Přejít na obsah


Fotka

objednavanie ceskych geocoins zacina :))))


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
162 odpovědí na toto téma

#81 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2006 - 10:12

Dneska se tam jedu preptat jak to vypada se zbytkem. O vysledku budu informovat.

Takze v podstate vsechny zaplacene mince jsou na ceste k Vam. Jeste nachystam ruzne dobirky a podobne ulety. S tim zaskocim na postu dneska. A mam Vas z krku :-)

  • 0

#82 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2006 - 22:29

ano, si 23. v celkovom poradi :) buduci tyzden tu uverejnime zoznam nickov, ktori si objednali, ak sa tu niekto nenajde, ma sancu to napravit.

No úžasný :)) A teď můžu vklidu spát :)) Ne z toho, že bych je dostal až někdy, ale z toho, že nebudu za vola, protože jsem to neobjednával pouze pro sebe. Díky za velmi pozitivní odpověď. :))

  • 0

#83 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2006 - 13:10

buduci tyzden tu uverejnime zoznam nickov, ktori si objednali, ak sa tu niekto nenajde, ma sancu to napravit.

Seznamu jsem si nikde nevšiml, ani potvrzující mail jsem nedostal. Objednával jsem 3+3 mezi prvními, hned po oznámení. Můžeš se na to podívat? Díky.
  • 0

#84 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2006 - 14:56

Tak na kočičku se těším taky. Uš vymejšlim, jaxe bude na (travel)cestách potkávat (a fotit) s kočičkama živejma .-)
  • 0

#85 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2006 - 23:30

taky jsem to ted zkusil znova poslat.

Poslušně hlásím, že u mne vše v pořádku. Mail jsem dotal včera a kačky mazaly dnes :))

  • 0

#86 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2006 - 12:26

Ale nepride to o 1.5 USD levneji, pretoze su tam naklady s razenim kodu (robi sa to poctivo rucne)

Myslel jsem, že těch 1.5 USD je poplatek za číslo, takže:
náklady na kopii = náklady na originál - 1.5 USD;
náklady na netrackovatelný bez kódu = náklady na originál - 1.5 USD - ražení čísla.
Pokud by to někdo chtěl jenom na památku a ne jako zálohu pro náhradu coinu až se původní ztratí, a chtěl to mít ještě levnější, tak by mu asi stačil bez čísla.
  • 0

#87 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2006 - 22:34

Diky. Pozde. Ono se mi seslo par problemu s mnozstvim prace v praci a hlavne jsem byl porad pracovne mimo. Kolombo uz si pro ne dosel :) a zitra pujde prvni varka obalek.

No mne to dřív nenapadlo, příště můžu poskytnout tiskárnu, kopírku a papír. jenom nevím, odkud vůbec jste. Teprve s tím začíname s dcerkou.
  • 0

#88 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2006 - 22:44

Kolombo uz si pro ne dosel :)

Pravda, využil jsem minimální vzdálenosti distribučního místa od domácí lokace a cestou domů jsem se zastavil v zasněženém Harcově :-)

  • 0

#89 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2006 - 22:53

Jo a kdo chce videt jak vypada pravej nefalsovanej geocoinovej poklad, tak tady je fotka :) http://www.vipa.cz/p...hing/poklad.jpg at vidite, ze se na tom fakt pracuje.
  • 0

#90 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2006 - 15:40

Takze v podstate vsechny zaplacene mince jsou na ceste k Vam. Jeste nachystam ruzne dobirky a podobne ulety. S tim zaskocim na postu dneska. A mam Vas z krku :-)

Ma objednavka uz dorazila. Takze diky moc jsou super.

  • 0

#91 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2006 - 19:00

Takze v podstate vsechny zaplacene mince jsou na ceste k Vam. Jeste nachystam ruzne dobirky a podobne ulety. S tim zaskocim na postu dneska. A mam Vas z krku :-)

Tak už je mám taky doma 1+1. A vidím, že jsem neměl šetřit. Mám dilema, jestli to dát do oběhu nebo si to schovat na památku. Bude nějaký "dotisk" ??
MOC A MOC DÍKY, PROTOŽE TO OPRAVDU MUSELO DÁT MOC A MOC PRÁCE !!!
  • 0

#92 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2006 - 20:12

Takze v podstate vsechny zaplacene mince jsou na ceste k Vam. Jeste nachystam ruzne dobirky a podobne ulety. S tim zaskocim na postu dneska. A mam Vas z krku :-)


Taky už dorazili. Jsou super. Začínám přemýšlet, kam je pošlu.
  • 0

#93 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2006 - 21:27

Takze v podstate vsechny zaplacene mince jsou na ceste k Vam. Jeste nachystam ruzne dobirky a podobne ulety. S tim zaskocim na postu dneska. A mam Vas z krku :-)


Hoj, je v těch úletech počítáno i s netrackovatelými mincemi? Objednával jsem pro nás nějaké a mám tak nějak s přibývajícím časem strach, aby to někde nevyšumělo ......
  • 0

#94 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2006 - 21:45

Jsou skvele, dekujeme a uz ted lituju, ze jsme si jich nekoupili vice. Vzhledem k ohlasum se urcite pridame do dalsi varky :o). Diky
  • 0

#95 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2006 - 22:12

Mince jsou super, dorazily k nám minulý týden v pátek. Děkujeme.
  • 0

#96 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2006 - 13:10

Myslel jsem, že těch 1.5 USD je poplatek za číslo, takže:
náklady na kopii = náklady na originál - 1.5 USD;
náklady na netrackovatelný bez kódu = náklady na originál - 1.5 USD - ražení čísla.
Pokud by to někdo chtěl jenom na památku a ne jako zálohu pro náhradu coinu až se původní ztratí, a chtěl to mít ještě levnější, tak by mu asi stačil bez čísla.

Bohuzel v soucasne dobe je to vse jiz hotovo. I tech bez cisla se par delalo, stacilo sledovat prislusne thready. Nyni uz se to jen kompletuje a ceka se na dodelani povrchovych uprav. Nemyslim, ze vyrabeni kopie s cislem je dobry napad. Ale je to jen muj nazor. A myslim, ze toto ani neni nejlepsi tema pro reseni tohoto napadu.
  • 0

#97 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2006 - 13:40

Seznamu jsem si nikde nevšiml, ani potvrzující mail jsem nedostal. Objednával jsem 3+3 mezi prvními, hned po oznámení. Můžeš se na to podívat? Díky.

Honzo pozries sa na to? Diky :)
  • 0

#98 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2006 - 22:55

No mne to dřív nenapadlo, příště můžu poskytnout tiskárnu, kopírku a papír. jenom nevím, odkud vůbec jste. Teprve s tím začíname s dcerkou.

Dik za nabidku. V tomhle nebyl problem. Jen chybi pracovni sila, hlavne dik pracovni vytizenosti v posledni dobe. Ted je to uz lepsi a fakt na tom makam.

  • 0

#99 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2006 - 23:10

Jo a kdo chce videt jak vypada pravej nefalsovanej geocoinovej poklad, tak tady je fotka :) http://www.vipa.cz/p...hing/poklad.jpg at vidite, ze se na tom fakt pracuje.

No jo, pak to má být hotový, když u toho tak paříte o:-))))
  • 0

#100 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2006 - 19:10

Tak už je mám taky doma 1+1. A vidím, že jsem neměl šetřit. Mám dilema, jestli to dát do oběhu nebo si to schovat na památku. Bude nějaký "dotisk" ??
MOC A MOC DÍKY, PROTOŽE TO OPRAVDU MUSELO DÁT MOC A MOC PRÁCE !!!

pssssst :) ale ked kontaktujes Kozlika - silne neverejna informacia :) tak moooozno este nejaku mincu mozes zakupit :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka