Přejít na obsah


Fotka

Nový vzhled gc.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
253 odpovědí na toto téma

#121 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 13 January 2010 - 14:24

vousac napsal/a:
Zaver meho dopoledniho zkoumani je, ze at delam co delam, tak na FF to nejede. Proste to do nekonecna louduje mapu a nenalouduje. Stejne tak vsechny softy, ktere by chtely precist listingy kesek a eventualne z nich udelat GPX soubor jsou prazdne. Jedine co zatim jde je pripojovat ke GC se pres Explorer. Tam se vse nalouduje jak ma i kdyz nova uprava je vic jak hnusna. To se tedy z GC predvedli. Takze zbyva nez GPS plnit po jedne kesce a doufat, ze to nebude zmrsene.


Nezbývá, než se pousmát. FF samozřejmě jede úplně normálně, naopak mapa jede tak 3x rychleji. A prázdné GPX ? Jednoduché. Stačí obětovat svému hobby cca 550 Kč ročně a ne s typickou českou vychcaností chtít všechno obejít.:| Jak prosté.
  • 0

#122 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 13 January 2010 - 14:27

Looper36 napsal/a:

vousac napsal/a:
Zaver meho dopoledniho zkoumani je, ze at delam co delam, tak na FF to nejede. Proste to do nekonecna louduje mapu a nenalouduje. Stejne tak vsechny softy, ktere by chtely precist listingy kesek a eventualne z nich udelat GPX soubor jsou prazdne. Jedine co zatim jde je pripojovat ke GC se pres Explorer. Tam se vse nalouduje jak ma i kdyz nova uprava je vic jak hnusna. To se tedy z GC predvedli. Takze zbyva nez GPS plnit po jedne kesce a doufat, ze to nebude zmrsene.


Nezbývá, než se pousmát. FF samozřejmě jede úplně normálně, naopak mapa jede tak 3x rychleji. A prázdné GPX ? Jednoduché. Stačí obětovat svému hobby cca 550 Kč ročně a ne s typickou českou vychcaností chtít všechno obejít.:| Jak prosté.


Jak jsem psal výše, taky mi to ve FF nešlo, stále nahrávalo mapu, až jsem stiskl F5 (né znovu najel na mapu, ale F5)
  • 0

#123 kockopes

kockopes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 13 January 2010 - 14:40

Mě to na FF chodí pěkně, každopádně při problémech s FF bych doporučoval vypnout GreaseMonkey...
  • 0

#124 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 13 January 2010 - 14:56

Když jsem teď mrknul na GC.COM na novou kešku, tak jsem byl překvapen. Bohuže negativně. Vzhled by my ani tolik nevadil, ale že nefungují mapy, všude je moc místa a GreaseMonkey nefunguje je docela blbý. Pokud má bát podpora i pro více jazyků, zajímalo by mě jestli mezi nima bude čeština. Navíc jsem tu četl něco o tom, že by bylo dobrý, aby PM měli automaticky statistiky, tak ych se k tomu přiklonil. Nejlepší by ale bylo, kdybych si mohl vybrat vlastní vzhled jako tady.
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#125 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 13 January 2010 - 15:00

Kdosi tu psal, jak vyřešil problém s mapou (klávesa F5) a pomohlo to, ale stejně je všechno nějak roztáhlé a to nemm zrovna malí, monitor 19 palců je podle mě dost. Ani nechci vidět, co to udělá na mobilu (konkrétně nejnovější Opera na NOKIII N95)
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#126 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 13 January 2010 - 15:02

Teď koukám, že u rozházených listingů chybí čáry <hr>. Žeby to již nepodporovali? Co chybí dalšího?
  • 0

#127 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 13 January 2010 - 15:04

handy2 napsal/a:
Dobře, dobře. Tak sem někdo pošlete odkaz na nějakou "strašně zmršenou" stránku nebo listing a já se schválně podívám co z toho vypadne u mě. Sám už nejsem (viz. Polerok). Je fakt, že třeba Visit Log je dvouřádkový, ale to mě fakt tak neničí.


tak treba muj profil... Podivej se na nej a rekni mi, co tam je spatne... Sem zvedavej, na se svoji sleposti prijdes ;)
  • 0

#128 Czekelici

Czekelici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 13 January 2010 - 15:04

Tak jsem právě dorazil domů. Dopoledne vše v pořádku na desktopu: 4:3 - 1280x1024 - FF 3.5.2, mapa ok, vše načítá, super rychlost, žádné překryvy, jen malinko větší mezery. Teď naprosto stejné na notebooku: 16:10 - 1280x800 - FF 3.5.7, mapa ok, vše načítá, super rychlost, žádné překryvy, jen malinko větší mezery. U mě spokojenost, na notesu mi změna nepřijde až tak velká. Jsem PM, takže mě externí "prázdné" GPX soubory nezajímají ;) Jak už tady párkrát padlo, je to "vzdušnější" :) Ale kupodivu se mi to i celkem líbí :)
  • 0
Geocaching is highly addictive, don´t start !!!

#129 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 13 January 2010 - 15:05

Další chyba, teda nedokonalost, aspoň pro mě. Když jsem chtěl zkopírovat lising do Wordu (abych o upravil a vytiskl, tak to kopíruje kromě textu kešky y pravé boční tabulky a ve wordu to tím pádem vše rozhází. To nechci vidět, jak dopadli moje listingi.
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#130 Czekelici

Czekelici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 13 January 2010 - 15:09

VasaM napsal/a:
Další chyba, teda nedokonalost, aspoň pro mě. Když jsem chtěl zkopírovat lising do Wordu (abych o upravil a vytiskl, tak to kopíruje kromě textu kešky y pravé boční tabulky a ve wordu to tím pádem vše rozhází. To nechci vidět, jak dopadli moje listingi.

Tak jsem teď tohle co píšeš zkusil taky a boční tabulky mi to nekopíruje, jen samotný listing, jako vždy předtím :)
  • 0
Geocaching is highly addictive, don´t start !!!

#131 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 13 January 2010 - 15:10

A jakým směrem to kopíruješ. Já vždy od konce hintu až před obrázek typu keše. Co máš za prohlížeč, já nejnovější FF
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#132 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1875 příspěvků(y)

Publikováno 13 January 2010 - 15:12

Já bych řekl, že to mají jen rozbitý, jistě není cílem, aby mi pravý sloupec na úvodní stránce průhledně překrýval sloupec prostřední ;)
  • 0

#133 snorchl

snorchl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 13 January 2010 - 15:12

Tak bohužel ja s novou verzí jsem nespokojený, mapa je tak do pulky a keše v pravo jsou překryté přes dolní okraj Mam IE8, rozlišení LCD je 1280x1024, původní verze byla bez problému. Ještě zkusím doma kde mam 1600x1200 a Firefox 3.5
  • 0

#134 Czekelici

Czekelici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 13 January 2010 - 15:17

VasaM napsal/a:
A jakým směrem to kopíruješ. Já vždy od konce hintu až před obrázek typu keše. Co máš za prohlížeč, já nejnovější FF

Mám FF 3.5.7 , čili poslední verzi a kopíruju od ikony "typu kešky" po těsně před hint. To bude ono, teď koukám, že když k tomu "přibalíš" Hint, tak to vezme i pravý menu.
  • 0
Geocaching is highly addictive, don´t start !!!

#135 stepi-jan

stepi-jan

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 13 January 2010 - 15:34

Teda kdyz jsem ted koukl na geocaching.com tak me to celkem zarazilo:o. Nejdriv jsem si myslel ze mam neco s prohlizecem, ale pak jsem se zde docetl, ze je zmeneny vzhled stranek. Je to teda hrozny:@. Urcite se mi libil vzhled stary;). Doufam ze to brzy zmeni.
  • 0

#136 h4nek

h4nek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 13 January 2010 - 15:48

Taky mě to celkem zarazilo, tak jsem se hned šel kouknout sem na diskuzi.:D Naštěstí mám stejně jako handy2 prohlížeč Google Chrome a 22" širokoúhlý LCD monitor.B) Všechno my běhá v pohodě. Stránka je celkově dost roztažená a to mi vadí. Na druhou stranu se mi u něčeho líbí nový design. Statistiky mi to trochu změnilo, ale jediné co mi vadí je ta roztaženost, která s sebou nese nepřehlednost. Na PC mám taky větší mapu. Celkově bych řekl, že změna je dobrá, ale Groundspeak neměl něco takového vypouštět v takovémhle stavu. Takže bych to nechal s tím, že opraví všechny ty chyby a popřípadě dají možnost starého vzhledu...
  • 0

#137 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 13 January 2010 - 16:23

mohl by sem nekdo strucne napsat jak se vyviji diskuze na primo gs?
  • 0

#138 Czekelici

Czekelici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 13 January 2010 - 16:32

Momentálně tam melou celkem nepodstatný blbiny, co tam bylo poslední ze strany Groundspeaku, tak byla vydaná oprava stránek, proto už některý věci co po včerejším "update" nešly tak jdou. V podstatě každej upozorňuje na spoustu "bílého místa" mezi řádky a omílá se tam dost téma "tvůj profil" vs "můj profil" a ostatní spojené s "my vs. your"
  • 0
Geocaching is highly addictive, don´t start !!!

#139 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 13 January 2010 - 16:36

Looper36 napsal/a:
Nezbývá, než se pousmát. FF samozřejmě jede úplně normálně, naopak mapa jede tak 3x rychleji. A prázdné GPX ? Jednoduché. Stačí obětovat svému hobby cca 550 Kč ročně a ne s typickou českou vychcaností chtít všechno obejít.:| Jak prosté.


obetuju daleko daleko vic a kdyz to jinak nepujde, nepolozi mne ani tech 550 kacek. jen mi neda nezeptat se.. kolik bude gs vyplacet mne za zalozene kesky? nebo jinak; profitovat na mravenci praci desitek, stovek tisic owneru po celem svete je v poradku? nebo je to pro zmenu typicka vycuranost americkych imperialistu?
  • 0

#140 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1435 příspěvků(y)

Publikováno 13 January 2010 - 16:51

Teď na to koukám na velkém LCD v rozlišení 1280x1024 a je to dobré. Nicméně vzkaz "kupte si pořádné monitory, křupani!" se mi moc nelíbí. Zřejmě si grafici od Groundspeaku nedovedou představit, že někdo používá i starší monitor s rozlišením 1024x768 (což je mimochodem pro design stránek víceméně standard!)
A hýbe mi to s některými atributy tabulek ve statistice!
http://sklad.obrazku...85_statpred.jpg
http://sklad.obrazku...2588_statpo.jpg
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama