Přejít na obsah


Fotka

objednavanie ceskych geocoins zacina :))))


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
162 odpovědí na toto téma

#41 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2006 - 18:17

[quote]
Tak jsem taky asi mezi postizenymi, na seznamu jsem, zaplatil jsem okamzite a postak porad nikde. Jsem zvedavej na seznam druheho kola, snad budu mezi stastlivci. Uz se nemuzu dockat.

  • 0

#42 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2006 - 20:02

Ano. Všichni kdo si u mě objednali netrackovatelné geocoiny je dostanou jen co bude dokončena výroba celé série. Povrchová úprava všech se dělá až po vyrytí kódů.

zatial je objednanych 88 minci, dokonca si uz objednal aj jeden holandan, zrejme cita cesky :)
  • 0

#43 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2006 - 0:11

No ja se toho postaka nedockal :( Objednaval jsem 3+3 netrackovatelne 7.1.06 a poctive zaplatil 7.2.06. Ty se uz taky expedovaly nebo kdy budou ?
  • 0

#44 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2006 - 9:44

Tak jsem se dostal k internetu až dnes ráno a koukám, že už jsem se nedostal s objednávkou do první 1000. Jsou moc povedené a tak jsem objednávku také již poslal.
  • 0

#45 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2006 - 23:32

Také jsme včera objednávali (2 a 2) a žádné potvrzení nedorazilo. Chápeme, že je s tím spousta práce; čekáme až budeme moci zaplatit a velmi se těšíme na super mince.
Všem kteří se podílejí na této akci by chtěl celý náš tým veřejně poděkovat za obětavost, se kterou se této záslužné činnosti ujali. Díky.
Petr
  • 0

#46 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2006 - 17:23

objednavanie je ukoncene, vacsina z Vas bola uz oboslana mailom ohladom platby, dalsi ktori si objednavali vcera a dnes dostanu maily dnes. Na tychto strankach Vas budeme informovat o progrese ohladne vyroby minci. Dakujeme za doveru vlozenu do nasich ruk, vynasnazime sa ju nesklamat. Prvi zaujemcovia, ktori sa zmestili do tisicky prvych objednanych minci, by mali dostat objednane mince v unoru, dalsi v najblizsom moznom case - budeme Vas informovat (aj o tom, kto je v prvej tisicke a kto nie).
Pre zaujimavost, celosvetovo sa objednalo 1785 minci, z toho Cechy, Morava, Slezsko a Slovensko 364 minci. Pomer zlate - strieborne priblizne napoly.

Takze zajem v zahranici je vetsi nez v "Ceskoslovensku" ? Kdo by se toho nadal... Jen co se tyce plateb, jak moc to specha? Chapu ze plati zasada 'cim driv tim lip' ... ale treba kdyz to nestihnu poslat pred vikendem, zbori se svet? Tenhle tyden nevim, kde mi hlava stoji... :]

  • 0

#47 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2006 - 18:13

Objednával jsem 18.1. (3+3) ale mail jsem jeste nedostal tak nevím kam mám zaplatit
  • 0

#48 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2006 - 23:21

Kopat me muzete potom :)

kdeze kopat, vyvazime ta zlatom!!! :-)) dakujeme vopred, tie ocakavania su veeeelmi naliehave, vsetci kazdy den utekame k postovym schrankam;)
Ozaj, a mal som dostat nejake potvrdenie, ze mate moju platbu? Lebo peniazky odisli a potvrdenie neprislo.. Ja len tak...
  • 0

#49 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2006 - 22:40

Velice se vsem omlouvam, ale doufal jsem ze tento tyden budu mit vice casu. Bohuzel pracovni vytizeni me ponekud vykolejilo. Ale postupuju stale vpred. Uz tady mam na hromade nejen mince, ale i obalky. Ted je potreba jen par kouzelnych skritku co to daji dohromady. Ted bohuzel odjizdim, ale slibuju, ze pristi tyden to odejde i kdybych u toho mel umrit. Kopat me muzete potom :)

AHOJ, už se nemůžu dočkat, kdyby jsi měl problém s lepením pytlíků, tak na této adrese najdeš skutečně odborníky:
Loc:49° 19' 14.09" N, 16° 32' 53.02" E¨
o:-))))
Nic ve zlém - jen se opravdu již nemohu dočkat.
  • 0

#50 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2006 - 15:48

Zajímalo by mě, v jaké fázi jsou naše geocoiny. Přece jenom, stále se termín odeslání prodlužuje, dříve aplespoň někdo něco do fóra napsal, ale teď už se tam moc nových informací neobjevuje. Nevadí mi, že na to budu čekat (uznávám, že je to asi hodně práce), ale chtěl bych alespoň vědět, v jaké je to fázi. Díky.
  • 0

#51 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2006 - 8:27

[quote]
[quote]
Tak jsem taky asi mezi postizenymi, na seznamu jsem, zaplatil jsem okamzite a postak porad nikde. Jsem zvedavej na seznam druheho kola, snad budu mezi stastlivci. Uz se nemuzu dockat.
[/quote]
Tez jsem nedostal, ale jak jsem pochopil z puvodnich prispevku Samana, tak maji na prvni kolo narok jen ti co to stihli objednat behem prvnich par hodin (nikoliv zaplatit). Ja jsem to stihl objednat az druhy den rano a tak predpokladam, ze jsem v druhem kole (ale to je jen domenka). Tak musime pockat na seznam druheho kola.
  • 0

#52 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2006 - 15:08

... aha ? Takže když jsem zadal objednáfku až teď, tak už mám po žížalkách??
  • 0

#53 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2006 - 9:35

Také jsme včera objednávali (2 a 2) a žádné potvrzení nedorazilo. Chápeme, že je s tím spousta práce; čekáme až budeme moci zaplatit a velmi se těšíme na super mince.
Všem kteří se podílejí na této akci by chtěl celý náš tým veřejně poděkovat za obětavost, se kterou se této záslužné činnosti ujali. Díky.
Petr

nas to bavi, inac by sme to nerobili :) Ale za podakovanie dakujeme :)))
  • 0

#54 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2006 - 10:13

Taky se, bohužel, musím připojit k těm, co nedorazila konfirmace objednáfky (5+5), doufám ale, že to nakonec určitě vyjde. Dum spiro, spero.
  • 0

#55 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2006 - 17:31

Takze zajem v zahranici je vetsi nez v "Ceskoslovensku" ? Kdo by se toho nadal... Jen co se tyce plateb, jak moc to specha? Chapu ze plati zasada 'cim driv tim lip' ... ale treba kdyz to nestihnu poslat pred vikendem, zbori se svet? Tenhle tyden nevim, kde mi hlava stoji... :]

to sme dvaja :) zasada cim driev, tym liep :) plati, ale ak to posles dalsi tyzden, svet urcite zostane stat :)
  • 0

#56 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2006 - 17:31

Takze zajem v zahranici je vetsi nez v "Ceskoslovensku" ? Kdo by se toho nadal... Jen co se tyce plateb, jak moc to specha? Chapu ze plati zasada 'cim driv tim lip' ... ale treba kdyz to nestihnu poslat pred vikendem, zbori se svet? Tenhle tyden nevim, kde mi hlava stoji... :]

Ja to chapem. U nas su geocoiny luxusna zabava, ja urcite take drahe veci nedam do obehu. V USA je to sialena mania - pozri si diskusie na gc.com, cointracking.com, trackablecoins.com atd.

  • 0

#57 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2006 - 19:36

Objednával jsem 18.1. (3+3) ale mail jsem jeste nedostal tak nevím kam mám zaplatit

mail Ti bol zasielany, Honza sa na to pozrie a ozve sa
  • 0

#58 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2006 - 15:01

kdeze kopat, vyvazime ta zlatom!!! :-)) dakujeme vopred, tie ocakavania su veeeelmi naliehave, vsetci kazdy den utekame k postovym schrankam;)
Ozaj, a mal som dostat nejake potvrdenie, ze mate moju platbu? Lebo peniazky odisli a potvrdenie neprislo.. Ja len tak...

hehe ja som v pondelok dostal oznamenie z posty, ze tam mam ulozenu zasielku vacsich rozmerov, ine mince som neocakaval a vedel som, ze Kozlik ich chcel povodne posielat skor, tak som nadsene utekal v utorok rano na postu, kde som smutne zistil, ze je to nejaka pracovna hovadina :)
  • 0

#59 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2006 - 17:40

pred dvoma dnami som volal s Kozlikom: uz tiskne stitky na obalky, podla jeho slov tento tyzden by malo odist prvych 1000 minci - dostanu sa k nim ludia, ktori si ich objednali hned v prvy den 18.1. (z Ciech aj zo zahranicia). Druha tisicka minci je vo vyrobe a v optimalnom pripade by mala byt rozdistribuovana koncom brezna.
  • 0

#60 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2006 - 8:30

Take moc dekujeme, mince jsou paradni a Lucince se moc libi, skoro to vypada, ze zustanou v jejich rukou :o) Diky vsem, kteri se podileli na skvostnem umeleckem geodile!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama