Přejít na obsah


Fotka

Problém s generováním statistik GSAK


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
32 odpovědí na toto téma

#1 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 11:14

Mám problém s generováním statistik. Podle tohoto návodu jsem v posledním bodě a když chci v GSAK v záložce Macros / Run/Manage a v okénku Statistika "nálezů" HTML export po odkliku OK se mi místo kódu, který bych měl vložit na GC ukáže tabulka s nápisem No placed caches were found in this database.

Nevíte, prosím, kde je problém? A jak jej vyřešit? Díky
  • 0

#2 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 14:30

Podle ty hlasky to vypada, ze GSAK nevidi zadne Tvoje zalozene cache - a ze sis zaskrtnul, ze chces i statistiky, co ukazuji "deni" na Tvych kesich. Mas spravne vyplnene owner ID v Options?
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#3 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 15:16

A kde najdu mé ID? - je nevyplněno
  • 0

#4 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 15:18

Zkus tam vyplnit 2325026 B) Kdo hleda, najde. Edit: pokud to vyplnis spravne a mas ty dve kese stazene v databazi, tak by se Ti vpravo dole mela v zelenem okynku ukazat dvojka.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#5 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 15:20

Tak vyplněno, ale stále ta samá hláška.
  • 0

#6 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 16:50

A co máš nastaveno jako databázi svých cachešek (v nastavení FSG)? Také si nejsem jistý, jestli skrýšotlač stahuje ty číselné ID - v HTML listingu jsem je nenašel. Já pro identifikaci používám nick na gc.com (metoda Exact Match v nastavení GSAKu v tom obrázku výše)
  • 0

#7 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 18:01

Změněno, a metodou Exact Match je výsdledek stejný - stejné okénko. Pokud by to mohlo pomoci, mohu ho vyscreenovat.
  • 0

#8 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 20:10

Koukam, ze sice postupujes podle navodu, ale nejsi ho schopen docist do konce - cituji:

edit 17.11.2008: Testováním jsem zjistil, že program Skrýšotlač generuje neúplné GPX pro nepremium uživatele geocaching.com. Konkrétně se jedná o to, že nevyplní položku Owner ID. Ve statistikách tak nefungují “nálezy podle vlastníka”. Jinak funguje všechno.

To znamena, ze tam ty owner udaje o svych kesich proste nemas, bud by sis je tam musel nejak dopsat (nevim, co ta Skrysotlac stahuje nebo nestahuje, ja si stahuju PQcka) - a nebo jednoduse odskrtni v tom makru sestou polozku "Vlastnik" na "nepouzito" (viz. http://mishaak.cz/wp...11/findstat.jpg) a vyjedou Ti statistiky bez Tvych kesi. Pokud to bude fungovat, muzes laborovat, jak tam informace o svych kesich dostat. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#9 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 20:23

Jenže já v marku ani položku vlastník neměl zvolenou, takže zde taky problém nebude.
  • 0

#10 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 21:56

O kterém místě nastavení FSG mluvíš? Co jsem zkoušel, takv prvním okně je celkem jedno, jestli to je zaškrtnuté a tu tvojí chybovou hlášku vyvolá až zapnutí vlastních keší v pořadí sekcí
  • 0

#11 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 22:02

A podleceho mito pozna FTF, take se s tim pachtim :) Nejaxem to rozpohyboval a za pomoci dosel daleko, ale nejaxe nemohu prehoupnout pres nejaky bod, aby mi to ukazovalo uplne presne to co chci.
  • 0

#12 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 22:03

Klikneš na waypoint, dáš edit (v menu po zmáčknutí pravého tlačítka myši) a zatrhneš First to find
  • 0

#13 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 22:06

Cool, ja vedel, ze to bude prkotina :D Diky
  • 0

#14 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 22:15

Jo, problém vyřešen. Topic raději nelocknu, určitě se mi ještě něco nepovede. Ale děkuji vam oboum, že jste se mi snažili pomoci, především rsc. .))
  • 0

#15 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 22:33

Ještě dotaz - pokud zaktualizuji statistiky v GSAKu, tak se asi nezaktualizují i na profilu, že? A šlo by to nějak? Jak?
  • 0

#16 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 22:42

Uzitecne makra, http://wiki.geocachi...wiki/Makra_gsak vcetne GenUploadStats, ktere by mohlo odpovedet na tvou otazku :)
  • 0

#17 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 14:00

Jeste otazecka, je nejake makro, kde zadam stred a ono mi to vygeneruje, vybere okoli co si zvolim, bud kruh nebo nejaky polygon? Diky
  • 0

#18 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 14:42

Myslíš něco jako filtry v GSAKu? Menu Search / Filter, záložka General, políčko distance (možnost Les than or equal to) a zadat vzdálenost (počítá se od aktuálního středového bodu (centre point)). Plus si ve filtrech můžeš nastavit spoustu dalších možností (třeba že tě v této oblasti zajímají jen archivované wherigo s obtížností 5 založené v srpnu 2009).
Výběr oblasti pomocí polygonu je na záložce Arc/Poly
  • 0

#19 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 15:38

Diky, kanon GSAK se stale ucim.
  • 0

#20 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 16:22

Toz ja, vse slape az na nazvy state a County, kde to budu muset jeste poladit. Kraj je jednou treba "Hlavni mesto Praha" a podruhe "Praha"... Bez cestiny. Da se to nejak urovnat? Zkousil jsem makro Nastav kraje, ale to mi nepomuze a vnasi to problem s cestinou.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama