Přejít na obsah


Fotka

Nový vzhled gc.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
253 odpovědí na toto téma

#61 Czekelici

Czekelici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 9:17

Já používám FF a mapy mi funguje naprosto bez problémů. Dokonce mi to přijde rychlejší než dřív. Ovšem ta "roztáhlost" zbytku stránek je děsná. Kolize sice nikde nevidím, statistiky se mi taky nerozhodily, jen se trochu protáhly :D
  • 0
Geocaching is highly addictive, don´t start !!!

#62 hczech

hczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 9:18

Mě momentálně nejvíc mrzí, že nejdou GM scripty. Jinak doufám, že to u GS ještě doladí, tak to raději moc nehodnotím. Každopádně by se měli pokusit konečně opravdu něco dělat... Stránky mají rozhodně k dokonalosti daleko a hrát si s drobnostma jako teď mi přijde zbytečné. Proč na favorita dávat xenonový světla a ozdobnou koncovku výfuku, když by to chtělo koupit nový auto? Stránky dlouhodobě nevynikají přehledností a chybí spousta věcí, které by minimálně pro PM měly být samozřejmostí - např. statistiky. Navíc stránky poměrně často padají... Vim, že rejpal se najde vždycky a rejpá se o to líp, když člověk tvorbě stránek A provozu webu moc nerozumí, ale proč mam pořád pocit, že na nás GS dost kašle, netýká-li se to zrovna platby PM...
  • 0
Hczech

#63 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 9:18

V IE relativně dobré, ve FF prakticky nefunkční. Listingy a profily rozházené - to je otázka času, myslím že to bude ok. Jinak bych řekl subjektivně, že je to rychlejší. Čekal jsem podporu češtiny, ale asi až v další vlně.
  • 0
VNIO TE STANTE VIREBO

#64 hczech

hczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 9:18

Budulman napsal/a:
Já používám FF a mapy mi funguje naprosto bez problémů. Dokonce mi to přijde rychlejší než dřív.
Ovšem ta "roztáhlost" zbytku stránek je děsná.
Kolize sice nikde nevidím, statistiky se mi taky nerozhodily, jen se trochu protáhly :D


Jakou máš prosím aktuálně verzi FF?
  • 0
Hczech

#65 Czekelici

Czekelici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 9:22

Je to verze 3.5.2
  • 0
Geocaching is highly addictive, don´t start !!!

#66 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 9:25

Tak nove poznatky... Ve FF 3.5.7 nefunguje gc mapa, jen Lodaing map a nic. V IE 7 vidim v mape kese, ale vsechny jsou nenalezene. V Your Profile me silene rozciluje napis Visit Log, ktery je zalomeny a tim padem ma tabulka jednou takovou vysku. Nemluve o waypointech v listingu. Je toho vic, ale to my nevyresime:-( Jsem rad, ze jsem si za tuhle nadheru mohl priplatit:-D
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#67 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 9:27

No, vida.. už mi to naskočilo... Ale beztak je to nějak moc velký...:)
  • 0

#68 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 9:27

Budulman napsal/a:
Je to verze 3.5.2


Já mám 3.5.7 a načítání mapy není fukční.
  • 0
VNIO TE STANTE VIREBO

#69 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 9:32

FF 3.5.7 a mapa funguje :)
  • 0

#70 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 9:34

Já musím říci, že se mi nový vzhled docela líbí a to hned ze dvou důvodů: 1) Statistiky v profilu vypadaly už okoukaně a chtěl jsem je pomalu měnit...a hle, máme tu novou neokoukanou podobu. 2)celý GC.com vypadá moc pěkně, tak surrealisticky... ty prolínající se tabulky, text plující tam, kde nemá co dělat...:D
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#71 hczech

hczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 9:34

radvoj napsal/a:

Budulman napsal/a:
Je to verze 3.5.2


Já mám 3.5.7 a načítání mapy není fukční.


Jsem na to stejně - pro zajímavost malé OT, taky Ti přijde vývoj FF někde od 3.5 spíš k horšímu, než lepšímu?
  • 0
Hczech

#72 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 9:38

maaaca napsal/a:
FF 3.5.7 a mapa funguje :)


me ne... :(
LOADING MAP... :(
  • 0

#73 rokone

rokone

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 9:55

No zatím mě nejvíc štve že nemám odkaz na locifi, tzn. Greasemonkey je v pytli :(
  • 0

#74 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 9:56

No, na monitoru 1920x1200 rozhasene nic neni, ale je to otresne. Driv ty seznamy kesi nebo logu byly tak hezky pohromade, ted je to priserne roztahane se spoustou prazdneho mista mezi a kolecko na mysi se mi z toho malem zadrelo. Musim pohledat rozsireni Firefoxu, ktere dokaze kokretnimu webu vnutit vlastni CSS a podivat se, zda nekde v kesi jeste mam stare CSS z gc.com.
  • 0

#75 jakubkencl

jakubkencl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 9:57

Mám IE 8 a FF ver. 3.5.3. a vše se chová jak má. Je to sice "vzdušnější" roztahanější :-( ,ale nikde se mi nic nepřekrývá, nikde nic nevylejzá a vše je naformátované jak má být (teda alespoň mi to tak připadá). I mapa se mi refrešuje sama, okamžitě po zakliknutí patřičného okénka.
  • 0

#76 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 10:09

Firefox/3.5.7 a mapa v pohode jede...
  • 0

#77 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 223 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 10:14

FF 3.5.7 a vše funguje včetně mapy, vzhled na 1680x1050 jakž takž, ale ne, že by se mi to líbilo (mapy fungovaly normálně už v noci hned jak to znova rozjeli). Na noťasu mám FF Portable 3.0.4 a vše také funguje. Monitor je 1280x800, zobrazení "normální" (tj. nic do ničeho neleze, ale nehezké). Mapy fungují normálně.
  • 0

#78 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 10:23

V praci pouzivam rozliseni plochy 1280 x 1024, rano jsem mel FF 3.5.2 a bylo to otresne, text pres sebe, tabulky pojebane, jedna velka hruza. Aktualizoval jsem na FF 3.5.7 a razem vse vypada jak ma, mapa s keskama funguje bez problemu a dokonce se da rict, ze se mi to i libi (pravda, volneho mista je vsude mozna az moc). Myslim, ze si na novy vzhled zvyknu.
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#79 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 10:43

Mapy v FF 3.5.7 s doplňkem IE Tab v pohodě. Naopak, mapa přestala padat při překreslování se zapnutou volbou Hide My Finds. Na vzhled si zvyknu, ale jen proto, že mi nic jiného nezbyde. Snad v tom najdu i něco pozitivního.
  • 0

#80 vousac

vousac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 10:52

Muze nekdo poradit mam XP a FF3.5.7. a mapy vubec nejdou loudovat ode dneska. Co to je ten zminovany doplnek a jak ho natahnou, aby to fungovalo ??
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama