Přejít na obsah


Fotka

objednavanie ceskych geocoins zacina :))))


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
162 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2006 - 8:47

Taky objednano, jen mne lehce znervoznuje, ze avizovany potvrzovaci mail s dalsimi udaji o uhrazeni nedosel. Ale mozna zadne potvrzeni o prijmu objednavky mailem reseno neni (?). Nerad bych totiz cekal na druhou varku CZG, tak snad se ma objednavka neztratila :-)
Jo, mimochodem, v patek 20. 1. 2006 na CRo Leonardo (pouze internetove vysilani na http://www.rozhlas.cz/leonardo) budou od 21:00 do 21:30 opakovat (naposledy) 97. dil Toulek ceskou minulosti pod nazvem "Nejbohatsi ceský kral". Vrele doporucuju nejen pro milovniky historie, protoze se tam bude probirat prave vznik ceskeho stribrneho grose Vaclava II., na jehoz rubu se objevil dvouocasy lev (podobne jako na nasem geocoinu ;-)). Je to moc zajimave a temer napinave povidani (jak jinak, kdyz jde o rozhlasovou podobu stejnojmenne knihy Petra Hory-Horejse).
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2006 - 16:37

cau,

tak jsem taky rovnou objednal (1 a 1) - libi se mi, akorat nevim, k cemu to je. Muzete hodit nejake vysvetleni na hlavni stranku gc.cz?

K žádosti o vysvětlení se taky připojuju. Taky jsem si hnedka objednal když to tak frčí ;-), vím, že to je asi něco jako travelbug, ale ani jejich význam mě pořádně není jasnej. Tak prosím o schovívavost k začátečníkům a trochu o vysvětlení.
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2006 - 10:52

Jeste aktualnejsi info: zacinaji chodit platby za geocoiny. Jen co dostanu seznam objednavek, budu rozesilat emaily s potvrzenim prijeti penez. Melo by to bejt v prubehu vikendu nejpozdeji na zacatku pristiho tydne. Pokud by nekdo dlouho nedostal email s potvrzenim, at se radsi ozve. Nejak to kdyztak dohledame. P.S.: jo a hleda se nejakej dobrovolnik nebo dva kterej mi pak pomuze s distribuci, balenim, lepenim obalek a stitku atd. Okoli Liberce vyhodou. Odmena pochybna :-). Dejte mi prosim vedet na email.
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2006 - 21:50

Tak objednavku jsem provedl vcas, zaplatil jsem jak jsem mel, prislo mi potvrzeni ze je vse ok, ale geocoins mi stale neprisli, kde je chyba????


Chyba? :-) Řekl bych, že "ve vašem přijímači" :-D
Stačí si přece přečíst třeba jen ten časově předchozí příspěvek!
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2006 - 11:59

Safra, ja porad nic :-(
  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2006 - 9:17

Diky moc za mince i za tu praci, co jsi si s tim dal. Jsou fakt krasny!
  • 0

#27 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2006 - 18:34

Objednavka na netrackovatelne zustava v platnosti? Vecer po rodinnem geokafi ucinim objednavku. Jou prekrasne, diky za ne.
  • 0

#28 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2006 - 19:04

Jen tak na okraj, opravdu ma prumer 3.5 palce? to je trosku obludka, ne? na tom uz by se dalo svacit... nema tam byt 3.5cm? :]]

hej je to 3.5 cm diky za upozornenie :)
  • 0

#29 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2006 - 20:56

zo zahranicia zrejme citaju geocaching.cz, zacali sa tam prihlasovat aj z USA, takze sme uz radsej oficialne spustili objednavanie aj na geocaching.com :)

Tak jsme zodpovedne v ramci paniky objednali. U formulare nikde neni napsano chlacholive ujisteni o bedlivem strezeni osobnich udaju, tak doufame, ze je to aspon rozumeno samo sebou ... (to je naivni pristup v dnesni dobe, co...)
  • 0

#30 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2006 - 8:55

Taky jsem objednal a nic nedoslo. Takze nezbyva nez zachovat paniku a cekat:)
  • 0

#31 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2006 - 9:42

Jo, mimochodem, v patek 20. 1. 2006 na CRo Leonardo (pouze internetove vysilani na http://www.rozhlas.cz/leonardo) budou od 21:00 do 21:30 opakovat (naposledy) 97. dil Toulek ceskou minulosti pod nazvem "Nejbohatsi ceský kral". Vrele doporucuju nejen pro milovniky historie, protoze se tam bude probirat prave vznik ceskeho stribrneho grose Vaclava II., na jehoz rubu se objevil dvouocasy lev


Prý se jedná o optický klam - ti lvové jsou tam ve skutečnosti dva - velkej a malej. Ten malej je zalezlej v zadnici toho velkého a kouká mu jenom ocásek :)
Ale třeba to tak není, kdo ví...
  • 0

#32 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2006 - 12:15

pripominam ze zajtra o 12.00 konci objednavanie 2006 Czech geocoins, takze kto ma zaujem a este si neobjednal, je najvyssi cas :)
  • 0

#33 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2006 - 22:40

Chyba? :-) Řekl bych, že "ve vašem přijímači" :-D
Stačí si přece přečíst třeba jen ten časově předchozí příspěvek!

Aha :-) no nejak sem opomnel cist :-) chtel jsem to napsat jiz pred casem a to tu jeste nic takoveho nebylo. Tak se tedy velmiomlouvam.
  • 0

#34 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2006 - 12:11

Safra, ja porad nic :-(

Kozlik mi slubil poslat tabulku, kde bude vidiet, kto dostane mince v druhom kole posielania - to bude koncom brezna. V prvom kole su vsetci, ktori si objednali v prvy den 18.1. a zaplatili.
  • 0

#35 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2006 - 12:19

Dike moc i já už jsem štastným majitelem stříbrňáku. Ještě jednou dík
  • 0

#36 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2006 - 19:08

Objednavka na netrackovatelne zustava v platnosti? Vecer po rodinnem geokafi ucinim objednavku. Jou prekrasne, diky za ne.

Ano. Všichni kdo si u mě objednali netrackovatelné geocoiny je dostanou jen co bude dokončena výroba celé série. Povrchová úprava všech se dělá až po vyrytí kódů.
  • 0

#37 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2006 - 21:11

Tak jsme zodpovedne v ramci paniky objednali. U formulare nikde neni napsano chlacholive ujisteni o bedlivem strezeni osobnich udaju, tak doufame, ze je to aspon rozumeno samo sebou ... (to je naivni pristup v dnesni dobe, co...)

uistujem, ze udaje budu pouzite len na poslanie minci, mas pravdu, zabudli sme na to upozornit (tiez sme naivni :)
  • 0

#38 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2006 - 9:14

Taky jsem objednal a nic nedoslo. Takze nezbyva nez zachovat paniku a cekat:)

vyderzaj pijaner, neznamena to, ze ho dostanes hned, co tak cakat do konca objednavacieho kola? :)
BTW k tejto hodine prisli zatial objednavky na 1238 minci - 663 striebornych a 575 zlatych, wow :))) t.j. pociatocna Kozlikova investicia bude urcite splatena a budu sa doobjednavat dalsie mince. Ti, co si objednavali napr. dnes rano uz su za tisickou a budu musiet cakat na mince trosicka dlhsie, ale pokusime sa urobit vsetko tak, aby sa k nim dostali co najrychlejsie.
  • 0

#39 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2006 - 15:47

pripominam ze zajtra o 12.00 konci objednavanie 2006 Czech geocoins, takze kto ma zaujem a este si neobjednal, je najvyssi cas :)

objednavanie je ukoncene, vacsina z Vas bola uz oboslana mailom ohladom platby, dalsi ktori si objednavali vcera a dnes dostanu maily dnes. Na tychto strankach Vas budeme informovat o progrese ohladne vyroby minci. Dakujeme za doveru vlozenu do nasich ruk, vynasnazime sa ju nesklamat. Prvi zaujemcovia, ktori sa zmestili do tisicky prvych objednanych minci, by mali dostat objednane mince v unoru, dalsi v najblizsom moznom case - budeme Vas informovat (aj o tom, kto je v prvej tisicke a kto nie).
Pre zaujimavost, celosvetovo sa objednalo 1785 minci, z toho Cechy, Morava, Slezsko a Slovensko 364 minci. Pomer zlate - strieborne priblizne napoly.
  • 0

#40 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2006 - 23:15

Velice se vsem omlouvam, ale doufal jsem ze tento tyden budu mit vice casu. Bohuzel pracovni vytizeni me ponekud vykolejilo. Ale postupuju stale vpred. Uz tady mam na hromade nejen mince, ale i obalky. Ted je potreba jen par kouzelnych skritku co to daji dohromady. Ted bohuzel odjizdim, ale slibuju, ze pristi tyden to odejde i kdybych u toho mel umrit. Kopat me muzete potom :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama