Přejít na obsah


Fotka

Nový vzhled gc.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
253 odpovědí na toto téma

#81 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 10:52

Ve FF verze 3.0.17 mi z opicich skriptu funguje pouze schovavani mych nalezu a mych krabicek na mape, ostatni bohuzel:(
  • 0

#82 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 11:03

vousac napsal/a:
Muze nekdo poradit mam XP a FF3.5.7. a mapy vubec nejdou loudovat ode dneska. Co to je ten zminovany doplnek a jak ho natahnou, aby to fungovalo ??

IE Tab umí využívat IE jádro a zobrazovat ve FF. Nadeš na https://addons.mozil...efox/addon/1419
  • 0

#83 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 223 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 11:13

mtauf napsal/a:

vousac napsal/a:
Muze nekdo poradit mam XP a FF3.5.7. a mapy vubec nejdou loudovat ode dneska. Co to je ten zminovany doplnek a jak ho natahnou, aby to fungovalo ??

IE Tab umí využívat IE jádro a zobrazovat ve FF. Nadeš na https://addons.mozil...efox/addon/1419


Otázka je, jestli zrovna tohle pomůže, protože tento doplněk ani v jedné z používaných verzí FF nemám a vše mi funguje (viz můj příspěvek na předchozí stránce). Do FF Portable 3.0.4 jsem dodatečně neinstaloval vůbec žádné doplňky, mám ji tak, jak byla, a chodí to.
  • 0

#84 vousac

vousac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 11:20

Jsem zcela bezradny. Nejen ze to nelouduje, ale zkousel jsem to skrysotlacem primo s kodem kesky a soubory jsou prazdne. Co to provedli za silenost nevim. Ten dopnek jsem zatim nenatahl, nejsem zadny navrhar a take myslim, ze to nepomuze. Do vcera to slo se starym designem. Asi jsem dokeskoval. Uvidime jestli se ozve jeste nekdo.
  • 0

#85 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 11:20

zmijovkar napsal/a:

mtauf napsal/a:

vousac napsal/a:
Muze nekdo poradit mam XP a FF3.5.7. a mapy vubec nejdou loudovat ode dneska. Co to je ten zminovany doplnek a jak ho natahnou, aby to fungovalo ??

IE Tab umí využívat IE jádro a zobrazovat ve FF. Nadeš na https://addons.mozil...efox/addon/1419


Otázka je, jestli zrovna tohle pomůže, protože tento doplněk ani v jedné z používaných verzí FF nemám a vše mi funguje (viz můj příspěvek na předchozí stránce). Do FF Portable 3.0.4 jsem dodatečně neinstaloval vůbec žádné doplňky, mám ji tak, jak byla, a chodí to.


Pomůže :) V FF 3.5.7 nefungovalo, s IE Tab funguje. Sláva.
  • 0

#86 handy2

handy2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 11:33

Já si opravdu přijdu, že jsem divnej, ale jak to tady čtu, tak u mě není JEDINÁ chyba. Řádkování je větší, ale ne tak aby to dělalo problém číst. GC mapa jede dokonale a hlavně mnohem rychleji než dříve. Loading vidim asi 2-3 vteřiny. Teď jsem to zkoušel a 435 keši z Prahy se mi na mapě zobrazí za 3 vteřiny. Vše funguje.Žádné tabulky se neprolínají. Vaše profily z GSAK vidím jako dřív. Nemám co bych vytknul, ale jsem asi sám. Možná je to prohlížečem. Já používám Google Chrome. Rozlišení je klasický 15.4" Notebook 1280x800.
  • 0

#87 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 11:38

Tak co se me tyce, tak krome jemne rozhozene statistiky vsechno dokonale OK, stranky jsou mnohem sviznejsi, hlavne mapa. A to jsem si rikal, jak se to na opere zase rozjede a nic. A nez ty statistiky, ktere budou opravene jako vzdy do tydne tak to me vic trapi, ze polovina CWG se mi nezobrazuje(nejak uz na tech adresach ty obrazky nejsou).
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#88 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 11:40

Tak expee již aktualizoval :D

GC a české mapy greasemonkey skript ve verzi 0.51
  • 0
Garmin GPSMAP 60CSx + Topo Czech 1.2
Sony Ericsson K750i + Opera Mini 4.1beta + Handy Geocaching 3.2.5
Apple iPod Nano + Pocket Queries as VCards (via GPSBabel :-)

#89 vousac

vousac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 11:45

Chryseis napsal/a:

zmijovkar napsal/a:

mtauf napsal/a:

vousac napsal/a:
Muze nekdo poradit mam XP a FF3.5.7. a mapy vubec nejdou loudovat ode dneska. Co to je ten zminovany doplnek a jak ho natahnou, aby to fungovalo ??

IE Tab umí využívat IE jádro a zobrazovat ve FF. Nadeš na https://addons.mozil...efox/addon/1419


Otázka je, jestli zrovna tohle pomůže, protože tento doplněk ani v jedné z používaných verzí FF nemám a vše mi funguje (viz můj příspěvek na předchozí stránce). Do FF Portable 3.0.4 jsem dodatečně neinstaloval vůbec žádné doplňky, mám ji tak, jak byla, a chodí to.


Pomůže :o) V FF 3.5.7 nefungovalo, s IE Tab funguje. Sláva.


Tak jsem to naistaloval a stav je uplne stejny jsem z toho na hlavu. vubec nevi co s tim. Vcera vse Ok dnes nic. asi odinstaluji cele FF.
  • 0

#90 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 11:50

?????? ?????? ?????? prelozeno - uf, jsem si z toho noveho sedl na prdel
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#91 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 516 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 11:57

GJ 21 uz take pry chodi. ;)
  • 0

#92 mekeke

mekeke

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 11:59

Nevím čím to je, v IE 8 jde mapa v pohodě, ale v FF 3.5.7 Loading maps a nic nenaskočí.
  • 0

#93 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 12:02

handy2 napsal/a:
Já si opravdu přijdu, že jsem divnej, ale jak to tady čtu, tak u mě není JEDINÁ chyba. ...


Tak si divnej, slepej a/nebo blbej :D
  • 0

#94 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 516 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 12:06

_eda_ napsal/a:

handy2 napsal/a:
Já si opravdu přijdu, že jsem divnej, ale jak to tady čtu, tak u mě není JEDINÁ chyba. ...

Tak si divnej, slepej a/nebo blbej :D


Nebo zamestnanec Groundspeaku. Ti si to asi mysli take. ;)
  • 0

#95 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 12:12

Nechápu, proč musejí mít "Visit log" na dvou řádcích...
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#96 handy2

handy2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 12:24

Dobře, dobře. Tak sem někdo pošlete odkaz na nějakou "strašně zmršenou" stránku nebo listing a já se schválně podívám co z toho vypadne u mě. Sám už nejsem (viz. Polerok). Je fakt, že třeba Visit Log je dvouřádkový, ale to mě fakt tak neničí.
  • 0

#97 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 12:24

na nejnovejsim FF a NTB 13,5 krome divneho radkovani a zmenseni pisma vsechno ok. Kdyz nemluvim o tom, ze se mi to nelibi. Nechapu, proc z My profil je Your profile. Trochu to vypada, jako "Tohle jsou od ted NASE stranky a TY tady mas tak leda profil".
  • 0
Kazda keska se da zdolat v sukni, ale roky dokazovani jsou pryc.

#98 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 516 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 12:27

Tak si zkus zuzit okno s prohlizecem, a uvidis,jak se ti to rozhodi. Ne vsichni maji prohlizec na fullscreen a na siroke obrazovce.
  • 0

#99 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 12:29

Zkusim to pak jeste v Opere. Tam se mi predtim prekryvaly obrazky atd
  • 0
Kazda keska se da zdolat v sukni, ale roky dokazovani jsou pryc.

#100 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 12:31

handy2 napsal/a:
Dobře, dobře. Tak sem někdo pošlete odkaz na nějakou "strašně zmršenou" stránku nebo listing a já se schválně podívám co z toho vypadne u mě. Sám už nejsem (viz. Polerok). Je fakt, že třeba Visit Log je dvouřádkový, ale to mě fakt tak neničí.


Zkus si v prohlížeči nastavit větší písmo a podívej se na stránku geocaching.com/my - GS webmaséři prostě nepočítají s tím, že se ty blechy nemusí všem pěkně číst:|
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka