Přejít na obsah


Fotka

Druhý "Found it"


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
56 odpovědí na toto téma

#1 Animuk

Animuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 11:11

Zdrávím všechny opravdové kačery.

Už zase jsem narazil na zaražející věc. Vlastník keše umožňuje logovat druhý "Found it". Tedy dva body za jeden nález.

například: Bonusová otázka (její správné zodpovezení nemá vliv na výsledné souradnice, ale ten kdo ji správne zodpoví a odpoved zašle na adresu z profilu, muže si zalogovat druhý "Found it")

viz:GC1J184 nebo GC1M0M9

Né, že by na tom zase tolik zaleželo, ale za chvilku vlastnící keší klidně můžou nabízet 100 "Found it", pokud někdo zjistí příjmení za svovodna u jejich babičky .

Mě to přijde nefér. Co vám?

p.s. Abych jen neprudil, přikládám vtipnou písničku:

  • 0
Nepropadejte panice!

#2 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 11:43

Animuk napsal/a:
Zdrávím všechny opravdové kačery.

Už zase jsem narazil na zaražející věc. Vlastník keše umožňuje logovat druhý "Found it". Tedy dva body za jeden nález.

například: Bonusová otázka (její správné zodpovezení nemá vliv na výsledné souradnice, ale ten kdo ji správne zodpoví a odpoved zašle na adresu z profilu, muže si zalogovat druhý "Found it")

viz:GC1J184 nebo GC1M0M9

Né, že by na tom zase tolik zaleželo, ale za chvilku vlastnící keší klidně můžou nabízet 100 "Found it", pokud někdo zjistí příjmení za svovodna u jejich babičky .

Mě to přijde nefér. Co vám?

p.s. Abych jen neprudil, přikládám vtipnou písničku:

To tady dlouho taky nebylo :-) Podle mé úvahy je to kravina, ovšem v souladu s pravidly. Tedy - řešit to nemá smysl.
  • 0

#3 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 11:49

Taky si myslím, že je to blbost. Jednou jsem na něco podobného narazil, podmínku pro druhý log jsem splnil (připojení fotky), ale zalogoval jsem pouze jednou, protože to neuznávám. Ale jestli to není v rozporu s pravidly, nemá cenu se tím zabývat. Když má někdo radost z bezvýznamného bodíku navíc, tak mu ji nehodlám kazit. :)
  • 0

#4 Animuk

Animuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 13:04

Pajast napsal/a:
.. nemá cenu se tím zabývat. Když má někdo radost z bezvýznamného bodíku navíc, tak mu ji nehodlám kazit. :)


asi fakt nemá, jen mě to překvapilo.
  • 0
Nepropadejte panice!

#5 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 13:09

Animuk napsal/a:
Vlastník keše umožňuje logovat druhý "Found it".


to je jeste dobry, kdyz to povoli... super je kdyz posunes krabici o 2 metry, frajer se zaloguje podruhy a na dotaz coze jako, odpovi "novej zazitek, novej bod" :D
  • 0

#6 AgentJ

AgentJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 15:44

Dain a Olik napsal/a:

Animuk napsal/a:
Vlastník keše umožňuje logovat druhý "Found it".


to je jeste dobry, kdyz to povoli... super je kdyz posunes krabici o 2 metry, frajer se zaloguje podruhy a na dotaz coze jako, odpovi "novej zazitek, novej bod" :D


super je hlavne to, ze tuhle hru muze kazdej hrat tak, jak ho to bavi. jeden pro logovani GC kodu, druhej pro skutecne hledani pokladu a radosti z kazdeho nalezu, treti treba proto, ze mu z toho vyroste vetsi prirozeni....ono je pak totiz otazkou, koho ty skutecne hledacovy duvody vlastne zajimaji :D
  • 0

#7 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 15:48

Dle mého názoru je na takových bonusových "nálezech" problematické, že můžou hrubě zkreslit údaj o počtu návštěvníků oné keše. Kdyby ty smajlíky naskakovaly jenom nálezci pro potěšení jeho statistiky, je mi to celkem šumafuk, ale takhle z pohledu na spodek listingu těžko okamžitě poznat, kolik lidí místem skutečně prošlo.
  • 0

#8 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 15:55

Pisnicka pobavila :). Diky.
  • 0

#9 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 18:33

podle me je druhej found it log zbytecnost....to uz by bylo lepsi dat kacerum, kteri zjisti tu "vec navic" souradnice jakysi bonus cache, nez jim dovoli druhy found na stejny ikdyz ji vlastne nasli jenom jednou....podle me ma found bejt za opravdovej fyzickej nalez a ne jenom za to, ze se vic divam kolem...
  • 0

#10 Pekycz

Pekycz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 19:28

Každýho věc, osobně neuznávám.

kdybysi jsem jednu takovou cache lovil, druhotnou podmínku splnil, ale cache logoval jen jednou.
Nemám potřebou mít o takovejhle bod navíc, ještě navíc když to rozhodí statistiky, a člověk pak pořádně neví, která keška je jeho majlstoun:D
  • 0
Krušné Hory jsou můj revír :)
Asus MyPal A632N + OziExplorer + BeelineGPS a Nokia 3310c + Handy geocachin + Locify + LD-3W

#11 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 19:44

mě to jednou autor nabídnul za záchranu krabky ale taky jsem s díky odmítnul.
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#12 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 20:32

Animuk napsal/a:
Zdrávím všechny opravdové kačery.

Už zase jsem narazil na zaražející věc. Vlastník keše umožňuje logovat druhý "Found it". Tedy dva body za jeden nález.

například: Bonusová otázka (její správné zodpovezení nemá vliv na výsledné souradnice, ale ten kdo ji správne zodpoví a odpoved zašle na adresu z profilu, muže si zalogovat druhý "Found it")

viz:GC1J184 nebo GC1M0M9

Né, že by na tom zase tolik zaleželo, ale za chvilku vlastnící keší klidně můžou nabízet 100 "Found it", pokud někdo zjistí příjmení za svovodna u jejich babičky .

Mě to přijde nefér. Co vám?

Mne zas prijde nefer, ze mi nekdo ublizuje tema hrubkama, jeste cervenym textem, aby to do tech oci prastilo jeste vic... :(

mwh napsal/a:
mě to jednou autor nabídnul za záchranu krabky ale taky jsem s díky odmítnul.


A dalsi takovej... Co vas ve skole ucili? ;)
  • 0

#13 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 20:45

slušnost a neupozorňovat na nedostatky jiných.Kulhajícímu se taky směješ?
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#14 100Dteam

100Dteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 20:45

Animuk napsal/a:
Né, že by na tom zase tolik zaleželo, ale za chvilku vlastnící keší klidně můžou nabízet 100 "Found it", pokud někdo zjistí příjmení za svovodna u jejich babičky .


No, myslím, že už se dávno stalo již v roce 2007 zde GC15T14. Ale neměl bych žádné obavy, jak jsem to tak zběžně prolétl, tak jsem si nevšiml, že by někdo logoval vícekrát. Prostě, kdo má zájem, ať si to užije
  • 0

#15 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 21:59

Animuk napsal/a:
Zdrávím všechny opravdové kačery.

Už zase jsem narazil na zaražející věc. Vlastník keše umožňuje logovat druhý "Found it". Tedy dva body za jeden nález.

například: Bonusová otázka (její správné zodpovezení nemá vliv na výsledné souradnice, ale ten kdo ji správne zodpoví a odpoved zašle na adresu z profilu, muže si zalogovat druhý "Found it")

viz:GC1J184 nebo GC1M0M9

Né, že by na tom zase tolik zaleželo, ale za chvilku vlastnící keší klidně můžou nabízet 100 "Found it", pokud někdo zjistí příjmení za svovodna u jejich babičky .

Mě to přijde nefér. Co vám?

p.s. Abych jen neprudil, přikládám vtipnou písničku:


No z tvého případu mi to příjde nefér, ale ... Jedna keška ve Vimperku se ztratila a po obnově byla na novém, jiném místě a taky autor napsal , kdo ji odloví znovu, může si jí zapsat, to mi přijde správné, vlastně je to nové hledání.

Mimochodem díky za písničku, Jarka zbožňuju
  • 0

#16 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 23:16

_eda_ napsal/a:
A dalsi takovej... Co vas ve skole ucili? ;)


Hledat keški ;)

------------------------
Proč každou diskuzi musí navštěvovat češtinář? :)
  • 0

#17 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 23:18

Animuk napsal/a:
Mě to přijde nefér. Co vám?


Nefér by to bylo, kdyby o něco šlo. V GC jde primárně o zážitky a pokud je někdo má z počtu "bodů" tak ať si založí kešku a celou noc si u ní loguje found it. Když bude šikovnej, předběhne v pořadí i PaBu ;)
  • 0

#18 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 23:40

mwh napsal/a:
slušnost a neupozorňovat na nedostatky jiných.Kulhajícímu se taky směješ?


To je uplne neco jineho ;) Kulhajici se muze snazit jak chce, ale chodit normalne uz nikdy nemusi... Naucit se par pravidel snad zas neni nic tezkeho ;)

LaLu Team napsal/a:

Hledat keški ;)

------------------------
Proč každou diskuzi musí navštěvovat češtinář? :)


A to je jak dlouho?

------------------------
Piste spisovne a nebudete o nas ani vedet ;)
  • 0

#19 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 23:47

Naucit se par pravidel snad zas neni nic tezkeho ;)

To já bych asi dřív rozchodil to kulhání :D

A to je jak dlouho?


No práva v Plzni jsem dělal minulý víkend, ale stihnul jsem to na poslední chvíli ;)
  • 0

#20 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 8:13

_eda_ napsal/a:

mwh napsal/a:
slušnost a neupozorňovat na nedostatky jiných.Kulhajícímu se taky směješ?


To je uplne neco jineho ;) Kulhajici se muze snazit jak chce, ale chodit normalne uz nikdy nemusi... Naucit se par pravidel snad zas neni nic tezkeho ;)

Piste spisovne a nebudete o nas ani vedet ;)

Opravdu nekdy nechapu ty "mravokarne cestinare" tady, chytajici se kazdeho preklepu. Az budes mit skveleho kamarada dyslektika/dysgrafika, pro ktereho je psany text opravdu problem, a poznas jak ho to traumatizuje, mozna prestanes tady urazet .... :(

Je to stejne, jako bych za kazdy tvuj prispevek na foru zacal psat, jak se tu muze vyjadrovat nekdo, kdo nema odlovenou zadnou cache tezsi nez 4.5/4.5. Vzdyt nemuze vedet, o cem ten geocaching je.... ;)
Tolik of topic..

Ale k tematu.
Dvoji logovani pravidla primo neresi, a pokud to owner povoli tak proc ne. Nikdy vas k tomu NENUTI. Mam taky jednu cache, kde se kazdy za urcitych podminek muze zalogovat dvakrat. Dokonce je podminka stanovena v souladu s pravidly GC (log v logbooku, log na netu). Nekdo tuto vyhodu vyuzije, ma tak pro sebe napr. potvrzene splneni podminky a nekdo ne, s tim, ze by mu to treba rozhodilo statistiky. No a co.... Je to hra, ktera ma mnoho variant, a kazdy si proste vybere ty moznosti, ktere jemu vyhovuji...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama