Přejít na obsah


Fotka

objednavanie ceskych geocoins zacina :))))


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
162 odpovědí na toto téma

#61 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2006 - 15:36

Zdravím, mám takový dojem, že jsem četl, že koncem března by se mělo něco dít s druhou várkou geocoinů. nechvátám, ale v jaké je to fázi?
  • 0

#62 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2006 - 19:04

... aha ? Takže když jsem zadal objednáfku až teď, tak už mám po žížalkách??

nie, ale zizalky pridu trosku neskor :)
  • 0

#63 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2006 - 10:24

Možná jsem to pochopila špatně, ale myslím si, že e-mail přijde až když dojde na placení. Tzn. že to bude v době, kdy budou GC vyrobeny, připraveny na expedici a budou se rozesílat jednotlivým kačerům po registrování jejich platby. Je to jen moje interpretace - třeba to bude uplně jinak....:-)
  • 0

#64 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2006 - 17:41

Ja to chapem. U nas su geocoiny luxusna zabava, ja urcite take drahe veci nedam do obehu. V USA je to sialena mania - pozri si diskusie na gc.com, cointracking.com, trackablecoins.com atd.

Tak nejak jsem si to taky rikal... kdyby byl za dvacku, tak si koupim obe verze do sbirky a obe verze do obehu, proc ne... no a byt american, tak mi ty dve stovky (rekneme, s postou atd) zhruba tak nejak mozna budou pripadat (pokud se cena i do zahranici prepocitava stejne, v rovine tech cca dvou stovek...). Mimochodem, podobny je to s travelbugem - psi znamkou... myslim ze jsem si zaridil dost vyhodny zpusob, jak ji zakoupit (objednat na adresu v US a kamarad tam docasne pobyvajici je pak privezl)... ale stejne to prislo pokud me pamet neklame kolem 130 za kousek... coz znamena, ze jich asi do sveta neposlu dvacet... a kdo u nas jich poslal vic nez dva tri.. ?)
  • 0

#65 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2006 - 20:24

mail Ti bol zasielany, Honza sa na to pozrie a ozve sa

prave jsem to odeslal znovu - rucne. jestli to ani ted neprijde, prosim ozvi se mi na mail.
  • 0

#66 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2006 - 0:12

pred dvoma dnami som volal s Kozlikom: uz tiskne stitky na obalky, podla jeho slov tento tyzden by malo odist prvych 1000 minci - dostanu sa k nim ludia, ktori si ich objednali hned v prvy den 18.1. (z Ciech aj zo zahranicia). Druha tisicka minci je vo vyrobe a v optimalnom pripade by mala byt rozdistribuovana koncom brezna.

A nebudete verit jaka je to piplacka nastrkat ke kazdy minci info o tom kde ji aktivovat. Ale pracuju na tom porad.

  • 0

#67 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2006 - 22:34

Zdravím,
mám takový dojem, že jsem četl, že koncem března by se mělo něco dít s druhou várkou geocoinů. nechvátám, ale v jaké je to fázi?

podla sprav od Kozlika mu este z mincovne maju poslat 500 ks, potom bude posielat uz vsetko. Takze optimalne do dvoch tyzdnov budu mince rozoslane...
  • 0

#68 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2006 - 20:45

Opravdu žádné panice nepropadám, že jsem nedostal potvrzovací mail. Ale objednával jsem mezi první stovkou a nějaká ta informacička, o tom, že objednávka dorazila v pořádku by se hodila :)))

  • 0

#69 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2006 - 13:03

Email pride kazdemu v priebehu buduceho tyzdna, bude v nom uz specifikovana cena vratane postovneho, ktoru dotycny zaplati (v zavislosti od poctu obejdnanych minci a ich vahy. Budem na tom pracovat cez vikend.
  • 0

#70 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2006 - 19:35

Tak nejak jsem si to taky rikal... kdyby byl za dvacku, tak si koupim obe verze do sbirky a obe verze do obehu, proc ne... no a byt american, tak mi ty dve stovky (rekneme, s postou atd) zhruba tak nejak mozna budou pripadat (pokud se cena i do zahranici prepocitava stejne, v rovine tech cca dvou stovek...). Mimochodem, podobny je to s travelbugem - psi znamkou... myslim ze jsem si zaridil dost vyhodny zpusob, jak ji zakoupit (objednat na adresu v US a kamarad tam docasne pobyvajici je pak privezl)... ale stejne to prislo pokud me pamet neklame kolem 130 za kousek... coz znamena, ze jich asi do sveta neposlu dvacet... a kdo u nas jich poslal vic nez dva tri.. ?)

ja som ich uz do sveta poslal 14 (ked to ratam aj s mincami), bavi ma sledovat ako cestuju po svete (patri k tomu aj ze miznu). Doma by len lezali v supliku...
  • 0

#71 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2006 - 11:06

tak si koupim obe verze do sbirky a obe verze do obehu

Když se travelbugy dodávají s kopií, nestálo by za úvahu taky geocoiny vyrobit pro ty co by měli zájem v párech se stejným číslem, takže by coin s kopií přišel o 1.5 USD levněji než dva coiny?
  • 0

#72 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2006 - 21:03

Koukám, že mail už měl dorazit, ale já nemám nic :-( Objednával jsem 18.1. 1+1.
  • 0

#73 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2006 - 23:28

prave jsem to odeslal znovu - rucne. jestli to ani ted neprijde, prosim ozvi se mi na mail.


Už to prislo, dik
  • 0

#74 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2006 - 21:22

A nebudete verit jaka je to piplacka nastrkat ke kazdy minci info o tom kde ji aktivovat. Ale pracuju na tom porad.

Do riti nechete s tím nějak pomoct??
  • 0

#75 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2006 - 9:26

podla sprav od Kozlika mu este z mincovne maju poslat 500 ks, potom bude posielat uz vsetko. Takze optimalne do dvoch tyzdnov budu mince rozoslane...

Dneska se tam jedu preptat jak to vypada se zbytkem. O vysledku budu informovat.

  • 0

#76 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2006 - 22:08

Opravdu žádné panice nepropadám, že jsem nedostal potvrzovací mail. Ale objednával jsem mezi první stovkou a nějaká ta informacička, o tom, že objednávka dorazila v pořádku by se hodila :)))

ano, si 23. v celkovom poradi :) buduci tyzden tu uverejnime zoznam nickov, ktori si objednali, ak sa tu niekto nenajde, ma sancu to napravit.
  • 0

#77 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2006 - 14:25

Email pride kazdemu v priebehu buduceho tyzdna, bude v nom uz specifikovana cena vratane postovneho, ktoru dotycny zaplati (v zavislosti od poctu obejdnanych minci a ich vahy. Budem na tom pracovat cez vikend.

Jo jo, už se těším. Nejen na ty české groše, ale i na ty finské kočičky ;-)

  • 0

#78 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2006 - 22:53

taky jsem to ted zkusil znova poslat.
  • 0

#79 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2006 - 11:55

Když se travelbugy dodávají s kopií, nestálo by za úvahu taky geocoiny vyrobit pro ty co by měli zájem v párech se stejným číslem, takže by coin s kopií přišel o 1.5 USD levněji než dva coiny?

za uvahu to stoji, ale nie v tejto serii, kedze uz je vyroba rozbehnuta. Ale nepride to o 1.5 USD levneji, pretoze su tam naklady s razenim kodu (robi sa to poctivo rucne) - plus ak by sa tam este niekam davalo ze copy tak to mincu dost znehodnoti (co sa samozrejme davat nemusi, ale u TB to tak je).
  • 0

#80 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2006 - 21:54

Do riti nechete s tím nějak pomoct??

Diky. Pozde. Ono se mi seslo par problemu s mnozstvim prace v praci a hlavne jsem byl porad pracovne mimo. Kolombo uz si pro ne dosel :) a zitra pujde prvni varka obalek.

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama