Přejít na obsah


Fotka

Event jako školení v GeoGetu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
174 odpovědí na toto téma

#101 Saludo

Saludo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2010 - 15:13

Je tam :)
  • 0

#102 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2010 - 15:44

Zegga napsal/a:

Osik napsal/a:
Třetí hodina odbila ...


Lampa ještě svítila...


... a weri, který sliboval info o publikaci, trčí na cestě z práce... takže dodatečně: Už je publikováno GC24AG1 :)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#103 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2010 - 12:14

Tak mě napadlo další téma - nechtěl by někdo promluvit o GeoJarry?
  • 0

#104 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2010 - 12:37

GJ patri do skupiny "ziskavani dat", ktera mi byla pridelena.
  • 0

#105 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2010 - 14:16

medwyn_cz napsal/a:
GJ patri do skupiny "ziskavani dat", ktera mi byla pridelena.

... budu se těšit, třeba mě přesvědčíš ...
  • 0

#106 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2010 - 14:45

První turnus GC24AG1od 10 hodin se naplnil, tak se vesele hlašte dál, aby se zaplnil i ten od 14 hodin.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#107 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2010 - 16:50

Jo tak GSAK bych bral taky :(
  • 0

#108 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2010 - 17:21

mr.mates napsal/a:
Jo tak GSAK bych bral taky :(


wabicek napsal/a:
bral bych skoleni v GSAKu :)


Bohužel, na GSAK si budete muset najít jiné lidi, co vám udělají školení... třeba já osobně jsem ho ani neviděl, jedu jen v GeoGetu;)


PS: Mrkněte se, jak vlastně vznikalo tohle školení. Můžete se inspirovat a udělat něco podobného...
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#109 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2010 - 17:40

To byl jen povzdech ;), zastoupení ale máme i v GG. Přeju, ať se to školení s eventem vydaří.
  • 0

#110 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2010 - 18:13

A nebo se prihlaste, treba zjistite, ze si nemusite kupovat GSAK a vystacite si s Geogetem. ;)
  • 0

#111 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2010 - 18:17

Jak jsem psal, zastoupení máme :D. A někdo musí hlídat geokáčata :(
  • 0

#112 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2010 - 18:51

No já v GSAKu pracoval, koupil si ho a pak k velké radosti autorů přešel na GG :D
  • 0

#113 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2010 - 19:02

Co není může být :D Zatím zkouším a učím se. Ale to je už na jiné téma a sem to asi nepatří.
  • 0

#114 myspsb

myspsb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2010 - 7:19

Jen malý upřesňující dotaz: bude tedy ze školení nějaký ten zýznam, který by posloužil "trotlíkům" z opačného konce světa? ;)
  • 0

#115 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2010 - 7:21

myspsb napsal/a:
Jen malý upřesňující dotaz: bude tedy ze školení nějaký ten zýznam, který by posloužil "trotlíkům" z opačného konce světa? ;)


V plánu to je. Jak ale bude vypadat realizace, to se nechej překvapit.
Nahrávání přes CamStudio je sice jednoduchý, kdo ale pak ale bude upravovat s hodinami záznamu, aby to mělo nějakou formu :o
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#116 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 9:05

Eventové školení v GeoGetu GC24AG1 se nám pěkně plní, je tam ještě 17 míst do maximálního naplnění. Pokud má tedy ještě někdo zájem se něco přiučit, má ještě šanci se tam vmáčknout.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#117 o_three

o_three

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2010 - 12:02

Mel bych jeden dotaz nebo prosbu k některému ze školitelů. Vzhledem k tomu, ze mám čerstvě nový NB, říkal jsem si, ze bych si Geodet nainstaloval až na miste, včetně všech maker atd.. Chtěl bych se proto zeptat, zda je to možné. Nechci samozřejmě ostatní zdržovat. Možná, že by i samotná instalace a nastavení Geodetu mohla být jedním z probíraných témat. Vše potřebné bych si stáhnul doma. Jde mi především o to, abych stáhnul pokud možno aktuální verzi. Na stránce http://www.geocachin...71-7adfa5ae97fa zatím žádné upřesnění co se požadovaného softwaru není. Díky.
  • 0

#118 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2010 - 12:09

Prosim prosim GeoGet! (klasicka chyba, ktera mi leze krkem :D)

Momentalne v uzsim kruhu skolitelu resime seznam doporuceneho SW (je uz vicemene kompletni, staci publikovat).
Publikovan bude s nejvyssi pravdepodobnosti hotovy ZIP archiv s nejnovejsimi verzemi potrebnych programu/maker.

Budeme predpokladat, ze navstevnici prijdou se zakladni instalaci GeoGetu. Zadne zmeny, zadne nastaveni, asi zadna makra (neplati u zkusenych harcovniku, kteri nas prijdou chytat za slovo).

Obavam se, ze se bude nakonec skoleni tykat spise zacatecniku nezli pokrocilych. Pro vetsinu osazenstva je to nicmene spise dobra zprava :)
  • 0

#119 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2010 - 12:11

Nejvetsim nepritelem celeho eventu bude cas. Za 4 hodiny se neda stihnout temer nic kloudne rozebrat, takze to bude slusny kvapik :) To je hlavni duvod, proc jsme museli omezit pokrocila temata.
  • 0

#120 o_three

o_three

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2010 - 12:32

medwyn_cz napsal/a:
Prosim prosim GeoGet! (klasicka chyba, ktera mi leze krkem :D)

Momentalne v uzsim kruhu skolitelu resime seznam doporuceneho SW (je uz vicemene kompletni, staci publikovat).
Publikovan bude s nejvyssi pravdepodobnosti hotovy ZIP archiv s nejnovejsimi verzemi potrebnych programu/maker.

Budeme predpokladat, ze navstevnici prijdou se zakladni instalaci GeoGetu. Zadne zmeny, zadne nastaveni, asi zadna makra (neplati u zkusenych harcovniku, kteri nas prijdou chytat za slovo).

Obavam se, ze se bude nakonec skoleni tykat spise zacatecniku nezli pokrocilych. Pro vetsinu osazenstva je to nicmene spise dobra zprava :)


OK dik.
btw. geodet -> geoget.
uz se mi tohle faux pas jednou podarilo na nyxu. Neni holt na to napsat příspěvek v outlooku (s jeho automatickými opravami) a pak ho bez zpětné kontroly nakopírovat sem ;-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama