Přejít na obsah


Fotka

Nový vzhled gc.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
253 odpovědí na toto téma

#21 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 23:13

Snad to ještě nějak poladí - s opravou tabulek v profilu se nějak popasuji, ale některé chybičky vypadají vážně protivně...
  • 0

#22 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 23:17

to keeehi: Ja tisknu skrz No logs a navic s rozsirenim Aadvark ve FF, nicmene pokud to nekdo posle na tiskarnu rovnou tak je to silenost...
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#23 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 23:22

Koukám že nikdo nepíše o tom proč se to vlastně změnilo, takže drobný výtah ze zdroje:
- změna vzhledu je kvůli tomu, že stránky budou letos vícejazyčně (takže asi i diakritika v profilech, listinzích...)
- u reviewerů je v profilu malá ikonka, že jsou revieweři :)
- v PQ zase standardně nechodí Atributy, aby chodily, musíte si v editaci nastavení nastavit GPX Version 1.0.1

Kvůli změně asi nepůjdou GM scripty a ani skrýšotlačoidní aplikace, prý půjde vygenerovat nějaký old design stránek z důvodu kompatibility.


  • 0

#24 Pupkovi

Pupkovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 23:24

Jen co jsem zaregistroval změny, hledal jsem zde co se děje, kometáře mě vyplašily a tak jsem zkontroloval naše kešky a profil - nic negativního, samá pozitiva(stahování přímo z nejbližších nenalezených-to tam nebylo?), takže věřím, že změny budou k lepšímu a vzhled je vedlejší :) Není to taky obrana proti používní nelegalního softíku?
  • 0

#25 keeehi

keeehi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 23:25

me2d09 napsal/a:
- změna vzhledu je kvůli tomu, že stránky budou letos vícejazyčně (takže asi i diakritika v profilech, listinzích...)


Ono to s tou diakritikou nebude až tak horký. Já jsem sice psal, že už se dá do listingu dostat č, to ale neznamená, že ho tam může člověk normálně napsat. Pokud to tak udělá, tak se mu automaticky změní na c. Ale možnost tu je. Jde už konečně zapsat entitou -> č

a jak jsem zjisitil, i na tomto fóru jdou zapisovat entity, takže si to tu něčím pěkným ozvláštním ±€‰€®
  • 0

#26 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 23:26

Nejak ani v jedne ze zminenych veci nevidim duvod k tomu, aby tam nahodili zjevne neodladeny styl zobrazeni. :o Vsichni jejich programatori maji asi widescreen a prohlizec na full... ;)
  • 0

#27 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 23:26

Ano a misto cisel poctu kesi v mape je mam pod mapou a vypada to fakt na dve veci, tabulky bez mrizek, listingy naprd. Ze si nedaj pokoj s temi upravami. Posledne tam cpali nejake rozdeleni geocoinu a taky jim to nevydrzelo dlouho a vratili to zpatky. Tak doufam, ze s timto to bude podobne. :(:(
  • 0

#28 eMenthal

eMenthal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 23:26

Jako změna, proč je nyní nově v listingu potačena vlastnost stylu Position:absolute, mi nějak nedává rozum... Asi to budeme muset nějak hacknout :)
  • 0

#29 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 23:30

Tak nevím, ale mě se staré stránky líbili více :( No uvidíme co ukáže čas, ale zatím docela zklamání...
  • 0

#30 Matt_Stifler

Matt_Stifler

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 23:33

Nelíbí ani trochu, lidem to akorat rozhazelo listingy. Stara verze byla takova.... takova... no proste lepsi:(
  • 0

#31 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 23:34

Vzhled se mi také nelíbí. V profilu ale naštěští mám vše jako před změnou. Greasemonkey mi na tyto stránky ale nefunguje a při načtení mapy mi stále běhá loading Map... a kešky se ne a ne zobrazit. Určitě to není pomalým připojením, to mám ažaž. Tak snad se to do zítra spryvý. Jsem sám komu nejdou kešky na mapě?
  • 0

#32 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 23:37

a navic nejdou schovat na mape nalezene kese. No ja bych se uklidnil. Toto je proste nejaky betatest, ktery se nepovedl. Podle ohlasu na Groundspeak foru to vadi vetsine kaceru. B)B)
  • 0

#33 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 23:38

k-lord napsal/a:
a navic nejdou schovat na mape nalezene kese. No ja bych se uklidnil. Toto je proste nejaky betatest, ktery se nepovedl. Podle ohlasu na Groundspeak foru to vadi vetsine kaceru. B)B)


tak jsi mě nejspíš uklidnil, věřím v nápravu a doufám že do rána :D
  • 0

#34 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 23:44

No na vzhled si zvyknu. Už jdou zakládat earthcache. Hned sem tu svoji připravenou vložil a nestačil sem se divit co to udělalo s listingem, půl hodiny sem to pak opravoval :(
  • 0

#35 koyamas family

koyamas family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 23:47

Listingy máme (až na pár drobností) taky jakžtakž v pořádku - asi proto, že jsem je nedávno viděl poprvé na 16:10, tak jsem je drobně upravil. Ale vůbec nechňápu, proč se mi nezobrazuje nic v profilu. Přitom v Preview Profile Details se vše normálně ukáže. Je to hnus velebnosti.
  • 0
Vložený obrázek

#36 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 23:48

Mě to kupodivu s listingama nic neudělalo, dokonce bych řekl, že jsou i přehlednější, ale jinak je tam na můj vkus až moc místa, snad to koderi doladi :(
  • 0

#37 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 23:52

a navic nejdou schovat na mape nalezene kese

Ale jdou, jenom se ta mapa musi refreshnout manualne.
  • 0
MaFa

#38 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 23:55

MaFa napsal/a:

a navic nejdou schovat na mape nalezene kese

Ale jdou, jenom se ta mapa musi refreshnout manualne.


No nevim, kdyz jsem tvuj postup zkusil tak mi to samovolne schovava moje kese misto nalezenych kesi. Ty tam zustavaji stale.
  • 0

#39 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 23:56

P-p-p-parááááddaaa... :@:@:@:@:@:@:@:@ Tak, a z mého profilu nezbylo nic.. To, co jsem tak pracně dělal (milníky, počet keší atd...) i přes veškerou snahu mi to prostě nechce naskočit... Fakt ti z Groundspeaku jsou asi trochu "neinteligentní".. No, krize dopadla i na GC..:(:(:(
  • 0

#40 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 0:08

k-lord napsal/a:

MaFa napsal/a:

a navic nejdou schovat na mape nalezene kese

Ale jdou, jenom se ta mapa musi refreshnout manualne.


No nevim, kdyz jsem tvuj postup zkusil tak mi to samovolne schovava moje kese misto nalezenych kesi. Ty tam zustavaji stale.


mě to jde

Vložený obrázek
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama