Přejít na obsah


Fotka

Nový vzhled gc.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
253 odpovědí na toto téma

#41 koyamas family

koyamas family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 0:08

Adrian_S napsal/a:
P-p-p-parááááddaaa... :@:@:@:@:@:@:@:@
Tak, a z mého profilu nezbylo nic..
To, co jsem tak pracně dělal (milníky, počet keší atd...) i přes veškerou snahu mi to prostě nechce naskočit...
Fakt ti z Groundspeaku jsou asi trochu "neinteligentní"..
No, krize dopadla i na GC..:(:(:(

Kouknul jsem na Tvůj profil a přesně takhle jsem dopadl i já. S.al jsem se s tím jak dlouho (nejsem žádný počítačový génius) a máme tam prd.
  • 0
Vložený obrázek

#42 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 409 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 0:11

No ale zapominate na velice dulezitou inovaci.... misto Geocaches (Mine) je tam ted Geocaches (Yours) a to se co? to se vyplati. Co na tom ze se na stranku vlezou jenom dva logy a vubec...je to nehezke ;)
  • 0

#43 handy2

handy2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 0:27

Já nevím, ale mě se nový vzhled líbí. Je to modernější a vzdušnejší. Se zobrazením jsem alespoň u mě žádný problém nezaznamenal. Asi jsem unikát, ale musím to opravdu pochválit. Nebraňme se novému!!B)
  • 0

#44 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 0:35

miki6 napsal/a:

k-lord napsal/a:

MaFa napsal/a:

a navic nejdou schovat na mape nalezene kese

Ale jdou, jenom se ta mapa musi refreshnout manualne.


No nevim, kdyz jsem tvuj postup zkusil tak mi to samovolne schovava moje kese misto nalezenych kesi. Ty tam zustavaji stale.


mě to jde


a ty mas premium? ja ne, tak si neskrtnu

Vložený obrázek
  • 0

#45 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 0:47

handy2 napsal/a:
Já nevím, ale mě se nový vzhled líbí. Je to modernější a vzdušnejší. Se zobrazením jsem alespoň u mě žádný problém nezaznamenal. Asi jsem unikát, ale musím to opravdu pochválit. Nebraňme se novému!!B)


No on se tu nikdo nebrani novym vecem, spis novym chybam. :P
  • 0

#46 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 0:59

omg to sou hovada
  • 0

#47 HOLAS

HOLAS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 2:01

taky se mi to vůbec nelíbí :( jsem se kouknu na GC.com, hned mě vyděsil design, tak jsem se hned koukl sem, jestli je to chyba u mě nebo u všech, a ono hned toto... snad to vrátí, nebo aspoň doladí k dokonalosti
  • 0

#48 barbieteam

barbieteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 3:14

Ano, ta změna (Mine) na (Yours) je symptomatická - Groundspeak se nám odcizil! Když uvážíme, že to je měsíc zpátky, co nám nejmenovaný reviewer vykládal, jaké zásadní změny nás čekají (ikonka a nápis reviewer v profilu reviewerů :D), ani jsme nečekali tak zásadní obrat k horšímu. Na to, jak dlouho a pečlivě tuto inovaci chystali, je to fakt paráda. Bůh chraň naše lesy, až si někdo v práci na firemní tiskárně bude chystat keše na víkend...
  • 0

#49 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 7:10

Na první pohled se mi to celkem líbí, na druhý pohled koukám, že mi to zprasilo profil, protože teď je na něj nějak míň místa... :@ A ono je to všechno tak nějak víc roztahané, nevím jestli je šťastné optimalizovat web na větší rozlišení než 1024x768.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#50 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 7:40

handy2 napsal/a:
Já nevím, ale mě se nový vzhled líbí. Je to modernější a vzdušnejší. Se zobrazením jsem alespoň u mě žádný problém nezaznamenal. Asi jsem unikát, ale musím to opravdu pochválit. Nebraňme se novému!!B)


Mno, málokde se vidí tak "vzdušné" řádkování v textu. Moc dobře se mi to nečte, natož kdybych to měl tisknout ...
Asi nějaký supermoderní design, jehož kvality správně docení až budoucí generace. B)
  • 0

#51 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 7:49

Teď jsem si zobrazil log v samostatném okně a vypadá to hodně nedokončeně.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#52 piskot79

piskot79

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 8:11

Jsem se honem běžel podívat na GC.com, kdeže je ten nový vzhled, ... a ono nic. Pořád to samé, jen několik drobných změn ve stylu. Když nový vzhled, tak to vzít kompletně a nedělat takovéhle kosmetické úpravy...
  • 0

#53 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 8:13

Novinky no. Ale to řádkování a mezery mezi odstavci je fakt na pytel. Additional Waypoints se 7 bodama mám na celou stránku.
  • 0

#54 mekeke

mekeke

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 8:29

Vůbec se mi to nelíbí. Neblbne vám Mozilla?? Pořád načítá a nezobrazí se kešky. Nebo je to jenom u mě?? :(
  • 0

#55 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 8:33

Taky se mi text psaný zvětšeným písmem splácnul do sebe. A ty volné řádky a hromada nevyužitého místa, to je celý na pytel. Určitě se najde někdo, nebo už našel, kdo řekne, že si zvyknem a pak se nám to bude líbit. Nezvyknu, nebude. Tak.
  • 0

#56 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 8:38

Nefunguje GCzII. Autor mlčí
  • 0

#57 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 8:38

straslivy... vcera jsem si z GSAKu vyexportoval statistiky a prsknul je do jeste stareho vzhledu. Ted jsou totalne rozhazene, nedokoncene tabulky a pod... sracky pekelny...:( ach jo...
  • 0

#58 randir

randir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 9:00

straslivy...
vcera jsem si z GSAKu vyexportoval statistiky a prsknul je do jeste stareho vzhledu. Ted jsou totalne rozhazene, nedokoncene tabulky a pod...
sracky pekelny...
ach jo...


jjj, právě jsem se na to díval v IE6 (máme v práci) a je to hustý, takový celý kubický :@ Jsem zvědavej, až přídu z práce, jestli to bude stejný i v Chromu ...
Ty statistiky z GSAKu jsou opravdu strašný, no uvidíme ...
Ono i ty listingy, kde jsou HTML tabulky vypadaj nějak divně.
Budeme se holt muset přizpůsobit. Aspoň budu mít po večerech když hlídám malou co dělat :D
  • 0

#59 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 9:05

Ježkovy zraky, to je hrůza :(:@ Na prohlížeči nezáleží, hnusný to je i v Chromu. Jediná změna UI, na kterou by se měli zaměřit, je převést celý web do plného CSS a pak poskytnout možnost si to uživatešlsky nastylovat třeba přes nějaké skiny. Protože grafika mají zřejmě nějakého dementa a to se projevuje bohužel už docela dlouhou dobu.
  • 0

#60 hczech

hczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 9:06

meekee napsal/a:
Vůbec se mi to nelíbí. Neblbne vám Mozilla?? Pořád načítá a nezobrazí se kešky. Nebo je to jenom u mě?? :(


Mapa mi ve FF taky nemapí - pořád načítá keše. Na jednu stranu by to měl mít GS optimalizované i pro FF, ale na druhou mam pocit, že FF je s každou verzí horší a možná je to nějaká chyba tam - nedávno se mi zase aktualizovala nová verze... (ještě tak dvě tři nové verze a emigruju na Chrome :() Ve Chrome a IE OK.

Jedna ze změn k lepšímu je upozornění "Multiple Locations Found" a možnost výběru při hledání nějaké "adresy". Dříve to skočilo na první možnost, často nelogickou (malá obec místo velké, apod.)
  • 0
Hczech




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama