Přejít na obsah


Fotka

VelkyVezir - gratulace?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
89 odpovědí na toto téma

#61 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 1:03

Prozatím nevím o co tady komu jde. Nikde v pravidlech není psáno, jak mám finálové souřadnice získat - nebo se snad mýlím?? A pokud je nález zapsaný v papírovém lokbooku i na internetu, tak je snad vše v pořádku. Každému tady jde v podstatě o něco jiného, někomu o body, někomu o vyčištěnou mapu, jinému o vybarvenou mapu Evropy či světa - této skupině je většinou jedno jak keš vypadá a kde je uložená, hlavně že ji mají. Tomu zbytku jde většinou o zážitky, ať už z vlastního lovu, luštění nebo z neznámého místa. Ti také většinou napíší, co si o keši myslí a nekopírují jeden text na 500 nálezů. Ale je to přece věc každého co ho na této hře baví, takže nechme této nesmyslné debaty a pojďme radši do přírody hledat keše.
  • 0

#62 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 2:33

FilemonCZ napsal/a:
kez by se kazdej staral sam o sebe - jenze to se u nas nestane .... :(


Vitej v ČR. ;);)
  • 0

#63 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 3:57

FilemonCZ napsal/a:
panove a damy

cele jsem to precetl - Vezira znam osobne a muzu rict, ze dobre. Nasli jsme spolecne par kesi i par FTF uz padlo. Priznavam, ze copy&paste log neni to prave orechove, ale takhle se do nej opirat ?

Hele frajere - kdyz znas Vezira tak dobre, tak se ho prosim Te zeptej, kde koupil souradnice pohodovky GC1NDE2 - ja to dneska zkousel brutalit a nic. Zn. rychle a levne, solidni jednani.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#64 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 9:19

To Ruvit:

xxx Nikde v pravidlech není psáno, jak mám finálové souřadnice získat - nebo se snad mýlím?? A pokud je nález zapsaný v papírovém lokbooku i na internetu, tak je snad vše v pořádku. xxx

Tohle snad nemyslis opravdu vazne :o

To FilemonCZ:

VSA opravdu ti tak vadi ze je dalsi clovek co ma vice kesi ?

Tohle je to posledni co mne na tom vadi ;)

kez by se kazdej staral sam o sebe

Tak to jsem prave udelal. Vse co se netyka nikoho jineho je jen tvoje vec, ale zde zasahuje do sfery zajmu X jinych jedincu a musi je respektovat. Rika se tomu spolecenske souziti, tolerance, vzajmna ucta a tak podobne.

Nedelejme si iluze, ale takto okate a ve velkem to proste prestrelil, to je to, proc ho zde pranyruju, jinak bych se na to..... A hlavne takto sprasil i mou oblibenou kes!
  • 0
VSA

#65 FilemoniCZ

FilemoniCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 10:17

hplus napsal/a:

FilemonCZ napsal/a:
panove a damy

cele jsem to precetl - Vezira znam osobne a muzu rict, ze dobre. Nasli jsme spolecne par kesi i par FTF uz padlo. Priznavam, ze copy&paste log neni to prave orechove, ale takhle se do nej opirat ?

Hele frajere - kdyz znas Vezira tak dobre, tak se ho prosim Te zeptej, kde koupil souradnice pohodovky GC1NDE2 - ja to dneska zkousel brutalit a nic. Zn. rychle a levne, solidni jednani.


tobe nejde mu napsat primo ? a nebo nevis jak se to dela ? :-))
  • 0

#66 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 10:34

....a kolik se tedy smi odlovit denne v Pardubicich kesek aby clovek nebyl popotahovan na foru? Docela me to zajima....v dohledne dobe se tam chystam, tak jestli mam dal lustit mysterky....
  • 0

http://www.munzee.com/m/Skleba/    Garmin Oregon 650 + iPhone 6



#67 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 12:35

Skleba napsal/a:
....a kolik se tedy smi odlovit denne v Pardubicich kesek aby clovek nebyl popotahovan na foru? Docela me to zajima....v dohledne dobe se tam chystam, tak jestli mam dal lustit mysterky....

Kolik chceš a kolik zvládneš.
Jde o to, že některé mysterky prostě technicky nejde odlovit za deset minut, i když si je doma vyluštíš dopředu. U některých ten odlov zabere třeba hodinu. O řadě místních dlooouhýýých "pohodových" multin ani nemluvě. Místní, a ti co odlovili doopravdy, vědí.
Tady někdo šel prostě rovnou souřadnice finálek (opravdových finálek) podle seznamu. Ani nečetl listingy. Ani se neobtěžoval s nějakým individuálním logem.
Owneři (další) se neozývají, protože jsme to probrali na eventu Hra-Kra-Beer. Nelíbí se to snad nikomu. Velký Vezír dosáhl toho, že má v okolí nyní skvělou pověst :D
  • 0

#68 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 12:43

dr.vota napsal/a:

Skleba napsal/a:
....a kolik se tedy smi odlovit denne v Pardubicich kesek aby clovek nebyl popotahovan na foru? Docela me to zajima....v dohledne dobe se tam chystam, tak jestli mam dal lustit mysterky....

Kolik chceš a kolik zvládneš.
Jde o to, že některé mysterky prostě technicky nejde odlovit za deset minut, i když si je doma vyluštíš dopředu. U některých ten odlov zabere třeba hodinu. O řadě místních dlooouhýýých "pohodových" multin ani nemluvě. Místní, a ti co odlovili doopravdy, vědí.
Tady někdo šel prostě rovnou souřadnice finálek (opravdových finálek) podle seznamu. Ani nečetl listingy. Ani se neobtěžoval s nějakým individuálním logem.
Owneři (další) se neozývají, protože jsme to probrali na eventu Hra-Kra-Beer. Nelíbí se to snad nikomu. Velký Vezír dosáhl toho, že má v okolí nyní skvělou pověst :D

Opravdu si myslíš, že multiny nejde vyluštit jako mysterky? nevím tedy jak přímo u vás, ale už vícekráte jsem mnohastagovou multinu vyluštil z pár fotek a za využití početních operací v kombinaci a mapou a hintem... Upřímně mi tahle celá aféra bere chuť někdy k vám jet lovit... proč si to nevyříkáte s VV osobně?
  • 0

#69 T.M.S. family

T.M.S. family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 13:09

mirotiro napsal/a:
Opravdu si myslíš, že multiny nejde vyluštit jako mysterky? nevím tedy jak přímo u vás, ale už vícekráte jsem mnohastagovou multinu vyluštil z pár fotek a za využití početních operací v kombinaci a mapou a hintem... Upřímně mi tahle celá aféra bere chuť někdy k vám jet lovit... proč si to nevyříkáte s VV osobně?


Nepřeháněj. Všichni fair-play kešeři jsou všude vítáni. Samosebou, že některé multi jde absolvovat virtuálně. A co když někdo v jednom dni zaloguje spoustu multin a mysterek, které prostě takto zlomit nejdou? Jen místní a odlovivší mohou potvrdit, že to nejde dát v jednom dni. A pak jsou jiní, kteří v honbě za body bezostyšně logují pouze na pokoutně získaných souřadnicích finálek a navíc nudný copy paste log. Asi tak.
  • 0

#70 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 13:53

T.M.S. family napsal/a:

mirotiro napsal/a:
Opravdu si myslíš, že multiny nejde vyluštit jako mysterky? nevím tedy jak přímo u vás, ale už vícekráte jsem mnohastagovou multinu vyluštil z pár fotek a za využití početních operací v kombinaci a mapou a hintem... Upřímně mi tahle celá aféra bere chuť někdy k vám jet lovit... proč si to nevyříkáte s VV osobně?


Nepřeháněj. Všichni fair-play kešeři jsou všude vítáni. Samosebou, že některé multi jde absolvovat virtuálně. A co když někdo v jednom dni zaloguje spoustu multin a mysterek, které prostě takto zlomit nejdou? Jen místní a odlovivší mohou potvrdit, že to nejde dát v jednom dni. A pak jsou jiní, kteří v honbě za body bezostyšně logují pouze na pokoutně získaných souřadnicích finálek a navíc nudný copy paste log. Asi tak.

No já třeba na jaře při odlovu Písku dal předem BF metodou či klasickým vyluštěním všechny tamní mysterky i multiny... Místní nevěřili, když jsem si to pro jistotu předem ověřoval... takže nakonec kombajn 42 keší za 2 dni vč. návštěvy eventu... 3 jsme už nestihli... Nechci ho obhajovat, ale nic není nemožné... a pokud jich jelo víc a dělali to autem... no každopádně by si to měli vyřídit mezi sebou...
  • 0

#71 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 14:28

mirotiro napsal/a:
...
Opravdu si myslíš, že multiny nejde vyluštit jako mysterky? nevím tedy jak přímo u vás, ale už vícekráte jsem mnohastagovou multinu vyluštil z pár fotek a za využití početních operací v kombinaci a mapou a hintem... Upřímně mi tahle celá aféra bere chuť někdy k vám jet lovit... proč si to nevyříkáte s VV osobně?

Jde. Sám jsem takhle nedávno lousknul z křesla jednu velmi dlouhou multi v Hradci Králové. A taky jsem to ale do logu napsal. A taky to bylo vyjímečně.
A ne všechny multiny/mysterky tímhle způsobem jdou, zvláš't tady u nás. Místní vědí, a já nebudu víc naznačovat.
  • 0

#72 CIRA

CIRA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 20:58

Skleba napsal/a:
....a kolik se tedy smi odlovit denne v Pardubicich kesek aby clovek nebyl popotahovan na foru? Docela me to zajima....v dohledne dobe se tam chystam, tak jestli mam dal lustit mysterky....


To je jasny nejlepe 1 keska za den aby jsi nebyl na BLACK LISTU.
Pokud das kazdou hodinu 1 kes tak to sice bude smrdet, ale na forum to jeste neni :D:D

P.S. Musis davat pouze tradicni a bacha na BRUTAL FORCE
  • 0

#73 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2009 - 8:34

Nejak zahadne to zmizelo z aktivnich vlaken! To jsou asi nejaka kouzla ?

Ale Martine, cestne BF je neco jineho. Nektere kese opravdu daji vic timto zpusobem, to je jasne. Ale to co zde predvedl VV a je jasne, ze nejen on [;)], proste neni pekne.

A proc se VV taky nevyjadri? Neverim, ze by se mu to prinejmensim nedoneslo. Ale sam nevim co by na to zajimaveho chtel rict. Pokud tedy nedal BF na centralni server a takto se nedostal ke vsem finalkam na svete [:D]

PS: Uz pripravuju druhe vlakno pro Blogiho, aby to bylo trosku fer [:D]
  • 0
VSA

#74 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2009 - 8:50

vsa napsal/a:
Nejak zahadne to zmizelo z aktivnich vlaken! To jsou asi nejaka kouzla ?

http://www.geocachin...thread_id=12594
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#75 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2009 - 9:22

dr.vota napsal/a:
Velký Vezír dosáhl toho, že má v okolí nyní skvělou pověst :D

No vidis a treba toto bylo hlavnim cilem VV - kazdy z okoli ho bude znat :D

vsa napsal/a:
A proc se VV taky nevyjadri? Neverim, ze by se mu to prinejmensim nedoneslo.

Nema cas, je na lovu :D:D
  • 0

#76 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 15:21

Muj komentar viz nasledujici nove a stejne nesmyslne vlakno s nazvem "Hledam skoleni na kesovani ve stylu VV":

http://www.geocachin...929#post_167929
  • 0

#77 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2009 - 9:58

vsa napsal/a:
Pro rejpaly: Proč to píšu? Asi proto, že mne předběhl ve statistikách ???


V jakejch statistikách?!?
  • 0

#78 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2009 - 19:10

zde napsal/a:

vsa napsal/a:
Pro rejpaly: Proč to píšu? Asi proto, že mne předběhl ve statistikách ???


V jakejch statistikách?!?


S těma statistikama jsem to nemyslel vážně, ale to doufám většina pochopila. Tak zmagořenej opravdu nejsem. O co jde viz. zde:

http://www.cachersta..._Republic1.html

či zde:

http://www.geocachin.../statnalezy.php

Vlakno zamykam, uz to stacilo....
  • 0
VSA

#79 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2009 - 21:40

Coyote.cz napsal/a:
to VSA: To jsou velice zajímavé informace ale nechám je radši bez komentáře.
Jen bych si dovolil upozornit na menší nesrovnalosti ve tvém statbaru. Zkopíruj si v profilu do kolonky Status bar toto:

http://img.geocachin...f1-16562e23ad1a

Pokud si ovšem nechtěl dělat reklamu pro spuzvu:D.


jax to myslel s reklamou pro mne??
  • 0
PUNK 4 EVER!

#80 Coyote.cz

Coyote.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2009 - 21:55

jax to myslel s reklamou pro mne??


VSA si v profilu špatně nastavil odkaz na statbar takže se mu pod příspěvky zobrazoval ten tvůj;). Asi jsi v nějakém vlákně radil jak ho nastavit a jako ukázku vložil svojí adresu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama