Přejít na obsah


Fotka

Waymarky - kdo hledá nebo zakládá?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
488 odpovědí na toto téma

#281 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 6:24

polas_CZ napsal/a:
http://www.waymarkin...ka_too_old_loco

Jeste jsi mohl dat tu trat predelanou na cyklostezku do Rails to Trails :)
  • 0

#282 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 9:59

Díky za připomínku ... šupnu další waymark :)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#283 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 26 July 2011 - 8:01

wmh napsal/a:
Když už se tu píše o tom schvalování, tak jenom oznamuji zcela marginální záležitost, která se týká WM kategorie pomní(č)ků 1866: po expiraci mého PM již nemám možnost dalšího schvalování, tak kdybyste někdo někdy do této kategorie něco poslal, buďte prosím ku zbylým přeživším oficírům shovívaví, děkuji moc .;)


Tak odvolám co jsem napsal, dnes jsem se přes přímý link ku schvalování dostal, takže to byla z mé strany mystifikace, nefunguje mi pouze peer review, což mě ale vůbec netrápí - takže posílejte pomníčky i nadále;)
  • 0
Retired slowcacher

#284 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5842 příspěvků(y)

Publikováno 29 July 2011 - 22:59

Nová kategorie - CAIRNS / MOHYLY:
Cairns are purposly placed significant mounds of rocks placed as locations of memorial, spiritual protection or for prayer.

They are generally built loose without mortar, but are on occasion reinforced in modern years to aid their survival.

Modern cairns are erected as memorials & prayer markers for loved ones lost, these of course have a place here.

Small casual groupings of stones placed by travelers will not be considered, cairns must be significant and set to stand the test of time


Chápu-li to dobře, tak památník udělaný z hromady navršených kamenů je OK, ale zděná Mohyla míru do toho asi nepadne.

  • 0

#285 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5842 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2011 - 22:58

A ještě jedna nová: Japanese Restaurants Description: To list all restaurants, located outside Japan, serving primarily Japanese cuisine, but not including sushi or noodles. Sushi or noodles may be sold, just not as their primary business.
  • 0

#286 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 01 August 2011 - 22:25

Všiml jsem si toho až dneska nebo to tam je už delší dobu? Novinky na WM - mapy, statistiky a milníky???
  • 0

#287 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8796 příspěvků(y)

Publikováno 01 August 2011 - 22:46

A kde to tam je? Mapy mi tam chybí a pořád je tam nevidím. Asi i proto na WM nechodím, i když do geogetu i navigace už jsem si blízké stáhl. Nebo je to PM fíčura?
  • 0

#288 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5842 příspěvků(y)

Publikováno 01 August 2011 - 22:46

sobikovi napsal/a:
Všiml jsem si toho až dneska nebo to tam je už delší dobu? Novinky na WM - mapy, statistiky a milníky???

je to sice stále označováno jako NEW, ale je to tam opravdu hodně dlouho. Nejsem si jist, ale možná i déle než na GC.COM
  • 0

#289 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8796 příspěvků(y)

Publikováno 01 August 2011 - 23:00

A kde to tam je? Mapy mi tam chybí a pořád je tam nevidím. Asi i proto na WM nechodím, i když do geogetu i navigace už jsem si blízké stáhl. Nebo je to PM fíčura?
  • 0

#290 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5842 příspěvků(y)

Publikováno 01 August 2011 - 23:03

mpik napsal/a:
A kde to tam je? Mapy mi tam chybí a pořád je tam nevidím. Asi i proto na WM nechodím, i když do geogetu i navigace už jsem si blízké stáhl. Nebo je to PM fíčura?


On myslel mapky v parodii na statistiky
  • 0

#291 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8796 příspěvků(y)

Publikováno 01 August 2011 - 23:13

Aha, tak to je. Jinak ale přes geoget a jeho cachemapu pochopitelně mapový pohled existuje. Škoda že většina toho je bez návštěv, nebo jen s hodně málo návštěvami. Tam by se lovily FTF, kdyby se počítaly.
  • 0

#292 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 11 September 2011 - 21:19

BellaUH napsal/a:9.7.
Už tři týdny čeká můj Waymark v kategorii Static Aircraft Displays na schválení. A ani se nikdo neozval.
http://www.waymarkin...2b-182f0c43894a

Furt nic. Brzo z toho dostanu depresi a začnu psát do depresivního vlákna.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#293 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8796 příspěvků(y)

Publikováno 11 September 2011 - 21:22

Mě se naopak stalo, že mi odpověď (zamítnutí a žádost o doplnění listingu) přišla současně s automatickým mailem od GS. A když jsem to dodělal, byl publikován okamžitě. Záleží na tom, kdo to dělá. Zkus retrívrovi napsat znovu.
  • 0

#294 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 7:00

Taky už nějakou dobu čekám na schválení WM, ale ne tak dlouho. Zajímalo by mě, jaký v tom je systém. Zatím mám 11 WM stejné kategorie (Exceptional Trees) a už mi to schvalovalo několik lidí. Myslel jsem, že ty kategorie mají rozdělené. Ale možná se jen zastupovali v době dovolených.
  • 0

#295 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 7:26

Každá ktegorie má svoje "schvalovače", říká se jim officers, pokud si to dobře pamatuji, musí být nejméně tři a musejí to být PM. Jsou to obvykle lidé, kteří kategorii vydefinovali, založili a nechali si ji schválit Zeměmluvem. Je pak jedno, který z oficírů waymark schválí. U každé kategorie si můžeš seznam schvalovačů zobrazit odkazem "Managed By:" hned pod názvem kategorie. Například http://www.waymarkin...e0-4799fc193b8c

Zastupování ve schvalování během dovolené napříč kategoriemi není možné, protože oficír má právo schvalovat pouze ve "svých" kategoriích.
  • 0

#296 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 7:36

Díky za odpověď. Původně jsem předpokládal, že to tak nějak bude, ale pak jsem udělal asi 4 WM výjimečných stromů za sebou vždy s odstupem 1 dne, za pár dní přišel schválený jeden a zase za pár dní ty ostatní (a to moc lidí WM do této kategorie nepřidává). Tak jsem začal pochybovat, jestli se náhodou WM neřadí do fronty jako keše a bez ohledu na jejich kategorii neschvalují podle pořadí, kdy byly odeslány ke schválení. Pravda, asi by stačilo si pořádně přečíst pravidla a nemusel bych se tady ptát ;)
  • 0

#297 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 8:52

no pokud jeden clovek je v nekolika kategoriich, tak se mu waymarky, cekajici na schvaleni, opravdu radi na strance do fronty (v pripade, ze si nerozklikne jen konkretni kategorii). takze on tam mohl vlezt, odbavit 3 nejstarsi a zase jit pryc.
  • 0

#298 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 9:10

rodinka veverek napsal/a:
Každá ktegorie má svoje "schvalovače", říká se jim officers, pokud si to dobře pamatuji, musí být nejméně tři a musejí to být PM.


Jenom upřesním - na schvalování WM nemusíš být PM.
  • 0
Retired slowcacher

#299 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 9:54

wmh napsal/a:
Jenom upřesním - na schvalování WM nemusíš být PM.


Ale na povyseni na oficira nebo na zalozeni kategorie ano (pak si muzes nechat PM vyprset a prava ti zustanou).

Problem s cekanim je u kategorii, kde to oficiry prestalo bavit natolik, ze si za sebe ani nenasli nahradu. Ve WM foru je popsan pomerne slozity postup, jak se takova kategorie da nasilne prevzit.
  • 0

#300 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 18 September 2011 - 14:17

BellaUH napsal/a:

BellaUH napsal/a:9.7.
Už tři týdny čeká můj Waymark v kategorii Static Aircraft Displays na schválení. A ani se nikdo neozval.
http://www.waymarkin...2b-182f0c43894a

Furt nic. Brzo z toho dostanu depresi a začnu psát do depresivního vlákna.

Všimnul jsem si, že v kategorii došlo k výměně lídra a poslal ho znovu na schválení.
A už je ten krasavec venku. WMBT3E
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama