych geocoins. Prvych 1000 ks bude vyrobenych do konca ledna, dalsie potom na zaklade objednavok. Cesko-slovenski geocacheri ziskavaju naskok jedneho dna pred svetom (zajtra vecer bude objednavanie avizovane na gc.com a bude spristupneny anglicky formular, tak sa snazte :))) Cena ludova, design skvely, no NEKUP TO :)))


Tak objednavku jsem provedl vcas, zaplatil jsem jak jsem mel, prislo mi potvrzeni ze je vse ok, ale geocoins mi stale neprisli, kde je chyba????
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2006 - 12:57

No taky jsem nedostal potvrzeni platby a trpelive cekam a tesim se na svuj pridel :-)
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2006 - 23:47

Diky vsem, mince jsou opravdu moooc super! Ted uz jen aby se zlepsilo pocasi a jesterky mohly konecne vylezt z diry :)
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2006 - 22:58

Taky jsem si dnes coiny konecne vyzvedl a jsou fakt super. Diky.
Michal
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2006 - 8:21

:(((( Hlasim, ze ac jsem na vyse uvedenem seznamu tak jsem zase na strane tech kde je neco spatne ci spadli do do druhe varky zasilky. Takze se nemohu taky radovat ale musim alespon pochvalit 50% dua Slajs & Tucek kolegu Cmuchala, ze mi je alespon ukazal a po te co jsem mu zkroutil ruku mi ji i pujcil osahat. Je to fakt vydarene. No tak snad pristanou i na muj stul !!!
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2006 - 15:39

tak uz dorazily diiiky moc
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2006 - 10:12

Dnes jsem si mince vyzvedl a musim říct, že jsou krásné. Díky moc všem zůčastněným, za jejich poctivě odvedenou práci. Takže ještě jednou: DÍKY MOC!!!
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2006 - 20:53

Poslusne hlasim, ze objednane mince dorazily (v asi druhe vlne). Jsou opravdu nadherne, diky autorum za ne !!!
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2006 - 8:44

Díky, take potvrzuji přijem! Jsou fakt paradní a klobouk dolu přede všemi, kteří na tom mají zásluhu!
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2006 - 15:56

Také hennessy s Koláčkem potvrzují, že dvě úžasné stříbrné mince dorazily minulý týden i do Plzně. Díky moc těm, kdo to celé zpunktovali.
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2006 - 17:57

Jen tak na okraj, opravdu ma prumer 3.5 palce? to je trosku obludka, ne? na tom uz by se dalo svacit... nema tam byt 3.5cm? :]]
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2006 - 20:43

zo zahranicia zrejme citaju geocaching.cz, zacali sa tam prihlasovat aj z USA, takze sme uz radsej oficialne spustili objednavanie aj na geocaching.com :)
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2006 - 22:40

Již se povedlo.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama