Přejít na obsah


Fotka

Vyplatí se pořídit si premiové členství?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
48 odpovědí na toto téma

#41 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 16:55

jecminek napsal/a:
Mala rada od amatera. Behal jsem s mobile a bylo vse krasne (bez PM). Pote jsem si poridil GPS, ke ktere jsem dostal PM na mesci zdarma. A po uplynuti mesice jsem si na urcite veci zvykl... :o( Kdyz jsem zjistil, ze jsem prisel o pohodlicko, ktere zajistuje PM, tak jsem se zacal pidit jak ho ziskat zpet.

PM bych bral jako investici :o). Setri to cas! Me urcite ano. . A cas jsou penize :o) (u me to neplati, ale hodilo se to sem ;)) Mylim, ze PM jde vyzkouset i nakratsi dobu nez rok.

Ale verim tomu, ze nekomu to sedne a druhemu to prijde zbytecne. Myslim, ze 1. prispevek to vystihuje perfektne! Zalezi jak casto a za kolika se vydavas....


Prosím tě jaké pohodlíčko? nějak taky nemůžu přijít co mi bude chybět až mi členství vyprchá, a ani nevím jak vypadají PM kešky? To mají zvláštní symbol? Nebo se mi potom jenom neukážou???
  • 0

#42 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 17:04

Kvety napsal/a:
Prosím tě jaké pohodlíčko? nějak taky nemůžu přijít co mi bude chybět až mi členství vyprchá,

To právě poznáš, až ti vyprchá :D:D
  • 0

#43 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 17:38

Kdy to vyprcha vidis v profilu tady : http://imgup.eu/img9/Shot.jpg
  • 0

http://www.munzee.com/m/Skleba/    Garmin Oregon 650 + iPhone 6



#44 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 18:32

bodlak napsal/a:

Kvety napsal/a:
Prosím tě jaké pohodlíčko? nějak taky nemůžu přijít co mi bude chybět až mi členství vyprchá,

To právě poznáš, až ti vyprchá :D:D


No nejdřív jsem ho neměl, pak jsem si ho pořídil, a jak říkám, jen mi tam přibilo jedno tlačítko a nějaká funkce v podobě že si na mapě můžeš skrýt své, nebo už nalezené poklady. A jak se pozná tedy PM cache?
  • 0

#45 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 222 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 18:35

Já osobně existenci PM kešek nechápu. Jsou pro mě takovou záhadou. Kešky jsou od toho aby na ně někdo chodil a čím víc tím líp. Nebo odlovím PM keš a po skončení PM už jí ani neuvidím na mapě?? Chápu pokročilé funkce navíc, pro platící, ale PM keše ne. Osobně bych byl pro jejich zrušení.
  • 0

#46 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 18:37

J@VO napsal/a:
Já osobně existenci PM kešek nechápu. Jsou pro mě takovou záhadou. Kešky jsou od toho aby na ně někdo chodil a čím víc tím líp. Nebo odlovím PM keš a po skončení PM už jí ani neuvidím na mapě?? Chápu pokročilé funkce navíc, pro platící, ale PM keše ne. Osobně bych byl pro jejich zrušení.

3


Poraď prosím jak poznám PM keš?
  • 0

#47 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 222 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 18:50

Poraď prosím jak poznám PM keš?


Já nevím jsem BM
  • 0

#48 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 18:52

Kvety napsal/a:
.... A jak se pozná tedy PM cache?

V seznamu nejblizsich cachi se u ni ukazuje symbol Vložený obrázek.
Kvuli PM cachim se platit clenstvi nevyplati, je jich malo a nebyvaji nicim zvlastni - jedine rozumne pouziti jsem videl u PMO cache pobliz mista dopadu letadla z 2. svetove valky - krizek a par ohorelych soucastek uprostred lesa, kdyby lezely souradnice volne na webu, tak se tam nahrnou sberatele.

Osobne vyuzivam z PM bookmarky na planovani cachi na vikend, bookmark na vytahovani se, jake cache jsem odlovil z lodi, a obcas PQ, kdyz nekam jedu bez vetsi pripravy a chci mit v PDA a GPS vsechny potencialni cile v okoli.

Vetsi omezeni je na waymarking.com: jako basic member muzes zakladat a navstevovat waymarky, ale zakladat a spravovat kategorie mohou jen PM.
  • 0

#49 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 18:56

Co jsem tak ze všech těch příspěvků tady pochopil je to, že PM členství je dobré spíše pro FTF-káře a pro ty, co rádi rychle naládují hromadu kešek do svého GPS přístroje. Protože já FTF-kář nejsem, mám rád procházky přírodou, nikoliv nějaké bláznění a do GPS-ky musím všechny keše zadávat jedině ručně, tak pro mě PM jsou vyhozené peníze. Všem díky za komenty.
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama