Přejít na obsah


Fotka

Vyplatí se pořídit si premiové členství?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
48 odpovědí na toto téma

#21 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 20:57

semik75 napsal/a:
Ja si PM poridil kdyz jsem jeste netusil k cemu vsechny ty vyhody jsou. Z neceho ten provoz platit musi a ja reklamy blokuju.

Dneska bych se PQ vzdaval jen velice nerad. Mit informace o vsech keskach v kapse je super. :)


Ahojky,
S tímto naprosto souhlasím.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#22 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 21:18

Ano, vyplatí. Když se budu chtít občas projet na kole, tak si zajdu do půjčovny u Vltavy nebo si ve sklepě vyhrabu Ukrajinu z dětství. Když budu chtít jezdit denně, snažit se zlepšovat a prostě to budu brát vážně, koupím si pořádné kolo a oblečení. A votom to je... :D ... a taky rád říkám, je to jeden Hambáč měsíčně, co si odpustím, i když ho nejím ;) a radši se jdu projet na kole.
  • 0

#23 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 22:09

hplus napsal/a:

Ty zvladnes odlovit vic nez 5x500 kesi za den?


Právě naopak. Nezvládnu vylovit ani 500 naposledy založených v ČR, ani všechny založené dpmanem, dokonce ani ne všechny všechny v okruhu 3 míle od středu Prahy. A právě proto jich musím stáhnout víc a pak ty vhodné vyfiltrovat podle jiných kritérií, než mi nabízí GS.
  • 0

#24 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 8:28

No já donedávna prohlašoval, že si PM členství nepořídím, protože to je k prdu. Na keše mám Geoget a přes GeoJarka si natahám keší kolik chci, třeba tři pr.. tak proč za to platit, když to mám zadarmo, ikdyž to není zrovna košér.. Po pořízení Oregonu sem si vyskoušel PM členství na měsíc zadarmo a zjitil sem, že práce s PQ je oproti Geojarry pro mě daleko přijatelnější, a rychlejší. Navíc Geoget PQ tahá přímo z emailu, což je luxus. Testovací PM členství mi včera vypršelo a já už vím, co chci k Ježíškovi :)
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#25 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 8:31

Rufuc: Kde sis koupil měsíční PM?
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#26 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 9:23

Já ho nekoupil. ale v úvozovkách dostal...
Při koupi navigace Garmin (nevím jestli všech ale u Oregonu určitě) na stránce http://www.geocachin.../freetrial.aspx zadáš výrobní číslo navigace a dostaneš měsíční premium zdarma.
Třeba se ti podaří ukecat:D někoho, kdo má Garmina a tuto věcičku nevyužil
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#27 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 9:39

Zajímalo by mě kolik PMO keší je v cizině (např. v New Yorku). Když na gc.com dám v mapě hledat New York (Medium Map, po dokončení hledání nezoomuju, ani neoddaluju), tak se mi zobrazí pouze 112 keší, ale například v Praze (v Medium Map a na stejný zoom) je jich přes 500. Kdyby se mi někdo kdo má PM jen pro zajímavost podíval na New York, vůbec bych se nezlobil.
  • 0

#28 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 9:51

mike007cz napsal/a:
Ahoj všem,

Začal jsem přemýšlet o tom, že si založím Premium účet na GC.com, ale pořád si nejsem jist, jestli to bude k něčemu dobré, jestli to prostě nebudou jen vyhozené peníze.

Můžete mi prosím někdo napsat, čeho tam je víc než v základním účtu? Vím, že tam lze nastavit notifikace, lze psát bookmarky a odhalí se další keše. Je tam ještě něco dalšího? Jsou keše pro premium member zajímavější nebo to jsou taky jen obyčejné krabičky s kinderšrotem?

Může se mi taky někdo podívat kolik takových keší je v Pardubicích?

Díky moc.


Ahoj,

lovím poměrně často, a členství jsem si pořizoval ze zvědavosti, o co víc budu mít. Jak popsal jeden kačer přede mnou, taky nesnáším reklamy, tak mám aspoň lepší pocit. Jinak hromadne nahrávání kešek nepoužívám, vždy když jedu na"lov" třeba i 10denní, naplánuji si kešku po kešce kam pojedu. Přijde mi, že když si je nahraju najednou, může tam být keška, která zrovna se ztratila, ale ještě není disable (to netvrdím, to si jen myslím). Jinak PM kešky ani nevím jak vypadají. Taky tu jeden kačer řekl: jsou to dvě oiva měsíčně, takže to není moc.

Být tebou, odlovím si ještě pár kešek a když uvidíš, že by sis jich chtěl hodně najednou hodit do GPS, kup si ho.
  • 0

#29 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 9:53

Demkes3 napsal/a:
Zajímalo by mě kolik PMO keší je v cizině (např. v New Yorku). Když na gc.com dám v mapě hledat New York (Medium Map, po dokončení hledání nezoomuju, ani neoddaluju), tak se mi zobrazí pouze 112 keší, ale například v Praze (v Medium Map a na stejný zoom) je jich přes 500.
Kdyby se mi někdo kdo má PM jen pro zajímavost podíval na New York, vůbec bych se nezlobil.

Já jich na Manhattanu mám 109 (jsem PM), ale je to jednak tím, že je tam mnohem víc vody než v Praze, a pak taky americká města jsou jaksi prostorově velkorysejší a není tam tolik míst, která jsou pro kšku zajímavá.
Není to tedy věc PM Only, prostě je tam keší méně.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#30 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 9:57

Kvety: Taky si plánuju hezky kešku po kešce a také je jednu po druhé ručně zadávám do GPS. Můj stařičký Garmin Ique 3200 se spojit s GC.com nedokáže. Takže v PM budu moct možná využít jen ty notifikace, které jsou my vlastně celkem taky k ničemu, protože se za FTF nehoním.
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#31 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 10:02

Take si pripravuji plany pekne kesku po kesce, jen vyjimecne vyuziju hromadne PQ, ale i tak se mi hodi moznost stahnout GPX u konkretni kese, coz muzu jen jako PM. Pak to pomoci GSAKu soupnu do Legenda, na papir, na mapu a jede se. Jinak pokud si delas kesky po jedne jen abys tam nemel disable, tak je to zbytecne, protoze si muzes jednim vrzem vygenerovat PQ s danymi parametry a disablovane kese v nem mit taky nemusis.
  • 0

#32 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 10:51

Vyplatí nebo nevyplatí, těžko říci. Pominuli PM keše, tak všechny data o keškách lze získat pomocí jiných více či méně "legálních" způsobů. Já s oblibou používám kombinaci bookmarků, kam si naklikám kešky, které mne zaujmou, ty co mi lezou krkem hodím na ignorelist a pak si nechám poslat PQ z dotyčného bookmarku. A to přesto, že si jinými PQ plním GG a exportuji jako POI. Je to asi o pohodlí, které si připlatím.
  • 0

#33 Zhabza

Zhabza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 11:17

Jak přesně funguje ignorelist? Schová mi to tyto keše i na mapě CG? Byl by to pro mě jeden z důvodů proč jít do PM.
  • 0
Upřímná slova nejsou krásná krásná slova nejsou upřímná kdo je dobrý, není výřečný kdo se rád dohaduje, není dobrý

#34 awercz

awercz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 11:24

Zhabza napsal/a:
Jak přesně funguje ignorelist? Schová mi to tyto keše i na mapě CG? Byl by to pro mě jeden z důvodů proč jít do PM.

Kdyz hodis kesku na IL tak se ti nebude objevovat v PQ, ale na mape bude svitit dal :(
K hlavni otazce, kdyz mi nedavno propadlo PM tak jsem se nestacil divit jak hodne chybi.
  • 0

#35 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 11:55

ted si nejsem jisty a neoverim, ale mam dojem, ze to zmizeni z mapy dodelali... ?
  • 0

#36 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 11:57

Dain a Olik napsal/a:
ted si nejsem jisty a neoverim, ale mam dojem, ze to zmizeni z mapy dodelali... ?


Jo funguje to. :)
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#37 jecminek

jecminek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 12:49

Mala rada od amatera. Behal jsem s mobile a bylo vse krasne (bez PM). Pote jsem si poridil GPS, ke ktere jsem dostal PM na mesci zdarma. A po uplynuti mesice jsem si na urcite veci zvykl... :o( Kdyz jsem zjistil, ze jsem prisel o pohodlicko, ktere zajistuje PM, tak jsem se zacal pidit jak ho ziskat zpet. PM bych bral jako investici :o). Setri to cas! Me urcite ano. . A cas jsou penize :o) (u me to neplati, ale hodilo se to sem ;)) Mylim, ze PM jde vyzkouset i nakratsi dobu nez rok. Ale verim tomu, ze nekomu to sedne a druhemu to prijde zbytecne. Myslim, ze 1. prispevek to vystihuje perfektne! Zalezi jak casto a za kolika se vydavas....
  • 0

#38 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 13:14

jecminek: A jaké pohodlíčko ti PM přesně zajišťuje?
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#39 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 16:31

mike007cz napsal/a:
Kvety: Taky si plánuju hezky kešku po kešce a také je jednu po druhé ručně zadávám do GPS. Můj stařičký Garmin Ique 3200 se spojit s GC.com nedokáže. Takže v PM budu moct možná využít jen ty notifikace, které jsou my vlastně celkem taky k ničemu, protože se za FTF nehoním.


Jo mě sice s Oregonem 300 hromadně stahovat kešky jde, ale jak jsem už řekl, stejně i když jdu na hooodně kešek najednou, tak si plánuju i cestu, kudy kam, takže náhodné kešky jsem využil asi jen 2x (za cca 7 měsíců).
  • 0

#40 Honzula

Honzula

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 16:44

Když jdu do přírody tak si většinou plánuji i trasu a tak to moc nevyužiju, ale minulý týden jsem byl na pár dnů v praze a tak jsem měl možnost srovnat lov s novým oregonem a PM a dřívější lov s Legendem bez PM. Je to nesrovnatelné. Pro městský lov jsem si během chviličky stáhnul PQ a pak jen brouzdal po městě. Dřívější příprava na výlet nebo dovolenou mi trvala kolikrát déle než samotná dovolená. Tož tak.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama