Přejít na obsah


Fotka

Vídeň v sobotu 6.2.2010


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
37 odpovědí na toto téma

#21 BakaGaijin

BakaGaijin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 13:53

GCVRBY - CBM -- Nemam, vylustim vecer, tusim, kde to je. O vikendu jsem asi jel tou ulici a rikal si: "Hehe, sem by se hodilo..." :-) GCQG71 - Sudoku - mam, to je trochu mimo cestu GC13V6A - Set Sail - "vylusteno" mam, uplna prdel sveta. Jednou jsem tam hledal, to jsem cistil okoli od par multin, ale uz za sera a bez baterky, takze zbytecne. :-) GCZ5WJ - mein alter KletterBaum - neznam, hehe, 3.5/4, to by me proklate rajcovalo, pac McKirni ma prdacky kese. Moje zatim vubec nejhezci a nejlepsi a vubec super byla taky od nej - GC215D1 GC13EHE - Die Kreiszahl - neznam, vypada zajimave, kouknu na to GC139A0 - Die Einkaufstasche - mam, blizko Schönbrunnu, tam bych vas chtel tak jak tak odvist (jsou tam ted tejden dve novy, co mi chybej...) GC1967Z - Die U-Bahn - taky blizko odtamtud GCTCY9 - Das kleine Kirchlein - nemam jeste, ale to by melo bejt raz dva vygooglovany, provedu. Kde to je, tusim, proto jsem to zatim nechaval bejt. GC1BHEJ - Use Your Fingers - To jsem odlovil ted o vikendu, taky relativne nedaleko Schönbrunnu. GCVCBQ - Ü-Ei Tauschzentrale - To jsem dosud uspesne ignoroval. :-) GC1AT3D - Am Fluss - mam, taky blizko Schönbrunnu GC1EH4G - Eigenwertproblem - Dosud nevidel GC12ZA6 - Alex - Dosud nevidel, to nejni zadna mystery, stejne jako Set Sail... :-) GC1JW1G - Sherlock - mam, to je celkem daleko od civilizace. Mas Tarzana? Ten je hned vedle... GCXZFM - Wohn(t)räume - mam. To lezi priblizne na ceste od Brna, jestli si to dobre pamatuju, tam muzete na skok zastavit. GC1BQFJ - Fußspuren - Jo, to je taky v mistech Schönbrunn / Use Your Fingers GCVRGB - Vorsicht! Glatteis! - Pro to si chci uz dlouho zajit, ale je to ode mne daleko. :-) GC1AT3B - Die Dschunke - dalsi Babo999, ty maj hromadu mysterek, ktery jsou rychle hotovy. Taky blizko Schönbrunnu. GC17THW - < ! - - ??? - - > - Na to myslim celou dobu, ze jestli to v tom Tvym seznamu nejni, ze Ti to navrhnu... Blizko Augarten-u, tam bych vas taky odvedl, v okoli je dost rychlovek GC1XZ3K - Dekalog - Mam, to je docela mimo cestu. GC1VW5F - Die Ansichtskarte - To jsem si taky vyzvedl tenhle vikend. Koordinaty lehce mimo, E +007 nebo tak. GC1CC1E - by měla být na souřadnicích s podmínkou foto v arabském stylu - 1001 Nacht - jo, na to bych se osobne vykvaknul. To uz dlouho dusledne ignoruju. :-) GC122QR - Zentralverschiebebahnhof Wien - mam, to je taky pekna prdel sveta, ale je tam v okoli kolem Zentralfriedhofu par rychlejch a bezbolestnejch GC118E9 - Brauhaus - je jen kousek odtamtud, dyt tam taky Jeeper bydli... To jsem dosud nevidel GCY4BX - Hey Joe - je ted disabled, doza zmizela... Nojo, s tim se da urcite neco delat, zejo. Jestli se chces o koordinaty rozdelit s ostatnima, tak bych s dovolenim naplanoval cestu tak, abychom toho vetsinu meli na trase, to by byly tri "loziska" a holt trochu kolem. Koukni jeste, jestli muzu doporucit, na toho Tarzana (GC103E9), kdyztak jeste na par od Babo999. A kdybychom sli do toho Augarten-u, tak si vytisknete "Hits for Kids - Augarten" (GC1FPRD), to je krasny, velmi doporucitelny a hned hotovy. Beutelteufelweibchen ma vubec nadherny veci, "Ring of the Gods" od ni je taky moc peknej.
  • 0

#22 rum.burak

rum.burak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 14:41

BakaGaijin: ok, číslo mám uložené, jak se budeme blížit, napíšu. BakaGaijin a Arne1: super. Klidně nechám naplánování trasy na vás. Mě je docela jedno, kam to bude, pořád toho je ve Vídni hodně a takto aspoň půjdeme celkem najisto po těch pěkných kouskách... Jen mi pak prosím pošlete návrh trasy, ať vím, kde zhruba budeme lovit ;) Teď nemám moc času na luštění mysterek a co si sám nevyluštím, to neloguji jako nalezené... ale asi to pořeším tak, že si nalezené finálky doluštím dodatečně doma - pro klid duše.
  • 0

#23 BakaGaijin

BakaGaijin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 14:56

Hm, s tim Sherlockem a Tarzanem, ty jsou oba v jizni (divocejsi) casti Pratru. Kdybysme tam jeli - ma nekdo z vas holinky? Cestou je totiz kes, ke ktery se clovek musi prebrodit, ta mi v Pratru jeste chybi jako jedna z mala: In memoriam Erika/In memory of Erika. Podle fotek by mely stacit obycejny holinky pod kolena, ale nevim. Kazdopadne jako spravnej Sissi-kacer, kterej loguje T5 teprv kdyz mu z toho nekdo jinej udela T1 :), bych opravdu uvital, kdyby mi nekdo obetavej tu dozu prinesl pod nos, hehe. Jinak budu muset - sam holinek nemaje - pockat na teplejsi rocni obdobi, tam totiz Dunaj nejak ne a ne a nezamrza...

Dneska vecer nebo nejpozdejc zejtra vypisu teda kese, ktery bych navrhnul, kdyby bylo neco na vytisteni predem resp. abyste vedeli.
  • 0

#24 rum.burak

rum.burak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 14:58

Holínky mám, vezmu je ;)
  • 0

#25 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 15:50

ktore kesky vo Viedni stoja za to? BakaGaijin tie tvoje bookmarky, to su drive in? v sobotu som po plese to nerozi keskovanie :)
  • 0

#26 BakaGaijin

BakaGaijin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 22:03

Rumburak & Arne: PM...

Nando: Tak jak ja rozumim pojmu drive-in, spada do nej 95%+ vsech tradicek v jakymkoli meste, ktery ma relativne hustou sit ulic/silnic. S ujitim par metru bych pocital pokazdy, takze asi spis jo. -- Jestli je drive-in akorat kdyz clovek vystrci ruku okynkem ven a uz loguje, tak je odpoved v zasade negativni. ;)
  • 0

#27 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 0:10

Poslal jsem ted mejlem par poznamek Jestli ma rumburak neco vylustene tak at napise co - pokud je to nekde pobliz. Nektere ty Babo999 jsou na prvni pohled, na nektere koukam pul hodiny a nic mne nenapada. Stejne jako ten Tarzan... Neskodilo by, kdyby se nekdo z "Učastníků zájezdu" koukl na nějaké další "babovky", třeba ho to hnedka napadne.
  • 0

#28 BakaGaijin

BakaGaijin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 9:14

V Tarzanovi jsou koordinaty - docela velky cisla - schovany v obrazku. Vetvicky, listy, liany atp. Nektery jsou relativne dobre viditelny, na nektery musi clovek mzourat. Primo v Schönbrunnu, kousek od Gloriette, jsou od Babo "Baumstämme", dole u zoo "Hinter den Sanddünnen". Kolem tech dvou prakticky pudem, jestli to stihnem. Smerem na "Fußspuren" je "Windmühle", co si vzpominam. "Achmed 4" taky. Toho uz jsem koukam odlovil driv, coz mi nejak vypadlo. (Tam je toho opravdu jak naseto, voni tam holt v okoli bydlej a hazej kolem sebe krabickama jak vztekly.) Ale ja si rikam, ze kdybychom potrebovali na jednu krabicku 10 minut - a to mi prijde docela optimisticky... - tak uz ted je ten den docela proplanovanej. Tohle jestli stihnem... :o Coz mi sakra pripomina, ze jsem vas chtel vlacet k Rudelcache, pac tam je "podminka", ze se to ma odlovit v houfu (coz spousta lidi nedela, ale kdyz si to Babo a Kottan prejou, maj to mit :)). Bohuzel to lezi v patym okrese, trochu mimo cestu, klete.
  • 0

#29 rum.burak

rum.burak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 9:27

Tak já mám vyluštěnou jen GC18QKC-Der Steinmetzmeister Souhlasím s plánem trasy od BakaGaijin, vypadá to dooost dobře, díky. Mrknu večer na ty nevyřešené mystery cestou, vytisknu multiny, beru holínky, pro jistotu čelovku. Jak dlouhé je potřeba to lano? Značkovací fix nemám, máte někdo? Případně bych ho zítra koupil.
  • 0

#30 BakaGaijin

BakaGaijin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 9:40

Hm, Steinmetzmeister je kousek od ty Rudelcache. Kakraholte... :)

Co jsem zabul: "u Brünnerstrasse byla taková tradicka na okne kostelíka - nemohu ji najit, neni archivovaná ?" -- To nevim, ja Floridsdorf moc neznam, Transdanubien mi je zatim moc daleko na to, abych tam lovil. Jedina kostelni kes, o ktery tam vim, je "Überragendes Denkmal", to je ale (1) relativne novy, (2) relativne daleko od Brünnestrasse. Nic jinyho kostelniho tam nevidim, ani mezi archivovanejma. Ale mam taky takovej dojem, ze jsem tam nekde neco videl od BTW, co ted nemuzu najit, to ale asi teda spis bylo smerem na JV, na Kagran. -- Ty tam mas "TB Hotel Vienna North", to asi nemyslis, zejo? -- Jo a koukal jsem, ze jsi taky komentoval "This is it". :) Hehe, Oceanchris je pako. :D
  • 0

#31 BakaGaijin

BakaGaijin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 9:50

Ah, ja furt neco zapominam... S tim lanem: "Kes", resp. "logbook" je kus zdi vyhrazeny sprejarum. Zed je odhadem 7-8 metru vysoka, pristupna jak zezhora, tak odspodu, a "logbook" je asi v polovine. Ja tam byl uz dvakrat se zebrikem, jednou kvuli sobe (to byl takovej spontanni minievent s par lidma) a nedavno s kamaradem. Pracuju relativne nedaleko a na institutu mame sedmimetrovej skladaci zebrik, kterej jsem si dycky pucil. (Zas nepracuju tak blizko, aby se to vyplatilo v sobotu opakovat, jedine ze by se vesel do auta, ale i tak by mi to prislo jako ztrata casu, uvidime.) To lano by melo bejt IMHO aspon 10m - a holt taky takovej ten splhaci gurt k tomu, pac na logovani clovek potrebuje ruce. Koukni treba na tuhle fotku. To je klasickej teleskopickej zebrik, 3,80 m dlouhej...

PS: Ale jo, sakra. "Friedensbrücke" je na jidelnim listku a ja delam prakticky na druhy strane mostu. Vyflakni se na lano. Jestli to budete chtit delat, to necham zcela na vas, tak vezmeme ten zebrik odsud. Ale nyst ho musite vy, ja ho potreti vlacet nebudu. :P -- Edding mam taky, to kvuli tomu nekupuj.
  • 0

#32 BakaGaijin

BakaGaijin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 10:51

Jeste me napada, ze jestli nekdo z vas taky waymarkuje, tak pojedeme okolo par WM. Prosim kdyztak o upozorneni predem. Konec koncu, hehe, tenhle by byl bez jakykoli namahy. ;)

(Posledni glosa behem pracovni doby, cestny pionyrsky.)
  • 0

#33 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 12:19

BakaGaijin napsal/a:
Hm, Steinmetzmeister je kousek od ty Rudelcache. Kakraholte... :)

Co jsem zabul: "u Brünnerstrasse byla taková tradicka na okne kostelíka - nemohu ji najit, neni archivovaná ?" -- To nevim, ja Floridsdorf moc neznam, Transdanubien mi je zatim moc daleko na to, abych tam lovil. Jedina kostelni kes, o ktery tam vim,


Už jsem to našel, není to Brünnerstrasse ale ta druhá cesta přes 22 okrsek. "GCZKRF St.Georg" Já ho nemám, bez fotohintu mi to nešlo (neměl jsem neomezený čas).
  • 0

#34 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 12:27

BakaGaijin napsal/a:
-- Jo a koukal jsem, ze jsi taky komentoval "This is it". :) Hehe, Oceanchris je pako. :D


Asi jo. Ale to podle mého názoru neomlouvá revievera že takový listing pustil.
  • 0

#35 BakaGaijin

BakaGaijin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 12:29

Jo, to je to, co jsem taky myslel: od BTW a v Kagranu. "Glatteis" je hned vedle, jestli si spravne vzpominam. Tyhle dva jeste taky nemam vyzvednuty, takze bych byl pro je zabudovat. :) Kdo prosim vlastne vsechno prijede? A prosil bych o rozeslani si ty adresy z PM mezi sebou, aby ostatni taky zhruba vedeli. (psano v poledni pauze, to je v podstate mimo pracovni dobu :P)
  • 0

#36 BakaGaijin

BakaGaijin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 12:36

Arne1 napsal:
... to podle mého názoru neomlouvá revievera že takový listing pustil.


To je tezky. Ja do toho moc nevidim, takze to nechci nijak dlouze komentovat. Nevim, co Oceanchris napsal Tafarimu (pocitam, ze on to poustel). Nevim, proc to bylo povoleny. Vetsina publikaci OC na podzim vedla ke spontannim eventum u neexistujicich doz a hromadnymu latereni na nej ve vsech dvou zdejsich forech. V podstate to vypada, ze uz ho mame - zaplat Pambu za to! - z krku. Ted si lovi stovky virtualnich kesi po svete a realnymu svetu dava pokoj. K fanklubu Tafariho nepatrim, ale myslel bych resp. doufam, ze vi, co dela. A ten jeden otaznik v Pratru me nijak neirituje, at si tam je nepolibenej treba do soudnyho dne, aspon je o cem mluvit. :)
  • 0

#37 BakaGaijin

BakaGaijin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2010 - 7:09

Koukal jsem se ted rano na ty mne dosud neznamy mysterky GCVRBY - CBM GCZ5WJ - mein alter KletterBaum GC13EHE - Die Kreiszahl GCTCY9 - Das kleine Kirchlein GC1EH4G - Eigenwertproblem GC12ZA6 - Alex a az na vychodni souradnice Kletterbaumu to vsechno mam vyreseny. Alexe urcite mozno navstivit, ten je hned vedle Schönbrunnu, CBM lezi blizko Use Your Fingers, takze taky tam, kam bychom meli s vecerem dorazit. Je urcita nadeje, ze bych logbook od Kreiszahl prinesl v kapse. :) Doza je zjevne uz nekolik mesicu pryc, - nabidl jsem ownerovi, ze mu ji tam v nedeli flaknu, ale ze by uz v sobotu houf lidi logoval. Tak ted cekam, co (a jestli) odepise.
  • 0

#38 rum.burak

rum.burak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2010 - 21:41

Odjezd z Brna bude v 6.30. Holínky beru, lano jsem nesehnal. Vytisknu všechny multinky dle plánu od BakaGaijin.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama