Přejít na obsah


Fotka

Waymarky - kdo hledá nebo zakládá?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
488 odpovědí na toto téma

#201 Vym

Vym

    Vymitac

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 27 January 2011 - 21:17

Waymarking nedělám. Myslím, že geocaching je o dost zábavnější. Nevadí mi, když si někdy odlovím earthku, nebo virtualku, ale lovit to pořád? Když nemám potěšení z nálezu krabičky, tak mě to nebaví.:P takže na Waymarkingu mám nalezeno asi 5 míst, ale poté mě to přestalo bavit.
  • 0

#202 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4188 příspěvků(y)

Publikováno 27 January 2011 - 21:52

Mimochodem, ještě pár minut se může hlasovat za novou kategorii WM - Boží muka, viz.: http://www.waymarkin...b4-35f527a399eb Tak neváhejte a hlasujte za novou kategorii :-)
  • 0

#203 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 27 January 2011 - 23:04

cherubin napsal/a:
No ne vsechna temata se na tom foru tykaji WM :( nebo jsem mimo?:)

Forum myslim jako je Poradna, Obecne, nebo Geoget - viz seznam zdejsich for.
Akorat Obecne se jmenuje stejne u WM i GC, tak to je trochu matouci v seznamu aktivnich temat.
  • 0

#204 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 27 January 2011 - 23:47

Ach jo, zase... Jak je vidno, je potřeba být při založení WM rychlejší než tuzemských 10 tagovačů... :@ A nejhorší je "škodná" ve vlastním revíru :D
  • 0

#205 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2141 příspěvků(y)

Publikováno 28 January 2011 - 14:10

cherubin napsal/a:
K tomu exportu do GPS...rucne sem nahazela do Oregonu 300 asi 4 WM a zobrazovaly se mi jako vlajecky aneb proste jako waypoint...kdyz to exportnu pres GG, bude se to zobrazovat jinak?

Podle exportního makra.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#206 cherubin

cherubin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2011 - 0:20

honny napsal/a:

cherubin napsal/a:
K tomu exportu do GPS...rucne sem nahazela do Oregonu 300 asi 4 WM a zobrazovaly se mi jako vlajecky aneb proste jako waypoint...kdyz to exportnu pres GG, bude se to zobrazovat jinak?

Podle exportního makra.


No tos mi poradil:))
  • 0

#207 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2011 - 11:20

No proste to zalezi na tom, jake exportni makro zvolis, respektive jak si jej nastavis ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#208 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2011 - 19:06

To cherubin: já mám taky Oregon a začal jsem používat na export GPX medwynovo makro http://geoget.ararat...kript:gpxgarmin.
Ikonu mám pak žlutou truhličku.
  • 0

#209 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2011 - 19:41

Já na waymarky používám medwynovo makro na gpx pro poi loader. Mám pak ikonu wm tam kde jsou a vše je v POI...
  • 0

#210 RoKro

RoKro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2011 - 21:39

Nehledám nezakládám. Možná se někdy podívám někam k nějakému měřičskému bodu někde na kopečku, kde není keška, a je odtamtud rozhled, nebo mi to třeba jen zpestří výlet na kole, ale jinak mi to připadá strašně inflační. Nedávno jsem se koukal, jestli tu máme nějaké waymarky v Berouně a to jsem se podivil. Když vykouknu z okna, tak jich uvidím odhadem tak 10 minimálně. Takhle se nemnoží ani pražské okapovky :-)
  • 0

#211 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2011 - 21:48

RoKro napsal/a:
... Když vykouknu z okna, tak jich uvidím odhadem tak 10 minimálně. Takhle se nemnoží ani pražské okapovky :-)

Nejak takhle? :)
Vložený obrázek

Cca 10 stranek zpet se tu vysvetlovalo, ze to ani tak nevadi, muzes se soustredit na sve oblibene kategorie a nezajimave ignorovat.
  • 0

#212 RoKro

RoKro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 01 February 2011 - 7:15

Jo, vždyť já to nikomu neberu. Jen jsem odpovídal na anketní otázku. Jasně, že si můžu vybírat, stejně, jako si vybírám mezi keškama, jedna mikroška u školy deset minut pěšky od hc mi na mapě svítí už přes rok a nic to se mnou zatím nedělá :-) Nějaký WM určitě časem někdy zkusím, ale když jsem se podíval na ten seznam nejbližších, tak mě to zkrátka trochu - nechci říci znechutilo, to je moc silný slovo - možná odradilo. každej "trochu starší barák" ve městě v tom seznamu figuroval :-) Plzeňská brána hned třikrát - jo, chápu, pokaždý v jiný kategorii, ale i tak mi to připadá divný. Asi je to dáno nastavením téhle hry, ale logičtější by mi připadalo mít případně jeden WM bod zařazen do více kategorií. Ale omlouvám se, nechci tu kecat do hry, kterou nehraju, berte to jen jako dopřesnění mé odpovědi na úvodní autorovu anketní otázku. Mimochodem, ten obrázek je úžasnej ;-)
  • 0

#213 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 01 February 2011 - 8:10

RoKro napsal/a:
každej "trochu starší barák" ve městě v tom seznamu figuroval :-)


no ja nevim - trochu starsi barak :) - wm co se tykaji budov - plzenska brana 14.st - prestavena v baroku, prazska brana 14.st, sv. jakub 13.st

no ty snad bydlis na karlstejne, ne? :)
  • 0

#214 RoKro

RoKro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 01 February 2011 - 8:30

:-) Ne, v panelaku, ale uz neni novej :-) Krome Plzenske brany (3x), Prazske brany, kostela a radnice tam na me kouka taky zelenej barak - informacni centrum, pak chovatelsky potreby, pivovar, nadrazi, obchodni akademie. Ted jeste jestli je kategorie skoly (nebo ji brzy nekdo zalozi), tak nam v Beroune pribude dalsich tak 10wm. Pak hospody. Pak obrazky na omitkach. Pak litinove poklopy kanalu ... :-)) Ale pro zajimavost jsem se podival, jak je to s waymarky v Dolomitech, kam skoro kazdorocne na par dni v lete jezdim, a nejake tam jsou, tak jsem si je zalogoval :-) Nekde bych dokonce mel i FTF, kdyby se na to hralo (bere se navsteva na miste pred zaloeznim wm? :-) ). Jen pro zajimavost: CR - Stredocesky kraj - 820 wm Italie - kraj Trentino - Alto Adige - 49 wm (Podotykam, ze muj prispevek je mirumilovny)
  • 0

#215 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 01 February 2011 - 9:05

Nedobre se na to divas, Veverko.. :D ja to stari budov beru u wm, ktere se tech budov tykaji - infocentrum, chov.potreby atd. jsou wm sluzeb, sidlici v dome, u kterych je stari irelevantni. :) spis nez stari bych na to koukal, ze te nejake kategorie zaujmou a neco ne, jak psal haggaeus. no nemeli jste v ramci budovatelskeho nadseni chtit asanovat centrum (klika ze to nedopadlo 100%), byly by ty wm zajimavejsi. ;) s tou navstevou zalezi na kazdem ownerovi wm, ale prave proto, ze se tam na nic nehraje, tak to drtive vetsine nevadi, kdyz prilozis foto. je to proste zaznam, ze jsi to misto navstivil.
  • 0

#216 RoKro

RoKro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 01 February 2011 - 9:08

Dain a Olik napsal/a:
ja to stari budov beru u wm, ktere se tech budov tykaji - infocentrum, chov.potreby atd. jsou wm sluzeb, sidlici v dome, u kterych je stari irelevantni. :)


Jasnačka, ja taky schvalne trochu prehanim, spis tim chci ilustrovat dojem, jaky to na me udelalo, kdyz jsem si to poprve po dlouhych mesicich otevrel.
  • 0

#217 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 10 March 2011 - 12:02

Nová ketegorie:

Scouts Monuments and Memorials
  • 0

#218 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 24 March 2011 - 9:26

Vidím tu nové kategorie:

Traffic Park (dětská dopravní hřiště)
Domes of the (Under) World (esteticky zajímavé stropy církevních i necírkevních staveb
  • 0

#219 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 08 May 2011 - 23:26

Máme tu dvě novučičké kategorie: Religious Freedom Architecture Prizes
  • 0

#220 petr3

petr3

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 12 May 2011 - 21:27

Ahoj, mám několik otázek: 1. hraje se ve WM na FTF 2. musí být názvy WM i anglicky nebo stačí česky 3. jak dlouhý musí být popis samotného WM v listingu, viděl jsem třeba i dva řádky, takže by to mělo stačit. Předem děkuji za odpověď.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama