Přejít na obsah


Fotka

Nový vzhled gc.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
253 odpovědí na toto téma

#161 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 23:33

Teď jsem se díval na své keše a u jedné jsem se zhrozil... GC1CNWY U téhle jsem musel předělat znovu listing, protože text se do "složky" nevešel a upravovat to je na dlouho a chce to trpělivost.. Jen mě štve, že ty upozornění pod listingem, co byly v pěkně označeném rámečku (a ještě k tomu barevně), tak jsou prosté a černé... Škoda, s tím už nic neudělám, i když jsem se snažil..:( Doufám, že to už nebudou nijak měnit, nebo se z toho pominu..:@:@ Aspoň, že ta TB a GC jsou v pohodě... :D
  • 0

#162 jozin.cz

jozin.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 23:43

chupito napsal/a:

Roman_Jaromer napsal/a:
Co je však největší problém je pro mě to, že nejdou GS skripty. Nechápu, proč by měli GS vadit skripty (bohužel nevím názvy) jako ten, který po kliknutí na nápovědu ji dekóduje, aniž by se musela celá stránka znova načítat (řekl bych, že pro GS to bylo docela výhodné, nemusela se stránka stahovat 2x), Skript, který umožňoval např. oznámkovat kešky - ať už na GC.CZ, tak už mezinárodní oznámkování. Přiřazoval jsem keškám oboje... Další GS monkey skript mi chybí ten, který jsem objevil zrovna nedávno - na dobrý tisk kešek. Je to vlastně skoro to samé jako tisk přímo z webu, jen to umožňuje jeho lepší nastavení, tak proč to nejde?
Nevíte, jak to opravit? Dík.

GS scripty manipulují přímo s kódem stránky a když se holt ten kód změní, tak nefunguje ani script. Změnu musí provést autoři (nebo někdo šikovnej), groundspeak je v tom vlastně nevinně.


Dovolil jsem si opravit ten GC Quick Hint (viz. priloha),
kdyby se pri hledani kesek nekdo neobesel bez napovedy ;)
  • 0

#163 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 0:00

Předpokládám, že těmi GS skripty jsou myšleny GM skripty (Grease Monkey) :) Stačí chvíli počkat, je to ultra super novina. Ale stejně jsou mnozí autoři skriptů rychlí, např. Lil Devil už své upravil, a VIP list mu, jak píše, bude pár dní trvat (ale on je pravda reviewer, takže měl výhodu beta-testingu). Počkejme pár dní, ono se to vystříbří, jak říkal Holzmann....
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#164 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 1:10

sleduju ze tahle novinka toho hodne roczhodila .. GCzII, skrysotlac .. no na GCzII uz autor psal ze se na to diva, tak uvidime jak rychle to vsechno opravi, a jak dlouho bude trvat GC nez nahodi dalsi zmenu pripomina me to boj ICQ a jejich obcasne zmeny protokolu :D
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#165 Czekelici

Czekelici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 6:17

S bojem ICQ bych to nesrovnával, tvůrci ICQ dělali změny v kódu úmyslně z důvodu zamezení používání aplikací třetích stran. U GS to spíš vidím na změnu kódu za účelem doplnění a vylepšení, kdy jako podružný jev vzniká nefunkčnost těch aplikací. :)
  • 0
Geocaching is highly addictive, don´t start !!!

#166 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 6:34

Nevím jestli to tu už někdo psal, nevšiml jsem si, ale našel jsem jednu z mála dobrých věcí na tomto "masakru". U Hide&Seek Cache si stránky pamatují posledně zadaná místa což je super, bo vyklepávat tam pokažné nějaký dlouhý název jak pako bylo o nervy.
  • 0

#167 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 7:27

No a já musím přiznat, že mě se to nové líbí, všechno mi funguje tak, jak má a nic se nezobrazuje nekorekně :)
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#168 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 7:31

frettie napsal/a:
Tady je to jak na facebooku. Všichni si stěžují snad jen z principu. Češi, opět. :)

Věřím, že nejsou blbý a (dost možná) to ani nedělali oni, ale nechali to outsourcovat někde, kde tomu rozumí. Ten minulej design byl něco strašnýho, to musíme přiznat všichni, tenhle je aspoň přehlednější.


hrubej neouhlas, že munulej design byl něco strašnýho... Je to možná tvůj pocit, ale já jej rozhodně nesdílím.Zdar jak svině woe
  • 0
PUNK 4 EVER!

#169 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 7:59

Koukám, že se již cosi polepšilo. Se vzhledem se asi budeme muset smířit :@, i když na druhou stranu, mohli si to odladit dřív než to spustěj a nemuseli tam nechávat tak veliké mezery. Co již běží jsou čáry <hr>, ale stále to nebere odstavce <p>. Snad se to doklepe v nejbližší době do konce.
  • 0

#170 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 8:10

mr.mates napsal/a:
[...] Co již běží jsou čáry <hr>, ale stále to nebere odstavce <p>.
Snad se to doklepe v nejbližší době do konce.

Odstavce snad funguji, ne? Mam v listingach jen jednoduchoucke HTML, <p>, <br>, sem tam <b> a jediny problem, co jsem pozoroval, byl, ze jsem musel na zacatek Long Description pridat <p>, jinak bylo slepene se Short Description dohromady.
  • 0

#171 ZajdaTeam

ZajdaTeam

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 8:15

Malý dotázek. Funguje vám zobrazení nalezených kešek u jednotlivých kešerů (All Geocache Finds)? Mě ne. IE 7.
  • 0

#172 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 8:23

haggaeus napsal/a:

mr.mates napsal/a:
[...] Co již běží jsou čáry <hr>, ale stále to nebere odstavce <p>.
Snad se to doklepe v nejbližší době do konce.

Odstavce snad funguji, ne? Mam v listingach jen jednoduchoucke HTML, <p>, <br>, sem tam <b> a jediny problem, co jsem pozoroval, byl, ze jsem musel na zacatek Long Description pridat <p>, jinak bylo slepene se Short Description dohromady.


Možná to bude mezi klávesnicí a židlí, ale mě to konce odstavců prostě nebere. Ale nejsem expert na HTML kódy, tak to možná bude tím. Hold se ještě musím učit. S konečnou úpravou stránek se budu zabývat tak za týden, až se to stabilizuje. Teď to nemá cenu. Aspoň že jsou listingy čitelný.
  • 0

#173 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 9:07

Mně připadá, že mají velké řádkování, měním kolečkem myši velikost písmen, ale rozteč řádků mám furt stejnou. Listingy jsou tím pádem opticky mnohem delší. A to nehovořím o občasné 500-Internal server error :(
  • 0

#174 marwillCZ

marwillCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 9:53

mr.mates napsal/a:
Co již běží jsou čáry <hr>, ale stále to nebere odstavce <p>.
Snad se to doklepe v nejbližší době do konce.


Tak konečně opravili ten nesmyslný CSS statement. Co ale pořád nejde, jsou ohraničení tabulek, které teď vypadají hrozně.

Mě se to moc nelíbí, připadá mi to dost amatérský. Takhle vypadají skoro všechny stránky lidí, kteří se učí HTML.
Všude je nesmyslně moc prázdného prostoru, na stránce http://www.geocaching.com/my/ je pravý sloupec až moc široký, na úkor informací o historii za posledních 30 dní. Tam je to zprasený na 2 řádky za každý záznam.
O logovací stránce ani nemluvě. Proč je ta první nabídka široká jako prase? Jinak asi chtějí, aby se všichni uskrolovali a přišli k fyzické újmě na ruce ovládající myš.
  • 0

#175 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 9:57

A to ještě přibyla zaškrtávací položka při tvorbě kešky (editaci listingu), že jsem se seznámil s pravidly pro earth cache. Nevím proč.
  • 0

#176 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 409 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 10:05

kdyz necham zobrazit log ve kterem jsou nejake obrazky tak se obrazky neukazou...
  • 0

#177 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 10:18

Na to mi pomohlo nahrát pro GM script GC.com photos in logs, ale teď nemůžu najít, kde jse ho stáhnul
  • 0

#178 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 10:20

Už jsem to našel http://www.geocachin...4834#post_44834
  • 0

#179 jozin.cz

jozin.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 10:21

Ze by http://drak.ucw.cz/~ebik/gm/ ?
  • 0

#180 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 10:24

mr.mates napsal/a:
A to ještě přibyla zaškrtávací položka při tvorbě kešky (editaci listingu), že jsem se seznámil s pravidly pro earth cache. Nevím proč.

Prislibena naprava [link do fora].
Co se <p> tyce, zadavam jen zacatek odstavce a konce necham at se doplni automaticky.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama