Přejít na obsah


Fotka

Pomozte mi s GCzII


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
795 odpovědí na toto téma

#81 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2010 - 11:34

Pokom napsal/a:
ano popsal jsi to presne, nejde zobrazit detail kese, jen tech, ktere jsem si uz nekdy v minulosti prohlizel. A premium member nejsem :-(

Takze tenhle programek, i kdyz jsem si na nej pomerne zvyknul u me pada, cekat pri kazde zmene na strankach www.geocaching.com na novou verzi programu, to neni nic pro me slabe nervy :-)

Nevite nekdo nejakou jinou alternativu programu, ktery by byl v podobnem duchu jako GCz? Nejlepe cz


Popros nekoho z okoli s PM, kdo ti to GPX vygeneruje. Pokud jde o jednorazovku v okoli domova, nez bude nove GCzII, a nemas kamarada s PM, tak ti to muzu udelat i ja. Kdyztak posli soukromou zpravu, jake typy kesi chces, z jakych souradnic a v jakem okruhu a kam ti to mam poslat.

(Ted jen doufam, ze se mi tech zadosti nesebehne stovka od dalsich nestastniku. ;))
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#82 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 866 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2010 - 12:25

@Pokom
Spravil som ukazky ako si pomoct mozigom, ...

V prvej ukazke je ukazany jeden zo sposobou ako stiahnut kompletne listingy hned aj do PDA. Bol zvoleny Olomouc a jeho okolie s nejakym polomerom.
Potom je ukazany postup ako sa exportuju data aj do PDA cez ActiveSync.

Pre IE
Pre mozillu

V druhej casti je vidiet ako sa to potom pouziva v GCZII
Jednoducho exportovany gpx sa pouzije ako vstup do GCZII...
Oproti inym metodam je gpx znacne jednoduchsie lebo v casti longdescription neobsahuje data ale len link na html listing kesiek, ktore sa predtym exportovali.
Je vidiet iba zakladne udaje o keske a ked chcem podrobny listing tak sa otvori ten kliknutim na link...
Vyhodou je aj to ze tieto listingy kesiek su spolocne aj pre kesovadlo. mozi, oziexplorerce alebo len index.htm...

Pre IE
Pre mozillu
Ak nieco nie je jasne rad zodpoviem..

  • 0

#83 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2010 - 12:30

Parkis napsal/a:
jde to změnit zápisem klíče REG_CACHE_LIST_MAX do registrů, rozsah 100-3000, více viz fórum GCz


Oke, ale predci jenom, slo by i vic jak ty 3k? Nezkousel to nekdo?
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#84 ow-g

ow-g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2010 - 13:00

Tak co,nemohly byste někdo autorovi napsat,do kdy to opraví,páč já bych byl ochoten si za tenhle program i zaplatit..protože je výbornej,ale mohl by mít i mapy.Nevíte,do kdy to autor opraví?:(
  • 0

#85 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2010 - 13:05

ow-g napsal/a:
Tak co,nemohly byste někdo autorovi napsat,do kdy to opraví,páč já bych byl ochoten si za tenhle program i zaplatit..protože je výbornej,ale mohl by mít i mapy.Nevíte,do kdy to autor opraví?:(


Posledne to trvalo nekolik tydnu. Nespechej, dela to ve volnem case. Ad mapy - propojeni s Google maps ti nestaci?
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#86 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2010 - 13:57

2klama: to jsou krásné návody
  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°


#87 carl0s

carl0s

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2010 - 16:27

FYI
http://forum.xda-dev...482249&page=292

Hello Jaroslav,
Thank you for writing to us.
The GZCII application is using Groundspeak's registered Trademarks and other intellectual property without consent. The GCZII application is an automated tool that scrapes data from the geocaching.com website without authorization in violation of the Geocaching.com Terms of Use Agreement.
You might try looking into the Trimble navigation.
More info can be found here: http://www.geocachin...ts/default.aspx
We do have iPhone apps and are in the process of developing an app for the new Android phone sometime before the end of the month.
Hope this helps!
Happy caching.

Best Regards, Sara
Community Relations Representative
Reply With Quote
  • 0

#88 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2010 - 18:16

Tak jeste z http://forum.xda-dev...482249&page=295

A recent GC.com update temporaraly killed GCzII. Tom (the developer) is going to try to fix the problem this weekend. Be patient, and keep trying AppToDate to get the update ASAP.
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#89 ninatiti

ninatiti

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2010 - 16:06

GCzII bude blbnout i v budoucnu. Cílem jsou totiž platící Premium Member s mizerným "GPX komfortem", nebo placeným SW pro sponzorované přístroje. Tedy prodávat data, které miliony nadšenců zdarma tvoří.
  • 0

#90 kulicka

kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2010 - 9:16

Kratce pred tim,nez se objevilo GCzII jsem si koupil program Geoscout. Ve verzi 2 pracuje s databazi MS SQL Compact Edition 3.5. V emulatoru jsem se do neho pokusil nacpat celou republiku,ale dochazi k prilis velkemu zpomaleni. Momentalne v nem tedy nosim Prahu a Stredocesky kraj. Program js oproti velmi sviznemu GCzII trochu tezkopadnejsi,ale vzhledem k tomu ze Praha a Stredocesky kraj reprezentuji v tuto chvili neco pres 4k kesek,to docela jde. Vetsinou pouzivam GCzII,pokud bezi bez problemu,ale uz se mi parkrat vyplatilo mit s sebou offline databazi. At uz kvuli vypadku GC.com nebo mobilniho operatora.Pro keskovani v zahranici je to primo k nezaplaceni (vzhledem k neuveritelne cenove politice roamingu mobilniho internetu) Navic,vzhledem k tomu,ze se jedna o placenou aplikaci,jsou updaty Geoscoutu podstatne rychlejsi. Udrzovani aktualni databaze ovsem stoji neco malo namahy a casu. Obe aplikace jsou hodne dobre,ale ne naprosto dokonale. Jejich kombinaci se k dokonalosti hodne priblizujeme. Pokud nam ovsem prezidentska ochranka rozladi GPS,jsme v troube tak jako tak. :) Kulicka
  • 0

#91 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2010 - 12:59

kulicka napsal/a:

A co Ti brani si nahrat pomoci GPX offline databazi do GCz? To funguje stejne. Respektive mozna lip - muzes si udelat vic "cachelistu" podle mensich oblasti a tim zrychlit praci s GCz.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#92 ow-g

ow-g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 9:34

???jak je to na tom???
  • 0

#93 mysaciZR

mysaciZR

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 9:48

Porad cekame. Snad si Tom najde chvilku. Doposud je posledni verze 0.2.35.40.
  • 0

#94 LuciusLvicius

LuciusLvicius

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 10:07

Mám velmi milou povinnost zde oznámit všem nedočkavým jedincům, že k dnešnímu dni je na domácích stránkách uvolněna nová verze, s dnešním datem a ze své strany udávám, že je OPĚT PLNĚ FUNKČNÍ;) Před 5ti min jsem jej testoval na své HD2jce. Snad dlouze vydrží Link zde: http://www.nicque.com/PQz/GCz.htm LuciusLvicius
  • 0

#95 Navarson

Navarson

    Navarson

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)
  • Locationu Nepomuku

Publikováno 11 duben 2010 - 13:01

Díky Tome Nagakumo, díky moc. Už to zase běhááááá
  • 0

#96 ow-g

ow-g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 15:56

supeeer,díky moc:D
  • 0

#97 el Piecho

el Piecho

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 17:19

Tom Hiro255 na hrad.
  • 0

#98 meliir

meliir

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 17:25

fotrik napsal/a:

ow-g napsal/a:
Tak co,nemohly byste někdo autorovi napsat,do kdy to opraví,páč já bych byl ochoten si za tenhle program i zaplatit..protože je výbornej,ale mohl by mít i mapy.Nevíte,do kdy to autor opraví?:(


Posledne to trvalo nekolik tydnu. Nespechej, dela to ve volnem case. Ad mapy - propojeni s Google maps ti nestaci?



No právě ta závislost na připojení k netu v terénu je svazující (o peněžence za "zbytečnej" tarif u operátora nemluvě) :|
  • 0

#99 Luzhin

Luzhin

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2010 - 9:12

Ahoj všichni. Můžete mi prosím poradit, jak se v GCz dají smazat ručně přidané souřadnice? Mám na mysli ty souřadnice, které se zadávají přes volbu "Set Target Location". Já si takhle zadávám souřadnice u multin a mysterek. Problém je, že jsem nepřišel na to, jak tyto uložené a již nepotřebné souřadnice smazat. Pokud se to tady už někde řešilo, tak se předem omlouvám.
  • 0

#100 lePereLoup

lePereLoup

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2010 - 11:36

Luzhin napsal/a:
Ahoj všichni. Můžete mi prosím poradit, jak se v GCz dají smazat ručně přidané souřadnice? Mám na mysli ty souřadnice, které se zadávají přes volbu "Set Target Location". Já si takhle zadávám souřadnice u multin a mysterek. Problém je, že jsem nepřišel na to, jak tyto uložené a již nepotřebné souřadnice smazat. Pokud se to tady už někde řešilo, tak se předem omlouvám.


Řešilo: Menu > Option > Manage History > 4: Coordinate

Nicméně, já prosím též o radu. Když vymažu tímto způsobem jakoukoli (?) položku, objeví se mi na konci seznamu kopie poslední položky, která už nejde smazat. V konečném důsledku mám po promazávání starých souřadnic na konci sedm kopií jedné a téže souřadnice, kterým se nechce pryč ani za nic. Zkoušel jsem vypnutí GCzII i restartování HTCčka, ale nic s tím nehnulo. Do registrů se zatím neodvážím. Nějaké zkušenosti s podobným bugem případně rada? Pokud to bude repro i u někoho dalšího bez hintu co s tím, napsal bych Tomovi s prosbou o opravu. Díky. (Snad jsem návod na řešení taky nepřehlédl ve starších příspěvcích... ;-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama