Přejít na obsah


Fotka

Nový vzhled gc.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
253 odpovědí na toto téma

#201 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 17:57

jozin.cz napsal/a:

Kvety napsal/a:
A jo máš pravdu, přetáhl jsem do FF a script se bez problému nainstaloval. Ale i po restartování FF mi to nefunguje. Ještě to budu nějak zkoušet.

Zkus ten puvodni nejdriv ve Spravci uziv. skriptu odinstalovat...


To jsem už udělal. Ale už jsem našel "závadu".

Před tím jsem klikal na samotný šifrovaný text. Teď musíte kliknout na (Decrypt).
Takže ještě jednou díky za úpravu a i za následné rady
  • 0

#202 Shepherd96

Shepherd96

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 23:48

Tak jsem právě zjistil, že tisk už mi jde. Díky aspoň za to!:)
  • 0

#203 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 1:45

tak tyto bugy by mely byt brzo opraveny: 14612 Keep user-customized area of public profile and cache descriptions free from CSS control 14556 Gallery Images not displayed when logged out 14588 Cache results highlighting doesn't show up in IE 14620 500 - Internal server error when clicking on "Groundspeak Goodies" on the Resources page 14623 Sorting by last log column in list of owned trackables causes 500 - Internal server error 14621 Left-hand menu formatting broken in IE8 when logging trackable 14616 Missing icons on lists on trackable items, cause due to reference to non-existent image location 14590 Columns for found and owned trackables unevenly formatted 14582 Column for found caches on user profile is too narrow 14609 Earthcache guidelines checkboxes do not appear on edit (reopened to remove from ALL cache types) Ja osobne jsem spokojeny hlavne za ten prvni. :)
  • 0

#204 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 11:39

Abych předešel dotazům (kterým se ale stejně nevyhnu :)), tak si dovoluji cachery ze "svých" krajů informovat, že do té doby, než GS udělá schvalování zase trochu schůdným, nebudou se v mých publikačních lozích objevovat přesné časy publikací - kdybych je měl vyplňovat ručně, tak nic neudělám ;). Děkuji za pochopení :).
  • 0

#205 Jani007

Jani007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 16:31

Akorat se pripojim k tem, kterym se novy vzhled nelibi. Je to strasne neprehledny ted .. zrusenim car v tabulkach statistik dosahli absolutni neprehlednosti (napriklad tabulka datumu). Proste se mi nelibi novy vzhled
  • 0

#206 Filmmakerfrom

Filmmakerfrom

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 16:53

Takže new GC se mi take nelibi a caly bych ho vratil z5 no nejde to :( snad se vzpamatujou a nahodi to zpět!!!!!! Je to děs. Jak v chrome načíst keše - otevřete stránku s mapou- klikněte do lišty adresa nahoře- dejte enter - mapa jede ;).
  • 0

#207 zuzule

zuzule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 19:43

Zkousela jsem nacitat kesky na mape, ale ani po entru se nedari. Mapku mam,ale bez kesek, neumite mi nekdo poradit? Diky Zuzule
  • 0

#208 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 22:06

zuzule napsal/a:
Zkousela jsem nacitat kesky na mape, ale ani po entru se nedari. Mapku mam,ale bez kesek, neumite mi nekdo poradit? Diky Zuzule


už jsem to tu jednou psal a pomohlo to, zkus obyčejné F5 až ti to bude načítat kešky.
  • 0

#209 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 22:14

To co popisuje filmmaker, je obnova stránky, čili naprosto totéž, jako F5. Chyba bude někde v běhu java scriptu; ovšem jak ztohoven, to nevím. Jedině zkuste kdejaké nastavení okolo scriptů (povolení, různé úrovně bezpečnosti, různé blokace scriptů, stránek, adres, serverů a jánevimcoještě...) Ovšem když se mi to stalo minule, nepomohlo nic... běželo to až po instalaci JINÝHO linuxu... :( --- takže netuším.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#210 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 22:30

no když jsem znovu zadal do pole adresa adresu mapy, stále mi to do nekonečna Loadingovalo mapu. Vím že je to stejné, ale F5 opravdu pomohlo a pořád to funguje.
  • 0

#211 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 0:08

Tak v profilu uz zase funguji tabulky:-) Jen absolutni pozice obrazku ne, ale s tim se smirim. uff
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#212 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 3:07

aston napsal/a:
já jako tvůrce webu bych řekl, že toto není žádná změna designu...pouze je to rozházené, bez marginů, paddingů a borderů...o tomhle se opravdu jako o změně hovořit nedá


Ale fuj.
  • 0
:)

#213 harvik-36037

harvik-36037

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 5:45

Taky názor...:-):D
  • 0

#214 zuzule

zuzule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 8:33

Kvety napsal/a:

zuzule napsal/a:
Zkousela jsem nacitat kesky na mape, ale ani po entru se nedari. Mapku mam,ale bez kesek, neumite mi nekdo poradit? Diky Zuzule


už jsem to tu jednou psal a pomohlo to, zkus obyčejné F5 až ti to bude načítat kešky.

Je díky, F5 pomáhá. :-)
  • 0

#215 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 14:53

Tak mě zase naskočí kešky, ale nezobrazí se mi mapa. Je tam buď šedá nebo bílá plocha. Ani F5 nepomohla. Furt stejné.:(
  • 0

#216 JiMikl

JiMikl

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 16:56

EvcaN napsal/a:
Tak mě zase naskočí kešky, ale nezobrazí se mi mapa. Je tam buď šedá nebo bílá plocha. Ani F5 nepomohla. Furt stejné.:(


To jsem měl taky. A taky jsem měl jako dinosaurus IE6. Nechápu, proč původní design fungoval i na IE6, terazky nie. No, pomohlo přeinstalovat na IE7. A teď můžu říct, že nový GC.COM je opravdu občas rychlejší. že je takový prázdnější, no co už. Ale jsem rád že to zafungovalo. Z těch bílejch map jsem byl dost zoufalej.
JiMi
  • 0

#217 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 10:52

Witko&Wendy napsal/a:
Jak souvisí změna vzhledu s odstřižením mobilních a pda aplikaci od přístupu na GC.com? Díky komukoliv za odpověď.


Pokud se nemýlim, tak proto, že všechny ty aplikace si stáhnou celou stránku listingu a pak si ji přeloží pro zobrazení. Se změnou designu se změnil i kód stránek a ty aplikace se v tom nevyznají. Ale třeba se pletu :)

Zjistil jsem ale horší věc :( Nové GC.comsice umožňuje použít diakritiku, ale pouze pomocí entit a při stažení GPX do Garmin Oregon (v mém případě 300, ale asi to bude stejné) to GPS nedokáže přeložit a zobrazuje stále entity. Číst se to moc nedá, dokonce bych řekl, že je to ještě horší než předchozí problém se zobrazováním tagů. Snad si s tím poradí nějaká nová verze firmware, páč Groundspeak už asi kódování měnit nebude :/
  • 0

#218 Honzula

Honzula

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 10:54

asi budu kacíř, ale mě so teď profil můj i ostatních zobrazuje líp. Před změnou byli geogetí statistiky rozhozeny na větší šířku než má můj monitor a ted je to akorát. No a jinak, změna je život. Zase si zvyknete :-D
  • 0

#219 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 11:38

Všechno je spíš otázka času, kdy se vývojáři externích aplikací ( i ti od Garminu) dostanou k úpravě svých programů pro nový kód. A taky musíme doufat, že to GC hned zase nezmění :)
  • 0

#220 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 17:45

DangeMask napsal/a:
Zjistil jsem ale horší věc :( Nové GC.comsice umožňuje použít diakritiku, ale pouze pomocí entit a při stažení GPX do Garmin Oregon (v mém případě 300, ale asi to bude stejné) to GPS nedokáže přeložit a zobrazuje stále entity. Číst se to moc nedá, dokonce bych řekl, že je to ještě horší než předchozí problém se zobrazováním tagů. Snad si s tím poradí nějaká nová verze firmware, páč Groundspeak už asi kódování měnit nebude :/

Ja jsem naopak prijemne prekvapen. Stahuju primo do PDA GeoScoutem a po reloadu cache je v tomto pripade posun k lepsimu na prvni pohled jasne patrny.

Vložený obrázek
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama