Přejít na obsah


Fotka

Není to zbytečnost?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
102 odpovědí na toto téma

#21 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 9:03

Parádní nápad, už se těším až tam zajedeme. Sice to máme přes 200km, ale dáme to! Smajlíka zničili asi 14 dní před tím než jsme měli plánovaný odlov, tak snad vyjde alespoň tohle. :)
  • 0

#22 hydrous

hydrous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 9:04

Taky si myslím že je to super nápad :-) už se těším...
  • 0

#23 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 9:08

hydrous napsal/a:
Taky si myslím že je to super nápad :-) už se těším...


Jdeme do něčeho podobného u nás???
  • 0

#24 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 9:09

EmbreOnyx napsal/a:
Ja jsem mel prumer 15 minut na jednu kes, takze pri poctu 45 schranek je nutne pocitat s 12h minimalne a to uz na konci budou sily ubyvat, takze kdo to da najednou, pred tim smekam, teren rozhodne neni po rovince...


Takže nejspíš na dva dny s noclehem u Bolka? :P
  • 0

#25 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 9:22

Jen doufám že už je dostatečná zima aby to odradilo ty davy lidí a nebudou tam hned vyšlapané dálnice jako u smajlíka :)
  • 0

#26 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 9:42

Další pixlobordel, ještě že to není nikde poblíž oblíbených míst.:DB)
  • 0

#27 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 9:46

Pozn. ke Smajlíkovi - v brzké době plánujeme obnovu ;) Takže kdo pojede do Brna, ať si vezme aspoň týden dovolené :D
  • 0

#28 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 9:50

EmbreOnyx napsal/a:
Bud rad, ze to mas daleko, ja to mam 10km


Mám to zhruba stejně, a pro cokoliv menšího než celodenní výlet je to pořád daleko.
  • 0

#29 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 11:54

To muselo dát práce ... a přitom taková blbost! :) Jako hec kdo to posbírá na jeden zátah rychleji možná ano, terén je tam docela výživný.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#30 Mikyc team

Mikyc team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 12:06

Dobrý nápad, už vím kam pojedeme v létě na dovolenou :D To chce týden na odlov a další aspoň víkend na logování na netu :-) Autor si musel docela máknout než to připravil a ještě si mákne až se bude o ty regular krabice starat. Držím palce
  • 0

#31 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 12:29

Koukám, že víkendová procházka bude zase v podstatě společenská událost - jak na smajlíkovi :D Chtělo by to tuto diskuzi zařadit do wiki a každého rozumprda v budoucnosti na ni odkázat. Negativní reakce se zatím týkají pouze toho, jak je to daleko od HC B)
  • 0

#32 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 12:38

Ja si myslim ze je to super, zkusili jsme s kolegou nejake to FTFko a bohuzel jsme dosahli jen na nekolik STF, ale i tak to byla parada. Teren je dost zvlneny, takze to neni prochazka ruzovym sadem a po 21 kouscich jsme byli poradne utahani. V sobotu si asi zajedu serii dokoncit, chysta se nekdo dalsi? Pri vcerejsim lovu nas ani tak nemrzela o fous unikla FTF jako to, ze jsme nikoho nepotkali.
  • 0

#33 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 12:50

Mně se to líbí. Ale je to z ruky, jinak bych se tam vydal. Jen si živě představuju, jak někdo začne vyplňovat mapu republiky sprostejma obrázkama. To zase bude vláken na téma jak a proč to zakázat :D
  • 0

#34 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 15:29

marram napsal/a:
Ja si myslim ze je to super, zkusili jsme s kolegou nejake to FTFko a bohuzel jsme dosahli jen na nekolik STF, ale i tak to byla parada. Teren je dost zvlneny, takze to neni prochazka ruzovym sadem a po 21 kouscich jsme byli poradne utahani.

V sobotu si asi zajedu serii dokoncit, chysta se nekdo dalsi? Pri vcerejsim lovu nas ani tak nemrzela o fous unikla FTF jako to, ze jsme nikoho nepotkali.


Ale pozitivum je, že odlovíš 21 keší procházkou v přírodě, kde by se Ti to jinak povedlo :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#35 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 15:37

Nápad je to výborný, něco jako smajlík. Taky jsem si říkal, že bych něco takového udělal, ale zase koupit a kontrolovat nějakých 30 krabek (k tomu ještě navíc pár co už mám) není zas tak jednoduchý, zvlášť, když potom někdo přijde a celý to vykrade (jako smajlíka). No, ale pokud by se našlo pár dalších kešerů z Olomouce, kteří by mě pomohli, tak bych do toho šel. Stačí najít vhodný les a vymyslet tvar co tu ještě není. Klidně my napište. [mail]vasa@geocaching.cz[/mail] VasaM
  • 0

#36 Shepherd96

Shepherd96

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 16:00

Náhodou, dobrý nápad! Už se na to těším, i když to mám něco kolem 120 km. Smajlíka jsem už nestihl, takže tohle bude dobrá kompenzace:)
  • 0

#37 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 16:50

Jé a já to mám asi 15 km od baráku,už se těším až si to objedu..asi na kole.. hafo dlouho se to načítá..
  • 0
Cogito ergo sun ...

#38 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 17:16

m4rkus napsal/a:
Včera když jsem se díval na nově založené cache, nestačil jsem se divit a po mrknutí na mapku sem málem spadl ze židle. No posuďte sami.

http://www.geocaching.com/map/?lat=49.26063518364422&lng=16.8365478515625&zm=12&mt=m

dobrý nápad!
jak už bylo psáno níž, kdyby to bylo v každém okrese, tak opruz, ale takhle proč ne? asi si udělám výlet, ale kdy?
  • 0

#39 AgentJ

AgentJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 19:38

pekne dilko od autora co se nezakeca B);) koukam-li se dobre, serie nema bonusovku. a to je moc dobre :) tady rozhodne plati, ze CESTA je cil, nikoliv cesta je CIL(=bod=bonusovka) :D
  • 0

#40 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 19:53

I listingy jsou dost vyvedené,to se mi na tom líbí...má to také pěkný nápad a zřejmě i různorodý terén,všiml si někdo aspoň 4 obtížnosti?
  • 0
Cogito ergo sun ...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka