Přejít na obsah


Fotka

Geoskořápky 2009


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
169 odpovědí na toto téma

#1 Teddy Team

Teddy Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 22:46

Když se kouknete do předchozích ročníků tohoto eventu tak podle mě oblíbenost dost roste.Myslíte, že letos event překoná hranici 500 nicků a stane se tak MEGA EVENTEM?My si myslíme , že by se tak stát mohlo .Jaký je Váš názor a dorazíte taky?
  • 0

#2 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2009 - 23:11

Když si vzpomenu, jaký fronty na pouštění lodiček byly minulý rok, tak bych i věřil tomu, že se ta hranice 500 účastníků překoná. Já somozřejmě nemůžu chybět, takže se tam určitě potkáme.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#3 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 2:35

Teddy Team napsal/a:
Když se kouknete do předchozích ročníků tohoto eventu tak podle mě oblíbenost dost roste.Myslíte, že letos event překoná hranici 500 nicků a stane se tak MEGA EVENTEM?My si myslíme , že by se tak stát mohlo .Jaký je Váš názor a dorazíte taky?


Ona ta hranice 500+ ucastniku neni ani moc smerodatna. Letosni mega event Geocoinfest v SLC ma zalogovano mene ucastniku (ted neco malo pres 300) nez lonske geoskorapky, nektere mega eventy maji i pod 300 ucastniku. Mega event podle me musi splnovat i jine podminky nez jen pocet ucastniku. Myslim si, ze by ale GS neschvalil pouze malohodinovou akci jako mega event. Mega eventy jsou vetsinou celodenni akce. I kdyz mozna, prekona-li se ta hranice 500 ucastniku, tak muzou byt kratke i mega eventy. ;);)

Jinak jsem velmi rad, ze letosni geoskorapky budou 4 hodiny pote, co pristanu na letisti. Takze se mohu zucastnit. :)
  • 0

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 7:12

Určitě dorazíme, je to supr akce. Nevím, proč by organizátoři nemohli zpětně požádat o změnu na Mega Event, pokud bude 500 nicků... ale asi to není podstatné. Byl by to ale pěkný pre ME pred ME, co nás v ČR čeká v příštím roce.
  • 0

#5 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 7:20

Jinak jsem velmi rad, ze letosni geoskorapky budou 4 hodiny pote, co pristanu na letisti. Takze se mohu zucastnit. :)

My zase jedeme den predem na Vanocni Sazavu...tak se snad neutopime a nezmrzneme :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#6 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 9:50

No logoval jsem WA mezi prvníma a když sjem to odeslal, tak jsem kouknul, že dost lidí o tom mluvilo taky... ale je to na Šamanovi, aby pak zpětně požádal... 500 nicků je ale reálnejch...
  • 0

#7 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 21:02

Měl by někdo zájem o eventové CWG?? My ano. :) Co vy na to - myslíte, že by byl Šaman ochotný je při velkém zájmu nechat udělat?? ;)
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#8 Teddy Team

Teddy Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 21:13

eventové CWG by jsme taky brali.Zajímá nás ale jiná věc.Nebyloby lepší dát třeba na tuto akci dva logbooky??Přeji jen před rokem něco přes 300 nicků a než se to podepíše:).Nebyl jsem tam,jak to probíhalo???
  • 0

#9 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 21:35

Teddy Team napsal/a:
Nebylo by lepší dát třeba na tuto akci dva logbooky??Přece jen před rokem něco přes 300 nicků a než se to podepíše:).Nebyl jsem tam,jak to probíhalo???


Logování nijak zvlášť nezdržuje, fronta vzniká hlavně kvůli vypouštění lodiček - k Čertovce se naráz moc lidí nevejde. Ale co, ve frontě si aspoň popovídáš se starými i novými známými.
  • 0

#10 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 21:43

mimaci napsal/a:
Měl by někdo zájem o eventové CWG?? My ano. :)

Docela hloupá otázka, CWG beru všema deseti.;)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#11 Teddy Team

Teddy Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 21:49

to abych si nechal udelat dalsi CWG abych menil i mezi kačery:)
  • 0

#12 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2009 - 22:57

Eventove CWG prosim rozhodne ANO!!!!!
  • 0

#13 koyamas family

koyamas family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2009 - 2:12

Eventové CWG asi žádný jejich sběratel neodmítne. Ještě jsem WA nelogoval, ale chystám se manželce udělat radost a přivést jí mezi cca 500 potenciálních gratulantů k jejímu svátku. :D
  • 0

#14 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2009 - 9:26

koyamas family napsal/a:
Eventové CWG asi žádný jejich sběratel neodmítne. Ještě jsem WA nelogoval, ale chystám se manželce udělat radost a přivést jí mezi cca 500 potenciálních gratulantů k jejímu svátku. :D


no to když jí každý potřese rukou tak jí pár měsícu nebude moc použít vůbec na nic a to není nic proti tomu když jí dá každej pusu to bude nával na kožním :D
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#15 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2009 - 11:01

Kdyz to tady tak ctu, tak si rikam, ze bych asi prisla taky. Jenom se mi tam nechce samotny, tak doufam, ze premluvim druhou pulku geodvojky:) Lodicky jsem naposled poustela jako mala holka v potoce, tak se tesim:)
  • 0

#16 Tinah&Power Team

Tinah&Power Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2009 - 19:29

No, my bysme eventove cwg urcite brali taky :)
  • 0

#17 Kolina Kamila

Kolina Kamila

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2009 - 21:34

Ahoj moc ráda Vás všechny pozdravím a lodicku skořápecku vypustím !!! Jo a to CWGécko taky chcůůů. Pa KK
  • 0
GEOCACHING je hra a já si hraju!!! A co ty ???

#18 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2009 - 23:11

přemýšlím nad tím jestli se přihlásit,já na takovéhle hromadné hurá akce moc nejsem,ale asi by to mohla být sranda:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#19 Kas.

Kas.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 21:46

Tak zatím je přihlášeno něco přes 200 lidí, my přijedem taky :)
  • 0

#20 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 23:47

jj, Geoskořápky mají stoupající tendenci a myslím, že letos by se jim to mohlo povést smiley Schválně jsem se díval na statistiku Will Attend/Attended v jednotlivých letech a je to fakt moc pěkný... 54/92, 136/190, 280/357 a 207 nyní/???
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama